passage 7685848 1280Šis ir ļoti aktīvs un enerģētiski uzlādēts laiks. Jaunmēness enerģijas visam iedod daudz sološu un augošu nokrāsu, savukārt jaudīgā planētu savstarpējā saspēle rada augsni attīstībai un perspektīvām kopumā. Šis laiks ir par uzdrošināšanos iniciēt un darīt.

16. un 17. janvāris būs ļoti aktīvas dienas, kad ar iniciatīvu būs daudz vieglāk kā citā laikā, pie tam, ļoti ātri gūsiet redzamus rezultātus, kas būs visnotaļ patīkami. Lai viss izdotos vislabākajā veidā, ļoti svarīgi būs ticēt sev un tam, ko darāt.

Tā kā iepriekšējā nedēļā kopā ar Jaunā Mēness cikla sākumu bija spēcīgas enerģijas, kuras mudināja darīt, nevis ilgi plānot un filozofēt par un ap to, kā būtu labāk. Likumsakarīgi, ka šajā nedēļā būs iespēja visu iniciēto vai jau sadarīto salikt pa plauktiņiem arī savā prātā.

Tā, piemēram, tēmas, kas ir saistītas ar pienākumiem, saistībām, noteikumiem vai kādiem ierobežojošiem faktoriem, sākot no darba, ģimenes lietām un beidzot ar birokrātiskajiem jautājumiem. Situāciju, kuru sākāt plānot vai meklēt risinājumu decembra sākumā, laikā ap 21. decembri varēja vēl nedaudz sakustēties, lai tagad, 18. janvārī to noslēgtu, pabeigtu, izprastu, sakārtotu vai novestu jautājumus līdz gala rezultātam, kā parakstīts līgums, izmaksāta kompensācija, saņemta atļauja u.tml.

Otra lielā tēma, kuru pa galvu virpinājāt, bija lielās bildes salikšana kopā, kā stratēģija, lielāka iecere, kā labāk darīt? Vai tas sakrīt ar dzīves mērķiem? Vai iedod dzīvei jēgas un vērtības izjūtu? Vai tas palīdzēs augt un attīstīties? Arī šeit lielā filozofija sākās jau decembrī, sevišķi laikā no 8. līdz 19. decembrim, savukārt tagad, 19. janvārī lielā doma būs izdomāta un svarīgākās atslēgas būs atrastas, lai jau pārliecinoši varētu dot atbildi ne tikai sev, bet kā jau pie augoša Mēness, iecerēto realizētu arī dzīvē. Labs laiks apmācībām un to uzsākšanai.

20. janvārī Saulīte no nopietnajiem un atbildīgajiem Mežāžiem, pāries pie draudzīgajiem komandas spēlētājiem Ūdensvīriem. Tagad līdz pat 19. februārim ļoti svarīgi būs atrast savējos cilvēkus, domu biedrus, arī draugus. Humora izjūta un virtuoza darbošanās virtuālajā vidē ļoti noderēs. Vēl šī diena ir īpaša ar Plutoniskās enerģijas aktivizāciju, t.i., stereotipu, klišeju, tradicionālā un formālā sabotāžu, izgaismojot visu to, kas vairs nedarbojas (ir novecojis).

Tūlīt pat, 21. janvārī, Plutons (lielo pārmaiņu un iekšējo transformāciju nesējs) pāries Ūdensvīra zīmē, atkārtoti dodot iespējas ieraudzīt to jaudu, ko var dot virtuālā vide, jaunās tehnoloģijas un prasme ar tām rīkoties, kā arī to spēku, ko spēj sniegt domu biedri ar kuriem kopā virzīties pretī mērķiem. Šī ir vairāku desmitgažu tēma, kura pamazām pieņemas spēkā no pagājušā gada, un šī gada novembrī notiks pilnīga tās pāreja.

Lai aktīva, drosmīga un aizraujoša nedēļa!

Auns  

Ar otrdienu jums parādīsies papildus degsme šī jau tā enerģiskā Jaunmēness galveno jautājumu iniciēšanai, un virzīšanai. Primāri – darba, naudas un karjeras jomā. Šajā nedēļā jūs atrisināsiet kādu svarīgu, atbildības pilnu jautājumu, kas ļaus jums atviegloti izelpot. Bez tam jums radīsies izpratne vai jaunas iespējas savu prasmju izpaušanai, kas palīdzēs jums pelnīt vairāk vai būt labi novērtētiem. Laiks ir ļoti intensīvs, tādēļ būtu ieteicams laiku pa laikam pabūt vienatnē, lai atjaunotu saikni pašiem ar sevi. Nedēļas otrā pusē būs ļoti spēcīgas transformējošās enerģijas, kuras mudinās atteikties no priekštatiem, ārišķībām un klišejām, kuras ierobežo vai bloķē jūsu patieso potenciālu un mērķus.

Vērsis

Šis ir ļoti intensīvs, jaudīgs un iespējām bagāts laiks. Jūsu dzīve burtiski virmos no notikumu un iespaidu pārbagātības. Jūs viegli saskatīsiet iespējas un salīdzinoši viegli virzīsities jaunajā. Kādi formālie jautājumi, atļaujas, birokrātija vai tiesvedības jautājumi šajā nedēļā beidzot var atrisināties un lietas varēs atsākt virzīt uz priekšu. Jūs labprāt mācīsities, ceļosiet vai kā savādāk paplašināsiet savu redzesloku. Jums nedēļas jaudīgākās dienas būs 18., 19. un 20. janvāris. Jūsu ticība sev, pārliecība par to ko zināt, protat un mākat tiks izaicināta. Ja labi tiksiet ar to galā, iespējama statusa maiņa. Nedēļas izskaņā varēsiet atmest tos iekšējos vai formālos šķēršļus, lai gūtu panākumus tajā, ko darāt.

Dvīnis

Šis ir ļoti izaicinošs laiks, kurš prasīs no jums lielu drosmi un uzņēmību. Tas var būt saistīts ar finanšu, biznesa vai drosmīgu ieceru realizāciju. Retāk, attiecību vai jūsu personības nozīmīga pāreja, ar spēcīgām transformācijām un dziļām sajūtām. Profesionālā jomā iespējama papildus atbildības uzņemšanās, kaut kas uz ko jūs gājāt jau no decembra. Šobrīd darbs ārzemēs, attālinātā režīmā vai vienatnē jums veiksies labāk. Nedēļas otrā pusē fonā būs spēcīgas, dzīvi mainošas ietekmes, situācijas vai apstākļi, kas var jūs pamudināt uz daudzām lietām paskatīties no pavisam cita skatu punkta. Šis pagrieziens vai ietekme var kalpot par priekšvēstnesi vēlmei mācīties, mainīt specializāciju, pārcelties uz citu valsti vai citām pārmaiņām.  

Vēzis

Šis ir laiks, kad risināt jautājumus ar sevis drosmīgu izpaušanu pasaulē vai partnerattiecībās. Periods, kad iziet cilvēkos, draudzēties, dalīties un nebaidīties būt īstiem un autentiskiem. Šajā nedēļā var noslēgties kāds no decembra ieildzis formāls jautājums saistībā ar ārzemēs, jūsu mācībām vai ceļojumu. Tagad, laikā ap 19. janvāri jūs beidzot būsiet savā prātā vai uz papīra noformulējuši lielo vīziju un tos soļus, kādā secībā uz to plānojat iet. Tas viss neapšaubāmi būs saistīts ar iziešanu no komforta zonas un baiļu pārvarēšanu. Partnerattiecībās jums būs jāiemācās runāt par lietu, nepazaudējoties emocijās, un pastāvēt par sevi. Nedēļas izskaņā jums būs iespēja atbrīvoties no tiem blokiem vai bailēm, kas jūs vēl bremzē.

Lauva

Darba un karjeras jomā šis ir ļoti zīmīgs un svarīgs laiks. Likumsakarīgi, ka šeit arī paliks lielākā daļa jūsu domu, spēka un enerģijas. Kādi birokrātiski jautājumi, kurus risinājāt decembrī, tagad var atrisināties. Iespējams paaugstinājums vai jebkāda cita veida statusa, nozīmības vai jūsu ietekmes palielināšanās. Liela aizņemtība un slodze. Labprāt arī sevi iepriecināsiet ar kaut ko skaistu un dārgu. Brīvajā laikā noskaņojums būs romantisks. Nedēļas otrā pusē var būt nemiers par attiecībām. Tajās var aktivizēties kādi sarežģījumi, kas mudinās dot otram lielāku telpu un brīvību. Profesionālajā jomā būs pamudinājums izpausties drosmīgāk, publiskāk, autentiskāk un nenovērtēt par zemu citu cilvēku nozīmi tajā.

Jaunava

Šis jums ir ļoti rosīgs laiks, kad daudzas situācijas, jautājumi un neskaidrības nostāsies savās vietās. Jūs labprāt mācīsieties, skaidrosiet, kārtosiet un sistematizēsiet ne tikai savu, bet arī bērnu un mīļotā cilvēka dzīvi. Iespējams uzsāksiet sadarboties, kas nebūs viegli, bet ļoti vērtīgi. Laulāto attiecībās šobrīd pienākumi vienam pret otru izvirzīsies priekšplānā. Bērniem risināsiet izglītības jautājumus. Palielināsies izpratne par savu profesionālismu un tā iespējām, ar ko labprāt dalīsities. Labs laiks ceļošanai vai vismaz tās ieplānošanai. Nedēļas otrā pusē jums būs iespēja atbrīvoties no tiem iekšējiem šķēršļiem, kuri neļauj jums brīvi izpaust savu autentisko dabu, būt brīviem un neatkārtojamiem.

Svari

Jūsu ģimenē šajā nedēļā var atrisināties vai noslēgties kāds sarežģījumu pilns etaps. Tas var būt ar formalitātēm vai pienākumiem saistītais, kā atbildes, lēmumi, rūpes par kādu u.tml. Iespējams arī risināsiet dzīves vietas jautājumus, kuri decembrī varēja galīgi nevesties, attiecīgi, risinājums un atbildes jūs varēsiet saņemt šonedēļ. Jums padomā varētu būt lielākas kredītsaistības vai iespēja ieguldīties. Enerģijas mudina sliekties uz to, ka jūs būsiet nopietni apdomājušies un visnotaļ sagatavojušies minētajam solim. Laiks tam ir gana piemērots. Nedēļas otrā pusē jūs varēsiet atbrīvoties no bailēm kaut ko lielāku savā dzīvē izmainīt. Savukārt pēc 20. janvāra mīlestības tēma kļūs stipri aktuāla.

Skorpions

Šajā nedēļā daudzi jautājumi gan formāli, gan personiski nozīmīgie, beidzot jūtami sāks virzīties uz priekšu. Jūs varat saņemt atbildes, atļaujas, slēdzienus un jebkādu citu trūkstošo puzles gabaliņu dēļ kā jūs līdz šim nevarējāt darboties ar to vērienu kā gribējāt. Komunikācija vedīsies ļoti labi, lai arī vēl joprojām būs pagrūti ar pacietību un būsiet tendēti uzspiest vairāk savu skatījumu. Labs laiks mašīnas vai citas tehnikas iegādei. Tāpat risināsies vai uz priekšu virzīsies jūsu attiecības, iespējams pienācis laiks iziet tajās jaunā etapā. Nedēļas otrā pusē jūs atbrīvosities no komunikācijas šķēršļiem vai ierobežojumiem, piemēram, uzsākot valodas apmācības. Iepērkoties savam priekam var pazust mēra izjūta.

Strēlnieks

Stilam ir nozīme un visā ko darīsiet, jūs parūpēsities, lai par sevi atstātu vislabāko iespaidu. Naudas jautājumi būs ļoti aktuāli. Tieši šajā nedēļā tā sāks patīkami kustēties vajadzīgajā virzienā, piemēram, formalitātēs iestrēgusī nauda var tikt izmaksāta. Viegli saskatīsiet profesionālās iespējas, kur izpausties un kā būt noderīgiem citiem cilvēkiem tādā veidā, lai tas nestu arī patīkamu papildinājumu jūsu naudas makam. Plāni, kā iziet jaunā labklājības līmenī pamazām šķetināsies vaļā un laiks tam ir ļoti piemērots. Nedēļas izskaņā būs intensīvas transformācijas, kas mudinās jums atbrīvoties no tiem iekšējiem un ārējiem šķēršļiem, kas neļauj pelnīt tik daudz, cik patiesībā jūs gribētu un varētu.

Mežāzis

Šis jums ir ļoti jaudīgs un nozīmīgs laiks, kurā ir ļoti svarīgi, lai jūs uzņemtos atbildību par sevi, savu dzīves kvalitāti un ietu uz iniciatīvu. Var sanākt uzņemties atbildību arī par citiem, sevišķi tiem, kuri no jums objektīvi ir atkarīgi, kā piemēram, ģimene, radinieki, darbinieki u.c. Iekšējais sabotieris, kurš pieķērās kādiem vārdiem, apstākļiem vai situācijām, beidzot no jums atkāpsies. Arī galvā domas vieglāk rosīsies tālejošu plānu realizācijas virzienā. Labs laiks, lai runātu, dalītos un iniciētu, virzītu un attīstītu savas ieceres. Nedēļas izskaņā notiks ļoti svarīga pāreja, kurā jūs varat atbrīvoties no iekšējām bailēm izpausties u.c. šķēršļiem. No 21. janvāra jums dzīvot vispār paliks vieglāk.

Ūdensvīrs

Lai arī jūs šobrīd esat nedaudz tādi kā norakušies prom no apkārtējiem, arī jūs šis laiks var pārsteigt. Kādi lietišķie jautājumi beidzot atrisināsies, kas ļaus uzelpot un dos jums iespēju visu paņemt atkal savās rokās. Savukārt lielā, garā un filozofiskā doma par to kā būt, primāri, ģimenes vai dzīves vietas jautājumos, beidzot būs izdomāta. Jūs saskatīsiet gana pieņemamu perspektīvu un uzreiz ķersieties pie tās realizācijas. Tuvojoties nedēļas nogalei jūs varēsiet atbrīvoties no iekšējām bailēm no vientulības un no tā, ko nekontrolējat un pat gribot nespētu ietekmēt. Līdz ar 20. janvāri suminājumi jums dzimšanas dienā! Tiem kuri dzimšanas dienu svin vēl janvārī, šis būs milzīgu iekšējo transformāciju laiks.

Zivis

Priekšplānā ir jūsu ilgtermiņa plāni un viss, kas saistīts ar domu biedru vai kolektīvām aktivitātēm. Lai arī jūs esat un vēl kādu laiku būsiet ļoti nopietni, dažkārt pat liksies, ka nomākti, tas drīzāk dēļ apziņas, kas tikai no jums ir atkarīgs kādu dzīvi jūs dzīvojat. Šajā nedēļā smagnējākie piņķeri, kavējošie apstākļi vai šķēršļi beidzot atrisināsies. Arī domas sakārtosies vajadzīgajā kārtībā, lai būtu izpratne no kura gala tieši šī gada vai pat ilgākā dzīves posmā savus plānus realizētu dzīvē. Nedēļas otrā pusē notiks pāreja, kas palīdzēs atbrīvoties no bailēm realizēt savas ieceres dzīvē. Dzīties pēc iedvesmas šobrīd būs izaicinoši, jo tā īsti nedosies rokā. Iespējams gūt atzinību vai saņemt komplimentus par jau paveikto.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2024

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt