ai generated 8366856 1280Šī nedēļa paies brieštošā Mēnesī, kurš ar jaunnedēļu, 27. novembrī būs pilnībā izaudzis līdz savām apaļākajām formām. Šoreiz pilnmēness gaidāms zinātkārajos Dvīņos un jau visas nedēļas garumā pamazām pastiprināsies viss, kas saistīts ar zināšanām, komunikāciju un pareizu vārdu lietojumu.

Nedēļa aizsāksies uz ļoti sparīgas nots, gandrīz kā visas šīs pēdējās nedēļas - intensīvas, dziļas, pamatīgas. Nekas nepaliks bez jūsu uzmanības, ne labais pašos un apkārtējos, ne sliktais. Laiks aicina uz nozīmīgām pārmaiņām jūsu dzīvē un vēlaties to vai nē, tās jau notiek, arī bez aktīvas jūsu līdzdalības. Savukārt, ja vēl aktīvi paši pieliksiet roku, lai pavērstu enerģiju sev vēlamā gultnē, tad vispār ir iespēja kā bultām aizšauties pretī saviem jaunajiem sākumiem vai pretī jaunajai sevis versijai.

Šajā nedēļā ūdens enerģiju noslēpumainā un daudzslāņainā intensitāte, kurā ir grūti kaut ko prognozēt, pamazām nomainīs uguns enerģijas nepastarpinātā degsme un entuziasms.

Tā, 22. novembrī Saulīte no nopietnajiem Skorpioniem pāries pie dzīvespriecīgajiem gudriniekiem Strēlniekiem. No šī brīža jūs daudz vieglāk spēsiet ieraudzīt kopsakarības un pievērsties dzīves aizraujošajai pusei. Labprāt mācīsities paši un mācīsiet arī citiem, kā arī ceļosiet, lasīsiet un visādi citādi parūpēsities, lai dzīve nestāvētu uz vietas.

Savukārt no 24. novembra arī Marss, fiziskā un gribas spēka aizbildnis pievienosies Saulei un Merkūram ņiprajos Strēlniekos. Tagad, līdz pat nākamā gada 4. janvārim, rīkosities daudz tālredzīgāk un saskanīgāk ar savām patiesajām vērtībām un ideāliem. Pievērsīsities savas profesionālās specializācijas paaugstināšanai vai dalīsities savās zināšanās ar citiem

Savukārt 27. novembrī gaidāmais Dvīņu pilnmēness mudinās jums atšķirt maldus no patiesības, labu atmiņu no patiesām zināšanām, graudus no sēnalām. Ja to nespēsiet, jūs būsiet pārāk izkaisīti visur un visā, drīzāk apjukuši, nemierīgi un viegli satraucami, kā konstruktīvi. Iespējams būs jāizdara kāda svarīga, pat liktenīga izvēle, kas var būt ļoti sarežģīti.

Lai silta un nozīmīgiem soļiem piepildīta nedēļa!

Auns  

Nedēļas sākumā jūs būsiet gatavi vēl izmēģināt spēkus nepazīstamā teritorijā, izaicinot sevi, riskējot un uzdrošinoties. Jaudas pietiks, bet tas noteikti nebūs stāsts par jebkādu komfortu, tieši otrādi, par iziešanu ārpus tā. Līdz ar Saules un vēlāk, 24. novembrī, arī Marsa pāriešanu Strēlnieku zīmē, liets sāks uz priekšu virzīties daudz vieglāk un dabiskāk. Līdz par janvāra sākumam jūs aktīvi izmantosiet visas iespējas paplašināt savu redzesloku, kur ceļojumi un apmācības var būt tikai maza daļa no tā. Nedēļas jaudīgākās dienas būs 23. un 24. novembris. Gaidāmais pilnmēness jums aktivizēs tēmas par īstā skolotāja atrašanu, lielās patiesības kopumā un kā nepazaudēt svarīgāko tūkstošos ikdienas sīkumu.

Vērsis

Jums šis nav bijis vienkāršs laiks. Tik intensīvs, izaicinošs un nemierīgs, kurš nedeva tik ļoti loloto vēlmi pēc izelpas un iespējas atpūsties. Pat ja jūs to apzināti plānojāt, nepārtraukti varēja uzrasties kas tāds,  ko ignorēt jūs nevarējāt un kas gribi negribi bija kaut kādā veidā jāadaptē konkrētai situācija. Jums varēja veidoties milzu saspīlēju partnerattiecībās vai  attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem kopumā. Tagad, ar katru nedēļas dienu paliks vieglāk un visi asumi un negludumi, ja ne gluži atrisināsies, tad vismaz norims, sevišķi jau pēc 24. novembra. Gaidāmais pilnmēness jums mudinās sakārtot naudas jautājumus, kā arī varbūt iesaistīties kādā biznesa avantūrā. Lai arī veiksme kā tāda īsti nenostrādās.

Dvīnis

Nedēļas sākumā jūs vēl būsiet ierakušies ambiciozos darba jautājumos, bet nedēļai virzoties uz priekšu aizvien pieaugs neapmierinātība ar esošajām attiecībām. Pretrunas un nevēlēšanās pielāgoties tagad būs asi izteiktas. Tiesa, apkārtējā pasaule ne pie kā nebūs vainīga, tā tikai atspoguļo tos procesus, kuriem jūs šobrīd ejat cauri. Viena no harmoniskākajām receptēm ko ar to visu darīt, ir pievērsties kopējiem mērķiem, iecerēm, kaut kam gana lielam un svarīgam. Paturot to visu prātā, nedēļa var izvērsties ļoti veiksmīga un tā kulminēsies 27. novembrī, ar Pilnmēnesi. Lai tuvojoties šim laikam jūs neizkaisītu sevi tūkstoš sīkumos, fokusējiet savu uzmanību uz lielo bildi, kuru jūs reāli vēlaties sasniegt.  

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē liels akcents būs uz bērnu jautājumiem. Šeit var turpināt attīstīties pēdējo nedēļu notikumi un nekas īsti pats no sevis neuzsūksies vai neatrisināsies, ja vien paši nepieliksiet savu roku pie risinājuma. Arī mīlas dzīve vai izklaides joma var būt gana spraiga un intensīva. Tas viss sāks mainīties 22. un vēl jūtamāk no 24. novembra, kad jūsu uzmanība dabiski pārslēgsies uz darba vai veselības jautājumiem. Lai arī cik ļoti jums to negribētos, būs jāsaņemas un jāķeras klāt kādiem pienākumiem un stipri jādisciplinējas. Gaidāmais Pilnmēness jums aktualizēs darba un atpūtas balansu, veselības un pašsajūtas vārdā. Lai arī darāmā būs šķietami daudz un ikdiena ļoti piesātināta, nesaforsējiet.

Lauva

Iespējams, ka ar jūsu dzīves vietu vai ģimeni bija saistītas kādas paaugstinātas rūpes, risināmi jautājumi un pienākumi. Vēl šīs nedēļas sākumā var sanākt atrisināt pēdējās ar to saistītās nianses, lai jau tuvojoties nedēļas otrai puse jūs varētu pārslēgties uz dzīvespriecīgākām un dzīvi apliecinošākām tēmām. No 22., bet ļoti izteikti jau no 24. novembra priekšplānā izvirzīsies bērnu un izklaides joma. Tomēr, tā kā sākums vēl būs saistīts ar kādiem pienākumiem, tad iespējams iesākumā ķersieties klāt visam tam, ko esat sev, bērniem vai citiem apsolījuši. Pat tad, ja tā ir dāvanu iegāde. Gaidāmais Pilnmēness jums radīs dilemmu starp ieplānoto un to, ko jūs gribētu vadoties pēc mirkļa impulsa. Laiks gatavoties ballītei.

Jaunava

Nedēļas pirmajā pusē jūs vēl diezgan daudz risināsiet jautājumus par un ap tām pašām tēmām, kurām bijāt nodevušies pēdējās nedēļās. Pamazām visu novedot līdz kādai mierīgākai gultnei. Partnerattiecības un to radītais mikroklimats starp jums abiem šobrīd neļaus jums pilnībā atslābt un pateicoties tam būs iespējams piedzīvot plašu spektru jūtu gammu – no mīlestības līdz naidam. No .24. novembra jūs vairāk pievērsīsities ģimenes dzīvei, ģimenes pienākumiem un iespējams, pat iecerēsiet kādu remontu vai citus uzlabojumus savā dzīves vietā. Gaidāmais Pilnmēness jums aktivizēs dilemmu, kā sabalansēt savu enerģiju starp ģimeni un profesionālajiem mērķiem un atbildībām. Iespējams nozīmīga izvēle, kas ietekmēs jūsu finanses.

Svari

Šajā laikā ir ļoti svarīgi, lai jūs sev patiktu, tādēļ ir ļoti dabiski, ka jūs daudz vairāk laika veltīsiet arējam tēlam un diezgan daudz arī uz to tērēsiet naudu. Kā reiz finanses ir tā sfēra, kura pēdējās nedēļas jums varēja būt viskreptīgākā. Lai arī ar kādām situācijām jūs saskartos un kādas problēmas nerisinātu, no 24. novembra jūs būsiet gatavi pilnībā pārslēgties uz komunikāciju, iepazīties, satikties un visādi citādi paplašināt savu kontaktu loku. Tas var lieti noderēt, ja jums ir padomā kaut kas reklamējams vai pārdodams. Labprāt arī apmeklēsiet dažādus kursiņus un seminārus. Gaidāmais Pilnmēness jums aktualizēs tēmu, kā apvienot interesi ar patiesām zināšanām un kā atšķirt melus no patiesībās?

Skorpions

Jums šis ir bijis viens no nospriegotākajiem un intensīvākajiem periodiem vismaz pēdējo divu gadu griezumā, ja ne ilgāk. Tagad, līdz ar Skorpiona laika beigām, tas zaudēs savu lielo ietekmi. Vēl nedēļas sākumā jums ir iespēja veikt kādas nozīmīgas izmaiņas sevī, savā dzīvē, attieksmē un attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem, lai no 22. un vēl izteiktāk no 24. novembra jūs pilnībā pārslēgtos jau uz ko citu, šobrīd izskatās, ka uz naudas jautājumiem. Iespējams kādu ārēju iemeslu dēļ jūsu finanses šobrīd var būt ierobežotas un jums būs vairāk jāpakontrolē kur un kā jūs tērējat. Gaidāmais Pilnmēness uzdos jautājumu – vai jūs pelnāt pietiekami un tērējat adekvāti? Vai nav laiks pievērsties ieguldījumiem vai kā savādāk, citam vērienam?

Strēlnieks

Pašā nedēļas sākumā ritēs pēdējie metri intensīvajās un noslēgtajās Skorpiona enerģijās, kas padarīja jūs noslēgtākus, nopietnākus un veicināja jūsu iedziļināšanos iekšējā pasaulē. Līdz ar 22. un vēl spēcīgāk no 24. novembra jūs būsiet pilnīgi pretējās enerģijās. Kaut kas iekšā būs saklikšķējis tā, ka būs daudz vieglāk iet un darīt. Izpaust sevi spilgti un nepastarpināti. Jūs būsiet dabisks līderis, kurš būs gatavs aiz sevis vest arī citus cilvēkus. Tiesa, priekšplānā var izvirzīties ģimenes pienākumi un atbildības, kuras var šo sākotnējo degsmi ievirzīt citā gultnē, kā sākotnēji gribētos. Gaidāmais Pilnmēness parūpēsies, lai izaicinātu to, kas jūs esat, jūsu vērtības, ideālus un pārliecības.

Mežāzis

Nedēļas sākumā jūs gaida nozīmīgas transformācijas, kuras palīdzēs jums sevi vai savus nākotnes plānus ieraudzīt jaunā gaismā. Būs tēmas, kuras būs jāizrunā, lai cik nepatīkamas vai nekomfortablas tās neliktos. No 22. un vēl pastiprinātāk no 24. novembra līdz pat nākamā gada 4. janvārim jūs būsiet noslēgtāki kā parasti. Jūs dabiski distancēsieties no apkārtējās pasaules, lai pievērstos iekšējai. Daudz domāsiet, plānosiet, iespējams ceļosiet vai vienatnē strādāsiet pie kādiem stratēģiskiem, jums svarīgiem nākotnes plāniem. Gaidāmais Pilnmēness jums mudinās atrast līdzsvaru starp darbu un atpūtu, pienākumiem un ļaušanu sev vienkārši būt, bez uzstādījumiem vai nosacījumiem. Laiks iemācīties izelpot.

Ūdensvīrs

Vēl nedēļas pirmajā pusē jūs varat sasteigt paveikt pašus ambiciozākos un uzskatāmākos savas dzīves mērķus un plānus. Tas, kādā jomā un aspektā tas izpaudīsies, jau ir labi zināms, par cik jūs ar to dzīvojat vismaz pēdējās pāris nedēļas. Attiecīgi, līdz 22. novembrim – drosme, iniciatīva un neatlaidība darīt visu, lai panāktu savu. Savukārt no 24. novembra līdz pat janvārim jūs turpināsiet aktīvi plosīties, tik tagad vairāk kopā ar draugiem, domubiedriem vai kopējiem projektiem un plāniem. Jums piemitīs stratēģiskā domāšana un jūs ļoti labprāt kaldināsiet nozīmīgus ilgtermiņa plānus. Gaidāmais Pilnmēness aktualizēs dilemmu starp ieplānoto (apsolīto) un ļaušanos mirkļa impulsam, bet kopumā ļoti pozitīvs.

Zivis

Pats nedēļas sākums jums vēl būs saistīts ar jaunā virziena uztaustīšanu un savas profesionalitātes vai dzīves stratēģijas izslīpēšanu. Tie var būt centieni, eksperimenti un dažādu lomu piemērīšana sev. Par cik jūs esat nopietnāki, disciplinētāki un savāktāki kā jelkad agrāk, jums var likties, ka visam ir jānotiek uzreiz. No 22. un vēl izteiktāk no 24. novembra jūs būsiet pilnībā nobrieduši sevi atrādīt pasaulei jaunā līmenī, jaunā statusā vai lomā. No šī brīža līdz pat janvāra sākumam būs ļoti ambiciozs un mērķtiecīgs laiks, kurā būs visas iespējas gūt panākumus. Gaidāmais Pilnmēness aktualizēs kā sabalansēt profesionālos mērķus ar ģimenes pienākumiem un atbildībām. Laiks īstenot savus mērķus.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt