winter 3729031 1280Šī būs ļoti svarīga un jaudīga nedēļa. Tās sākums paies vecā Mēnesī, kas mudinās noslēgt zināmu aktivitāšu ciklu, lai arī skats pārliecinoši saglabāsies uz gada svarīgāko darba, naudas un ieceru realizācijas plāniem.

10. janvārī kā pie pēdējās Mēness cikla dienas būtu ieteicams pievērsties atlaišanas un atbrīvošanās tēmai, t.sk., tīrīšanai un askēzei dzīves stilā un ēšanā. Ļoti laba diena iekšējās attīrīšanās kūrei. Šajā dienā nevajadzētu plānot, apsolīt un vispār uzticēties kā savējā, tā citu prāta slēdzieniem un vārdiem.

Jauns Mēness cikls sāksies 11. janvārī, pl. 13:57, apņēmīgajā un mērķtiecīgajā Mežāža zīmē. Šis ir īstais brīdis, kad tā nopietni pievērsties 2024. gada plāniem un apņēmībām. Tas aktivizēs tiekšanos uz lieliem mērķiem, gatavību drosmīgām pārmaiņām un tieksmi domāt gana plaši un ar ilgtermiņa perspektīvu. Visam pietiks spēka, izturības, saprātīguma un pacietības.

Līdz ar Jaunmēnesi laiks būs piemērots jauniem sākumiem, iniciatīvu vai ieceru īstenošanai. Vairs nebūs aktuāli vārdi, jo domātas, pētītas un racionalizētas visas aktuālās tēmas būs jau kopš novembra. Pienācis ir  īstais brīdis darīt. Sevišķi var izcelt 12. janvāri, kurš mudinās aktivizēt lielus un perspektīvus nākotnes plānus.

Merkūrs jau būs uzņēmis savus apgriezienus un domāšana, lēmumu pieņemšaņa un elastīga spēja pielāgoties jebkurai situācijai, atgriezīsies. Savukārt no 14. janvāra tas atkārtoti pāries uz nopietno un atbildīgo Mežāža zīmi. Līdz pat 21. janvārim būs gaidāmi rezultāti visam tam, ko apdomājāt, nēsājāt un ar ko mēģinājāt tikt skaidrībā no novembra izskaņas. 

Nebaidieties no lieliem un ambicioziem plāniem, daudz nefilozofējiet un nerunājiet par sev svarīgo riņķī apkārt. Saudzējiet un glabājiet savas atklāsmes un apņemšanos kā vislielāko dārgumu, kuru pamazām šī vai varbūt vairāku nākamo gadu laikā savā dzīvē realizēt, pārvēršot savu sapni par mērķi uz kuru tiekties.

Lai apburoša un jaudīga nedēļa!

Auns  

Nedēļas sākumā jūs labprāt pamainīsiet vidi, piedomāsiet par to, kā atsvaidzināt savu ikdienu ar kādiem jauniem iespaidiem, izbraucieniem, izklaidēm vai tml. 10. janvārī, līdz ar aizejošo Mēness ciklu jums būs stipra pienākuma un atbildības sajūta, kas var palīdzēt šo dienu izmantot kā atskaites punktu, lai atbrīvotos no kāda slikta ieraduma. Gaidāmais jaunmēness 11. janvārī sāksies ar lielu jaudu, mērķtiecību un iekšēju savāktību, lai sasniegtu visu, ko vien šajā gadā būsiet ieplānojuši. Spēka un gribas jums būs pietiekami. Tādēļ nepalaidiet garām iespēju jau tuvākajās jaunmēness dienās spert vajadzīgos soļus sava mērķa īstenošanai, sevišķi darba un karjeras jomā. Jūs dabiski būsiet autoritatīvi un atstāsiet uz apkārtējiem iespaidu.

Vērsis

Aizejošais Mēness cikls, un jo sevišķi 10. janvāris, jums būtu lieliski piemērots, lai atlaistu savus vecos sapņus, ideālus un priekštatus par sevi un savu dzīvi un to, kas ir svarīgs un kas nav, lai atbrīvotu vietu jaunai vīzijai. Šis ir laiks, kurš palīdzēs jums augt un mainīties. Laiks, kas dāvā jums iespēju atsacīties no neveselīgas un nemaz ne tik patīkamas ieradumu zonas, lai dotu vietu jauniem sapņiem, vērtībām un pārliecībām. Tādēļ lieciet lietā visu, ko esat sapratuši par sevi un pasauli pēdējā laikā un līdz ar jaunmēnesi, 11. janvāri, dodiet sev iespēju pacelties virs rutīnas un veidot savu dzīvi daudz jaudīgāku, krāsaināku un garšīgāku kā jelkad iepriekš. Laiks prasa drosmi izpausties savādāk un nebaidīties no pārmaiņām.

Dvīnis

Nedēļas sākuma galvenā aktualitāte būs attiecības, draudzība, sadarbība, bet jo sevišķi parnerattiecības. Jums būs svarīgi izrunāt visu, kas ir sakrājies uz sirds un sakrājies varētu būt tiešām daudz. Lai arī jūs pēdējā pusotra mēneša laikā būsiet daudz ko sapratuši un izlēmuši, tomēr, jūsu vārdos būs vairāk jūtas, nekā konkrētības. 11. janvārī gaidāmai jaunmēness jūs mudinās uzņemties varbūt vienus no izaicinošākajiem un drosmīgākajiem soļiem. Tie var būt saistīti kā ar biznesa iniciatīvām, lielām naudām, riskantiem projektiem, tā arī ar nozīmīgām sevis izmaiņām, pateicoties kurām, jūs atbrīvosities no daudzām bailēm un iestrēgušām problēmām. Tas ko jūs tagad iniciēsiet un paveiksiet būs ieguldījums, no kura laurus plūksiet nākotnē.

Vēzis

Šis ir viens no apņēmības pilnākajiem un vienlaikus izaicinošākajiem laikiem, jo viss, kas šobrīd notiek, ir ārpus jūsu komforta zonas. Šis ir laiks, kurš prasa iet cilvēkos, realizēties, būt drosmīgiem, uzstājīgiem, apņēmīgiem un pašiem iniciēt visu to, kas jums pietrūkst vai ko jūs vēlaties. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt ikdienas bardaku un neskaidrības mērķos. Attiecīgi no 11. janvāra jaunmēneša būs lielisks laiks, lai uzņēmīgi un disciplinēti strādātu pie saviem ilgtermiņa plāniem. Šajā laikā arī partnerībai un draudzībai būs liela nozīme, un tā var būt daļa no jūsu ieceres. Intuitīvi jūs ļoti labi jutīsiet gan pareizo virzienu un mirkli, gan īstos vārdus ko pasacīt.

Lauva

Lai arī ar prātu, jūs vēl joprojām labprāt kavēsities mīlestības un izklaižu jomā, ir pienācis brīdis arī ļoti nopietnam un atbildīgam darbam. Šoreiz tas, pie kā jūs strādājat, neļaus jums tiešā veidā izcelties un saņemt apkārtējo uzmanību. Šis ir laiks, kuram drīzāk piestāvētu disciplinēta un apņēmības pilna ierakšanās darbos, bet tie var būt saistīti ar izmaiņām amatā, statusā vai atbildībās. Tieši darba jomā šobrīd jums ir milzīgas iespējas, no šejienes arī liela aizņemtība un slodze kopumā. Gaidāmais jaunmēness 11. janvārī jums palīdzēs realizēt pārmaiņas karjerā un lielākajos (arī redzamākajos) mērķos. Šobrīd priekšplānā ir darbs, statuss un mērķu realizācija. Jūs iedvesmos iespēja būt noderīgiem un vajadzīgiem.

Jaunava

Nedēļas sākums būs ļoti nopietns un atbildīgs laiks. Liela pienākuma sajūta bērnu un attiecību jomā. Tādēļ kopā ar aizejošo Mēness ciklu, šis būs labs laiks, kad ar lielu atdevi parūpētos ar savu mīļoto cilvēku un/vai bērniem, mācoties atbalstīt un rūpēties, nepazaudējot veselīgas robežas un neļaujot ar sevi manipulēt. Loģika un analīze arī šeit jums nebūs lieli palīgi. Gaidāmais 11. janvāra Jaunmēness jums aktivizēs impulsu sevi izpaust autentiskāk un patiesāk, lai gan jums svarīgi būs arī nepārkāpt kādas sabiedrībā pieņemto kārtību.  Iespējams nodosities kādai garīgai praksei vai apmācībām, kas var spēcīgi paplašināt jūsu pasaules uztveri un palīdzēt saskatīt neskaitāmas jaunas iespējas izpausties.

Svari

Nedēļas sākums būs par visa veida komunikāciju ar apkārtējiem cilvēkiem – kaimiņiem, ceļa biedriem, paziņām u.tml. Šobrīd veiksies labāk, ja runātajā vai rakstītajā būs zināma vieta radošumam un iztēlei (kā piemēram, mūzika, dzeja, stāsti), par cik konkrētība īsti nebūs jūsu stiprā puse. Jums būs stipri paaugstināta pienākuma apziņa, kura tieksies būt noderīgiem, palīdzēt un atbalstīt tos, kuriem dzīvē ir grūtāk gājis. Gaidāmais Jaunmēness 11. janvārī pastiprinās jūsu vēlmi un arī vajadzību būt vairāk mājās ar savu ģimeni, lai arī šajā jomā iespējami būtiskas izmaiņas, piemēram, pārcelšanās vai labiekārtošanās darbi. Katrā gadījumā jūs uzdrošināsities savā vidē ienest drosmīgākas izmaiņas.

Skorpions

Līdz ar aizejošo Mēness ciklu un šīs nedēļas pirmajai puse, līdz 10. janvārim ieskaitot, laiks būs lieliski piemērots, lai atbrīvotos no visa, kas savu laiku ir nokalpojis un tagad jūsu dzīvei rada tikai nevajadzīgu smagumu. Jūs spēsiet talantīgi pateikt “Nē” vai nospraust robežas gan mīlestībās jomā, gan attiecībās ar saviem bērniem. Gaidāmais Jaunmēness jūs mudinās būt sabiedriski aktīvākiem un arī pašiem iniciēt satikšanos, izrunāšanos un visu to, kas ilgtermiņā skatoties var palīdzēt jums iziet jaunā līmenī. Enerģijas būs ļoti daudz, tādēļ aktīva socializēšanās, apciemošana vai viesu uzņemšana būtu ļoti piemērota. Labprāt citiem ko stāstīsiet vai skaidrosiet. Iespējams būs vajadzība iegādāties automašīnu vai telefonu.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā jūs būsiet stipri uz sevi orientēti un visu notiekošo uztversiet personiski, caur savu emociju prizmu. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt finansiālās grūtības, pateicoties gatavībai mainīt darbu, amatu, pienākumus vai ikdienas ritmu. Tiesa, jūs ļoti iedvesmoti un entuziastiski varat uztvert visu notiekošo, bet intuīcija kopumā jums strādās labi. Gaidāmais Jaunmēness 11. janvārī kā reiz palīdzēs visas iecerētās pārmaiņas realizēt dzīvē. Labs laiks jauniem sākumiem vai lielām pārmaiņām darbā, kas nesīs patīkamu finansiālo atdevi. Katrā gadījumā jūs ļoti jaudīgi plosīsities, lai spētu iziet tajā ienākumu līmenī, kas vairāk atbilstu jūsu reālajām vajadzībām.

Mežāzis

Lai arī kādus izaicinājumus dzīve jums sagādātu, jūs tagad ar visu spēsiet tikt galā daudz efektīvāk kā jelkad. Nedēļas sākumā jūs emocionāli vēl nedaudz gribēsiet no visiem distancēties, bet tas būs īslaicīgi un ātri pārejoši. 10. janvāris būtu piemērots, lai pabeigtu zināmu savas dzīves etapu, kurš ir bijis pilns ierobežojumiem, sevis nolieguma vai apspiešanas. Tā vietā 11. janvārī gaidāmais Jaunmēness palīdzēs jums sākt jaunu, uzlādētu, autentisku un radošu dzīves posmu. Labs laiks, lai iniciētu jaunus projektus un ieceres un rastu veidus kā izpaust savus unikālos talantus kā savādāk. Enerģijas būs labvēlīgas praktiski visam, t.sk., arī jaunai mīlestībai, hobijam vai pašrealizācijas veidam.

Ūdensvīrs

Šis jums būs ļoti intensīvs laiks, kuru lielākoties pavadīsiet vai nu vienatnē, ārzemēs vai arī salīdzinoši lielā noslēgtībā strādājot. Aizejošais Mēness cikls, sevišķi trešdiena, būs lieliski piemērota vienatnei, askēzei, garīgām praksēm vai jebkāda cita veida retrītam, kurā jūs apzināti no kaut kā atsakāties. Tas palīdzēs attīrīties un atbrīvot tik ļoti vajadzīgo enerģiju. Gaidāmais 11. janvāra Jaunmēness mudinās jums priekšplānā izvirzīt saiknes atjaunošanu ar savu iekšējo pasauli un zemapziņu. Pretējā gadījumā var nostrādāt kādi pašsabotāžas mehānismi. Lielas pārmaiņas un iespējas gaidāmas tieši ģimenes un dzīvesvietas jomā. Savu vienatni jūs būsiet gatavi dalīt tikai ar pašiem tuvākajiem.

Zivis

Jums šī laika lielās jaudas grozīsies par un ap saviem ilgtermiņa plāniem un to, kā tos realizēt dzīvē. Nedēļas sākumā kāda ģimenes situācija vai pašu emocijas var uz mirkli novērst jūsu fokusu no galvenā. 10. janvārī būtu ieteicams atmest tos plānus, kuru īstenošana sevi neattaisnoja, šeit jūsu iztēle ļoti noderēs. Pārmaiņas gribēsies tik ļoti, ka būtu jāuzmanās ar pārspīlējumiem – apjomā, naudā, marketingā u.c. Gaidāmais Jaunmēness 11. janvārī būs lieliski piemērots jaunām iniciatīvām, ar kurām pārsteigt, iedvesmot un iepriecināt apkārtējos cilvēkus. Nebaidieties no radošiem un spilgtiem pavērsieniem. Labs laiks jaunām iniciatīvām, arī lai mācītu, popularizētu un paplašināt savu paziņu loku. Rīkojieties.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2024

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt