woman 8293125 1280Šis prognožu raksts tika sagatavots pēc "Astro Avīze 2023" lūguma 2022. gada vasarā. Tagad, kad gads tuvojas beigām, varam atskatīties un jau konkrēti piemērīt rakstīto savai dzīvei. Man bija interesanti, ceru, ka tev arī. Tātad prognožu raksts 2023. gadam:

2023. gads iezīmējas ar būtisku astroloģisko “lielo” spēlētāju nomaiņu. Tādēļ tīri tematiski no 2020. gada raksturīgie akcenti, noskaņojumu un notikumus ietekmējošie faktori, beidzot vai nu pilnībā nomainīsies, vai vismaz aizsāksies to aizstāšana. Arī katrs personīgi savā dzīvē varēs novērot, ka ārējās vides spiediens un prasīgums, kas varēja radīt nospiedošu smaguma sajūtu, ar 2023. gada martu sāks atkāpties.

Patiesībā jau pagājušajā, 2022. gadā, bija lielas iespējas jauniem impulsiem, izrāvieniem no ierastās kārtības, dumpinieciskiem, drosmīgiem un kaut kādā mērā sev neraksturīgiem soļiem. Ja iepriekšējā gadā jums izdevās izdarīt izvēli par labu jaunām pieredzēm vai piedzīvojumam, tad šis gads, sākot ar maija viduci, vedinās šīs savas izvēles iezemēt un ievirzīt daudz komfortablākā un stabilākā gultnē. Tikai tā atradot tām vietu kā neatņemamai dzīves sastāvdaļai.

Veiksies visiem tiem, kuri pratīs likt lietā savas spējas un talantus, un pacietīgi darbosies savu mērķu vārdā. Saimnieciskums, praktiskums, prasme saprātīgi kā pelnīt, tā arī tērēt būs viena no galvenajām gada tēmām, sevišķi izteikti līdz jūlija viducim.

Pastiprinātas ģimeniskās vērtības, vēlme un gatavība pavadīt vairāk laiku ar savējiem, aizstāvēt un pastāvēt par tiem, īpaši izteikti no 25. marta līdz 20. maijam un no 21. jūnija līdz 11. jūlijam. Labi veiksies, ja būsiet ieplānojuši tuvinieku apciemošanu, atbalsta sniegšanu vai kādas kopējas ģimenes aktivitātes.

17. jūlijā nomainīsies viens no galvenajiem transformējošiem spēkiem, kas ietekmēs kā kolektīvo bezapziņu, tā arī katru personīgi. No šī datuma turpmāko pusotru gadu lielākās iekšējās un ārējās izmaiņas no naudas, varas un resursiem, pāries uz identitātes nostiprināšanos vai arī meklējumiem kā attiecībās, tā arī sabiedrībā kopumā. Priekšvēstnešus un mājienus par to, kā tieši jūs personiski ietekmēs šīs enerģijas nomaiņas, varēsiet atsekot laikā ap gaidāmo Saules aptumsumu, 20. aprīlī.

No jūlija vidus ļoti aktuālas kļūs visa veida attiecības, sevišķi romantiskās. Tādēļ nav brīnums, ka šī transformējošā perioda sākumā, no 27. jūlija līdz 4. septembrim, notiks tāda kā attiecību tēmas tīrīšana. Šajā laikā ļoti stipri aktivizēsies visi iepriekšējo attiecību paterni un iespējams, ka kāds “bijušais” atkal klauvēs pie jūsu durvīm. Neizlēmība vai kāpšanās atpakaļ, pagātnes atkārtota piemērīšana un iepriekšējie grābekļi ir stipri iespējami. Šādā periodā, ja arī izveidojas jaunas attiecības, tad ar ļoti spēcīgiem pagātnes stāstu atkārtojumiem. Kaut kādā mērā tiks apgriezta kājām gaisā jūsu vērtību sistēma, dzīves prioritātes, jūtu plāns un vēlēšanās. Tas viss tikai ar vienu mērķi, lai jūs tās pārskatītu, spētu atteikties no vecajiem scenārijiem un izvirzītu jaunas prioritātes, jaunus baudāmas dzīves galvenos akcentus.

Dabiska sievišķā un vīrišķā saspēle šogad harmoniski izpaudīsies gada pašā sākumā janvārī un februārī, ar mājienu uz kaut ko vairāk vasaras viducī, jūnija beigās. Ļoti iespējams, ka tas būs kā turpinājums 2022. gada rudens notikumiem.

Liktenīgas tikšanās ar magnētisku vilkmi vienam pie otra var notikt 2023. gada pašā sākumā, laikā ap 19. februāri, 11. aprīli, 6. novembri un arī 2023. gada izskaņā. Savukārt tikšanās kā izaicinājums ar izteiktu pretpolu pievilkšanos, kas ļoti spēcīgu atskaņu radīs tieši pašos dziļākajos zemapziņas instinktos un impulsos – marta viducī, jūnija un decembra sākumā. Minētie periodi kopumā būs ar visuzlādētāko seksuālo enerģiju, kas arī attiecībās esošajiem piešķils pa kādai jaunai dzirkstelei.

Jāatzīst, ka šajā gadā sievietes stipri dominēs pār notikumu gaitu, būs redzamākas, aktīvākas un jūtamākas. No sievietes patiesās vēlmes, sajūtas, motivācijas un noskaņojuma būs atkarīgs tas, kā attīstīsies esošās attiecībās vai kādā gultnē ievirzīsies jaunizveidotās.

Periodi, kad vīrišķā enerģija būs gana stipra, lai izietu uz kādu iniciatīvu un uzņēmīgi rīkotos būs no 20. maija līdz 10. jūlijam un no 12. oktobra līdz 24. novembrim. Šajā laikā varat ieplānot aktivitātes, kas prasa daudz enerģijas un spēju pieņemt izaicinājumus. Būtu ļoti svarīgi sievietēm pārslēgties uz savu maigāko un harmoniskāko šķautni. Tas ļaus attiecībām iziet jaunā līmenī, pretējā gadījumā, savstarpējā sāncensība un konflikti.

Liktenīgi attiecību pagriezieni, kad vieniem var sanākt šķirties, jo ir pārāk ilgi sakrājies daudz nepateiktā un neizrunātā, kas pēkšņi neatgriezeniski var atraut vaļā visas slūžas. Otriem, iespēja satikt cilvēku, kurš jūsu dzīvē uzkavēsies uz ilgu laiku, būs rudens aptumsuma koridorā no 14. līdz 28. oktobrim. Šajā laikā esiet īpaši vērīgi, ko runājat, domājat un darāt, jo visam būs liktenīga un ilgspēlējoša nozīme.

Lai harmoniskām un piesātinātām attiecībām bagāts gads! Mīliet un lai mīlestība jūs motivē sirds gudriem soļiem!

Jūsu astropsiholoģe Jana Reķe

Sagatavots un publicēts speciāli "Astro avīze 2023"

©Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt