girl 4898696 1280Pirmā 2024. gada nedēļa ir klāt! Šoreiz šis būs vēl tāds iesildīšanās laiks, kurā viss pamazām tiks pārkārtots un sakārtots, lai pilnībā notiktu pārslēgšanās uz galvenajām jaunā gada tēmām.

Viens no nozīmīgākajiem šīs nedēļas pagriezieniem ir retrogradā Merkūra noslēgums 2. janvārī, kurš vedināja risināt, pārskatīt, iedziļināties un kārtot vienas un tās pašas tēmas no 25. novembra. Tagad līdz 21. janvārim viss izprastais, risinātais, iestrēgušais un nesaprotamais sakārtosies un nofiksēsies savās jaunajās vietās. Šoreiz galvenie risināmie jautājumi ir dzīves ideāli un vērtības, uz kurām balstīt savas nākotnes ieceres, kā arī konkrēti, racionāli un izmērāmi, bieži tieši profesionālajā jomā, gana ambiciozi mērķi un plāni.

Vēl viens iepriecinošs šīs nedēļas notikums ir Marsa pāriešana no ceļojošajiem vizionāriem Strēlniekiem uz rezultātu tiecošajiem Mežāžiem. Tas aktivizēs apņēmības pilnu mērķtiecību un gatavību kārtīgi piepūlēties, lai sasniegtu visu to, ko būsiet iepriekš saplānojuši. Citiem vārdiem, enerģijas pietiks, lai sasniegtu visu, ko iecerējāt.

Ieskicēšu, ka šobrīd ir dilstošs un pavecs Mēnestiņš. Līdz ar to, tīri emocionālā entuziasma un kolektīvo noskaņu ziņā, ir zināma izelpa. Tomēr, augstāk minētās pārejas labvēlīgi ietekmēs visus jūsu plānus, mērķus un centienus, tādēļ nebremzējiet, bet dariet visu, ko aizņemtajās decembra dienās gribējāt paveikt, bet nepaspējāt.

Savukārt, ja jums ir plānoti ir īpaši jauni sākumi, nozīmīgs jauns posms, tad gatavošanās noteikti būtu jāpaveic šajā nedēļā, bet palaišanu un realizāciju būtu ieteicams ieplānot ar jaunmēnesi, pēc 11. janvāra.

Lai patīkamas rosības piepildīta nedēļa!

Auns  

Līdz ar retrogradā perioda beigām jūs būsiet tikuši skaidrībā ar galvenajām iecerēm 2024. gadam. Iespējams apsvērsiet kādu mācību uzsākšanu, atsākšanu vai pabeigšanu. Labprāt lielu akcentu liksiet uz ceļošanu, jaunas pieredzes un iespaidu gūšanu, kā arī uz iespēju savās zināšanās dalīties ar citiem. Lai arī ko jūs būtu izdomājuši, jūs to spēsiet pārvērst mērķī ar gana saprotamiem un reālistiskiem soļiem. Liels un nozīmīgs pagrieziens jums būs Marsa pāriešana Mežāža zīmē 4. janvārī. Pateicoties tam jūs būsiet daudz enerģiskāki, mērķtiecīgāki un jaudīgāki visā, kam ķersities klāt. Ambīciju jums netrūks un jūs dabiski tieksities izpaust savu autoritāti gan vietā, gan nevietā. Labs laiks profesionālo mērķu realizācijai.

Vērsis

Ar šo nedēļu jums paliks daudz vieglāk saprast, ko jūs vēlaties no savām attiecībām, profesionālās jomas vai dzīves kopumā. Jūsu tiekšanās pēc nebijušas pieredzes vai sajūtām jūs mudinās šo gadu uzsākt ar apņēmīgu tiekšanos piedzīvot ko tādu, par ko agrāk tikai kautrīgi piedomājāt. Tā var būt aizraujoša profesionālā iecere, saistīta ar zināmu risku un uzdrošināšanos. Tāpat nav izslēgta tiekšanās pārbaudīt vai pārvarēt sava ķermeņa iespējas. No 4. janvāra līdz pat februāra viducim jūs daudz enerģijas novirzīsiet, lai apgūtu ko jaunu. Ja jūs jau esat savas jomas meistars, tad ļoti labprāt savās zināšanās dalīsities ar citiem. Ļoti īpaša vieta var tikt piešķirta ceļošanai un iespējai nomainīt vidi.

Dvīnis

Gada sākums jums būs pilns pārdomām un nozīmīgiem lēmumiem saistībā ar jūsu attiecībām. Atstāt visu kā ir jūs noteikti negribēsiet, tādēļ atkarībā no jūsu attiecību statusa, pieņemtie lēmumi var būt sākot no jaunu attiecību veidošanas, esošo stiprināšanas un beidzot ar šķiršanos. Ja ar partneri jūs visu decembri nespējāt par kaut ko vienoties, tad tuvākajās nedēļās tas beidzot izdosies. Bez attiecībām, iespējams jūs meklējāt veidu kā sevi izpaust jaunā lomā, statusā, ampluā, bieži lai gūtu vajadzīgo pārliecību vai kļūtu par kaut ko. No 4. janvāra jūs būsiet drosmīgāki un uz risku orientētāki kā citkārt. Jūs salīdzinoši viegli iziesiet ārpus esošās pieredzes un izmēģināsiet ko jaunu, izaicināsiet sevi.

Vēzis

Jums šis lielais pārdomu laiks, kas ar 2. janvāri noslēgsies, bija saistīts ar ikdienas pārkārtošanu un salāgošanu, sākot no ikdienas ritma ēšanā, miegā un atpūtā, un, beidzot ar darba pienākumiem. Lai visu paveiktu, jums būs vajadzīga drosme spert soli nezināmā teritorijā, izpaust sevi jaunā veidā. Tajā kā reiz palīdzēs Marsa atrašanās Mežāža zīmē no 4. janvāra līdz pat februāra vidum. Šajā laikā jūs būsiet reti ietiepīgi un ieciklējušies tikai uz to, kā jūs redzat lietas. Tas var stipri ietekmēt arī jūsu attiecības, par cik piekāpties jūs nepavisam negribēsiet. Zem šīs ietekmes jūsu attiecībām tas var būt liels pārbaudījums. Šī gada mērķi būs saistīti kā ar profesionālo izaugsmi, tā ar attiecību statusa maiņu.

Lauva

Jums šis ir bijis gana atraktīvs, izklaidēm vai radošām nodarbēm piepildīts laiks. Bijušo attiecību paterni un tipiskie uzvedības scenāriji par sevi varēja atgādināt ne vienu reizi vien, lai jūs beidzot spētu atsekot to rakstus un nobriestu kaut ko būtiski mainīt sevī, attiecībās un dzīvē kopumā. Tuvākās nedēļas ļaus visu salikt pa vietām. Iespējams atgriezīsieties pie kāda agrāka hobija vai īpašās nodarbes. No 4. janvāra līdz pat februāra viducim jums būs paaugstināta ikdienas slodze, tas var būt gan dēļ lielāka darba apjoma, gan citu apstākļu sakritībās rezultāts, kas veicinās jūsu aizņemtību. Šis īsti nebūs piemērots laiks uzmanības piesaistīšanai vai ambīciju gūšanai, par cik jūs burtiski ieraksities ikdienas praktiskajās lietās.

Jaunava

Jaunais gads ir sācies ar lielām pārdomām par ģimeni, dzīves vietu, bērniem vai ar saistītām jomām. No 2. janvāra pamazām pretrunas nogulsnēsies un būs iespēja izdarīt izvēles, pieņemt lēmumus, vai kā savādāk pabeigt tās tēmas, kuras nu jau vairāk kā mēnesi aizņēma jūsu prātu. No 4. janvāra līdz pat februāra viducim jūs daudz vieglāk spēsiet izpaust savu autentisko dabu. Jūs labprāt izklaidēsities un piesaistīsiet sev uzmanību. Sirdī brīvajiem šis būtu labs laiks, lai iepazītos romantiskos nolūkos. Tāpat arī šajā laikā bērni var prasīt daudz vairāk enerģijas kā citkārt. Gada sākums jums izskatās gana spilgts, veiksmīgs un iespējām piepildīts, tagad galvenais būtu – nenoslēgties un iziet cilvēkos, lai nepalaistu garām veiksmi.

Svari

Šis ir bijis rosīgs un aktīvs laiks, kurā jūs mācījāties, izzinājāt un meklējāt īstos cilvēkus, kuriem ir jums vajadzīgās atbildes. Lai arī kas būtu tās tēmas, kuras jūs sākāt risināt no 25. novembra, šobrīd jūs esat izgājuši finiša taisnē, kas ļaus izprast izprotamo, izvēlēties vēlamo un kopumā salikt stabilus punktus visās atvērtajās tēmās. No 4. janvāra jūs ar lielu sparu pievērsīsities mājas un ģimenes lietām. Līdz pat februāra vidum šeit būs milzīga enerģiju koncentrācija, kas ļaus visās aktuālajās tēmās gāzt kalnus – remontu uzsākšana vai pārcelšanās ir tikai maza daļa no iespējām. Tuvākajās nedēļās jūsu dzīve sakārtosies un aktuālie jautājumi atrisināsies, kas ļaus pārslēgties uz mierīgāku dzīves tempu.

Skorpions

Līdz ar šīs nedēļas sākumu, 2. janvāri, noslēgsies izpētes, testēšanas un rēķināšanas periods. Izvēles izdarīšana un lēmumu pieņemšana īsti nav no jūsu tipiskajām problēma un tagad ar katru nākamo dienu jūsu pārliecība par gatavību virzīties uz priekšu tikai pieaugs. Sevišķi no 4. janvāra, kad Marss pāries Mežāža zīmē, jūs sajutīsiet lielu enerģijas pieplūdumu. Jums pietiks spēka un izturības paveikt praktiski jebko, ko izplānojāt. Jūsu finanses, naudas jautājumi, ir tas, kur tuvāko nedēļu laikā gaidāma situācijas uzlabošanās. Ja jums ir “iestrēgusi” nauda, jūs pie tās tiksiet tuvāko nedēļu laikā. Jums pienācis laiks apmeklēt kādus kursus vai pievērsties vajadzīgo kontaktu veidošanai, kas noderēs nākotnē.

Strēlnieks

Šis jums ir bijis ļoti enerģisks un jaudīgs laiks, kurā daudz domājāt par sevi, to, kādi jūs esat, kur jums labāk izpausties un citi eksistenciāli jautājumi. Tas jums varēja radīt tādu kā personības krīzi, kurā jūs apšaubāt visu, kas esat. Jūsu jaunā sevis izpratne nostabilizēsies tuvāko nedēļu laikā. Jums būs svarīgi labi izskatīties un atstāt uz apkārtējiem šarmantu iespaidu. No 4. janvāra, kad Marss pāries Mežāža zīmē, jūs ļoti aktīvi rīkosities, lai nepazaudētu saikni ar realitāti un varētu nopelnīt tik, cik jums šobrīd ir nepieciešams. Jaunā gada sākums pie jums ir atnācis ar labu gaumi, jaunu sevis izpratni un spēcīgu entuziasma devu. Tas lieti noderēs visur, kur ir jāvada vai kā savādāk jāpulcē ap sevi cilvēkus.

Mežāzis

Lēni un prātīgi, pilns pārdomām un divejādām sajūtām jums ir bijis šis laiks, bet līdz ar retrogradā perioda beigām jūsu atbildes, apņēmības un mērķi sāks nostāties savās jaunajās vietās. Tiklīdz arī Marss pāries uz Mežāža zīmi 4. janvārī, jums būs vajadzīgā degsme un enerģija, lai iecerēto arī paši paveiktu. Jums piemitīs dabiskas līdera dotības, kuras labprāt arī liksiet lietā. Tā būs zināma vēlme un gatavība iziet cilvēkos un labi pavadīt laiku. Savukārt pēc janvāra viduča jūs vairāk neturēsiet pie sevis tik daudz noslēpumu, bet labprāt padalīsities arī ar citiem. Atpūsties gan jūs vislabāk spēsiet tikai vienatnē, kur neviens bez atļaujas jūs netraucēs. Labs laiks sākt aktīvi un uzņēmīgi rosīties.

Ūdensvīrs

Šajā jaunā gada pirmajā nedēļā jūs pamazām tikai iešūposities. Ar 2. janvāri noslēgsies lielo pārdomu laiks, kurā jūs mēģinājāt tikt skaidrībā ar saviem ilgtermiņa plāniem un arī ar sevi. Tagad ar katru nākamo nedēļas dienu jums radīsies aizvien lielāka izpratne par to ko, kā un, galvenais, ar ko kopā savas ieceres pārvērst par realitāti. No 4. janvāra līdz pat februāra viducim lielākā daļa jūsu enerģijas aizies vienatnē veicamajām aktivitātēm. Labprāt aizbēgsiet no visiem un visa, dodoties ceļojumā. Jums šis laiks būs kā iešūpošanās, vecā pabeigšana, lietu sakārtošana un nobriešana, sevišķi vēl tuvākās divas nedēļas. Redzamus kalnus turpināsiet gāzt no 13. februāra, kad jums būs gan vēlme, gan spēks izpausties.

Zivis

Līdz ar šo nedēļu jums galvā pamazām nostiprināsies pārliecība par to, kas ir šā gada aktuālie mērķi, kam sekos arī detalizēta praktiskā plānu izstrāde, lai sasniegtu iecerēto. Jums vēl joprojām ir labas iespējas izpausties gana pamanāmi un piesaistīt veiksmi savu mērķu realizācijā, galvenais, neslēpieties, esiet pamanāmi, sabiedriski aktīvi.  No 4. janvāra līdz pat februāra viducim jūs milzu enerģiju ieguldīsiet savu ilgtermiņu plānu realizācijas virzienā, kas kopā ar jau pagājušā gada izskaņā veiktajām pārdomām, būs gana pamatota un racionāli attaisnota. Tieši šajā laikā būtu svarīgi veikt zināmu izrāvienu, jo pirms jūsu dzimšanas dienas būs zināma izelpa, kad gribēsiet vairāk atpūsties.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2024

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt