daisies 54663 640No 14. jūlija mūsu prāts no jūtu pasaules un ģimenes jautājumiem pārslēgsies uz ekscentrisko, svētkus un izklaides mīlošo Lauvas zīmi, kur atradīsies līdz jūlija beigām. Šis ir radošas iedvesmas pilns laiks, kad apmeklēt kultūras pasākumus vai pašiem radoši izpausties. Prātā virmos romantiska noskaņa, vēlme iepazīties, izklaidēties un mirdzēt jo spilgti jebkurā kompānijā.

Šīs pāris nedēļas mums mācīs, ka dzīve reti ir tik nopietna, kā mēs to mēdzam uztvert, turklāt tā ir daudz interesantāka, ja ļaujamies bērnišķīgam priekam, smiekliem un dejām līdz pagurumam, smaidiem, dāsnumam un sirds siltumam. Vēl svarīgāk – mums tiks dota iespēja to ar prātu nofiksēt un izprast, tādējādi ļaujot vairot prieku savā dzīvē arī pēc šā laikposma.

Šajās dienās mūsu prāts mēģinās izdomāt, ko tādu īpašu sadarīt, lai sajustos pietiekami nozīmīgs, svarīgs, pamanīts un novērtēts. Tomēr atslēga ir tajā, ka patiesai izpratnei ar intelektu vien nepietiks.

Tikai mūsu iekšējā patiesā dzirksts – individualitāte – spēj būt oriģināla, ne mūsu prāts! Lai to apjaustu, ir jāiemācās attīrīt prātu no ikdienas putekļiem. Kā bezvēja dienā norimst ezera ūdeņi, tā arī spēj norimt mūsu prāts, un tikai uz šīs gludās un skaidrās prāta virsmas var tikt atspoguļota mūsu patiesā daba, patiesā individualitāte – patiesība par mūsu iekšējo uguni un radošo dzirksti.

Nedaudz praktiskākā gultnē šis laiks līdz jūlija beigām var izpausties sekojoši:
 • saskarsimies ar lielību, pārspīlētiem solījumiem, paaugstinātām cenām;
 • labi izdosies jebkuras uzstāšanās, kur akcentēta tiks intelektuāli radoša pašizpausme;
 • varam pārtērēt savu budžetu, kādā aizrautības brīdī ļaujoties dārgiem pirkumiem, dāvanām;
 • ar sirdi un iedvesmu nodoties izklaižu un svētkiem organizēšanai;
 • sākt vai vismaz ievākt informāciju par kādu radošu hobiju;
 • brīvie ar jaunu degsmi var atsākt meklēt partneri;
 • būs izteikta pašpārliecība un sava svarīguma izjūta;
 • var saņemt ziņas par paaugstinājumiem amatā, prēmijām, algas pielikumiem;
 • daudz ballīšu un izklaides iespēju;
 • vēlme apburt mīļoto ar savām zvaigznes spējām;
 • ļoti aktivizēsies romantiskās izklaides un piedzīvojumi;
 • droši varam nodoties rotaļām ar bērniem, mazbērniem, mācīties no viņiem prieku;
 • sacītajam ir jābūt iedvesmojošam, aizrautīgam un prieku radošam, tas palīdzēs gūt panākumus dažādās sarunās un pārrunās.

Šis ir brīnišķīgs laiks sirds stāstu stāstītājiem, visiem tiem, kuri raksta, stāsta un skaidro. Jūsu vārdi iedvesmos, jūsu darbi iepriecinās un jūsu sirdis spēs aizdegt ne vienu vien līdzgaitnieka sirdi. Tādēļ tu, sirds cilvēk, neklusē – patiesa gaisma nespēj slēpties, tā dabiski vēlas dalīties ar otru! Izej cilvēkos, organizē pasākumus, stāsti, raksti, dalies un iepriecini.

Tomēr atceries – izcelties tikai tāpēc vien, lai izrādītos un saņemtu apkārtējo uzmanību, var būt ļoti īsa un blāva tavas personības uzdzirkstīšana. Tava lielība un izrādīšanās ir kā zibsnis pirms spuldzītes izdegšanas, kamēr patiesa individualitāte ir kā saule – savā spilgtumā nepārspējama, dabiska un nezūdoša.

Šis laiks mūs aicināt aicina ļauties spēlei, ļauties rotaļai, ļauties nenopietnībai, prieka dzirkstelēm un iedvesmas spārniem. Tu domā, ka izskatīsies smieklīgs? Lai jau! Šajā dzīves rotaļā tevī kūsās tāds prieks, kas izdziedēs visas nopietnā cilvēka rūpes un raizes. Tava sirds gaida to brīdi, kad tu vienkārši atļausi sev priecāties.

Lai prieks, rotaļīgums un iedvesma caurstrāvo katru tavu soli, aizraujot tevi neprātīgā radošā dejā!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2016

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt