garden 4565700 1280Pilnmēness ir jau aiz muguras, bet vēl joprojām varēsiet just tā radīto pacēlumu visos līmeņos. Tieši šajā nedēļā visas spilgtās un sprakšķošās enerģijas, kuras provocēja un izaicināja, mudināja, kārdināja un nedeva mieru visas vasaras garumā, beidzot norims un tā vietā parādīsies lielāka kārtība un daudz reālistiskāks skatījums.

Otrdien, 3. oktobrī, Lilita, tā dēvētais melnais Mēness pāries no temperamentīgajām, spilgtajām un uzmanību prasošajām Lauvām uz mierīgo un čaklo Jaunavas zīmi. Ja iepriekšējos 9 mēnešus lielākie izaicinājumi bija saistīti ar savu neatkārtojamību, spilgtumu un neaizvietojamību, kad gribējāt sajusties īpaši, vajadzīgi un svarīgi, tad no šīs dienas uz nākamajiem mēnešiem lielākie izaicinājumi būs saistīti ar prāta lamatām, kad grūti būs noticēt un paļauties uz ko tādu, kas nav aptaustāms vai pierādāms. Liels kārdinājums būs nonivelēt mīlestības, ticības, cerības, iedvesmas, radošuma un aizrautības stāvokļus, noplicinot tos līdz kailam pierādījumu pieprasīšanas līmenim. Parādīsies lielāka pieticība, praktiskāks redzējums un koncentrēšanās uz ikdienas soli, ignorējot kopbildi.

Otrdien būs arī savā ziņa atkailinoši asa un tieša diena, ja ar kādu runāsiet, visticamāk dzirdēsiet visu patiesību bez izskaistinājumiem. Diena piemērota izmeklētāja cienīgām aktivitātēm, kuru pamatā ir vēlme aizrakties līdz patiesībai, lai vai cik neērta tā liktos.

4. oktobrī ļoti pastiprināsies kompromisu un jebkādu jautājumu labvēlīga un mierīga risinājuma atrašana. Tas ļoti palīdzēs sadarbības un partnerības stiprināšanā, lai tā varētu iziet kādā jaunā līmenī. Iespējama arī juridisko jautājumu risināšana. Lai ar ko jūs šajās dienās saskartos, tam būs kāda sakrāla nozīme. Ja šajā laikā veidosies jaunas attiecības, tām būs labs potenciāls un liela ietekme uz jums.

Ceturtdien, 5. oktobrī Merkūrs pāries no precizitāti mīlošajām Jaunavām uz attiecībām vērstajiem Svariņiem. No šī brīža domas un sarunas vairāk grozīsies par un ap attiecību jautājumiem, kā arī harmonisku risinājumu atrašanu jebkurā situācijā. Ja jutīsiet spriedzi, gribēsiet izrunāties un padalīties ar otru.

Vēl atsevišķi var izcelt 7. oktobri, kurā  var parādīties kāda nozīmīga iespēja kaut ko būtisku savā dzīvē uzlabot. Jūs daudz labāk saskatīsiet iespējas, tiklīdz tās parādīsies, sevišķi naudas jomā.

Savukārt sekojošajā nedēļa, no 9. oktobra parādīsies pavisam cits spraigums un enerģiju nospriegojums. Paaugstināts tonuss un griba paveikt visu iespējamo un neiespējamo. Ieteicams pievērsties smagiem un gana praktiskiem darbiem. Nodarboties ar sportu. Šajā dienā arī Venēra pēc daudzu mēnešu dzīvošanas pa spilgto Lauvas zīmi, beidzot pāries daudz mierīgākā Jaunavas zīmē, mudinot arī jūsu vēlmēm un vajadzībām kļūt daudz piezemētākām un reālistiskākām.

Kopumā šonedēļ pastiprināsies enerģijas, kuras vērstas uz praktiskiem, labi pārdomātiem un reālistiskiem soļiem savu pašreizējo jautājumu un problēmu risināšanai. Precizitātei, uzmanībai pret detaļām būs ļoti liela nozīme, kā arī spējai sadarboties un meklēt harmoniskus risinājumus kopā ar kādu. Viens šobrīd noteikti nebūsiet cīnītājs.

Lai harmoniska nedēļa!

Auns  

Šis ir laiks, kurā gribot negribot jums būs jāpievēršas savām partnerattiecībām un kopumā jāmācās vairāk rēķināties ar citiem cilvēkiem. Tuvākās pāris nedēļas jūs būsiet gatavi runāt un kas vēl svarīgāk, arī uzklausīt otras puses viedokli. Tas varbūt nav pats komfortablākais veids, bet kā reiz palīdzēs nogludināt visus savstarpējos satraukumus un asumus. Līdz ar Lilitas pāriešanu Jaunavas zīmē, jūs daudz lielāku uzmanību pievērsīsiet ikdienas rutīnai un darbam kopumā, uzmanieties nepārcensties. Darba jomā iespējama nozīmīga informācija, kas var daudz ko izmainīt. Tāpat arī jūsu sprakšķošā vēlme izklaidēties un baudīt dzīvi, kura ļoti izteikti bija jau no jūnija, tagad, ar 9. oktobri norims un jūs būsiet gatavi pievērsties darbam.

Vērsis

Jums šis būs stipri rosīgs laiks. Darba būs pilnas rokas un ikdiena būs stipri piesātināta. 3. oktobrī iespējami kādi svarīgi jaunumi, kas skar jūsu tālākās ieceres. Jūs daudz komunicēsiet ar darba kolēģiem, iespējams darba vidē atrodot sev jaunu draugu. Jebkādas izmaiņas, izaicinājumi vai jauninājumi jūsu ikdienas pienākumos un ritmā var būt ar ļoti būtisku nospiedumu jūsu liktenī. Lilita jūs turpmākos 9 mēnešu izaicinās un kārdinās ar vēlmi pēc atpūtas, bet ļoti specifiskas un konkrētas, kā arī var būt kāds romantisks piedzīvojums, kuru prāts mēģinās visādi izanalizēt un saprast. No 9. oktobra jūs tiešām labprāt atpūstos un pievērstos dzīves baudām, mēģinot atrast tām vietu savā jau tā piesātinātajā ikdienā.

Dvīnis

Šis jums ir iespējām un izklaidēm bagāts laiks. Jūs ļoti labprāt izklaidēsities, apmeklēsiet kādus pasākumus un socializēsities. Nedēļas sākumā var būt kādi svarīgi jaunumi saistībā ar nekustamo īpašumu, kredītiem vai biznesa aktivitātēm. Jūs viegli iepazīsities, flirtēsiet un sirdī brīvajiem ir abas iespējas iepazīties romantiskos nolūkos. Ja jums ir bērni, visa uzmanība, spēks un enerģija pilnībā tiks veltīta viņiem. Tuvāko 9 mēnešu lielākie kārdinājumi un izaicinājumi būs saistīti ar dzīves vietu, valsti, vai ģimenes situāciju. Jūs tieksities visu izrēķināt un izsijāt finansiāli izdevīgāko variantu, lai arī tas nenozīmē, ka automātiski jums dos pareizo atbildi. No 9. oktobra jūs labprāt atpūtīsities mājās.

Vēzis

Šobrīd liels enerģiju koncentrāts ir uz jūsu dzīves vietu un ģimenes jautājumiem. Tur aizies visa jūsu enerģija un no 5. oktobra plūdīs arī visas domas.  Vēl pašā nedēļas sākumā jūs varat saņemt svarīgu informāciju, kura savā saknē var daudz ko mainīt. Rūgta vai salda, bet kaili fakti. 4. oktobrī var būt nozīmīgs pagrieziens saistībā ar dzīvesvietu vai nekustamo īpašumu, kas palīdzēs saprast tieši kur jums ir iespēja pielikt roku. Lielais izaicinātājs, melnais Mēness uz tuvākajiem 9 mēnešiem vilinās jūs ļoti pareizi un precīzi izstāstīt, dalīties, rakstīt un skaidrot,  bet tas var būt pārāk garlaicīgi, lai apkārtējie jūsos ieklausītos un pārāk stīvi, lai atbilstu dzīvai, īstai un pulsējošai patiesībai.

Lauva

Nedēļas sākumā jūs varat saņemt kādus svarīgus jaunumus par darbu vai naudu. Dzīves eksāmenu sarūpētāja, Lilita, tuvākos 9 mēnešus dzīvosies pa jūsu ienākumu jomu. Interesanti, ka vēl nesen diezgan daudz enerģijas mudināja izvērtēt, izanalizēt un pilnībā apzināties savu finansiālo situāciju, cik tā apmierinoša vai neapmierinoša jums ir pēc fakta. Visticamāk, jau šajā laikā daudz ko sapratāt par priekšā stāvošām pārmaiņām. Kārdinājumi var slēpties tajā, ka pie visskaistāko un gaišāko talantu izpausmes, jūs varat būt pārmēru koncentrējušies uz savu finansiālo ieguvumu, tādejādi palaižot garām brīdi, kad dzīvojat pa īstam piepildītu dzīvi. Laiks ir piemērots, lai runātu, iepazītos, reklamētu un paplašinātu savu kontaktu loku.

Jaunava

Nedēļas pats sākums uzskatāmi parādīs, ka ne visas atbildes ir iegūstamas skaudrā loģikā un pragmatiskos apsvērumos. Iespējams kāda nozīmīga atklāsme vai atziņa par savu dabu un lomu, kuru jums patīk uzņemties. Šobrīd milzīgs enerģiju koncentrāts ir jūsu finanšu jomā un tas liek domāt, ka jūs ļoti daudz laika, uzmanības un savus spēkus tērēsiet tieši finansiālās situācijas uzlabošanai. 4. oktobrī iespējams kāds nozīmīgs pagrieziens, kurš mudinās tomēr iziet uz iniciatīvu darba vai finanšu jautājumos. Jaunas perspektīvas varētu uzrasties ap 7. oktobri. Lilitas izaicinājumi un kārdinājumi būs saistīti ar jūsu ārējo tēlu, izskatu un imidžu. Jūs gribēsiet būt perfekti, bet būtu jāuzmanās no pārspīlējumiem.

Svari

Jums turpinās ļoti apņēmīgs, drosmīgs un uzņēmīgs laiks, kurā būtu ieteicams spert pašus drosmīgākos soļus, kuriem citā laikā nepietiktu jaudas. Otrdien, kāda slepena saruna vai arī iekšējā izpratne var palīdzēt jums ieraudzīt skaudro patiesību. No 5. oktobra jūs ļoti daudz domāsiet un runāsiet par sevi un savu vietu pasaulē, kā arī dalīsities savā lietu redzējumā. Līdz ar Lilitas pāreju Jaunavas zīmē, nedaudz aprimsies jūsu pārmērīgais akcents uz draugiem, kompānijām un kopīgām aktivitātēm. Tagad jūsu lielākie izaicinājumi slēpsies dziļi jūsu zemapziņā, kur katram niekam var izrādīties liela nozīme. Savukārt no 9. oktobra, kad arī Venēra tai pievienosies, jūs ļoti labprāt daļu laika pavadīsiet vienatnē.

Skorpions

Nedēļas pats sākums ar tā atkailinošo patiesību un vērīgumu uz smalkām detaļām jums būs tīri pa prātam. Līdz ar Lilitas pāriešanu Jaunavas zīmē un vēlāk, 9. oktobrī, arī Venēras, jums samazināsies pēdējos mēnešos tik spilgti izpaustā ambīcija, vēlme pēc atzinības un apkārtējo uzmanības. Tad jūs daudz vairāk izaicinās tas, kādi tieši praktisko soļi var palīdzēt sasniegt ilgtermiņa ieceres. Jums var gribēties pārāk lielu akcentu likt uz prātu, loģiku un citām pareizībām, aizmirstot par radošumu un citu cilvēku sniegto pienesumu. Vēl jāpiebilst, ka prom no citu cilvēku acīm, notiek kaut kas grandiozs un jaudīgs. Iespējamas kādas slepenas nodarbes. Apkārtējiem var likties, ka jūs no viņiem kaut ko slēpjat, kas var nebūt tālu no patiesības.

Strēlnieks

Pašā nedēļas sākumā iespējams saņemsiet kādu informāciju vai svarīgu atbildi saistībā ar saviem ienākumiem vai darbu. Līdz ar Lilitas pāriešanu Jaunavas zīmē, jūsu lielākie izaicinājumi būs saistīti ar veselīgām ambīcijām, kas mudinās paskatīties no citas puses - kas jums patiesībā ir panākumi un kas ir jūsu patiesie mērķi. Šobrīd ļoti daudz enerģijas ir koncentrējušās jūsu domubiedru un kolektīvajās aktivitātēs. Iespējams organizēt kādu pasākumu, kopā sanākšanu vai apvienot cilvēkus ar kopīgiem ideāliem. Jums piestāvētu iniciatora loma. No 5. oktobra visas domas būs par un ap šiem plāniem. Savukārt no 9. oktobra, praktiski mēnesi jūs viegli nonāksiet slavas saulītē. Iespējams kā rezultāts iepriekšējiem centieniem.

Mežāzis

Jums turpinās ļoti nozīmīgs un jaudīgs laiks. Ļoti liels enerģiju koncentrāts ir tieši jūsu mērķu un ambīciju jomā un no 5. oktobra arī jūsu domas grozīsies par un ap šiem jautājumiem. Šis var būt ļoti piemērots brīdis, kad meklēt jaunu darbu vai runāt par potenciālo paaugstinājumu. Katrā gadījumā jūsu fokuss būs vēsts uz kādiem redzamiem rezultātiem, arī panākumiem, profesionālo pašrealizāciju. 3. oktobrī jums var atvērties kādas durvis vai atbrīvoties ceļš, par kuru jūs iepriekš nenojautāt. Savukārt 4. oktobrī iespējams kāds liktenīgs pavērsiens tieši jūsu dzīves mērķu jomā. Līdz ar Lilitas pāriešanu Jaunavās, nedaudz norims jūsu iekšējā buntošanās un jaunie izaicinājumi būs saistīti ar pareizu savu zināšanu likšanu lietā.

Ūdensvīrs

Šis ir ļoti dinamisks un vērtīgs laiks. Iespējams saņemsiet ziņu par jūsu finansiālajām iespējām, kas mudinās paskatīties uz kailo patiesību. Šobrīd daudz enerģijas ir koncentrējušās uz jūsu profesionalitāti, specifiskām zināšanām un spējā ar tām dalīties, kā arī ceļojumu vai savas dzīves stratēģijas izraudzīšanas jomā. Līdz ar Lilitas pāriešanu Jaunavās, tuvākos 9 mēnešus jūs būsiet vairāk uz risku orientēti, un lielākais izaicinājums būs spējā adekvāti novērtēt situāciju. No 5. oktobra jūs labprāt būvēsiet lielus plānus un pārrunāsiet savas iespējas ar citiem. Savukārt attiecībās, savās vēlmēs un vajadzībās jūs būsiet gatavi ienes jaunas vēsmas. Pustoņi jūs neuzrunās, jūs būsiet gatavi spilgtiem un vērienīgiem otas triepieniem.

Zivis

Šobrīd, līdz ar Lilitas pāriešanu Jaunavas zīmē, noslēdzas lielie izaicinājumi, kas bija saistīti ar jūsu darba vai dzīves ritma atrašanas jomu. Tagad, tuvākos 9 mēnešus jūsu lielie dzīves eksāmeni notiks tieši partnerattiecību jomā. Šeit būs jāuzmanās no vēlmes mēģināt izanalizēt, izvērtēt vai kā savādā atrast mīlestības spēku. Tomēr, līdz ar Venēras pievienošanos no 9. oktobra līdz 8. novembrim, partnerattiecības būs patīkamas un harmoniskas. Ļoti liels enerģiju koncentrāts ir jūsu biznesa, lielo projektu vai drosmīgāko plānu realizācijas jomā. Jūs dabiski būsiet drosmīgāki un uzņēmīgāki, tādēļ ir visas iespējas ar ļoti daudz ko paveikt. Iespējami liktenīgi notikumi, sevišķi ap 4. oktobri.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt