road 5767221 1280Ir sākusies pēdējā šī Mēness cikla fāze. Mēnestiņš pie debess juma paliek aizvien plānāks, līdz pazudīs pavisam no redzes loka, gatavs jaunam ciklam 13. novembrī. Neskatoties uz to, šonedēļ vēl būs diezgan aktīvas un spraigas enerģijas, kuras atnesīs savus pavērsienus.

Nedēļas sākumā būs paaugstināta kaisles, aizrautības un dažādu iegribu enerģijas. Savās izvēlēs būsiet jaudīgi un drosmīgi, kur kompromisi, samierināšanās vai piekāpšanās būs pēdējais, kas jūs varētu interesēt. Kopā ar to, būs paaugstināta intuīcija un apkārtējās pasaules uztvere caur sajūtām. Labi jutīsies visi radošo profesiju pārstāvji, grūtāk būs tiem, kuriem svarīgāka ir konkrētība, precizitāte un loģika.

8. novembrī Venēra no praktiskajām un saimnieciskajām Jaunavām pāries sev tik mīļajā Svaru zīmē. Pateicoties tam, līdz pat 4. decembrim tieksities uz skaistumu, mieru, harmoniju un ētisku rīcību. Jūs būsiet gatavi pārrunām, lai atrastu labāko risinājumu jebkurai problēmai. Galvenā prieka un kaifa zona būs partnerattiecības un tie, kuri vēl nav attiecībās, pēc tām ļoti tieksies.

Ceturtdien un piektdien ļoti cītīgi meklēsiet ar prātu saprotamas atbildes un risinājumus. Intuīcija būs gana stipra un tai spēsiet uzticēties pat tad, ja tā būs izteikti neērta. Princips - labāk rūgtas zāles, nekā salda patiesība, sevi pilnībā attaisnos.

10. novembrī Merkūrs no intensīvajiem Skorpioniem pāries uz vieglumu un pozitīvismu mīlošajiem Strēlniekiem. Tuvākās nedēļās būsiet noskaņoti vairāk pievērsties dzīves filozofiskajai pusei un globāliem jautājumiem, pacelties virs ikdienas sīkumiem. Interesēs dzīves jēgas meklējumi, jaunu iespaidu un zināšanu gūšana, labprāt mācīsities vai mācīsiet citus.

Pagājušā nedēļā Saturns beidza savu ikgadējo retrogrado ciklu un šonedēļ, 11. novembrī, arī Plutons. Tas iezīmē ļoti nozīmīgas izmaiņas, kas saistītas ar personiskās atbildības uzņemšanos, savākšanos mērķa vārdā un baiļu pārvarēšanu, iziešanu ārpus stereotipiskajiem rāmjiem attiecībās ar varu, autoritātēm, pareizībām, ambīcijām un jebkādu sev svarīgu mērķu sasniegšanu.

Nedēļas izskaņā, jo sevišķi sestdien, būs ļoti stipras pārmaiņu enerģijas – dzīves izaicinājumi, potenciālā, kāda jautājuma atlaišana, atbrīvošanās no liela smaguma vai nozīmīgas izvēles izdarīšana jūtu plānā. Galvenās tēmas – nauda, attiecīgi arī profesionālie centieni, saistības, attiecības un visas tās izvēles un darbības, kuras jūs darāt tādēļ, ka tas vajadzīgs kādam citam, ne jums pašiem. Kopā ar aizejošo aptumsuma koridora stipri ietekmēto Mēness ciklu līdz pat 12. novembrim atlaišanai būs ļoti labs laiks. Atbrīvojiet savā dzīvē vietu jaunajam, tam, kas vairāk atbilst jūsu vēlmēm, gaumei un ideāliem.

Jaunmēness sāksies 13. novembrī, pl. 11:27 kreptīgajā un jaudīgajā Skorpiona zīmē. Šis ir labs brīdis, lai sāktu revolucionāras pārmaiņas savā dzīvē. Kādam tās var būt milzīgas transformācijas, izdziedināšanās, izveseļošanās, uzdrošināšanās dzīvot brīvāk un bagātīgāk. Kādam citam šis būs stāsts par nozīmīgām profesionālām iniciatīvām. Lai arī kāds būtu jūsu stāsts, šis ir laiks, kad dzīve aicina uz ļoti drosmīgām pārmaiņām.

Lai viegli atvadīties no tā, kas ir pagājis un neizsīkstošs entuziasms jauniem sākumiem!

Auns  

Šis ir ļoti enerģisks laiks, kurā jūs varat paveikt ļoti daudz. Tomēr, lai nejauši nenodarītu kādam pāri, vēlams lieko enerģiju izlietot sportojot. Nedēļas sākumā jūs varat izdarīt kādu svarīgu izvēli, kas ietekmēs jūsu tālākos profesionālos mērķus. Intuīcija strādās labi, nodrošinot jums labu biznesa ķērienu. Ļoti uzmanieties no atkarību izraisošām vielām. Darījumos pievērsiet uzmanību dokumenta smalkajai drukai. No 8. novembra līdz 4. decembrim jums būs ļoti svarīgi daudz laika pavadīt ar savu partneri. Nedēļas izskaņā, kopā ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varat atstāt bailes par drošību, t.sk., materiālo, tā vietā līdz ar Jaunmēnesi pievērsties jauniem, drosmīgiem plāniem un iniciatīvām.

Vērsis

Priekšplānā izvirzīsies partnerattiecību jautājumi. Nedēļas sākumā iespējama kāda aizraušanās, iepazīšanās, pat dēka, kas var radīt augsni virknei notikumu, sevišķi viegli var sanākt sadomāties par pārāk tālu kopējo nākotni, par ko, jebkurā gadījumā, šobrīd ir pāragri domāt. No 8. novembra līdz 4. decembrim jūs diezgan labi jutīsities savā darbā, iespējams uzlabosies attiecības ar kolēģēm vai jūs atradīsiet kaut ko īpaši patīkamu un iepriecinošu savā ikdienā, kā skaists dekors uz galda, īpaši gards kafijas dzēriens vai tml. Nedēļas nogalē jūs varat atlaist attiecības vai kādas līgumiskas saistības, kuras stipri jūs ierobežoja, lai ar jaunmēnesi dotu sev iespēju jauniem sākumiem, pašizpausmē vai attiecībās.

Dvīnis

Iespējams izskatīsiet kāda lielāka ieguldījuma iespējamību savā dzīves vietā vai nekustamā īpašumā. Lai gan šobrīd daudz kas būs atkarīgs no jūsu darba un profesionālajām iespējām. No 8. novembra mēneša garumā jums kļūs ļoti svarīga izklaidējošā dzīves puse – kāda pasākuma apmeklēšana, iziešana, ciemošanās u.c., arī flirts un romantiska laika pavadīšana. No 10. novembra līdz 1. decembrim jūs daudz domāsiet un runāsiet par attiecībām, partnerībā meklēsiet kompromisus vai sadarbības iespējas, labprāt arī konsultēsities un ieklausīsities otra viedoklī. Nedēļas nogalē būtu ieteicams atlaist smagas un sarežģītas situācijas vai pienākumus darbā, lai ar jaunmēnesi būtu gatavi jauniem, interesantiem dzīves izaicinājumiem.

Vēzis

Nedēļa var aizsākties ar kādu interesantu iepazīšanos vai tikšanos, kas uz jums var atstāt spēcīgu iespaidu. Iespējama arī romantiska ieinteresētība. Intuīcija jums strādās labi un jūs labprāt pievērsīsities dzīves filozofiskajai vai ideālistiskajai pusei. No 8. novembra līdz 4. decembrim jūs labprāt pievērsīsities dzīves vietas labiekārtošanai un komforta uzlabošanai. Konsultācija vai kādas pārrunas jums var palīdzēt atbrīvoties no bailēm un uzdrošināties ko vairāk. No 10. novembra vairāku nedēļu garumā jūs daudz domāsiet, plānosiet un risināsiet dažādus darba jautājumus. Nedēļas nogalē būtu ieteicams atlaist senas mīlas sāpes, lai tā vietā ar jaunmēnesi būtu gatavi atvērties mīlestībai jaunā līmenī.

Lauva

Darbā iespējams kāds pagrieziens vai izmaiņas, kas var nest arī kādu finansiālu bonusu. Iespējams tagad apdomāsiet kādas finansiālās saistības, lai veiktu izmaiņas dzīves vietā, tomēr, lai arī intuīcija jums strādās labi, nevajadzētu iet ārpus jūsu reālajām šā brīža iespējām. Pie tam, fonā notiek gana nopietnas izmaiņas jūsu darbā. No 8. novembra jūs ļoti priecāsities par iespēju iziet sabiedrībā, labi izskatīties, iepazīties vai vienkārši aprunāties. No 10. novembra vairāk nedēļu garumā jūs ar galvu metīsities risināt visus ar bērniem un viņu izglītību saistītos jautājumus. Nedēļas nogalē būtu ieteicams atlaist vecās profesionālās ambīcijas, lai ar jaunmēnesi būvēt jaunus, drosmīgus plānus.

Jaunava

Nedēļas sākumā iespējams kāds negaidīts flirts vai maģisks notikums, kas kārtīgi pakņudinās jūsu pārliecību par sevi. Jūs ļoti labprāt komunicēsiet, sevišķi par neērtām, pat provokatīvām tēmām. Tiešums un atklātība būs ļoti svarīga, lai arī to var aizēnot jūsu ilgas un cerības. No 8. novembra līdz 4. decembrim jūs ar patiku tērēsiet naudu visam aktuālajam, tāpat ir iespējami kādi finansiālie bonusi vai dāvanas. Viegli piesaistīsiet naudu. No 10. novembra līdz 1. decembrim jūs daudz domāsiet, runāsiet un risināsiet ar ģimeni un dzīvesvietu saistītos jautājumus. Nedēļas izskaņā būtu ieteicams atlaist senas pazīšanās, kas vairs nesniedz prieku. Tā vietā ar jaunmēnesi jūsu dzīvē būs gatavi ienāk jauni, interesanti cilvēki.

Svari

Pašā nedēļas sākumā iespējams tāds kā lūzuma moments, pagrieziens, kas mudinās jūs mainīties. Sajūta, ka ieguldot sevī, jūs daudz ko varat izmainīt savā dzīvē, sevi attaisnos. No 8. novembra līdz 4. decembrim jūs lielu vērību piešķirsiet savam ārējam tēlam un izskatam kopumā. Jūs izskatīsities ļoti labi un ar savu šarmu viegli piesaistīsiet apkārtējo uzmanību un panākot vēlamo rezultātu. No 10. novembra līdz 1. decembrim jūs ļoti viegli iepazīsities un paplašināsiet savu paziņu loku. Tas var noderēt, ja vēlaties ko reklamēt vai pārdot. Nedēļas nogalē būt ieteicams atlaist parādus, finansiālās saistības vai kādas izmaksu pozīcijas, lai ar jaunmēnesi rastos iespēja palielināt savus ienākumus.

Skorpions

Kaislības jūsu dzīvē var sist augstu vilni. Iespējama kāda nozīmīga iepazīšanās, kura var jūs izprovocēt paskatīties uz sevi no pavisam negaidītas perspektīvas. Intuīcija jums strādās labi, pat pārāk labi, bet nemēģiniet visu ko jūtat un redzat uzreiz izstāstīt citiem, tas var satraukt. No 8. novembra līdz 4. decembrim jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku vienatnē vai divvientulībā, šis laiks derēs arī ceļošanai. Savukārt no 10. novembra vairākas nedēļas visas jūsu domas grozīsies par un ap naudas jautājumiem. Nedēļas nogalē būtu ieteicams atlaist vecās lomas un priekšstatus par to kādi jūs esat un kādi jūs noteikti neesat. Ar jaunmēnesi jūs būsiet gatavi iepazīt sevi daudz aizraujošākās lomās un izpausmēs.  

Strēlnieks

Karjeras jomā iespējams kāds svarīgs iznāciens vai publicitāte, kas var palīdzēt nopelnīt vairāk. Jūsu profesionālisms un uzmanība pret detaļām šeit spēlēs ļoti lielu lomu. Šobrīd ļoti daudz kas notiek jūsu zemapziņā vai dziļi privātā dzīves jomā, ko jūs sargājat no svešām acīm. No 8. novembra praktiski mēnesi jūs labsajūtu un prieku gūsiet no draudzīgas kopā būšanas, kopības sajūtas, kas rodas vienoti darbojoties kāda lielāka mērķa vārdā. No 10. novembra līdz 1. decembrim jūs runāsiet no sevis un par sevi. Jūs beidzot būsiet gatavi ar kaut ko dziļi sevī saprastu arī padalīties ar apkārtējiem. Nedēļas nogalē ieteicams atlaist sajūtu, ka jūs vēl neesat gatavi un ar jaunmēnesi speriet drosmīgus soļus jaunajā.

Mežāzis

Nedēļas sākumā ilgas pēc pārmaiņām vai jaunas pieredzes var veicināt nozīmīgas pārmaiņas jūsu izskatā un iemīļotajās lomās. Aiz vientuļnieka maskas var slēpties ilgas pēc patiesas tuvības. Aiz ārējās stingrības var slēpties trausla un maiga daba. No 8. novembra mēneša garumā jums būs iespēja savu profesionālismu demonstrēt ļoti spilgti un nepastarpināti. Šis var būt laiks, kad jūs varat plūkt laurus par iepriekšējiem sasniegumiem. Labprāt izpaudīsities kā vadītājs vai autoritāte. No 10. novembra daudz domāsiet, bet nelabprāt ar izdomātajā dalīsities ar citiem. Nedēļas nogalē būtu ieteicams atlaist senus draugus, ar kuriem jums vairs nav pa ceļam, lai ar jaunmēnesi atrastu jaunus domubiedrus.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā kāda vēlme vai iegriba var ļoti stipri ietekmēt jūsu noskaņojumu vai pašsajūtu. Jūs nebūsiet gatavi gaidīt vai arī samierināties ar mazumiņu. Iespējams kāda svarīga saruna ar vadību vai informācija, kas var nozīmēt arī jūsu ienākumu pieaugumu, lai arī pagaidām vēl diezgan nekonkrēti. No 8. novembra līdz 4. decembrim jūs tieksities pēc vides maiņas, jauniem iespaidiem, zināšanām vai pieredzes. Gribēsiet baudīt dzīvi prom no ikdienas rūpēm un raizēm. No 10. novembra līdz 1. decembrim jūs pievērsīsieties ilgtermiņa plāniem un domubiedru atrašanai ar ko kopā tos realizēt. Nedēļas nogalē būtu ieteicams atlaist vecos mērķus un ambīcijas, lai ar jaunmēnesi dotu vietu jaunām, drosmīgām iecerēm.

Zivis

Nedēļas sākumā jūsu partnerība var nest patīkamus augļus aizraujošu ideju, priekšlikumu vai ieceru veidā. Uzticieties sev un savai intuīcijai, tā šobrīd ļoti labi palīdzēs jums noorientēties notiekošajā. No 8. novembra veselu mēnesi jūs ar lielu patiku iziesiet jaunajā, uzdrošināsities un eksperimentēsiet, kas jūsu dzīvei iedos daudz jaunu nokrāsu. No 10. novembra līdz 1. decembrim jūs būsiet ļoti ambiciozi un mērķtiecīgi. Varat izstrādāt biznesa plānu, projektu vai pieteikt sevi kā jomas profesionāli. Nedēļas nogalē līdz ar aizejošo Mēness ciklu būtu ieteicams atstāt pagātnē veco dzīves stratēģiju, ideālus un vērtības, lai ar jaunmēnesi būtu vieta jaunam konceptam, pie kura ilgtermiņā pieturēties.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt