autumn 8362844 1280Tik tikko, pirmdien, ir sācies jauns Mēness cikls jaudīgajā un uz drosmīgiem soļiem aicinošajā Skorpiona zīmē. Šajā nedēļā, ar katru dienu aizvien pamanāmāk un konkrētāk pakosies vaļā tās idejas, plāni, soļi un detaļas, uz ko tieši jūsu dzīvē šis pārmaiņu nesošais Jaunmēness vedinās.

Tādēļ šis ir labs laiks plānošanai, bet, tā kā enerģijas ir pārāk stipras un jaudīgas, tad tas nedrīkstētu aizņemt pārāk daudz laika līdz brīdim, kad jūs reāli sākat darīt konkrētas lietas. Citiem vārdiem, šā brīža enerģijas slikti tolerēs ar ilgu domāšanu, filozofēšanu un nobriešanu, jo ātrāk ķersities pie darbiem, jo labāk.

Dēļ tā, ka notiek milzīgas transformācijas un jaudīgas enerģiju provokācijas, iespējamas pārmaņas, negaidīti notikumi, dzīves pavērsieni, kuri var jūs izsist no ierindas ar slimību, negadījumu, dziļiem pārdzīvojumiem u.c. turbulentīgiem iekšējiem stāvokļiem vai objektīvām situācijām. Tādēļ būs cilvēki, kuri šo jaunmēness intensitāti var piedzīvot pavisam citādāk. Ja tas ir jūsu stāsts, esiet humāni pret sevi un dodat sev laiku pārslēgties, izārstēties un atjaunoties savā spēkā, daudz intravertāk piedzīvojot šo pārslēgšanos uz jauno sevis versiju.

Šobrīd ļoti labā tonusā ir fiziskās enerģijas – spēka būs daudz, vēlme un gatavība iziet uz iniciatīvu arī, tai skaitā, spert vajadzīgos soļus pat tad, ja tie būs saistīti ar zināmu risku un šķitīs biedējoši. Arī gaumes izjūta, diplomātija, stils un takts šajā laikā būs viegli realizējams, no šejienes spēja atrast sabiedrotos, vienoties un šarmanti izpausties būs salīdzinoši viegli.

Tā kā Venēra un Marss ir ļoti spēcīgās pozīcijās, tad attiecību jautājumi var virzīties ļoti raiti un mērķtiecīgi uz priekšu un nebūs atbildības pārnešana uz pretējo dzimumu. Citiem vārdiem, sievietes izpaudīsies sievišķīgi, vīrieši – vīrišķīgi, un no šejienes dabiski daudzas lietas nostāsies savās vietās.

Nedēļas izskaņā, sevišķi 17. un 18. novembrī pastiprināsies intuīcija un sajūtu pasaule. Dabiski ļoti aktīvi un nepastarpināti tieksities pēc kāda sapņa vai ideāla. Iespējama spēcīga mīlestība, ideālu sajūta, kura mudinās uz tūlītēju aktīvu rīcību. Sestdien, 18. novembrī, būs atslēgas pāreja, imprints personisko aktivitāšu, gribas un iniciatīvas izpausmes tonim ar kuru tieksities pretī saviem ideāliem tuvākajos 2 gadiem.

Lai iedvesmojošiem sākumiem bagāta nedēļa!

Auns  

Šis ir ļoti īpašs laiks jauniem sākumiem un nozīmīgiem dzīves pagriezieniem. Enerģijas jums būs pietiekami daudz, lai paveiktu arī to, kas sākotnēji liekas neiespējami. Drosme, ambīcijas, iziešana ārpus ierastajiem rāmjiem, tas viss jaunajā Mēness ciklā ir iespējams. Galvenās jomas būs saistītas ar savu esošo finanšu griestu pāraugšanu. Labs laiks, lai pievērstos biznesa vai kādu aizraujošo projektu realizācijai. Ļoti svarīga atbalsta zona būs jūsu partnerattiecības. Labprāt, pavadīsiet kopā daudz vairāk laika. 17. un 18. novembrī sajūtas vai iedvesmojošs sapnis, dos impulsu jaunām iniciatīvām un drosmīgiem soļiem. Tas uzdos toni tam - kā un kur jūs izpaužat savu gribu uz tuvākajiem 2 gadiem.

Vērsis

Ar šo jaunmēnesi jums var sākties jauns posms attiecībās, kas var skaidri iezīmēt līniju starp pirms un pēc. Pārmaiņām ir jānotiek, kaut vai tāpēc, ka jūs jau esat mainījušies un tas, kas agrāk derēja, var vairs nekādi nesaskanēt ar jūsu vēlmēm. Attiecības, kuras būs sevi izsmēlušas, vairs nekādi nebūs samierināmas. Savukārt dzīvās un intensīvās – uzplaiksnīs jaunā sajūtu gammā. Šis laiks prasīs spert soli ārpus komforta zonas un uzdrošinātos izpausties vai pieteikt sabiedrībā jaunā lomā. Sekojiet savam sapnim, kas jūs vienmēr ir iedvesmojis un aizrāvis, tas izgaismos ceļu nākamajiem soļiem. Esiet drosmīgi un rīkojieties, 18. novembrī jūsu gribas izpausme darbībā būs starts aktivitātēm uz tuvākajiem 2 gadiem.

Dvīnis

Šis ir jums ļoti rosīgs laiks, kurā jūs varat mainīt darbu, ikdienu, dzīves ieradumus un pienākumus. Tiesa, atpūtas un darba slodzei būtu svarīgi būt zināmā balansā un ja tāds nebūs, tad jūs varat arī nedaudz paslimot, lai atdotu ķermenim solītos atpūtas mirkļus. Šis ir labs brīdis pārrunām par jums būtisko, kā par nākotnes plāniem, tā arī par attiecību jautājumiem. Labprāt plānosiet kādu ceļojumu, atpūtas braucienu. 17. un 18. novembrī būs stipras ambīcijas un vēlme būt kaut kam vairāk nekā līdz šim. Tas pamudinās jūs uz drosmīgiem lēmumiem un soļiem darba vai pat karjeras jomā kopumā. Šobrīd ir iespējamas ļoti fundamentālas pārmaiņas un tās ietekmēs jūsu tuvākos 2 gadus. Ir vērts piedomāt pie stratēģijas.

Vēzis

Šis jaunmēness jums ir gatavs apdāvināt no galvas līdz kājām, ja vien jūs nepretosities un spītīgi nestīvēsities pretī. Šis ir dāvanu laiks, kad jūsu dzīvē var notikt īsti maģiski pagriezieni. Enerģijas ir ļoti jaudīgas un jūsu gadījumā vienkārši uzticieties dzīvei un savai intuīcijai, lai būtu gana pozitīvi un atvērti tām iespējām un piedzīvojumiem, ko dzīve jums piedāvās. Jā, tas noteikti būs par rīkošanos, bet ne piespiedu kārtā, drīzāk varbūt neierastā lomā, bet kas tāds, kur jūs labprāt palekdamies mestos iekšā. Primāri, ceļojumi, mīlestība, jaunas attiecības, bērni, hobiji vai izklaides. Viss tas, kas ļauj jums izpaust savu patieso dabu. 17. un 18. novembrī – uzticieties intuīcijai un metieties dzīves plūsmā.

Lauva

Līdz ar šo Mēness ciklu jūs būsiet gatavi ienest revolucionāras pārmaiņas savā dzīves vietā vai ģimenē. Jūsos būs nobriedusi kāda apņēmība, lēmums, kurš tagad būs jāsāk realizēt dzīvē. Jā, tas var būt saistīts ar pārmaiņām jūsu profesionālos mērķos, sevišķi, ja tie jūs ilgu laiku ir sasaistījuši ar rokām un kājām. Ir pienācis laiks atjaunināties un daudz brīvāk paskatīties uz savu situāciju kopumā. Iespējama pārcelšanās, remontdarbi, iegādāšanās vai vēlme dziļi ierakties savā vidē un no sākuma piepildīt sevi. 17. un 18. novembris ir saistīts ar kādu drosmīgu cerību, kas jūs iedvesmos nozīmīgam dzīves pagriezienam, lai jūs justos stabilāki un apmierinātāki ar sevi kopumā. Rīkojieties no sevis, nevis ārējās vides ietekmē.

Jaunava

Šis jaunmēness atvērs durvis uz jaunu pasauli, jauni cilvēki, vide, iespējas, kur vienīgais kas no jums tiek prasīts – aktīvi mesties tajā visā iekšā. Iespējami dzīvi mainoši kursi vai apmācības, var sanākt, ka arī paši ar ko vērtīgu un dzīvi mainošu padalāties ar citiem. No jums tiek prasīta uzdrošināšanās un iniciatīva. Ja tas aktuāli, ir īstais brīdis automašīnas vai kāda informācijas nesēja (telefons, dators u.c. gadžeta) iegāde. Nauda šobrīd jums var nākt salīdzinoši labi, tādēļ vien kāds lielāks pirkums vai arī pārdošanas darījums būtu vietā. 17 un 18. novembrī jūsu dzīvē var ienākt kāds svarīgs cilvēks, kas var kļūt arī par jūsu partneri. Vēlams sports. Detalizēts darbs šobrīd var neiet tik raiti kā citkārt.

Svari

Šis ir šarma un diplomātijas laiks. Jūs ļoti tieksities izpaust sevi gaumīgi, videi un situācijai atbilstoši. Labprāt ļausiet kādam citam uzņemties aktīvo un virzošo līdera lomu. Šis jaunmēness jums atvērs durvis un transformēs uz finanšu iespējām. Tas var būt saistīts kā ar esošā darba maiņu, tā arī ar kāda talanta vai iespējas apzināšanās, kuru liekot lietā jūs objektīvi varēsiet palielināt savus ienākumus. Sevišķi 17. un 18. novembrī iezīmējas ļoti sajūtām bagāts, intuitīvs brīdis, kurš var uzdot toni tam, kā jūs pelnīsiet naudu tuvākajos 2 gados. Noteikti izmantojiet jums dotās profesionālās iespējas, tām būs liels potenciāls. Jūs tieksities izrunāties, lai aizgaiņātu visas savas šaubas un nedrošības.

Skorpions

Šis laiks ir par jums un tām enerģijām, talantiem, prasmēm un dotībām, kuras dabiski jums piemīt. Jaudīgi, dzīvi mainoši notikumi, pavērsieni, izvēles un iniciatīvas. Jūs ļoti intensīvi tieksities pēc jaunas pieredzes, iespaidiem un iespējām. Ja jūsu dzīvē ir kāda zona, kurā ir kaut vai neliela neapmierinātība – tā mudinās ienest vajadzīgās izmaiņas. Primārā sfēra būsiet jūs paši un jūsu iemīļotas lomas, paštēls, maska, aiz kuras jūs mīlat paslēpties. Tāpat šis ir arī iniciatīvu laiks, jo sevišķi 17. un 18. novembrī, kad sajūtas spēcīgi mudinās rīkoties, lai ilgotās ieceres realizētu dzīvē. Šajās dienās kā reiz notiks pamatu ielikšana tiem centieniem, iniciatīvām un jūsu gribas izpausmēm, kas ietekmēs tuvākos 2 gadus.

Strēlnieks

Jūsu iekšējā pasaulē, zemapziņā, šobrīd notiek īsta revolūcija. Šī jaunmēness enerģijas ir gatavas palīdzēt jums ienirt iekšējās pasaulēs dzīlēs ļoti dziļi. Tādēļ dzīves notikumos, pavērsienos un iespējās dominēs tieši jūsu iekšējais impulss, kas nebūs izskaidrojams nekādā materiālā vai citā izmērāmā ieguvumā, kā vienīgi tajā, kas jums palīdzēs nokļūt tuvāk pašiem sev. Ja savu dzīvi būsiet pārvērtuši par bezgalīgu maratonu, tad tā jūs var apstādināt ar slimību, liekot atpūsties un nedaudz paskatīties no malas uz visu notiekošo. Iespējama arī darba vai dzīves vietas maiņa. Pievērsieties tikai tiem darbiem un iniciatīvām, kuras jums personiski ir svarīgas, ignorējot šabloniskos priekšstatus.

Mežāzis

Šīs jaunmēness enerģijas palīdzēs pieslēgties ilgtermiņu plānu un ieceru tēmai. Enerģijas būs pietiekami un arī iziet uz iniciatīvu jums nesagādās nekādas problēmas. Dziļas pārdomas par un ap svarīgāko savā dzīvē mudinās jums izvirzīt galvenās prioritātes. Savukārt tās palīdzēs nonākt lielākā saskaņā pašiem ar sevi. Sākot no 16. novembra jūs jau pamazām būsiet gatavi pa pilītei, dalīties arī ar apkārtējiem cilvēkiem, sevišķi, ja tas kādā veidā jums var palīdzēt sasniegt iecerēto. 17. un 18. novembrī jūs ieliksiet fundamentu savām tālākajām ilgtermiņa iniciatīvām, kas uzdos toni darbībai vismaz uz tuvākajiem diviem gadiem. Izklaides, interesantas iepazīšanās un sarunas var jūs iedvesmot vai palīdzēt sasniegt plānoto.

Ūdensvīrs

Šī jaunmēness enerģijas ļoti sakāpinās jūsu ambiciozitāti, mērķtiecību un gribasspēku. Jūs gribēsiet to ko gribēsiet un tieši tad un tādā kvalitātē, kā būsiet izdomājuši. No jums vējos dabiska autoritāte un toņa noteikšana visā, kam ķersities klāt. Viss, kas jums būs svarīgs, jūs arī paši iniciēsiet un kontrolēsiet, lai notiek tā kā iecerēts. Šis var būt laiks paaugstinājumam, darba maiņai un arī kādu svarīgu dzīves mērķu sasniegšanai. Jums būs svarīgi iegūt brīvību tajā, kas nu jau gana ilgi kā smags akmeni jūs ir vilcis uz leju, neļaujot elpot un dzīvot tā kā vēlaties. 17. un 18. novembrī būs ļoti svarīgi apzināties savas patiesās vērtības, jo tās turēs jums roku brīdī, kad jūs ieliesiet jaunus pamatus kādai ambiciozai iecerei.

Zivis

Šis jums būs izlaušanās laiks jaunā realitātē, specializācijā vai lomā. Kā cālēns, kas pāršķeļ olu čaumalu, lai iepazītos ar plašo pasauli, un pamazām sākot darboties izvēlētajā virzienā, jūs iepazīsiet jaunu un iespējām bagātu pasauli. Šis ir laiks, kas mudina drosmīgi un jaudīgi iet pa sev nepazīstamu ceļu, kur vienīgais uz ko varat paļauties ir iekšējā ticība un pārliecība, ka tas ir pareizais un īstais ceļš. Jums var sanākt daudz runāt, stāstīt un skaidrot savu lietu redzējumu, vīziju un jūs pamanīsiet, ka ar katru reiz tā paliek aizvien koncentrētāka, precīzāka un saprotamāka ne tikai jums pašiem, bet arī apkārtējiem. 17. un 18. novembrī sekojot savai intuīcijai, jūsu iniciatīva iedos startu aktivitātēm uz tuvākajiem 2 gadiem.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt