woman 8293124 1280Šajā nedēļā vēl joprojām diezgan stipri varēsiet just nesenā Mēness aptumsuma ietekmi. Piemitīs emocionāli spēcīga vēlme kaut ko nozīmīgu paveikt. Izkļūt no kādiem ierobežojumiem, rāmjiem un šabloniem. Piešķir savai dzīvei daudz vairāk krāsu, piedzīvojumus un iespējas. Kļūt par ko vairāk, nekā esam līdz šim.

Vēl joprojām būtu jāsaglabā papildus uzmanība un vērība visās savās darbībās un centienos. Nerīkojieties aklu emociju vadīti. Sevišķi vērīgi esat ar to, kur, cik daudz un uz ko tērējat naudu. Gaume un vēlmes var mainīties kā mākoņi debesīs, un pilnu apmierinājumu vai gandarījumu par iegūto šajā laikā, visticamāk, nespēsiet gūt.

 31. oktobrī būs ļoti stipra piedzīvojumu enerģija. Stipras vēlmes un iegribas, kopā ar nevēlēšanos iet pa ierastajām takām. Tendence iziet ārpus savām paradigmām par pārsteigumu sev un citiem. Spontāni impulsi, kur skaidri izskan vārdiņš – gribu - var jums atvērt durvis uz jaunām, nebijušām pieredzēm un sajūtām. Bet ja mēģināsiet to mākslīgi radīt – tad pašapmāns un tam sekojošā vilšanās.

Tuvojoties nedēļas otrai pusei aizvien spēcīgāka būs tendence ļoti drosmīgi un vērīgi ielūkoties kā sevī, tā arī visās tajās dzīves jomās, kurās ir vajadzīgas pārmaiņas. Parādīsiet gatavība atmest veco, lai dotu vietu jaunajam. Ļoti nozīmīga diena būs 3. novembris, kas mudinās uz maksimālu paplašināšanos un jebkādu šķēršļu izšķīdināšanu, lai sasniegtu vairāk un spētu dzīvot brīvāk, bagātāk, spilgtāk un pilnīgāk. Galvenās jomas – nauda, psiholoģiskā veselība vai projekti.

Kopā ar šo enerģiju pacēlumu būtu svarīgi spert vajadzīgos soļus, rīkoties. Vienalga cik absurdi tas neliktos, sāciet darīt, negaidiet īsto mirkli vai perfektos apstākļus. Tādi paši no sevis neuzrodas. Tos radāt jūs paši, ar savām domām, attieksmi, nolūku un darbiem.

4. novembris būs vienlaicīgi sapņainu ideālu un negaidītu ideju pilns. Atklāsmēm caurvīts. Šajā dienā nemeklējiet loģiku un pierādījumus, mēģiniet būt atvērti un uztverīgi gan tajā, ar ko jūs saskaraties - cilvēki, situācijas, sarunas, gan ko jūtat un domājat. Atvērts prāts un uztverīgums palīdzēs jums piekļūt jaunam izpratnes līmenim. Iespējama ideālistiska iemīlēšanās, kaislības un iegribas.

Svētdien iespējams kāds negaidīts notikums, pagrieziens, kas var būt arī ne īsti patīkams. Esiet uzmanīgi tajā kā izlietojat savu enerģiju. Nesagatavoti lieki neriskējiet. Iespējamas traumas un negadījumi. Tomēr kopumā, lai justos labi, ieteiktu vest fiziski aktīvu dzīves veidu.

6. novembris iezīmējas ar svarīgu pārmaiņu enerģiju, kas var ienest pārmaiņas gan jūsu ikdienas paradumos, darba slodzē, gan dzīves mērķos un ambīcijas. Var rasties vēlme mainīt darbu vai karjeru. Tāpat ievest kādas izmaiņas ikdienā, kas spētu palīdzēt jums justies veselākiem un skaistākiem. Kaisle un aizrautība var stipri visam vīties cauri.

Lai atklājumiem bagāta nedēļa!

Auns  

Šonedēļ būtu svarīgi elpot dziļi un būt uzmanīgiem gan vārdos, gan darbos. Spontāna vēlme tērēt milzu naudas uz sevi, savu veselību, izskatu vai dzīves kvalitātes uzlabošanu, var būt saistīta ar ļoti ilgu laiku, kad jūs tam vispār nepievērsāt uzmanību. Tas nenozīmē, ka nav jāieguldās, vienkārši izvērtējiet, cik adekvātas ir summas un, cik reālistiski jūs iegādāto izmantosiet vai valkāsiet. Jums būs paaugstināts seksuālais vilnis un fiziskais tonuss, no šejienes rekomendācija vest fiziski aktīvu dzīves veidu. Ja jūtaties slikti, pārliecinieties vai neesat aizmirsuši par fiziskajām aktivitātēm. Profesionālajā jomā šis var būt laiks, kad lieliem soļiem darāt visu vajadzīgo, lai iekustinātu kādu projektu.

Vērsis

Šis jums ir izaicinošs un pretrunīgs laiks. Notikumi attīstīsies jel kā, tikai ne jums harmoniskā veidā. Tas nenozīmē, ka tas ir kas slikts, tas vienkārši jūs turēs zināmā tonusā un neļaus ieslīgt tik mīļajā komforta zonā. Sevišķi liela nozīme būs partnerattiecībām. Jūsu partneris jūs testēs, izaicinās, provocēs un visādi citādi parūpēsies par paaugstinātu tonusu jūsu ikdienā. Tas rezultātā var novest pie tā, ka jūs augsiet savā viedumā, pacietībā un dzīves izpratnē ne pa dienām, bet pa stundām. Nedēļas sākumā jūs būsiet atvērtāki piedzīvojumiem, eksperimentiem vai citām pārmaiņām, kas palīdzēs gūt lielāku prieku no dzīves. Nedēļas nogalē uzmanieties ar izskaidrošanās, ir neprognozējams to iznākums.

Dvīnis

Darbs, darbs un vēlreiz darbs būs tas ap ko grozīsies visas jūsu domas un centieni. Iespējams kādu apstākļu sakritības rezultātā jūsu darba slodze būs daudz lielāka kā parasti. Nedēļas sākumā jums var rasties liela vēlme ieguldīties vai atvēzēties uz lielāku pirkumu, lai padarītu savu dzīves vietu skaistāku vai kaut kādā mērā komfortablāku. Nedēļai ritot uz priekšu, jūsos pieaugs iekšēja nepieciešamība izrauties no ikdienas riteņa un izmantot kādu iespēju aizbēgt no rutīnas, varbūt ceļojums, vides maiņa, kaut ko palasīt, strādāt pie kādas ilgtermiņa ieceres vai tml. Sestdien šajā sakarā var viegli raisīties domas un uzrasties dažādas oriģinālas idejas kā bagātināt savu dzīvi. Briest kādas pārmaiņas.

Vēzis

Šobrīd priekšplānā ir jūsu vēlme pēc spilgtas un emocionāli piesātinātas pieredzes. Tikai tas spēs jums dot sajūtu, ka dzīve ir izdevusies. Tas var būt saistīts kā ar mīlas stāstu, tā kādu hobiju, aizraujošu izklaidi, rūpēm par bērniem un īpašiem tuvības mirkļiem, kas aizgaiņā visas drūmās domas. Nedēļas sākumā jūs varat spontāni draugu kompānijā doties iepirkties vai kā savādāk izklaidēties, kas piepildīs jūsu dienu ar patīkama satraukuma pilniem mirkļiem. Prieks ko gūstat ļaujoties mirklim ir daudz lielāks un piesātinātāks, kā labi organizētās aktivitātēs un plānos. Tieši šonedēļ būs jāatrod balanss starp ļaušanās mirkļiem un stratēģiskiem soļiem, kas palīdzēs radīt daudz patīkamus mirkļus nākotnē.

Lauva

Šobrīd jūsu mājas un ģimene ir galvenā notikumu arēna. Esiet uzmanīgi tajā ko un ar ko runājat. Varat nejauši aizskart kāda tuva cilvēka jūtas. Nedēļas sākumā labprāt ļausities spontānai vēlmei kaut ko jaunu iegādāties, piemēram, apģērba iegāde kādam plānotam saviesīgam pasākumam, lai gan gaume būs ekstravaganta un mainīga. Nedēļas otrā pusē būs ļoti stipra vēlme izrauties no tiem pagātnes nospiedumiem un ierobežojumiem, kuri traucē jums dzīvot spilgtāk, bagātāk un krāsaināk. Piektdiena prasīs, lai jūs pāraugat savas bērnības traumas un ļaujat sev uzplaukt, drosmīgi izvirzot jaunus, daudz iespaidīgākus dzīves mērķus. Tiklīdz kā sev atļausiet, jums radīsies neskaitāmas interesantas idejas kā tieši to dabūt gatavu.

Jaunava

Jums šis ir pucējamais laiks, kad ļoti labprāt eksperimentēsiet ar savu izskatu un ļoti piedomāsiet pie sava ārējā tēla. Iespējami kādi eksperimenti, izteikti izaicinošs vai provokatīvs imidžs. Nedēļas sākumā veiktie pirkumi vai vizuālās izmaiņa var būt ļoti drosmīgas, lai gan, vēlāk jūs varat arī pārdomāt. Iziet ārpus ierastajiem rāmjiem un pārsteigt apkārtējos un sevi pašu, lūk, jūsu patiesais nolūks. Iespējams gribot negribot nonāksiet kāda strīda epicentrā, kurā būs jāiemācās distancēties no emocijām un reālistiski paskatīties uz notiekošo. Nedēļas nogalē iespējamas oriģinālas idejas un aizraujošas tēmas, kuras paplašinās jūsu redzesloku un palīdzēs saskatīt jaunas nākotnes perspektīvas.

Svari

Nedēļas sākumā jums būs ļoti liela vēlme pēc brīvības visās tās izpausmēs. Jūs bēgsiet no šabloniem, slikti tolerēsiet ar saviesīgām sarunām un maskām, ko tās prasa nēsāt. Jūs labprātāk aizbēgsiet uz vietu, kur jūs varat atļaut savai iekšējai mežonīgajai un brīvību mīlošajai šķautnei iznākt virspusē. Tas viss izpaudīsies uzvedībā, apģērbā, pirkumos, prioritātēs un izvēlēs. Jūs visu gribēsiet kaut kā savādāk un noteikti ne tā kā parasti. Jūs tieksities uz eksperimentiem, lai ieraudzītu sevi jaunā gaismā. Šobrīd liels akcents būs arī uz naudu vai arī tās trūkumu, lai jūs varētu dzīvot tā, kā patiesībā to vēlaties. Nedēļas nogalē iespējams atklāsiet veidu, kā sadarboties tā, lai tas jums palīdzētu iziet jaunā dzīves līmenī.

Skorpions

Šī mēneša gaviļnieki un enerģijas bumbas Skorpioni, būs gatavi savu dzīvi apgriezt ar kājām gaisā, ja vien tas būtu vajadzīgs, lai pārsteigtu, izaicinātu, augtu un mainītos uz labu. Ļoti ieteicams fiziski aktīvs dzīves veids un atrast savu varas un ietekmes zonu, kurā jūs varat skaldīt un valdīt. Bieži tās ir profesionālās ambīcijas, procesi un projekti, kas ir pilnībā jūsu atbildībā un pārraudzībā. Tāpat arī sevis un savu enerģija apzināta vadīšana, zinot, cik spēcīgu jūs varat ietekmēt citus cilvēkus pat ar savu noskaņojumu vien. Labprāt pavadīsiet laiku draugu lokā, kur mēģināsiet aizdegt zvaigznes pie debesīm, darot kaut ko traku. Fonā var virmot partnerattiecības, kurām būs laiks iziet jaunā līmenī.

Strēlnieks

Šis ir laiks, kad ļoti liela vērība būtu jāpievērš visam tam, kas notiek jūsu iekšējā pasaulē un zemapziņā.  Periods ļauj kārtīgi iztīrīt senas bailes, satraukumus, nedrošības un visu to neveselīgo, kas ir sakrājies kādu dzīves apstākļu rezultātā. Labs laiks retrītam vai jebkādām citam veidam, lai aizbēgtu no ārējās pasaules un pievērstos tam, kas jums iekšēji šobrīd ir pats svarīgākais. Pateicīgs būtu darbs vienatnē, arī ceļojums. Apkārtējo sabiedrību jūs būsiet gatavi pārsteigt ar iznācienu jaunā lomā vai ampluā. Tāpat arī jūs testēsiet savas prioritātes un ļoti negribēsiet pieturēties pie kādiem ierobežojošiem rāmjiem vai šabloniem. Nedēļas izskaņā jūs testēsiet savu ikdienu, lai ienestu tajā jaunas vēsmas.

Mežāzis

Arī šajā nedēļā galvenie dzīves notikumi un aktualitātes grozīsies par un ap draudzībām, domubiedriem, kopējām sarunām un nākotnes plāniem. Ļoti iespējams jums būs jāpaveic konkrēti darbiņi, lai ieskicētie plāni kļūtu par realitāti. Nedēļas sākumā jūs gribēsiet izrauties no ikdienas un piepildīt savu dzīvi ar jaunām krāsām, sajūtām un piedzīvojumiem. Šeit noderēs viss, kas jums sniedz prieku un ir ārpus ierastās ikdienas. Tuvojoties nedēļas izskaņai aizvien spēcīgāk sajutīsiet dilemmu, kas mudina uz jūsu prieka un baudas jautājumiem paskatīties kādā jaunā rakursā, kur iespējams roku pieliks draugi. Šis ir laiks, kurā ļoti daudz jums būs jāiespēj. Svētdien iespējams kāds nozīmīgs lūzuma moments saistībā ar dzīvesvietu.

Ūdensvīrs

Šis ir ļoti īpašs laiks, kad jūs darāt ļoti daudz, lai sasniegtu savus mērķus vai pat visdrosmīgākās ambīcijas. Drosmē un uzņēmībā jums neviens šobrīd līdzi neturēs. Jūs ļoti labprāt provocēsiet, izaicināsiet, kacināsiet un vēlreiz provocēsiet – ar savu uzvedību, izturēšanās veidu, ar vārdiem un varbūt pat ar darbiem. Viss pieticīgais, ierobežojošais, mazais un garlaicīgais jūs vienkārši neinteresēs. Drosmīgajiem pieder pasaule un drosmīgie dzer šampanieti. Tuvojoties nedēļas nogalei aizvien stiprāk aktualizēsies jautājums, kā sabalansēt jūsu ambīcijas ar ģimenes vai pat dzīves vietas jautājumiem. Šajās tēmās iespējamas arī  kādas oriģinālas, atbrīvojošas vai pat izaicinošas idejas.

Zivis

Šis ir laiks, kad jūs savā dzīvē lieliem soļiem ejat jaunajā, kurā paplašinās jūsu redzes loks un tas kā jūs redzat sevi un savu dzīvi kopumā. Jūsu vīzija ir ļoti stipra un tās jauda ir lipīga kā medus, ļaujot jums redzami izpaust savu harizmu apkārtējiem viegli uztveramā veidā. Jūs ļoti labprāt mācīsiet, skaidrosiet, iedvesmosiet un aizrausiet savā pasaules redzējumā arī apkārtējos. Labs laiks, lai mācītu vai mācītos pašiem, ceļotu vai kā savādāk izietu ārpus ierastajiem šabloniem. Nedēļas sākumā iespējama kāda interesanta un netipiska laika pavadīšana ar partneri un attiecībās kopumā būs viegli ienest jaunas vēsmas. Nedēļas izskaņā iespējams kāds svarīgs iznāciens, savas ietekmes zonas paplašināšanās.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt