christmas 8386295 1280Gaidāmās svētku nedēļas astroloģiski izskatās piepildītas ar intensīvām sajūtām un dziļām domām vai pat savas dzīves pārskatīšanu. Enerģiski uzlādēts laiks, kurā tiekties pretī augstiem ideāliem. Ļoti piemērots atpūtai, ceļošanai, apmācībām vai savas dzīves reorganizēšanai.

Noteikti būtu jāpatur prātā, ka dēļ retrogradā Merkūra ietekmes, svētku plāni var mainīties ne vienu reizi vien. Tādēļ noderēs elastīgs skatījums uz ieplānoto un gatavība ātri reaģēt uz notiekošo. Ļoti augstā vietā būs cilvēki un situācijas, kas saistītas ar pagātni. Oriģinalitāte varbūt nebūs šī laika galvenā iezīme, drīzāk dziļums un apzinātība tajā, kāpēc, ko un ar ko jūs darāt.

Ziemas Saulgrieži iestāsies 22. decembrī līdz ar Saulītes pāriešanu Mežāža zīmē. No šī brīža tuvākā mēneša garumā, ļoti aktuāli kļūs kādi lielāki jūsu dzīves mērķi, pienākumi, atbildības un viss tas, ko jūs vēlaties šajā dzīvē sasniegt. Papildus tam, no šīs dienas daudz lielāks spēks, ietekme un palīdzība lēmumu pieņemšanā būs jūsu radošajai un tēlainajai domāšanai. Mērķus būs vieglāk identificēt caur iztēli un sapņiem, nevis loģikā un analīzē.  Šī tendence saglabāsies līdz februāra beigām, bet īpaši piņķerīgi un nesaprotami būs līdz 2. janvārim.

Ziemassvētku vakara svinības būtu ieteicams labi noorganizēt un pavadīt saskaņā ar jūsu ģimenes tradīcijām. Šo laiku nebūtu ieteicams pavadīt vienatnē. Vakara atmosfēra būs pilna dzīvām, aizraujošām sarunām, kurā katrs būs gatavs ar kaut ko padalīties. Iespējamas interesantas idejas gan par to, ko sadarīt vakara gaitā, gan vienkārši daudz asprātību. Svētku noskaņai piestāvēs intelektuālās spēles, pastaigas un kārtīga izrunāšanās.

25. decembra svētki atnāks ar maigu mīlestības vilni. Labprāt laiku pavadīsiet sapņot, fantazējot vai pie labas filmas. Cilvēki, kurus jūs mīlat, tagad būs viss. Arī ticība un lūgšanas šajā dienā būs sajūtās dziļākas un patiesākas. Mīliet un dalieties savā mīlestībā. Iedvesmojieties un piedzīvojiet īpašus mirkļus caur mūziku vai mākslas baudīšanu.

27. decembrī gaidāms ļoti emocionāls, empātisks un jaudīgs pilnmēness. Tā galvenā dilemma būs, kā parūpēties par sevi vai par saviem tuvajiem, vienlaicīgi nepazaudējot fokusu uz lielajiem dzīves mērķiem? Kā sabalansēt karjeru ar ģimeni? Ambīcijas ar iekšējo mieru? Sabiedriski aktīvu darbošanos ar atjaunojošiem mirkļiem vienatnē?

Gatavošanās Vecgada vakara svinībām un Jaungada sagaidīšanai būs ļoti radošs un aizraujošs pasākums jau pats par sevi. Savukārt pašas Vecgada svinības būtu ieteicams pavadīt veselīgā minimālismā, kad mērenība tiek ieturēta it visā – kā ēšanā un dzeršanā, tā arī izklaidēs un svinību ilgumā. Viss būs labs, kas būs ar mēru.

Atgādinu, ka jaungada vēlēšanās un laimes liešana ir ļoti labas tradīcijas, bet esiet gatavi savus plānus vēl pārskatīt pēc 2. janvāra.

Lai priekpilna un svētīga 2024. gada izskaņa!

Auns  

Gaidāmās svētku nedēļas jums būs ļoti aktīvs laiks. Tik aktīvs, ka 20. un 21. decembrī būtu ieteicams nedaudz uzmanīties un lieki neriskēt. Jums būs tendence rīkoties saskaņā ar saviem ideāliem un lietu redzējumu citos daudz neklausoties. Tieši otrādi, jūs labprāt pakomandēsiet un pamācīsiet citus, sevišķi no 23. decembra. Ziemassvētkus jūs labprāt pavadīsiet aktīvi komunicējot, iespējams brauksiet ciemos, ceļosiet vai sagaidīsiet tos publiskā pasākumā. 27. decembra pilnmēness mudinās jūs pievērsties ģimenei vai parūpēties par savām emocionālām vajadzībām. Uzmanieties, ko runājat, varat kādu ļoti aizskart. Jaunā gada sagaidīšana vislabāk būtu mierīgā un sabalansētā, visdrīzāk atpūtas režīmā.

Vērsis

Ar 20. decembri sāksies milzu paātrinājumu. 21. decembrī iespējama kāda provokācija, negaidīts pavērsiens vai pārsteigums. Būtu ieteicams steigā neko nedarīt, sevišķi netērēt naudu. Pirkumi var būt ne tikai apšaubāmas gaumes, bet arī spēcīgi ietekmēt maciņa saturu. Laikā ap Ziemassvētkiem būsiet romantiski noskaņoti, iztēle, atpūta, radošums un ļaušanās mirklim, viegli uzburs romantiskas sajūtas un ideālistisku lietu redzējumu. 27. decembra pilnmēness mudinās jūs uz empātisku izrunāšanos un sekojot savai vīzijai, nepalaist garām iespēju piepildīt dzīvi ar emocionāli svarīgiem mirkļiem. Jaunā gada sagaidīšanas svinības būs finansiāli pārdomātas, bet tas netraucēs uzorganizēt lielisku ballīti.

Dvīnis

Pašā šo svētku nedēļu sākumā jums būs ļoti svarīgi spēt sabalansēt darbu ar atpūtu, lielos, ambiciozos plānus ar reālām iespējām. Partnerattiecības vēl joprojām būs viena no galvenajām notikumu arēnām, sevišķi no 23. decembra. Pat tad, ja jūs tā sākotnēji nedomāsiet, Ziemassvētku svinības jums izvērtīsies ļoti patīkamas, izklaidējošas un ļoti aizraujošas. Jums noteikti būs iespēja izpausties ar savu atraktivitāti un jūs to labprāt arī darīsiet. Gaidāmais 27. decembra pilnmēness var aktualizēt naudas jautājumus un, lai izietu jaunā līmenī jums būs jāapdomā, jāplāno un visādi citādi jāgatavojas. Jūsu ziedu laiks tuvojas. Jauno gadu gan jūs vislabprātāk sagaidītu mājās, savā pašu tuvāko cilvēku lokā.

Vēzis

Šīs svētku nedēļas jums aizsāksies uz intuitīvas un smalkas nots, kas 20. decembrī pārvārtīsies  jau lielā steigā un aktīvā rīcībā un sekojošās dienas var būt diezgan saspringtas. Mierīgāk paliks ar nedēļas nogali, un Ziemassvētku vakaru jūs būsiet gatavi atzīmēt ļoti noslēgtā, pat intīmā gaisotnē. Tikai paši tuvākie un dārgākie, un pēc iespējas mierīgāk, iespējams gribēsiet vairāk atpūsties kā svinēt. 27. decembra pilnmēness padarīs jūs ļoti jūtīgus un viegli emocionāli satraucamus. Intuīcija, empātija un kopējā pašsajūta vedinās vai nu par kādu rūpēties vai arī pastiprināti gādāt par savu pašsajūtu. Šajās dienās neieplānojiet pārāk smagus darbus, jūs ļoti negribēs tos darīt. Jaunā gada sagaidīšanu gan ieplānojiet sabiedriski aktīvu.

Lauva

Rosīgs un aktīvs laiks. Gaisā var virmot mīlestības nepabeigtie jautājumi, kas var prasīt daudz enerģijas. Jūs ļoti vēlēsities neordināri izpausties.  21. decembrī pacentieties atrast balansu starp darba un mājas lietām, uzmanieties ar lielu lietu iegādi. Ziemassvētkus jūs būsiet gatavi atzīmēt draugu lokā, labā kompānijā un radošā gaisotnē. Iespējams jūs paši pieliksiet roku pie tā, lai šie svētki izdotos. 27. decembra pilnmēness mudinās jūs pārslēgties uz intravertākām notīm, un ja vien tas būs iespējams, līdz 28. decembrim ieskaitot, paņemiet brīvdienu. Iespējams rušināsities savu ambiciozāko plānu virzienā.  Jaunā gada sagaidīšana jums var atnest iespējas nopelnīt vai izpaust savu talantus.

Jaunava

Laiks piemērots atvaļinājumam. Pat tad, ja mēģināsiet kaut ko praktisku sadarīt, lietas īsti neizdosies pabeigt, kopā ar neprecizitātēm, kļūdām, kavējumiem un daudzām neskaidrībām. Nopietnu pirkumu veikšanai laiks nav piemērots. Ģimenes neatrisinātās situācijas pašas no sevis nekur neuzsūksies un tām būs atkal jāpievērš pastiprināta uzmanība. Ziemassvētkus jūs būsiet gatavi sagaidīt ļoti spilgti un pamanāmi. Jūs varat izcelties ar asprātību, atraktivitāti vai organizatoriskām dotībām. 27. decembra pilnmēness mudinās pievērsties draugiem vai domubiedriem. Būs vēlme satikties un labi izklaidēties. Savējiem cilvēkiem būs liela nozīme. Jaunā gada svinībās jums būs svarīgi izpausties un sajust, ka esat pamanīti, sadzirdēti un novērtēti.

Svari

Rosīgs laiks. Liela loma būs ģimenei un arī nepieciešamībai iziet ārpus komforta zonas. Iespējams apsvērsiet kādu lielāku pirkumu, sevišķi ap 21. decembri. Laiks tam nav piemērots, labāk ievāciet un izpētiet informāciju, un pašu pirkšanu atlieciet uz janvāri. Daudz pārvietosities un runāsiet, iespējamas problēmas ar tehniku. Tādēļ elpojiet dziļi un mēģiniet pārslēgties uz baudāmāku dzīves tempu. Ziemassvētkus labprāt sagaidīsiet ārzemēs, izbraucienā vai kā savādāk prom no ikdienas rūpēm. 27. decembra pilnmēness jums aktualizēs kādus atsekojamus mērķus, statusu, iziešanu, iespējamas grūtības sabalansēt sabiedrisko ar privāto dzīvi. Jaungadu gan jūs vislabprātāk sagaidīsiet mierīgi, pašu tuvāko lokā.

Skorpions

Sabiedriski aktīvs laiks. Jums patiks būt redzamiem, pamanītiem un dažkārt arī provokatīviem (ap 21. decembri). Jūsu dabiskais temperaments, aizrautība un degsme būs viegli pamanāma. Naudas jautājumi, tās pelnīšana vai aktīva tērēšana prasīs visu jūsu enerģiju un pēc 23. decembra, arī domas. Lielu, spontānu pirkumu veikšanai laiks nav piemērots. Ziemassvētkus labprāt atzīmēsiet neparasti, prasīsies iziet ārpus komforta zonas. Iespējams kopā ar mīļoto apmeklēsiet kādu oficiālu saviesīgu pasākumu. Gaidāmais pilnmēness 27. decembrī pastiprinās jūsu intuitīvo pasaules uztveri un sajūtu vadīti jūs varat uzzināt, iedziļināties, atklāt vai pieredzēt iespaidīgus dziļumus. Vislabprātāk jauno gadu sagaidīsiet draugu kompānijā.

Strēlnieks

Jūs būsiet izteikti enerģiski, apņēmīgi, gatavi izcelties vai uzņemties līdera lomu visur, kur vien iespējams. Retrogradā Merkūra ietekmē var parādīties neskaidrības, kur tieši būtu jēgpilnāk ievirzīt savu enerģiju. Līdz ar Ziemas saulgriežiem aizvien aktuālāki kļūs naudas jautājumi. Ziemassvētkus jūs būsiet gatavi sagaidīt kopā ar mīļoto cilvēku vai ja tāda nav, ar labāko draugu/-dzeni. Svinības gan pašiem būs jānoorganizē. Laiks ap pilnmēnesi, 27.decembri būs ļoti uzlādēts un mudinās uz dziļiem, emocionālie stāvokļiem - kā pazaudēšanās mīļotajā cilvēkā, sirdi plosošu filmu skatīšanās vai kas tml. Jauno gadu jūs būsiet gatavi sagaidīt kā zvaigzne. Ja vien tas būs iespējams, kāpsiet uz skatuves.

Mežāzis

Lielo pārdomu laiks, kurā pēc 23. decembra jūs kļūsiet noslēgti un noslēpumaini. Iespējams klusībā apdomāsiet kādus plānus par kuriem vēl nebūsiet gatavi ne ar vienu dalīties. Domubiedri kļūs par jūsu atpūtas un harmonijas zonu, vien laikā ap 21. decembri jūs nebūsiet īsti mierā ar notiekošo. Ziemassvētkus jūs labprāt pavadīsiet rosīgā ritmiņā, palīdzot un atbalstot tos, kuri uzņemsies visu noorganizēt. 27. decembra pilnmēnesi jūs arī stipri izjutīsiet. Tas mudinās kļūt iejūtīgākiem un empātiskākiem pret sevi un citiem, meklēt līdzsvaru starp sevi un apkārtējo cilvēku vajadzībām. Jaunā gada svinības jūs būsiet gatavi sagaidīt kaut kā sev neraksturīgi. Ļoti svarīgi būs nomainīt vidi un gūt jaunus iespaidus.

Ūdensvīrs

Nedēļas paies ļoti rosīgi. Ar 23. decembri dziļās pārdomas ar vēlmi aizbēgt un noslēgties, tiks iepauzētas un jūs atkal labprāt draudzēsities, plānosiet, organizēsiet un būsiet nepārtraukti cilvēkos. 21. decembrī iespējams kāds pagrieziens ģimenes un karjeras balansā. Ziemassvētkus jūs gribēsiet sagaidīt ar bērniem vai mīļoto cilvēku, t.sk., tīri romantiskā gaisotnē. Laikā ap pilnmēnesi, 27. decembri jūs viegli ieraksities darbos vai kādos pienākumos, iespējams saistībā ar dzīves vietu vai veselību. Dodiet sev iespēju atpūsties un neko neforsējiet, pēc laika viss var izskatīties savādāk, nekā tajā mirklī šķitīs. Jauno gadu jūs būsiet gatavi sagaidīt ļoti īpaši un sev neraksturīgi, izaicinot sevi darīt savādāk.

Zivis

Šīs svētku nedēļas aizsāksies uz ļoti maigas un intuitīvas nots. Jūs viegli iedvesmosities un aizrausities paši un pavilksiet līdzi arī citus. Laiks, kas saistīts ar drosmīgām izpausmēm un panākumu garšas sajūtām. 21. decembris var būt sarežģīts, lai sabalansētu pretrunas, vīziju ar ikdienu. Ziemassvētkus jūs ļoti labprāt pavadīsiet ģimenes lokā ar tuvajiem un mīļajiem. Ļoti iespējams jūs uzņemsities galvenā diriģenta lomu visiem svētkiem. Gaidāmais pilnmēness pastiprinās jūsu iztēli, empātiju un intuīciju. Ļoti jūtīgi būs bērnu jautājumi un iespējams viņi prasīs negaidīti daudz uzmanības. Iespējama arī vērienīga sociālā aktivitāte. Jauno gadu jūs vislabprātāk sagaidīsiet kopā ar mīļoto cilvēku.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt