digitalNo 30. jūnija līdz 14. jūlijam Merkūrs, kas simbolizē mūsu prāta dabu, ceļos cauri Vēža zīmei. Šajā laikā būs novērojams nozīmīgs ūdens stihijas pārsvars – kas sniegs spēcīgu intuitīvo uztveri, vēlmi rūpēties un gādāt, zināmu emocionālo trauslumu un ievainojamību. Savukārt Merkura klātbūtne gādās par dziļām dvēseliskām sarunām un iespēju labāk izprast visu savu emociju diapazonu.

Šajās nedēļās saaktualizējas bērnu tēma un ģimenes jautājumi – brīvajiem būs ļoti liela vēlme vīt ģimenes ligzdiņu, savukārt ģimenes cilvēkiem – visas domas, rūpes un raizes būs tikai ap ģimeni un bērniem. Jo sevišķi svarīgi, lai visiem būtu labi un komfortabli, t.i., samīļoti, apčubināti un pabaroti.

Neskatoties uz lielo jūtīgumu, šajā laikā valdīs arī izteikts saimnieciskums un praktiskums. Bez skaļas pompozitātes, kā ūdens, klusi un nemanāmi izskalojot sev ceļu, ļaujot izkustināt pat vislielākos darba kalnus un smagākos pienākumu akmeņus. Būs iespēja beidzot uzsākt kādu sen lolotu projektu.

Īpaši veiksies, ja tas būs saistībā ar ģimenes ligzdiņas labiekārtošanu, bērniem, ēdināšanu, ūdeni, ģimenes budžeta nozīmīgu papildināšanu,  vai arī intuitīvajā un palīdzošajā sfērā.

Ieteicamās aktivitātes:

 • Apciemot vai piezvanīt saviem vecākiem un vecvecākiem – samīļo, palīdzi un nepakautrējies apliecināt arī vārdos, cik ļoti tu viņus mīli.
 • Izpētīt un izprast savu emocionālo dabu un tās radītās dzīves likumsakarības.
 • Plānot un rīkot ģimenes izklaides pie ūdens.
 • Savās sajūtās iedvesmoties un radīt skaistas vārdu spēles dziesmā vai dzejā.
 • Ievākt informāciju un kalt ģimenes plānus – saderināšanās, laulības, ģimenes pieaugumu.
 • Uzlabot mājas atmosfēru – kādu nelielu remontiņu, lai būtu komfortablāk un ērtāk.
 • Tikt skaidrībā ar savām jūtām un atzīties mīlestībā.
 • Sarunās, pārrunās un pārdošanā likt akcentu uz ģimenes vērtībām, saimnieciskumu un to, kā tas liek justies, tādejādi nodrošinot sev vēlamo rezultātu.
 • Mācīties distancēties un neļaut apkārtējai videi, reklāmām ietekmēt tavu emocionālo pašsajūtu, ja tiek pārspīlēti “spiests” uz emocijām un līdzjūtību.
 • Izpaust savu taktīlumu un vēlmi samīļot sev tuvos cilvēkus.
 • Ļauj vaļu savai fantāzijai – tas ir veids kā tu atklāj, ko tu patiesībā vēlies. Tas palīdzēs tev pārslēgties pozitīvajās sajūtās un emocijās, bet potenciālā var tevi iedvesmot kādām skaistām dzīves pārmaiņām.

Hiper-saasināta emocionālā jūtība uz vārdiem, darbiem, skatieniem vai pat klusuma pauzēm. Pirms apvainojies vai sadomājies – apstājies un nomierinies. Šeit vislabāk palīdzēs tieši ūdens, piemēram, pelde,  duša, pastaiga gar jūru vai vienkārši roku un sejas noskalošana. Kad būsi nomierinājies, tev būs iespēja daudz skaidrāk saskatīt situāciju, visticamāk nesapratīsi – par ko sākotnēji vispār satraucies.

Būs tendence sapīties vainas apziņas saldi sērīgajos džungļos. Tādēļ arī vērīgākajiem būs iespēja apzināties situācijas, kurās mēs dēļ savas vainas apziņas ejam uz kompromisiem ar savu iekšējo būtību.  Tas vienmēr ir ceļš uz nekurieni, par ko mēs iekšēji ļoti dārgi maksājam, piemēram, ar strauju enerģijas zudumu, psihosomātiskām galvas vai vēdera sāpēm, dažkārt pat apātiju.  Brīdī, kad mēs apzināmies savas vainas apziņas diktatūru, mēs jau esam ceļā uz izveseļošanos.

Šajā periodā emocijas un jūtas izkrāsos tavas pelēkās loģikas piramīdas.  Šīs krāsas palīdzēs sadzirdēt, sajust un ar prātu pieskarties tavām patiesajām dvēseles vēlmēm un alkām. Ieklausies mīļo cilvēku sacītajā, vēro savu emocionālo varavīksni. Katrs sajūtu impulss – prieki, bēdas, kreņķi un satraukumi, viss šis diapazons ir daļa no tavas dvēseles sarunas ar tevi. Piefiksē, pat ja šobrīd vēl nesaproti, kas tam ir par iemeslu, vienkārši pieraksti. Kādā brīdī tev atklāsies šo impulsu radītais raksts tavā dzīves kartē.

Lai dvēseliska harmonija caurstrāvo tavu prātu!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2016

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt