DatorsŠogad Merkurs Vērša zīmē atradīsies ilgāk nekā parasti (no 6. aprīļa līdz 13. jūnijam), ļaujot mums dziļi un pamatīgi apgūt zināšanas, pacietīgi ievākt vajadzīgo informāciju, kā arī pārbaudīt un pārliecināties par mūsu ieceru dzīvotspēju un praktiskumu. Šī pozīcija kārdinās arī ar dzīves baudām un vēlmi pēc komforta, kas motivēs atklāt sevī jaunas īpašības un talantus.

Minēšu galvenās jomas un aktivitātes, kurās šajā laikā mūsu mentālā enerģija radīs harmonisku izpausmi.

Izdosies uzrunas un prezentācijas – var atklāties oratora talants

Šajā laikā uzrunas un prezentācijas atstās labāku iespaidu nekā citkārt, radot patīkama un kompetenta cilvēka iespaidu.

 

Naudas jautājumos būsim diezgan apdomīgi un pragmatiski

Daudz domāsim, runāsim, konsultēsimies, iespējams arī bankas apmeklējums, lai rastu jaunus un saimnieciskus risinājumus. Šī ietekme palīdzēs ievākt vajadzīgo informāciju, kas, savukārt, ļaus uzbūvēt stabilāku finansiālo pamatu dzīvē.

Jaunas ziņas un informācija tiks uztverta apdomīgi un rezervēti

Droši varam paļauties uz saviem loģiskajiem secinājumiem, jo nebūsim viegli sajūsmināmi – jebkura informācija tiks vērtēta pēc tās praktiskā pielietojuma.

Lēmumu pieņemšana būs mierīga un nesteidzīga

Dažādus lēmumus un atbildes būs salīdzinoši ilgi jāgaida, jo tiks pamatīgi izsvērts to praktiskums. Ja rezultāts neapmierinās, būs grūti pārliecināt par korekcijām, kaut arī tās tiešām var būt nepieciešamas.

Informācijas ievākšana un apkopošana, kas vēlāk palīdzēs izplānot atvaļinājumu vai nopelnīt vairāk naudu

Laiks ir piemērots, lai tiktos ar cilvēkiem, veiktu pārrunas, rakstītu vēstules, kārtotu dokumentus, mācītos. Tas ļaus labāk saprast kur mēs esam uz doto brīdi un kas ir vajadzīgs, lai savās iecerēs spētu virzīties uz priekšu.

Padosies skaistuma radīšana un veidošana pašas rokām

Veidot kaut ko skaistu vai garšīgu – tās ir īstās aktivitātes šajā laikā. Vairosim skaistuma šajā pasaulē ar ziediem, rotām, dekoriem, māla veidošanu, kulinārijas šedevru radīšanu pašas virtuvē un daudz ko citu.

Ar patiku nodosimies dažādiem zemes darbiem

Tiem, kuriem ir "zaļie īkšķīši", izdosies gan sazemēties (nolaist mentālās enerģijas spriedzi) caur pieskārieniem zemei, gan radīt skaistumu – sējot, stādot vai pārstādot skaistākās puķes mājā un dārzā.

Dziedāšana būs īpaši dziļi saviļņojoša un dziednieciska

Šajā laikā var nodoties ne tikai mīļāko dziesmu, bet arī mantru dziedāšanai, kas īpaši spēcīgi izvibrēs kakla čakru, atbrīvos to no blokiem un ļaus enerģijai brīvi plūst, kas savukārt dos spēku savu talantu izpaušanai un pašizpausmei.

Nodošanās dzīves baudām

Šis ir dzīves baudīšanas laiks – mēs tām nodosimies vai vismaz par tām domāsim un runāsim, kā arī būsim gatavi pacietīgi strādāt, lai to mūsu dzīvē netrūktu. Sevišķi, kad arī Saule pāries Vērša zīmē no 19. aprīļa – dzīves baudīšana un komforts būs mūsu galvenais dzinulis.

Lai katram no mums izdodas atklāt un izpaust jaunus talantus, kas sniedz lielāku materiālās stabilitātes sajūtu un ļauj izbaudīt dzīvi visās tās krāsās un garšās!

 

Jana Reķe, astropsiholoģe

Sagatavots un publicēts speciāli delfi.lv, 2016

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt