swallowtail 8186655 1280Šīs nedēļas galvenie notikumi būs saistīti ar gaidāmo Mēness aptumsumu 28. oktobrī, kas Latvijā būs redzams laikā no 22:35 līdz 23:54. Tas būs kulminācijas brīdis ļoti emocionāliem notikumiem un vienlaicīgi arī aptumsuma koridora noslēgums.

Nedēļa ir aizsākusies ar spēcīgu Skorpiona zīmes nospiedumu, kas mudina būt drosmīgākiem, uzņēmīgākiem un jaudīgākiem. Dzīvei nav melnraksta un ja vēlaties to piedzīvot visās tās krāsās, nav labāka brīža, kad to sākt darīt, kā tagad.

Nedēļas pirmajā pusē būs ļoti izteikta pienākuma sajūta un apņēmība saņemties uz izdarīt ko tādu, kas ir saistīts ar stipru savākšanos un piepūli. Šeit var iezīmēties kāds atslēgas pagrieziens, notikums, izdarīta izvēle, pieņemti lēmumi, kas ir nākuši sūri grūtā darbā. Tas ir kā aiziet pie zobārsta, zinot, ka patīkami nebūs, bet tas ir vajadzīgi.

Savukārt viss, kas saistīts ar spontānām idejām, iecerēm un plāniem, būs ar paaugstinātu pārspīlējumu risku. Tādēļ ar jaunām iecerēm pārāk neko nesasteidziet, dodiet sev laiku, līdz emocijas norimst, un tad atkal jau ar mierīgāku prātu vēlreiz izvērtējiet ieceres adekvātumu.

No otrdienas pusdienlaika līdz ceturtdienas vidum, būs šīs nedēļas mierīgākais laiks. Ja vien iespējams, atpūtieties, pārslēdzieties no ikdienas rosības, pasapņojiet, pastaigājaties un visādi citādi mierīgi izbaudiet ikdienu. Jo tūlīt pēc tam sāksies ļoti liels enerģiju paātrinājums.

No 26. oktobra pēcpusdienas līdz 30. oktobrim būs ļoti spēcīga gaidāmā daļējā Mēness aptumsuma nospiedumi. Emocijas švirkstēs kā sērkociņi, gatavi mesties kādās galējībās. Ar samērīgumu būs ļoti grūti. Šis aptumsums būs kā rezultāts un pēdējais lielais pārbaudījums pēdējos divos gados tik ļoti trigerētajās tēmās par drošību (mājas, nauda, ģimene) un finansēm (inflācija, kredīti, investīcijas). Sevišķi pie dažādām bailēm un satraukumiem par savu materiālo situāciju, krājumu izkušanu vai par nespēju atrast savu vietu, kur justies komfortā un iekšēji atslābt.

Esiet uzmanīgi emocijās kaut ko sastrādāt. Ir norādes, ka būs paaugstināts savstarpējo konfliktu risks. Tādēļ neprovocējiet nopietnas sarunas vai izskaidrošanos, sevišķi nedēļas otrajā pusē. Savukārt, ja runājat, tad esiet gatavi dzirdēt ļoti tiešu un neizskaistinātu patiesību par sevi, kas var būt arī sāpīga.

Uzmanieties kur un kā tērējiet naudu – neļaujaties spontāniem emocijās balstītiem impulsiem pirkt, aizņemties vai ieguldīties.

Šajā laikā priekšplānā izvirzīsies vēlme meklēt patiesību vietā un nevietā, aktivizēsies dažādas konspirācijas teorijas, intrigas, kā arī īpašu zīmju un burvestību meklējumi visā ar ko saskaraties. Daudz enerģijas un paaugstināts tonuss var veicināt kā seksualitāti, tā arī agresiju. Bet enerģija var noderēt ari, lai paveiktu to, kas jums pašiem ir ļoti svarīgi.

Iespējamas atslēgas pārejas, izvēles, pagriezieni, transformācijas primāri saistībā ar naudu un dzīvesvietu. Lai arī kas notiktu, tas būs jau kā rezultāts, labāks vai sliktāks, bet gala iznākums ļoti daudziem iepriekš veiktajiem soļiem kā iekšējā pasaulē, tā arī tīri praktiskos jautājumos saistībā ar projektiem, biznesiem un naudām.

Lai apzināta nedēļa!

Auns

Šī būs enerģiski ļoti uzlādēta nedēļa. Jūs viegli iziesiet uz risku un vispār būsiet gatavi diezgan nopietnām, pat kardinālām dzīves izmaiņām. Nedēļas pirmā puse būs piepildīta ar kādām jums personiski svarīgām iecerēm, kaut kas, ko jūs esat apsolījuši sev vai kādam citam, kas motivē jūs saņemties un paveikt iecerēto bez liekas kurnēšanas. Piepūle būs jūsu otrais vārds. Gaidāmais Mēness aptumsums jums aktualizēs naudas jautājumus un ļoti iespējams tieši šajā nedēļā notiks kāda svarīga pāreja jaunā statusā, ienākumu līmenī, vērtību izpratnē vai tml. No 26. līdz 30. oktobrim esiet īpaši uzmanīgi, nerunājiet lieku un nepārvērtējiet savus spēkus. Lieki neriskējiet. Ieteicams sports vai aktīvs dzīves veids.

Vērsis

Šī jums būs ļoti izaicinoša nedēļa. Galveno notikumu arēna būs jūsu attiecības, kurās šobrīd būs ļoti grūti atrast kādu līdzsvara punktu. Sevišķi nebūtu ieteicams provocēt vai kā savādāk mudināt uz nopietnām un dziļām sarunām, jo tās, visticamāk, beigsies jums nelabvēlīgi. Nedēļas sākumā piestrādājiet pie saviem ilgtermiņa plāniem, tajos iespējama nozīmīga virzība. Pats aptumsums jūs mudinās kaut ko darīt ar savām attiecībām vai ar to, kā jūs sevi parādāt apkārtējiem cilvēkiem. Tāpat šis var izvērsties arī par veiksmīgu iespēju laiku kā privātajā, tā arī profesionālajā dzīvē. Laiks noderīgu kontaktu veidošanai. Elpojiet dziļi un neuztveriet notiekošo personiski. Nerīkojieties uz emocijām. Nostipriniet plānus ar darbiem.

Dvīnis

Ja darbs un atpūta jūsu dzīvē nebūs veselīgā līdzsvarā, tad šajā nedēļā jūs varat arī saslimt. Nedēļas pirmajā pusē būtu ieteicams pievērsties svarīgiem darba vai karjeras jautājumiem, retāk, personiskiem mērķiem. Jārēķinās, ka darba būs daudz un ka notikumi var strauji attīstīties uz līdzenas vietas. Tādēļ nebūtu ieteicams pārmēru aizplānot gaidāmo nedēļu. Ļoti daudz svarīgu notikumu jūsu dzīvē būs tieši darba jomā, kurš prasīs no jums daudz enerģijas, uzņēmību un konkrētību it visā. Laikā ap 28. un 29. oktobri uzmanieties ko runājat vai rakstāt. Viss var izvērsties daudz agresīvāk nekā jūs jelkad būtu iedomājies. Šajos datumos klusēšana noteikti būs zelts. Atrodiet līdzsvaru starp pienākumiem un savām vēlmēm.

Vēzis

Šī perioda spriedzes enerģijas arī jums neies secen, galu galā, jūs labi jūtat citu cilvēku satraukumus. Ja jūs spētu nodalīt savu no sveša, tad patiesībā šis var būt arī ļoti veiksmīgs vai patīkamiem satraukumiem piepildīts laiks. Šis var būt laiks, kad spēcīgi aizraujaties, iemīlaties, tiesa, jo tuvāk 28. oktobrim, jo lielāka iespēja emocijās būs papildus uzpūst uguni. Ja ir bērni, tad visa pasaule šajā laikā pastiprināti grozīsies ap viņiem. Šeit daudz kas būs atkarīgs kā paši bērni tiks galā ar aptumsuma radīto emocionālo kāpinājumu. Savukārt draugu tēma vai ar viņiem kopā plānotās ilgtermiņa aktivitātes tagad konfliktēs ar visu to, kas jums sniedz prieku un kur jūs patiesībā gribētu ievirzīt savu enerģiju.

Lauva

Jums šajā laikā var notikt ilgi gaidītais lūzuma punkts saistībā ar jūsu dzīves vietu, ģimeni vai karjeru kopumā. Jūs paši vislabprātāk pievērstos mājas lietām, kur iespējams šobrīd ir kādi objektīvi apstākļi, kas prasa daudz vairāk uzmanības un enerģijas. Tanī pat laikā, iespējams kāds darba piedāvājums vai sociāla izziešana, kas atbilst jūsu ambīcijām, kā dēļ būs vajadzība būt vairāk ārpus mājas. Ja plānojat uzņemties jaunas saistības, tad svarīgākie nosacījumi būtu – nepieņemiet lēmumus spontāni uz emocijām un negaidiet brīnumus, bet visu uzmanīgi un pamatīgi izplānojiet. Ģimenē uzmanieties no izskaidrošanās, var nobriest nevajadzīgi nopietns konflikts. Ieteicams fiziski aktīvs dzīvesveids.

Jaunava

Šis jums ir ļoti aktīvs laiks, kurā jūs daudz runāsiet, skaidrosiet, veidosiet kontaktus un vispār būsiet tādā kā notikumu virpulī. Laiks prasīs būt ļoti konkrētiem un nopietni sagatavotiem visā ar ko dalīsities. Ja tādi būsiet, jums var pavērties jaunas dzīves iespējas. Nedēļas sākumā iespējams būs jāpārslēdzas, lai paveiktu kaut ko, ko jūs būsiet apsolījuši savam partnerim. Savukārt nedēļas izskaņā būs sakāpinātas emocijas. Jūs ļoti vēlēsities nomainīt vidi, realizēt kādas pārmaiņas dzīvē, kas sapurinātu un palīdzētu apzināties, ka visam notiekošajam ir jēga. Iespējams ceļojums, kādas atbilstošas grāmatas lasīšana vai apmācības. Emocijas mudinās ignorēt detaļas un smalko druku, kas jums ir tik svarīga.

Svari

Jums šobrīd viss grozīsies par un ap naudas jautājumiem. Tur plūdīs visa jūsu uzmanība un enerģija. Ja vēlaties kaut ko lielāku iegūt savā īpašumā, kur finanses spēlē galveno lomu, tad izvēle par labu jaunām saistībām var būt tikai tad, ja visu būsiet iepriekš ļoti uzmanīgi apdomājuši un to pilnībā sedz jūsu darbs un darba augļi. Šis laiks var būt piepildīts ar nozīmīgām biznesa projektu iniciatīvām. Vēlama precizitāte, uzmanība pret detaļām. Nedēļas otrā pusē jūs tieksities pēc dziļi emocionāla piepildījuma, kādas intensīvas un jums netipiskas pieredzes. Tikmēr, kamēr tas ir iepriekš apdomāts un labi izplānots risks, visam ir vieta būt, tomēr no 26. līdz 30. oktobrim esiet pastiprināti vērīgi it visā.

Skorpions

Šobrīd milzīgas enerģijas ir koncentrējušās tieši jūsu zīmē. Tas izcels gan labākās, gan sliktākās jūsu rakstura iezīmes. Tomēr viennozīmīgi šis laiks ir par jaudīgu virzīšanos, attīstību un izaugsmi. Viena no centrālajām tēmām var būt partnerība un attiecības. Tomēr viss būs atkarīgs no tā uz ko paši būsiet noskaņoti. Jūs labprāt kontrolēsiet toni, iniciēsiet, vadīsiet un virzīsiet, ne kā savādāk jums nebūs interesanti. Nedēļas pirmajā pusē būs aktuāli kādi pienākumi attiecībā uz bērniem vai mīļoto cilvēku. Tas savā ziņā var kļūt par tādu kā atskaites punktu, lai saprastu, cik daudz vispār un ar ko jūs varat riskēt. Jums šobrīd nav īpaša veiksme, tikai tas, ko būsiet nopelnījuši. Vēlams sports. Klusēšana zelts.

Strēlnieks

Šis ir laiks, kad jums būtu ieteicams nedaudz attālināties no ikdienas skrējiena un apkārtējo cilvēku radītā burziņa. Ideālā gadījumā jums ir kāds projekts vai plāns, kurš prasa sakoncentrēt savus spēkus un pie tā cītīgi darboties vienatnē vai stipri izraudzītā cilvēku kompānijā. Var aktualizēties garīgie jautājumi, psihosomatiskās likumsakarības, interesēs maģija un viss noslēpumainais un aizplīvurotais. Kādam arī emigrācijas jautājumi. Nedēļas sākumā pienākumi pret ģimeni un māju, ja tos nepildīsiet varat nonākt ļoti nospriegotā situācijā, stresā un steigā. Šis aptumsums bez iepriekš minētā mudinās atrast līdzsvaru starp ikdienas pienākumiem un visu to, kas jums personiski šobrīd ir svarīgs.

Mežāzis

Šobrīd jūsu dzīvē notiek kāda atslēgas pāreja saistībā ar ilgtermiņa plāniem vai mijiedarbību ar draugiem, domubiedriem. Nedēļas sākums būs pienākumiem pilns - kaut ko sarunāt, izskaidrot, noskaidrot vai saorganizēt. Labam kontaktam ar citiem cilvēkiem šeit būs liela nozīme, tādēļ nenovērtējiet par zemu tos cilvēkus, ar kuriem tiekaties ikdienā. Pats aptumsums jums aktivizēs vēlmi baudīt dzīvi, ļauties spontānām baudiņām un kaifiņiem. Līdz ar to, šī sarežģītā laika galvenās dilemma slēpsies - kā gūt prieku savā ikdienā, vienlaicīgi nepazaudējot saikni ar saviem ilgtermiņa plāniem. Uzmanieties no dziļām sarunām, tajās var nodominēt slēpta agresija, vēlmē uzspiest vai kā savādāk panākt savu.

Ūdensvīrs

Jums šis ir ļoti ambiciozs laiks, kurā jūs varat sasniegt patiesi jebko. Liela daļa jūsu enerģijas ir vērsta uz karjeru, vadīšanu, kontrolēšanu un visu citu, kas var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus. Jūs biežāk kā nekad nonāksiet uzmanības centrā. Esiet uzmanīgi tajā ko runājat un kā darāt lietas, pārāk daudzi acu pāri uzmanīgi sekos katram jūsu solim un, visticamāk, nekas nepaliks nepamanīts. Nedēļas sākumā saaktualizēsies kādas finansiālās saistības vai ierobežojumi. Savukārt pašās aptumsuma dienās lielāko spriedzi radīs līdzsvara meklējums starp mājas lietām un profesionālajiem mērķiem, nekustamo īpašumu un pašu ambīcijām. Elpojiet dziļi, neko nerisiniet un nepieņemiet svarīgus lēmumus emocijās.

Zivis

Nedēļa aizsāksies ar stipru pienākuma sajūtu un paaugstinātu atbildību. Jums ir kādi svarīgi plāni, kuri prasa tūlītēju savākšanos, lai tos varētu sasniegti. Šobrīd jūs pa visām varītēm cīnīsieties, lai izietu jaunā līmenī, statusā, profesionālismā. Jūs burtiski rausities ārā no saviem iepriekš uzliktajiem rāmjiem un ierobežojumiem un tas palīdzēs būt labāk organizētiem, kā jelkad iepriekš. Gaidāmais aptumsums jums var būt izteikti labvēlīgs, kad par jūsu centieniem uzzina daudzi citi cilvēki. Tas var būt laiks, kad aiziet reklāma, pārdošana vai kāda cita ziņu izplatība. Lielākais izaicinājums slēpsies tajā, ka priekš jums tas būs izaicinājums, pat risks, bet apkārtējiem būs mēģināsiet translēt mieru un harmoniju.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt