ai generated 8114200 1280Šī nedēļa paies jauna Mēness enerģijās ar aptumsuma koridora nospiedumiem. Ko tas nozīmē? Jaunu lietu sākšanai šis ir ļoti īpašs laiks, kas saistīts ar kaut ko dziļāku, no ārpuses, ne tik viegli atsekojamu.

Tādēļ laiks būtu piemērots to tēmu audzēšanai, virzīšanai un aktivizēšanai, kuras ir bijušas aktuālas arī pirms 14. oktobra. Tajās var būt iespēja no iespējām, liktenīgs pagrieziens, izvēle, kas visu var ļoti būtiski mainīt. Savukārt, ja aktuālā tēma/problēma ir spontāna, tikai šajā laikā (12.-30. oktobrim) uzradusies, visticamāk, tajā būs pārāk daudz emociju un pārāk maz konstruktivitātes. No šejienes arī neieteiktu iet uz riskiem, spontāniem soļiem, iniciēt kaut ko agrāk sev neaktuālu vai nebijušu.

Bez šī kopējā fona, tieši šīs nedēļas akcents būs uz lietišķo pusi – runāt, rakstīt, kārtot formalitātes, kādus dokumentus, un to intravertais izpildījums – ar prātu saprast sevi, partneri un to, kas gulst jebkuras jūsu izvēles pamatā. Citiem vārdiem, būs iespēja tikt pie savām atbildēm, kas palīdzēs pieņemt svarīgus lēmumus un daudz labāk saprast tos soļus, kas nu katram no jums sperami, lai sasniegtu savā dzīvē vēlamo.

Secīgi notikumu ķēdīte veidojas sekojoši. 17. oktobrī iespējama negaidīta informācija, atbilde vai atklāsme, kas būs kā liels pagrieziena punkts notiekošajā. Tā var būt arī provokācija vai kas stipri izaicinošs, ne obligāti slikts. Šajā dienā esiet gatavi elastīgi, varbūt pat strauji reaģēt uz situācijām, saņemtajām ziņām.

18. oktobrī  Saulīte izcels iepriekšējo dzīvju karmiskos paternus un aktualizēs nepieciešamību augt un mainīties savās attiecībās, partnerībā, izvēlēs un patstāvīgumā. Drosmē izpausties un tās adekvātumā. Tūlīt pat, 19. oktobrī visos šajos jautājumos ar prātu mēģināsiet ieviest kādu skaidrību, kaut ko labāk saprast. Savukārt pēc 20. oktobra, lai arī kas būtu sastrādāts iepriekš, galva strādās labāk un vispār būs lielāka skaidrība it visā.

Nav brīnums, ka to visu papildinās izpratne par to, kas ir jāatstāj pagātnei, varbūt pat jāziedo. Veidosies daudz godīgāks redzējums par sevi un savām iespējām un reālistiska izpratne, kur būtu jāmainās, sevišķi spēcīgi 21. oktobrī. Tieša valoda un objektīva kritika, bet jāuzmanās no manipulācijām, ja runātājam būs sava personiskā ieinteresētība.

22. oktobrī Merkūrs no šaubu pilnajiem Svariem pāries pie ņiprajiem Skorpioniem. Tagad līdz pat 10. novembrim būs viegli koncentrēties uz detaļām, spēsiet drosmīgi un uzņēmīgi risināt savus naudas jautājumus. Šajā dienā, pateicoties iepriekšējās dienās paveiktajam, spēsiet uzmanīgi risināt un sakārtot kādus ļoti smagnējus, varbūt birokrātiskus jautājumus. Labas iespējas darbā, finansēs un biznesos.

23. oktobrī Saulīte no skaistuma mīļotājiem Svariem pievienosies Merkūram drosmīgajā un uzņēmīgajā Skorpiona zīmē. Šis būs uz izaicinājumiem, drosmi, piedzīvojumiem un uzņēmību orientēts laiks. Kā nekā, grūtās izvēles ir izdarītas un ir pienācis izlemto realizēt arī dzīvē.

Lai viegla galva un gudri lēmumi!

Auns  

Enerģijas jums šajā nedēļā būs pietiekami daudz, lai burtiski paveiktu jebko, ko jūs izvirzītu sev kā gana svarīgu mērķi. Šīs nedēļas galvenie jautājumi ir kādas pārrunas, sarunas, kurām būtu jāpalīdz jums tikt skaidrībā ar kādu jautājumu. Ja jūtaties apjucis, vērsieties pēc padoma pie speciālista. Lai arī kādu lēmumu jūs pieņemtu vai izvēli izdarītu, tai būs liktenīga nokrāsa. Tā kā viena no galvenajām tēmām ir saistīta ar partnerattiecībām vai iziešanu sabiedrībā kādā jaunā lomā vai statusā, tad iespējams lēmums par precēšanos vai šķiršanos, ārpus tā, sevis nosaukšana par speciālistu kādā jomā un publiski par to paziņot. Uzmanieties ar vārdiem, tagad tajos būs ļoti liels spēks kā celt tā arī graut.

Vērsis

Šajā nedēļā svarīgākie lēmumi un nozīmīgākās izvēles tiks izdarītas  darba jomā. Viss tas apjukums, neskaidrības un pretrunas, kuras jau kādu laiku risinājāt, šajā nedēļā nostāsies savās vietās, iespējams pateicoties kādai sarunai ar darba kolēģi, vai arī paši beidzot tiksiet skaidrībā ar savām iekšējām prioritātēm. Rūgta vai salda, bet patiesība vai lēmuma pieņemšana jūsos atbrīvos milzu enerģiju. Tūlīt arī pēc tam, no 22. oktobra jūs savu uzmanību pārnesīsiet uz attiecībām. Jums būs ļoti svarīgi izrunāt visu, kas sakrājies, vienlaicīgi, īsti nebūsiet gatavi piekāpties un iet uz kompromisiem, kas var radīt augsni konfliktam. Tomēr pateicoties šīs nedēļas nogales baudāmajam noskaņojumam, tas pamanāmāks kļūs vēlāk.

Dvīnis

Šī būs jums ļoti svarīga nedēļa, jo iespējams tieši tagad nobriedīs kāds lēmums, piedzīvosiet nozīmīgu atklāsmes mirkli vai labāk apzināsities sevi. Ja esat kāda mīlestības stāsta krustugunīs, iestāsies cita veida sapratne par visu notiekošo. Izdarītās izvēles būs iespējams ar prātu pamatot un skaidrībai būs lielāka nozīme, kā saldai ilūzijai. Kādiem no jums šīs var būt stāsts par kāda jautājuma atrisināšanu saistībā ar bērniem, kad rodas izpratne par tālākajiem rīcības soļiem. Ja šajā laikā notiek romantiska iepazīšanās, tai ir liktenīgās mīlestības potenciāls. Darba jums šajā laikā netrūks un nedēļas nogalē notiks pārslēgšanās, kuras ietekmē akcents uz jūsu veselību, ikdienu un darbu tikai pastiprināsies.

Vēzis

Galvenie notikumi, zināma skaidrība un arī liktenīgi pagriezieni šobrīd notiks jūsu dzīves vietas vai ģimenes jomā. Līdz piektdienai šeit notiks galvenās pārejas, pagriezieni un pārslēgšanās, kā rezultātā jūs jau ar prātu daudz labāk spēsiet saprast notiekošo. Lielās izvēles jau būs izdarītas, nozīmīgākie dzīves pagriezieni veikti, tālāk jau ceļš jums solīti pa solītim pats atklāsies. Piektdien iespējama kāda svarīga saruna no kuras daudz kas var būt atkarīgs. Nedēļas nogalē var būt no šīs sarunas izrietoši pienākumi. Tanī pat laikā, jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku ar draugiem, iepazīsieties un izklaidēsieties. No 23. oktobra liels fokuss uz bērniem, izklaidēm vai romantisku iepazīšanos.

Lauva

Komunikācija šobrīd ir pats svarīgākais. Iespējams jums gaidāmas kādas nozīmīgas iepazīšanās, pārrunas vai tikšanās kopumā. Lai arī ko jūs šobrīd rakstītu, stāstu, klausītos vai izzinātu, tam visam būs ļoti dziļa un svarīga nozīme priekš jums. Liktenīgi kontakti, notikumi, svarīgas atbildes un lēmumi, sevišķi līdz 21. oktobrim. Tūlīt pēc tam, no 22. visas domas, bet no 23. oktobra visa jūsu uzmanība dabiski novirzīsies kādu lielu pārmaiņu ienešanai savā dzīves vietā, ar remontiem, labiekārtošanu vai pat pārcelšanos. Svētdien iespējams būs jārisina kāds darba jautājums, kas mudinās būt disciplinētiem, ļaus palielināt ienākumus, apliecināt sevi jaunā statusā vai pavirzīties savos mērķos uz priekšu.

Jaunava

Estētikai un šarmam šobrīd jums būs liela nozīme. Jūs gribēsiet būt perfekti un ļoti piestrādāsiet pie ārējā tēla un iespaida, kādu jūs par sevi radāt. Sevišķi tuvojoties nedēļas nogalei, jūs ļoti tieksities pēc kaut kā jauna – jaunām zināšanām, izpratnes, kas palīdz uz sevi paskatīties no citas perspektīvas un vispār palīdz jums būt daudz apburošākiem. Savukārt nedēļas galvenās tēmas grozīsies par un ap naudas jautājumiem, kuras kontekstā tiks izsvērts un izvērtēts it viss, kam ķersities klāt. Var tikt izdarītas svarīgas izvēles, iespējami kādi ieguldījumi vai pārdomāti tēriņi, kam būs nozīmīga ietekme uz jūsu nākotni. Līdz šīs nedēļas beigām galvā pamazām ieviesīsies lielāka kārtība un spēja izstrādāt plānu.

Svari

Šobrīd, līdz 22. oktobrim rit svarīgākās pārejas, transformācijas un izmaiņas jūsu dzīvē. Vēl jo īpašāk tas būs tiem, kuriem šajā nedēļā iekrīt dzimšanas diena. Šajā laikā spēcīgi mainās jūsu Es koncepts jeb tas kā jūs uztverat paši sevi. Soli pa solītim jums noformulēsies jaunā izpratne un jūs tiksiet ar sevi skaidrībā, lai arī cik svārstīgi vai nedroši jūs brīžiem arī nejustos. Ja jūtat, ka galvā notiek pārāk daudz, uzaiciniet kādu labu draugu uz kafiju, lai izrunātu visu, kas sakrājies. 22 oktobrī, ja būsiet drosmīgi, jūs gaida kāda dāvana. Pamazām enerģijas pāries uz jūsu vērtības un naudas jomu. Līdz ar to, no 23. oktobra vesela mēneša garumā jūsu galvenā prioritāte būs jūsu finansiālās iespējas un savu talantu jaudīga izpaušana.

Skorpions

Ar katru šīs nedēļas dienu jūs jutīsiet koncentrēta spēka pieaugumu, par cik jūs aizvien labāk izpratīsiet sevi un to, ko jūs patiesībā vēlaties. Tieši šajā nedēļā notiks atslēgas pārejas, kurās ilgi slēptie impulsi, noskaņas un domas, kuras jūs neapzinājāties vai baidījāties atzīt pat paši sev, beidzot būs atsekojami, lai tos kaut kādā veidā integrētu savā dzīvē. Līdz ar to, no 21. oktobra jūs jau galvā sāksiet izstrādāt kādu stratēģiju, konkrētu rīcības plānu, kā visu šo ilgi briedušo stāstu iznest pasaulē. 22. oktobrī būs nopietns solījums vai apņēmība, sevišķi mīlestības un draudzības jomā. No 23. oktobra jūs rēķināsities ar sevi un visu darīsiet no sevis, kas palīdzēs sasniegt visu, ko vēlaties.

Strēlnieks

No otrdienas vakara jūs kļūsiet emocionāli un visu notiekošo uztversiet ļoti personiski. Šajā nedēļā lielākie notikumi ir gaidāmi saistībā ar jūsu ilgi briedušo ilgtermiņa plānu, kurš tagad, varbūt pateicoties kādai informācijai vai nozīmīgam cilvēkam būs beidzot ieņēmis ļoti saprotamas un konkrētas aprises. Šajā sakarā piedzīvosiet pilnu diapazonu, no atklāsmēm un iedvesmas, līdz ļoti skaudrām un konkrētām robežām, ar liekā atmešanu. Nedēļas nogalē iespējama kāda situācija darbā, pienākumos, kas var palīdzēt jums gūt panākumu sajūtu. No 23. oktobra jūs paliksiet noslēgtāki un daudz laika veltīsiet vienatnē risināmām lietām, varbūt arī vienkārši atpūtīsities vai dosities ceļojumā.

Mežāzis

Šis ir nozīmīgu dzīves kursa vai mērķu pagrieziena laiks. Iespējams jūsos jau kādu laiku briest kāds lēmums, izpratne vai atklāsme, kuru jūs visu laiku gaiņājāt no sevis prom. Tagad īstais patiesības mirklis būs pienācis klāt un šīs nedēļas laikā kaut kādas lietas sastāsies to jaunajos plauktiņos un rindiņās, kas iedos jau ar prātu daudz saprotamākas atbildes un ieskatu par tālākajiem soļiem pretī savu mērķu realizācijai. Esiet gatavi tiešām un nepārprotamām atbildēm, kas atbrīvos enerģiju un ļaus saprast, kur to ir jēgpilnāk šobrīd ievirzīt. Tieši tuvākais mēnesis, sevišķi no 23. oktobra kā reiz būs ar lielu akcentu uz vērienīgiem ilgtermiņa plāniem un iecerēm. Svētdien iespējams saņemsiet kādu dzīves dāvanu.

Ūdensvīrs

Šis jums ir ļoti nozīmīgs un iespējām bagāts laiks. Jūs visiem spēkiem tiecaties iziet kādā jaunā etapa, lomā, dzīves līmenī vai citiem vārdiem, būt kas vairāk, nekā jūs esat bijuši līdz šim. Tādēļ enerģijas dabiski virzīsies jaunu zināšanu, pieredžu un iespēju virzienā. Jūs nebūsiet gatavi apstāties pie tā, kas jau ir. Šī iekšējā tiecība, kas kādu laiku ir bijusi tikai aptuveni nojaušama, tieši šajā nedēļā sāks ieņemt konkrētas formas. Jūs ar prātu daudz labāk spēsiet paši saprast un izskaidrot – kur jūs esat? Kas jūs esat? Un kurp jūs dodaties? 20. un 21. oktobrī būtu ieteicams atpūsties vai pievērsties vienatnē veicamajiem darbiem. No 23. oktobra aptuveni mēnesi spēcīga koncentrēšanās uz savu mērķu sasniegšanu.

Zivis

Šis jums ir drosmīgām izvēlēm, jaudīgiem soļiem un uzņēmīgām darbībām piepildīts laiks. Iespējams kāda izvēla, kāds svarīgs dzīves pagrieziens pie kura ilgi un dikti esat strādājuši, pamazām, līdz 21. oktobrim ieņems savu jauno, ar prātu saprotamo formu. Jūs spēsiet izskaidrot, argumentēt un visu ietērpt loģiskos teikumos, kas kā reiz palīdzēs izslīpēt plāna detaļas, lai saprastu, kur tālāk koncentrēt savus spēkus. Jūs šobrīd aktīvi strādājat pie savas pasaules paplašināšanas. Kādam tas būs jaunu zināšanu ieguve, ceļošana, citu mācīšana vai jebkāds veids, kas palīdz audzēt profesionālismu. Jūsu jaunā dzīves stratēģija, kas aicina augt un mainīties ir ceļā pie jums. Aktīvs fokuss uz to būs no 23. oktobra praktiski līdz 22. novembrim.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt