rise above 7499183 1280Šī nedēļa sāksies ar pavisam padilušu Mēnestiņu, kas veicinās zināmu izelpu un virzīšanos uz kāda etapa noslēgumu līdz pat 10. februāra Ūdensvīra jaunmēnesim.

Tieši nedēļas sākumā, no 5. līdz 7. februārim būs stipri jūtama atlaišanas tēma un zināmas paradigmas maiņa. Šīs dienas būs piemērotas, lai atbrīvotos no novecojušiem un ierobežojošiem priekšstatiem par sevi, savām spējām un vietu pasaulē. Tas palīdzēs izdarīt pareizās izvēles un nostāties stingri uz abām kājām savos plānos un to īstenošanā.

Paralēli tam, 7. un 8. februārī būs stipras atjauninošās, atbrīvojošās un netipiskas rīcības enerģijas. Šajās dienās gaumē, izvēlēs un attiecībās labprāt ienesīsiet jaunas vēsmas un rīkosities ne pēc ierastajiem šabloniem. Draudzība, līdzvērtīgums un zināma brīvdomātāja enerģija pamodinās interesi par simtām lietu vienlaicīgi un gudrība slēpsies spējā izvēlēties un pieturēties pie prioritātēm. Enerģija dabiski plūdīs tikai tur, kur saskanēs ar jūsu ticību un dziļākajām sajūtām.

9. februārī būs pavisam tukšs Mēness. Šī diena būtu piemērota atlaišanai, tīrīšanai un askēzei, kas sanāks salīdzinoši viegli un efektīvi, piemēram, līdzvērtīgam rezultātam būs vajadzīga mazāka deva sadzīves ķīmija. Šī būs arī ideāla atslodzes diena, kā arī var palīdzēt atteikties vai atbrīvoties no kā tāda, kas citos laikos vēl ilgi žūžotu fonā – vajadzēja vai nevajadzēja;  pareizi vai nepareizi izdarīts u.tml.

Jauns Mēness cikls un Ķīniešu jaunais gads sāksies 10. februārī, pl. 00:59, savukārt Zaļais Pūķis jau no 4. februāra būs paspējis labi iekustināt kājiņas. Šis idejām bagātais Jaunmēness mudinās draudzēties, socializēties un rast risinājumus kā īstenot dzīvē savus ilgtermiņa plānus, nebaidoties no grūtībām un tā, ka iecerētais ir stipri ārpus jūsu komforta un iztēles rāmjiem. Būt brīviem ne tikai fiziski, bet vēl jo svarīgāk iekšēji – brīviem no savām bailēm, pašiznīcinošiem ieradumiem, pesimisma un visa tā, kas padara jūs par zaudētājiem pat īsti nepamēģinot, un šķiet tas lieliski piestāvēs cilvēkiem ar Pūķa spēku.

Sestdienas pēcpusdiena, svētdiena un pirmdienas pirmā puse būs ļoti smalkās, intuitīvās un plūstošās enerģijās, kas dos lielisku iespēju atpūsties, iztēloties un noskaņoties uz to, ko jūs šajā Mēness ciklā (līdz 10. martam) vai varbūt visā Pūķa gadā plānojat realizēt.

Lai jaudīga un harmoniska nedēļa!

Auns  

Nedēļa aizsāksies dinamiski un prasīs intensīvu un pilnīgu nodošanos ieplānotajam. Jūs mīļākā izpausme – drosme, noderēs it visā, kam ķersities klāt. Rīkoties praktiski, secīgi un neatlaidīgi, vienlaicīgi drosmīgi mainot konceptu, attieksmi, pašu plānu vai tml. Naudas un karjeras lietās veiksies labāk, ja rīkosities ārpus savas komforta zonas. Fonā var vīdēt kāda provokācija vai izaicinājums. 8. februārī ieteicams būt uzmanīgiem, šajā dienā viss notiks saskaņā ar jūsu dziļāko pārliecību. Ja gribēsiet pabesīties – paši arī uzprasīsities. Ja gribēsiet paveikt neiespējamo – visu neiespējamo varēsiet padarīt par iespējamu. 10. februāra Jaunmēness mudinās pievērsties ilgtermiņa plāniem, sabiedriskām aktivitātēm un draudzībai.

Vērsis

Vai jums ir drosmīgi mērķi? Vai jūs vēlaties kaut ko būtisku savā dzīves ceļā izmainīt? Ja tā, tad šīs nedēļas pirmā puse tam būs īpaši pateicīga. Pirmkārt, tā palīdzēs jums atbrīvoties no tiem rāmjiem, caur kuriem jūs skatāties uz visu to, ko savā dzīvē vēlētos. Ar tevi var notikt tikai tas, ko tu vari iztēloties, ko kaut idejiski jūs pieņemat kā iespējamību. Iztēlojies, notici, izvēlies un realizē. Oriģinālas idejas, netipisks lietu redzējums, neliela provokācija, kas var palīdzēt pamanīt, tieši kā izpaužas jūsu “rāmis”. Ja liekas, ka vēl no sevis ir jānopurina vecā sevis versija, tad 9. februāris tam būtu lieliski piemērots. Šis Jaunmēness ar Zaļā Pūķa spēku pie jums atnāks ar drosmīgiem, redzamiem mērķiem un sava veida panākumiem.

Dvīnis

Galveno akcentu ziņā jums šajā nedēļā ļoti daudz kas pamainīsies. Pirmkārt, no 5. līdz 23. februārim jūsu domāšanas, runāšanas un lēmumu pieņemšanas veids būs daudz brīvāks, vieglāk uztversiet oriģinālas idejas  un kopumā plašāk skatīsities uz lietām. Otrkārt, šīs nedēļas sākums iezīmēsies arī ar krasu pāreju, kas ļaus pagātnē atstāt kompleksus, pretrunas, nedrošību vai ko tml. Jūs labprāt mācīsities un tajā, ko zināt, dalīsities arī ar citiem. Iespējama drosmīga un uzņēmīga rīcība tajā, kas jūs patiesi aizrauj un iedvesmo. Tas var būt saistīts ar profesionālo darbību. Šis Jaunmēness pie jums atnāks ar gatavību domāt, plānot un paskatīties uz lietām globālāk, mudinot pārskatīt savu dzīves filozofiju.

Vēzis

Šīs nedēļas sākums ir ar diezgan spēcīgu transformāciju enerģiju. Tas būs saistīts ar uzdrošināšanos iziet ārpus savas dabiskās tendences nedaudz slēpties, nogaidīt, pakautrēties. Tāpat arī ar nozīmīgu iekšējo katarsi, kas palīdzēs atbrīvoties no iekšējiem ierobežojumiem un kompleksiem, kas līdz šim ir traucējis dzīvot pilnasinīgu dzīvi. Visa veida attiecības, partnerība, draudzība, klienti un paziņas aizņems lielāko daļu jūsu laika un šajā mijiedarbībā būs daudz jaunu, oriģinālu vai neierastu pieredžu. Lai viss izdotos vislabākajā veidā, galvenais ieteikums – pareizais noskaņojums. 10. februāra Jaunmēness, patapinot Zaļā Pūķa jaudu, mudinās iziet no komforta zonas un piedzīvot jaunu personīgo brīvību.

Lauva

Vārds “brīvība” jūsu dzīvē sāks skanēt ar pavisam citu pieskaņu. Vai esat pavērojuši, kāpēc jūs esat tik aizņemti? Kāpēc jums apkārt nepārtraukti ir cilvēki, kuri daudz ko nevar paši? Kuri bez jums būtu  “pazuduši”? Šis ir stāsts par gatavību dot brīvību otram cilvēkam – kļūdīties, apdedzināties, piesātināties ar savu nevarēšanu, slinkumu vai citu nedarīšanas iemeslu. Šis laiks būs arī par to, lai jūs savu silto, jaudīgo sirds enerģiju neizkaisītu kā pērles jūrā, bet ievirzītu savas labākās dzīves veidošanā. Dodiet brīvību sev no svešām atbildībām un citu cilvēku nastām, ne visas tās jums ir jāiznēsā, ne visas tās ir jūsējās. Atbrīvojiet sevī “Pūķa” spēku. Gaidāmais Jaunmēness to palīdzēs ievirzīt brīvākas, radošākas un spilgtākas dzīves radīšanai.

Jaunava

Darbs vai veselība, viens no diviem šobrīd ir ļoti spēcīgā pārejas posmā. Veselības jomā šis būtu stāsts par sen vajadzīgas nopietnas procedūras veikšanu, lai reizi pa visām reizēm atjaunotu savu fizisko labsajūtu. Darba jomā būs jāpamaina redzējums uz visu notiekošo, varbūt dēļ kādas saņemtas ziņas, notikumiem vai jaunumiem, kas palīdzēs atbrīvoties no nevajadzīgas spriedzes. Iespējams pieņemt kādu svarīgu lēmumu, piemēram, par darba maiņu. 8. februārī būs spēcīgs impulss rīkoties mīlestības vai kādu dziļāku jūtu vārdā. Nemeklējiet instrukcijas. Rīkojieties saskaņā ar savu pārliecību un sajūtām. 10. februāra Jaunmēness jums atnesīs drosmi mainīt savu ikdienu, nodarbošanos, dzīves stilu vai rutīnu kopumā.

Svari

Nedēļas sākumā iespējams jaudīgs pagrieziens vai nu jūsu romantiskajās attiecībās, kur situācija var strauji sagriezties kājām gaisā, vai attiecībās ar bērniem, kur būs vajadzīgs liels godīgums un atklātība. Tā vai citādi viss virzīsies uz to, lai jūs iegūtu jaunu perspektīvu, atbrīvotos no stereotipiem un pieņemtu svarīgus lēmumus. Ja plānojas kāds pasākums, tad tajā jāparedz pārsteiguma moments. Gaumē, izvēlēs un lēmumos  jūs būsiet neparasti drosmīgi un tendēti uz eksperimentiem. Daudz varēsiet paveikt, sevišķi mājās un ģimenē. 10. februāra Jaunmēness jums atnesīs ballīšu atmosfēru un iespēju rast jaunus veidus, kā iepriecināt sevi un savus mīļos. Labs laiks, lai pievērstos bērniem, attiecībām vai hobijiem.

Skorpions

Līdz ar šīs nedēļas sākumu jūsu noskaņojums ir ļoti izlēmīgs un gatavs pārmaiņām. Tam par iemeslu var kļūt kāda ģimenes situācija vai dzīvesvietas apstākļi, kas mudinās no kaut kā atteikties, lai vietā iegūtu ko citu. Iespējamas provocējoši atklātas sarunas par sevi un savu lomu notiekošajā. Attiecībās un komunikācijā jūs tieksities pēc jauniem iespaidiem un neordināras pieredzes, tādēļ arī viss stabilais un paredzamais jums šķitīs garlaicīgs. Sevišķi labprāt izaicināsiet sevi ar jaunām vēsmām 8. februārī, kad varat iniciēt jaunas pazīšanās un meklēsies citas iespējas sapurināt savu ikdienu. Gaidāmais 10. februāra Jaunmēness jums atnesīs jaunas idejas, pārliecības un redzējumu partnerībā un ģimenē.

Strēlnieks

Pats nedēļas sākums jums būs pilns intensīvas un izaicinošas komunikācijas. Iespējams būs apzināti jāatsakās no kādiem cilvēkiem, kontaktiem vai kursiem, kuri līdz šim no jums ir prasījuši daudz spēka. Ja jums tiks prasīts padoms vai viedoklis, jūs būsiet skaudri tieši vai pat asi, bez liekas ucināšanās vai izdabāšanas. Pieņemtie lēmumi un izdarītās izvēles sevišķi darba un naudas lietās būs jums neraksturīgas. Jūs daudz darīsiet, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju, kur dziļākā motivācija būs saistīta ar ģimeni vai dzīvesvietu. 9. februāris būtu piemērots, lai atteiktos vai atbrīvotos no stereotipiskiem priekštatiem par sevi un savām iespējām. Tā vietā Jaunmēness palīdzēs jums paplašināt kontaktu loku.

Mežāzis

Vēl joprojām jums būs ļoti aktuāli labi izskatīties, kas var pamudināt mainīt ēšanas paradumus, iegādāties jaunu garderobi vai apmeklēt skaistumkopšanas salonu. Iespējami eksperimenti ar gaumi un stilu. Nedēļas sākumā naudas lietās būs kādas nozīmīgas izmaiņas. Tas var būt svarīgs lēmums, izvēle vai attieksmes maiņa, kas kalpos kā nozīmīgs pagrieziena punkts jūsu tālākajos plānos. Lai virzītos uz priekšu, jūsu galvenā motivācija un spēks slēpsies tajā, kam ticat un par ko patiesi esat pārliecināti. Līdz ar 10. februāra Jaunmēnesi jums prioritāšu augšgalā būs darbs un iespējas nopelnīt. Tas kas jūs iepriecina, uzlādē un izklaidē var kalpot par pamudinājumu rast jaunas idejas savu finanšu uzlabošanai.

Ūdensvīrs

Šis laiks kopumā ir pilns ar Ūdensvīra enerģijām, kad dzīvespriekam, kopībai un brīvībai ir liela nozīme. Iespējams jums spēcīgi paplašināsies jau tā plašais paziņu loks. Nedēļas sākums būs saistīts ar tādu kā pāreju vai ugunskristībām, piemēram, ar sevis ieraudzīšanu jaunā lomā, atteikšanos no agrākajām pārliecībām, runāšanu tur, kur iepriekš jūs visu laiku klusējāt u.tml. Katrā gadījumā iekšējie lēmumi ir pieņemti un no tiem izrietēs virkne tālākās izmaiņas. Tiesa fonā vēl joprojām būs tā daļa, kuru jūs paturēsiet pie sevis, visticamāk kādu stratēģisku iemeslu dēļ. Gaidāmais Jaunmēness būs gatavs jums atnest jaunu sevis redzējumu un pārliecību par sevi, kas palīdzēs nepazaudēties citu cilvēku vēlmēs un iegribās.

Zivis

Jūsu iekšējā pasaulē šobrīd notiek milzīgs pagrieziens, iespējams tas ir sākums kādām nozīmīgām transformācijām, kuru rezultātus varēsiet sākt nojaust tikai sākot no 23. februāra. Pagaidām jūs klusēsiet. Piedomāsiet un mēģināsiet vienkārši sajust. Jūsu ilgtermiņa plānos un aktivitātēs ar draugiem iespējams kāds ārpus komforta zonas pagrieziens. Rīcībai jūs motivēs tikai tas, kam jūs ticat un tikai tās darbības, kas saskanēs ar jūsu pārliecību par saviem talantiem un spējām. 9. februārī būtu ieteicams atpūsties un atjaunoties pēc iespējas mierīgākā gaisotnē. 10. februāra Jaunmēness jums atnesīs jaunas idejas, iespaidus, pazīšanās un zināšanās, kas palielinās jūsu iespējas daudzveidīgāk mijiedarboties ar apkārtējiem.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2024

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt