snow 83784 1280Šī nedēļa ir aizsākusies ar Pilnmēnesi zinātkārajā Dvīņu zīmē un tā ietekmi varēsiet just visas darba nedēļas garumā, kad nepacietība un vēlme darīt neskaitāmas lietas vienlaicīgi mīsies ar izelpas mirkļiem, kuros jūs skaidri apzināsities, ko ir vērts risināt, kurā ieklausīties un kur vienkārši nogaidīt.

Fonā virmos augsti ideāli, iespējams arī kādas stratēģiskas ieceres. Svarīga informācija, kuru var pārvērst patiesās zināšanās un kas var daudz ko izmainīt. Iespējamas nozīmīgas izvēles, dzīves pagriezieni, sevišķi 29. novembrī, kas globāli var ietekmēt jūsu dzīvi un pavērt durvis uz jaunām perspektīvām. Šī pagrieziena sajūta mīsies kopā ar zināmu noslēgumu, kad daudzas lietas pamazām sāks nostāties savās jaunajās vietās.

Atsevišķi līdz 3. decembrim var izcelt mīlestības jomu, kurā iespējams atrast jaunu līdzsvara punktu, kas palīdzēs tām nonākt mierīgākā un patīkamākā gultnē nekā pēdējos mēnešos. Citas sfēras, kas šajā laikā ir īpaši aktivizētas – zināšanas, to apgūšana vai dalīšanās ar tām un nauda, tajā dzīve prasīs iet uz priekšu un uzņemties jaunus izaicinājumus.

Jau no 25. novembra ir sākusies, tā dēvētā, Merkūra cilpa. Tas nozīmē, ka visas idejas, domas, informācija un jautājumi ar kuriem saskarsities laikā no 25. novembra līdz 13. decembrim, procesā vēl mainīsies, būs jāpārstrādā, jāprecizē un jāapdomā vai jāpārplāno vairākkārtīgi. Citiem vārdiem, notiek sagatavošanās retrogradā Merkūra periodam, kas būs no 13. decembra līdz 2. janvārim.

1. decembrī domāšanas un runāšanas veids nomainīsies no filozofiskās Strēlnieku enerģijas uz ambiciozi praktisko Mežāža pieeju. Sarunās koncentrēsities uz pašu svarīgāko, būs vajadzīgs praktisks pamatojums priekšlikumiem, kā arī kopējā tendence vismaz galvā – netērēt enerģiju tām lietām un jautājumiem, kas nav saistīti ar konkrētiem jums nozīmīgiem mērķiem. Neefektivitāte, izšķērdība un nekonkrētība besīs.

Nedaudz vairāk kā nedēļu varējāt atpūsties no Skorpioniskās intensitātes, lai jau no 4. līdz 29. decembrim to atkal aktivizētu, šoreiz sievišķības, mīlestības un dzīves izvēļu aizbildne Venēra. Šajā laika posmā būsiet vairāk orientēti uz piesātinātām un dziļām sajūtām, kur viss būs drīzāk melns vai balts, bez smalkiem pustoņiem. Attiecībās tas var veicināt kādu drāmu vai strīdu. Izvēlēs ienest kategoriskumu, sievišķības izpausmēs – asus kontrastus. Piedomājot par svētku dāvanu sarūpēšanu, šajā laikā var dominēt galējības – kaut ko lielu un dārgu vai neko (jo savādāk jau nav vērts). Apģērbā – melnu un izaicinošu nevis maigu vai mīlīgu u.tml.

Lai viedi pavadīta nedēļa!

Auns  

Dzīve pamazām iegriezīsies parādot tās gaišāko pusi. Jums palielināsies entuziasms, aizrautība un gatavība mesties iekšā jaunās pieredzēs. Labprāt ko jaunu apgūsiet, bet, ja esat jau gana gudri, tad mācīsiet citiem. Ceļošana vai jebkāda iespēja izrauties no ierastās vides jūs ļoti mobilizēs. Viegli spēsiet pārslēgties uz filozofiski apcerīgas nots ar attieksmi – par to es domāšu rīt. No 1. decembra jūs kļūsiet mērķtiecīgāki, ambiciozāki un pamazām priekšplānā izvirzīsies galvenās tuvāko mēnešu darba situācijas, primāri darbā un karjerā. Nedēļas nogalē būsiet ļoti nopietni un atbildīgi noskaņoti. Naudas lietās var būt kāda nozīmīga iespēja vai kvalifikācijas celšana, kas var paaugstināt ienākumus.

Vērsis

Visu šo nedēļu jūs būsiet salīdzinoši mierīgi un harmoniski. Ikdiena būs pilna maziem, bet patīkamiem mirkļiem. 29. novembrī iespējama kāda nozīmīga izvēle, kas var ietekmēt jūsu attiecības vai darba ritmu. Jums ir laba iespēju enerģija, kura var palīdzēt iziet jaunajā, bet tā ies kopā ar ļoti smalkām niansēm un diezgan strauju rīcību, kura kaut kādā mērā mudinās ignorēt minētās nianses. No 1. decembra jūs ieraudzīsiet likumsakarības un spēsiet stratēģiski apdomāt tālākos soļus. Liela nopietnība. Formalitāšu, likumu un noteikumu ievērošana. Svētdiena būs radoša, spilgta un kontrastaina. Iespējams romantisks piedzīvojums. No 4. decembra jūs vislabprātāk laiku pavadīsiet ar savu partneri.

Dvīnis

Nedēļas sākums būs ļoti aktīvs, pilns notikumiem, sarunām un interesēm. Jūs mēģināsiet praksē pārbaudīt, cik tieši daudz lietas jūs varat vienlaicīgi darīt. Risks pastāv, ka izkaisīsities tūkstoš sīkumos, bet vispār varēsiet arī daudz paveikt. Ar trešdienu jūs paliksiet nedaudz mierīgāki, un šajā dienā varat saskarties ar nozīmīgu izvēli mīlas vai izklaides jomā. No 1. decembra noskaņojums stipri pamainīsies un jūs kļūsiet ļoti nopietni un apdomīgi. Fokuss būs uz lieliem un jums svarīgiem jautājumiem, kuru risinājums prasa tikt galā ar bailēm. Jāatzīst, ka viss šajā laikā izdomātais vai izlemtais vēl būs jāpārskata, jāprecizē vai jāuzlabo, kas var ilgt līdz pat janvāra vidum. Sakārtojiet formalitātes.

Vēzis

Darbs vai veselība, vismaz viena no šīm tēmām jums būs ļoti aktuāla un tai veltīsiet visu savu laiku un enerģiju. Pilnmēness atskaņās jūs būsiet nedaudz ierakušies savā pasaulē un vai nu galvu nepacēluši strādāsiet, vai apzināti/neapzināti distancēsities no visiem un visa. Ar trešdienu jūs jau būsiet gatavi pacelt galvu un paskatīties arī, kas notiek riņķī apkārt. Ļoti emocionālas dienas no 29. novembra līdz 1. decembrim, viegli aizkustināsities, satrauksities vai saskumsiet. No piektdienas jums kļūs ļoti svarīgi izrunāties ar partneri vai kādu labu draugu. Iespējams būs jāsaņemas, lai pateiktu, uzrakstītu vai paziņotu kaut ko ļoti svarīgu. Jūsu ilgtermiņa plāni būs pretrunīgi, nepazūdiet detaļās, dariet.

Lauva

Pilnmēnesim bija lielas iespējas atnest jums priecīgas ziņas vai kādus labus, izklaidējošus notikumu pavērsienus. Tagad, tā atskaņās, jūs vēl joprojām labprāt laiku pavadīsiet ar bērniem, draugiem vai kādā radošā nodarbē. Jūsu ambīcijām vai drosmīgākajiem mērķiem ir iespēja realizēties, vien nepalaidiet garām īsto mirkli rīcībai, kā arī pārmēru neieslīgstat sīkumainā naudas skaitīšanā. No trešdienas līdz piektdienas vakaram jūs būsiet noslēgtāki un šis būtu labs brīdis atpūtai. Savukārt ar 1. decembra vakaru viss sāks mainīties, parādīsies vēlme socializēties, labi izskatītie un iziet cilvēkos. No šīs dienas jūs daudz nopietnāk pieiesiet arī darba jautājumiem, kur visu centīsities savlaicīgi paredzēt un saplānot.

Jaunava

Visa pasaule kaut kur skrien un nesās. Šajā steigā ir tik daudz kļūdu un neprecizitāšu, kuras jūs nevarat nepamanīt. Jūs norādāt uz problēmu, bet, visticamāk, neviens īsti jūs nesadzirdēs. Šis laiks ir nekomfortabls, jo daudz kas notiek ātri. Iespējas, kuras uzrodas ir vai nu jāķer uzreiz ciet, vai arī par tām ir jāaizmirst un, kā par spīti, jūs esat pastiprināti koncentrēti uz praktisko dzīves pusi, naudu un konkrētiem ieguvumiem. Mājās un ģimenes dzīvē tagad var notikt īsta revolūcija, liela dinamika, pārcelšanās, remonti un ne tikai. No 1. decembra jūs pievērsīsities bērnu jautājumiem, kurus nopietni un atbildīgi arī risināsiet. Var uzrasties kāds negaidīts ceļojums vai iespēja, kas palīdzēs pacelties virs ikdienas rūpēm.

Svari

Šī būs nedēļa ar augstu sociālo aktivitāti. Jūs labprāt būsiet cilvēkos, dalīsities, izzināsiet, satiksieties, atrodot jebkādu iemeslu iziet ārpus mājas. Labs laiks kādām apmācībām, rakstu darbiem vai mārketingam. Iespējams iegādāsities telefonu vai, ja laiks būs pienācis, varbūt pat automašīnu. Fonā būs jūtams kāds risks vai uzdrošināšanās, kas ir saistīta ar iziešanu stipri ārpus jūsu komforta zonas – tēriņos, projektos, tuvībā vai kur citur. 29. novembrī iespējams jums būs jāizdara kāda svarīga izvēle, lai jūs būtu lielākā harmonijā paši ar sevi. No 1. decembra jūs lielu vērību pievērsīsiet ģimenes un mājas jautājumiem. Savukārt no 4. līdz 29. decembrim jums iespējams saņemt dāvanas vai kādus bonusus finanšu sfērā.

Skorpions

Šajā nedēļā jūs savā ziņā varēsiet izelpot, jo neviena planēta tiešā veidā vairs jūs neraustīs un nebakstīs, kas varēja pēdējos mēnešu padarīt īpaši jaudīgus, bet atņemt sajūtu, ka jūs kaut ko savā dzīvē kontrolējat. Tad nu lūk, tagad jūs varat saņemt savu dzīves stūri cieši rokās un vadīt to kā vien vēlaties, līdz šai svētdienai. Šobrīd liels akcents jums būs uz naudas sfēru un kā paplašināt savas finansiālās iespējas. Kā viens no variantiem ir iespējama sadarbība vai partnerība, kas var palīdzēt jums atvērt jaunas durvis. No 1. decembra jūs pieķersities kādiem formāliem jautājumiem, dokumentiem, atļaujām u.tml. Savukārt no 4. līdz 29. decembrim jūs ļoti lielu vērību pievērsīsiet savam ārējam izskatam, paštēlam.

Strēlnieks

Šis ir jaudīgs laiks un super jaudīga nedēļa. Enerģijas jums pietiks visam, ko vien sirds kāros paveikt. Jums piemitīs dabisks magnētisms un harizma un apkārtējie jūs labprāt redzēs līdera lomā. Vēl līdz novembra beigām, visam ko runāsiet un stāstīsiet būs ar lielu ietekmi un jūsu vārdi nāks no dziļi personiskas un autentiskas sevis izpratnes. Dariet visu, kur ir vajadzīga drosme, pārliecība un līderisma dotības. Iespējams izpaudīsities sevi jaunā ampluā. Mijiedarbībā ar domubiedriem varat nonākt kādas svarīgas izvēles priekšā. No 1. decembra jūs daudz vairāk piedomāsiet par dzīves meteriālo pusi un naudu kopumā, kas mudinās uz nedaudz piezemētāku redzējumu. No 4. decembra būs svarīgi dot laiku arī sev.

Mežāzis

Jūsu iekšējā pasaulē, zemapziņā, šobrīd notiek ļoti daudz. Tas var ietekmēt miega kvalitāti un sapņu sižetus. Pat tad, ja jums ir kādi darbi un pienākumi, jūs vislabprātāk izpildīsiet minimālo programmu un par to vienkārši nedomāsiet. Šobrīd ir laiks, kad jums ir neraksturīgi zemas ambīcijas vai to nav vispār. Tādēļ labprāt būsiet spēlēsiet otrā plāna lomu pat tur, kur agrāk vienmēr bijāt galvenais, šobrīd jums ir svarīgi, lai būtu laiks sev. Ar šādu tendenci parasti ļoti labprāt dodas ceļojumos, ilgos retrītos vai pievēršas kādām psiholoģiskajām vai garīgajām praksēm. Šis ir izelpas laiks, kurā jūsos nobriedīs jauni sākumi. Lai gan, jau no 1. decembra jūs būsiet gatavi izrunāties, caur to mēģinot tikt ar sevi skaidrībā.

Ūdensvīrs

Šis jums būs ļoti aktīvs un rosīgs laiks. Viss par un ap draugiem, draudzībām, kopā sanākšanām un ilgtermiņa plāniem. Vienīgais izņēmums, ja bērns vai lielā mīlestība prasīs no jums papildus uzmanību. Jūs drosmīgi skatīsities nākotnē un iespējams, galvā vairāk dzīvosities pa nākotni, nekā tagadni. Tas var radīt zināmu atrautību no tēmām, kuras jāpaveic tūlīt, šeit un tagad. Dzīves vietas vai nekustamā īpašuma tēma kopumā būs tādās kā krustugunīs -  no vienas puses bezgala daudz knibināmi sīkumi aiz kuriem var pazust lielā bilde, no otras puses, iespējams liels pavērsiens vai iespēja. Nepalaidiet to garām, kamēr knibinieties. No 1. decembra jums ieslēgsies intravertākas notis un jūs labprāt gribēsiet pabūt ar sevi un padomāt.

Zivis

Nedēļas sākums vēl būs nedaudz pretrunīgs, par cik jūsu lielie dzīves mērķi un ambīcijas var nesaskanēt ar ģimenes vajadzībām un pienākumiem. Tomēr nedēļai ejot uz priekšu viss sāks iešūpoties un jūs viegli nonāksiet uz radoša un iedvesmojoša vilņa, kaut kur sākot no trešdienas vakara. Jums piemīt vajadzīgā deva degsmes un entuziasma, lai dzīvē realizētu pašus drosmīgākos sapņus un ieceres. Ambīcijas jums būs gana lielas, bet arī iekšējais briedums un savāktība būs atbilstoša. 29. novembrī iespējama kāda drosmīga izvēle, kas var daudz ko pamainīt. Komunikācijas jomā būtu ļoti svarīgi nepazaudēties sīkumos, bet koncentrēties uz lielo bildi un rezultātu, ko gribat sasniegt. No 1. decembra ķersities pie plānošanas.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt