woman 3214594 1280Iekšējā harmonija ir pamatu pamats tam, lai piedzīvotu to ko var dēvēt par laimes sajūtu.

Ikdienā mēs turpinam skriet, cīnīties, darbs dzen darbu un, pat ja nedzen, tad mūsu prāts ātri izdomās par ko pakreņķeties, sapīkt vai sev pārmest.

Darbs ar iekšējo harmoniju ir esence, varbūt ambicioza iecere, bet ticu, ka augstākie spēki un tie, kuri atsauksies, būs īstie cilvēki, īstajā vietā un laikā, lai mums visiem kopā izdotos skaists ceļojums pie sevis. Uz vietu, kur harmonijas enerģija ir pieejama mums katram bezgalīgos apmēros.

Nebaidamies, ka varbūt jūtamies saraustīti un galīgi "ne meditatīvi" - meditācijas ceļojums ir veidots tā, lai arī meditācijas "iesācējiem" izdotos pieredzēt meditācijas atjaunojošo spēku.

Šajā ceļojumā, vai tā atskaņās nākamajās pāris dienās, mēs varēsim piekļūt pie lielākas, plašākas un daudz piepildītākas sevis izjūtas, kā arī iespējas spontāni saņemt atklāsmes, idejas un iedvesmu savām tālākajām gaitām.

Tiekamies!

Meditāciju vadīšu es - Jana Reķe, pieredzējusi meditētaja, sertificēta Ošo meditatīvo prakšu "facilitator", sirds centrētas dzīves praktizētaja un astroterapeits.

Gaidīšu jūs 8. februārī, pl. 17:00, Brīvības ielā 99, 3.st.

Pateicība - no 5 eiro

Lūdzu iepriekš pieteikties uz e-pastu: jana.reke@gmail.com vai tālr. 26 414 699.

P.S. Salīgajiem un siltummīļiem, lūgums paņemt līdzi sitlās zeķītes, šallīti vai plediņu, lai būtu komfortabli ļauties ceļojumam.

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt