snowman 3886992 1280Gaidāma ļoti īpaša nedēļa. Enerģijas būs pietiekami, lai paveiktu visu ko vēlaties. Līdz ar Venēras pareju Mežāža zīmē, vēlmes būs vairāk praktiskas un diezgan konkrētas, bet pateicoties šīs nedēļas pilnmēnesim, aktivizēsies radošums un arī motivāciju pievērsties visam, kas iepriecina un aizrauj.

Pilnmēness iestāsies 25. janvārī, pl. 19:54, radošajā Lauvas zīmē. Šis būs kulminācijas laiks šim Mēness ciklam, kas sākās 11. janvārī. Dienās ap pilnmēnesi priekšplānā izvirzīsies: klausīt prātam vai sirdij, pienākuma apziņai vai mirkļa sajūtai; pieturēties pie plāna vai meklēt radošu risinājumu ārpus tā robežām; izklaidēties, uzorganizēt ballīti vai izpildīt solīto; pašiem parūpēties par priecīgiem notikumiem savā dzīvē, vai gaidīt, rēķināties un pielāgoties draugu vai sabiedrības kopējam noskaņojumam un līdzīgas dilemmas. Kā pie pilnmēneša, enerģijas būs diezgan nospriegotas un viens no vēlamajiem risinājumiem ir iet evolūcijas ceļu, ļaujot sev izaugt no ierastā un mainīties, sevišķi stipri līdz 27. janvārim.

Visas nedēļas garumā fonā būs jūtama viegli uzliesmojoša un parasti pamatota neiecietība vārdos un darbos. Tas ko būsiet izdomājuši paveikt, no visa spara arī centīsities izdarīt, no šejienes būs spēcīgs prasīgums, neiecietība un asums vārdos, ja tas neizdosies, vai saskarsities ar kādiem šķēršļiem, nekonkrētību, savām vai citu bailēm. Visspēcīgāk tas būs jūtams ap 27. janvāri.

Īpaši var izcelt 28. janvāri, kad darbosies vairāki pretrunīgi spēki. Šajā dienā būtu ieteicams pierakstīt visas idejas, ieceres un domas, tajās var būt ļoti svarīgas norādes jūsu dzīvei kopumā, kā arī risinājums jebkurai sarežģītai dzīves situācijai ar kuru līdz šim netikāt galā. Piemitīs stiprs iekšējais kodols un savaldība vēlmēs un iegribās, kas ļaus būt reālistiskiem un efektīvākiem visā, ko jūs darīsiet.

Ārpus pieminētā, visas nedēļas garumā pieaugs labvēlīgo enerģiju jauda. Līdz pat 29. janvārim un sevišķi šajā dienā būs labsajūta, apmierinātība un gandarījums par paveikto. Ļoti iespējams, ka tam būs kāds konkrēts iemesls – nauda, bauda vai citi labumi. Laba diena, kad saņemt dzīves bonusus, un, ja būsiet tos iepriekš nopelnījuši, šajā laikā tos varat saņemt. Diena labvēlīgi ietekmēs garastāvokli, iespēju atslābināties, saņemt labumus no sievišķā kosmosa, uzlabos attiecības un pārliecību par nākotni.

Lai harmoniska un priekpilna nedēļa!

Auns  

Šī būs ļoti aktīva nedēļa, kurā nelabprāt skatīsities pa malām. Laiks mudinās uz enerģisku un koncentrētu darbošanos, lai paveiktu pašu svarīgāko, iespējams arī ambiciozāko. Jūs būsiet ļoti stingri un prasīgi kā pret sevi, tā arī apkārtējiem. Būs stipri izteikta vēlme kontrolēt, noteikt kopējo toni un komandēt. Lai arī jums būs salīdzinoši liela pacietība un spēja secīgi virzīties uz izraudzīto mērķi, jums piemitīs arī zināms skarbums un neiecietība vārdos. Pilnmēness jums vedinās pievērsties izklaidēm, draudzībām, hobijiem un visam citam, kas var jūs izklaidēt vai iepriecināt. Jūsu dilemma būs –drosmīgi iet savu ceļu vai sekot vairākumam, tam, kā ir pieņemts. Iespējams saņemsiet finansiālos bonusus.

Vērsis

Gaidāmā pilnmēness nedēļa jums var izvērsties par ļoti nozīmīgu pārejas punktu, jo tā vedinās jūs uz pašām fundamentālākajām un dziļākajām savas dzīves izmaiņām, kuru cēlonis un sekas būsiet jūs paši. Ja vien tas jums ir aktuāli, spēsiet iziet uz drosmīgām izmaiņām dzīvesvietā, ģimenes situācijā vai arī karjeras mērķos, tas viss prasīs mainīties pašiem un tikt ārpus saviem ieradumiem. Laiks būs arī ar nozīmīgu radošo pacēlumu, ko viegli spēsiet ielikt kādā konkrētā formā. Iespējams taps kādi ceļojuma plāni. Jūs spēsiet sevi labi parādīt mentora vai skolotāja lomā. Svētdien varat saņemt svarīgas zināšanas, kas lieti noderēs nākotnē, savukārt 29. janvārī labas iespējas, bonusi vai labsajūta kopumā.

Dvīnis

Pilnmēness radītā ietekme kopumā būs jūs pozitīva. Tā pastiprinās jūsu vēlmi iziet cilvēkos, parunāties, dalīties un ļauties savai zinātkārei un iepazīties ar daudz dažādiem cilvēkiem. Jūs labprāt mācīsities un tajā, ko zināt, dalīsities arī ar citiem. Pretrunas var būt tajā vai vajadzīgs piemācīties, vai jūs jau tāpat visu ziniet, kā arī cik atbildīgi vai bezatbildīgi pieiesiet kāda jautājuma risināšanai. Jums var būt padomā arī kāds ceļojums. Šīs nedēļas fonā jums būs pamudinājums kļūt uzņēmīgākiem, drosmīgākiem, pārvarēt sevi, sevišķi kādus baiļu radītos blokus. Esiet uzmanīgi ar vārdiem, ar tiem jūs spēsiet viegli kā pacelt, tā ar nogremdēt ne tikai sevi, bet arī citus. 28. janvāris ideju ķeršanas un ģenerēšanas laiks.

Vēzis

Šis periods jums būs gana izaicinošs, lai arī kopumā neslikts. Visa veida attiecībās jūs daudz vieglāk runāsiet tiešu un nepārprotamu valodu, kas ne vienmēr var būt otram patīkama, bet noteikti nāks par labu attiecībās kopumā. Ja tās pēdējā laikā ir prasījušas lielu uzmanību, tad šajā nedēļā, līdz pat 29. janvārim jums ir ļoti labas iespējas tajās nonākt līdz kādam jaunam saskaņas punktam, veselīgam kompromisam. Pilnmēness aktualizēs naudas un drosmīgu iniciatīvu jautājumus, kam ir saistība ar jūsu ilgtermiņa plāniem un citiem cilvēkiem. Konflikts var būt tajā, vai koncentrēties uz to, kas jums ļauj nopelnīt uzreiz, vai plāniem, kas ļaus nopelnīt nākotnē. Svētdien piefiksējiet idejas, sarunas vai atklāsmes, tajās būs kas vērtīgs.

Lauva

Šī pilnmēness nedēļa būs par un ap Lauvām. Tas stiprinās jūsu dabas dotās labākās un sliktākās īpašības. Nedēļai cauri vīsies spontanitāte, radošums, iespējams kādi organizatoriski jautājumi, kurus risināsiet galvu nepacēluši. Visam un visiem būtu jāgrozās ap to, kā jūs to vēlaties, kaut gan tieši šī pilnmēness uzdevums ir jūs izaicināt un mudināt darīt lietas savādāk – sadarboties, deleģēt un iesaistīt citus savos plānos, kā arī uzmanīgu uzklausīt, kā pārējie redz situāciju un ir gatavi iesaistīties. Kopā jūs noteikti varēsiet sasniegt vairāk, nekā viens pats velkot visu vezumu. Nedēļas nogalē iespējams kāds svarīgs iznāciens vai atskaites punkts, kur gūt panākumus un plūkt sava darba augļus.

Jaunava

Lai arī ar kādu jautājumu jūs šajā nedēļā nebūtu pārņemti, jūs pa visām varītēm gribēsiet aizraksties līdz patiesībai. Jūsu loģika būs asa un dzelžaina, pārliecināt par kaut ko būs praktiski neiespējami. Jūs stīvi turēsities pie savējā un drīzāk salūzīsiet, nekā atkāpsities. Sevišķi jautājumos, kas skar bērnus vai, piemēram, mīļoto attiecības. Kopējā šī perioda pilnmēness gaisotne pastiprinās dilemmu starp darbu un atpūtu, to, ko jūs darāt par naudu un ko bezmaksas. Izeja no šī konflikta ir mācīties, augt, kļūt gudrākiem un no plašākas perspektīvas paraudzīties uz visu notiekošo. Pacietības jums būs maz, bet ja izdomāto tūlīt arī realizēsiet, gan ar pacietību, gan spriedzi, viss būs kārtībā. 28. janvārī piefiksējiet idejas un atziņas.

Svari

No 23. janvāra jūs kļūsiet nopietnāki un apzinīgāki, pienākumi un atbildība izvirzīsies priekšplānā un tikai pēc tam jūs domāsiet par sevi un savām jūtām. Sevišķi ļoti svarīgi jums kļūs atbilst zināmām sabiedrības normām, prasībām, ievērot etiķeti un daudz ko citu, kas balstās uz - “tā ir pieņemts”. Labi, ka 25. janvārī gaidāmais pilnmēness pašķaidīs šo nopietnību, ar izklaidēm, pasākumiem un aktīvu sabiedrisko dzīvi. Tas var aktivizēt arī mīlestības jautājumus un draudzības, kuras mudinās būt drosmīgiem un radošiem, izvēloties sev neierastas takas. Ģimenes lokā būs kāda svarīga izrunāšanās, kas var būt priekšvēstnesis lielākām pārmaiņām. Ja būsiet izpildījuši mājas darbu, tad tuvāk 29. janvārim fortūnas labvēlība.

Skorpions

Šajā nedēļā jūs ļoti mērķtiecīgi, uzcītīgi un neatlaidīgi virzīsities uz izraudzīto mērķi, lai arī cik smagi, sarežģīti vai enerģiju prasoši tas nebūtu. Dēļ tā varat nonākt ne vienā vien konflikta situācijā. Jūs runāsiet tieši, asi un par lietu, liekus vārdus netērējot. Tajā, ko runājat un ko noklusējat var slēpties konflikta sakne. Daudz laika var sanākt pavadīt ceļā. Gaidāmais pilnmēness mudinās pārskatīt savas dzīves centrālās tēmas: ģimene un darbs; dzīvesvieta un karjera; rūpes par sevi un ambīcijas u.tml. Pilnmēness konfliktu risinājums slēpsies sadarbībā, kompromisos un harmoniskā mijiedarbībā ar otru. 28. janvārī būtu ieteicams padomāt, paplānot un paģenerēt jaunas idejas. 29. janvārī attiecību lietas atrisināsies.

Strēlnieks

Šajā nedēļā ļoti aktīva būs naudas sfēra. Jūs daudz darīsiet, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju un būsiet ļoti reālistiski kāda tā ir. No 23. janvāra jums palielināsies iespēja arī nopelnīt vairāk, bet drīzāk kā loģisks rezultāts jūsu smagajam darbam, nevis veiksme. Ceturtdien gaidāmais pilnmēness jums būs diezgan pozitīvs - paaugstināta iespēja dalīties ar saviem talantiem, zināšanām vai prasmēm ar citiem cilvēkiem. Pilnmēness konflikts slēpsies tajā, ka jūs apzināsities, ka jums ir vēl kur augt arī savā jomā. Ja būs sarunas par naudu, būsiet ļoti neelastīgi un ietiepīgi, pat gatavi konfliktam. Iespējams, lai justos labāk, jūs izlemsiet par labu kādām mācībām, kas paaugstinās jūsu kompetences.

Mežāzis

No 23. janvāra līdz 16. februārim paaugstināsies jūsu šarms un vēlme harmoniski mijiedarboties ar apkārtējo pasauli. Pastiprināti piedomāsiet par savu ārējo izskatu. Tomēr pagaidām ļoti stipras ir pretrunīgās enerģijas, kad jūs būsiet apņēmības, gribasspēka un pārliecības pilni. Izrunāšanās var palīdzēt atraisīties no iekšējiem blokiem un iekustināt enerģiju aktīvai rīcībai. 25. janvārī gaidāmais pilnmēness mudinās jūs reāli apzināties, kas ir jūsu bagātības ar kurām vienmēr varat rēķināties, un kādas pārmaiņas varētu būtu iespējamas. Spriedzes gadījumā risinājums ir paraudzīties uz visu plašāk. Svētdiena būtu piemērota, lai piedomātu par nākotni, bet pirmdien - labsajūta, baudas un atpūta.

Ūdensvīrs

Šis ir jūsu laiks, lai arī pretrunu pilns. Pilnmēness galvenā tēma ir partnerattiecības. Jums kļūs ļoti svarīgi nepazaudēties tajās un atrast kādu sev harmonisku risinājumu, lai būtu vajadzīgā izaugsmes sajūta. Apkārtējie cilvēki jūs izaicinās ar nepieciešamību uzņemties atbildību un savest lietas līdz galam. Bez tam, tuvāko mēnesi jūs vislabprātāk atpūtīsities vienatnē, prom no visiem un visa. Daudz strādāsiet un daudz arī runāsiet, bet vai nu pati par sevi vai tikai ar pašu tuvāko. Izrunāšanās vai dienasgrāmatas rakstīšana palīdzēs tikt skaidrībā ar sevi un iekšējo spriedzi.  Nedēļas izskaņa būtu lieliski piemērota, lai to arī darītu. 29. janvārī bonusu laiks, kad justies labi un izbaudīt visu, ko diena jums dāvā.

Zivis

Vēl joprojām jums ir ļoti aktīvas enerģijas visā, kas ir saistīts ar sabiedrisko darbošanos un ilgtermiņa plāniem. Tieši šajā nedēļā pastiprinās jūsu apņēmība, sīkstums un arī uzņēmība savus plānus aktīvi virzīt uz priekšu. 25. janvārī gaidāmais pilnmēness jūs mudinās atrast balansu starp darbu un atpūtu, pienākumiem un ceļojumu, slodzi un veselību, apzināto un neapzināto. Šis būs arī radošā pacēluma laiks, sevišķi no ceturtdienas, kad jūs savos centienos varat iziet jaunā zināšanu līmenī, paplašināt paziņu loku un kopumā veiksmīgi realizēt iecerēto. Svētdiena būs piemērota ilgtermiņa plāna pārskatīšanai un ideju ģenerēšanai, savukārt pirmdiena, 29. janvāris palīdzēs jums gūt vēlamo visā, kas saistīts ar citiem cilvēkiem.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2024

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt