young woman 7948563 1280Nedēļa ir aizsākusies ar tālejošiem plāniem un nopietnu skatu nākotnē. Tās pirmā puse būs vērsta uz nākotni, kādiem ideāliem, kā jauna apgūšanu vai plānošanu kopumā. Liela aktivitāte mentālajā plānā. Prāts būs konstruktīvs un praktisks, vienlaicīgi gatavs arī apgūt jauno un izstrādāt plānu vai izdomāt stratēģiju tajā, uz ko būsiet fokusēti. Šie būs noslēguma štrihi pēdējos 2 mēnešos izietajam šaubu, nedrošības, jaunas informācijas, iespēju un stratēģiju ceļam.

27. un 28. septembrī labprāt atpūtīsities un ļausieties dzīves straumei. Šīs dienas var būt piepildītas ar smalku sajūtu pasauli, mākslu, mūziku, pastaigām un vienpatību. Ieteicams pavadīt laiku ar pašiem tuvākajiem un dārgākajiem, pastaigāt gar jūru, klausīties savās iekšējās sajūtās un ļauties apcerei vai meditācijai. Šīs laiks būs kā klusums pirms vētras – pilnmēneša.

Pilnmēness gaidāms 29. septembrī, temperamentīgajā un drosmīgajā Auna zīmē. Emocijās būsiet ātri, nepacietīgi un viegli aizkaitināmi, lai arī, visticamāk, uz āru to neizrādīsiet. Iespējama visa veida slēptā agresija - apvainošanās, izvairīšanās vai noslēgšanās. Fiziskajā plānā tā var izpausties kā paaugstināts asinsspiediens vai galvas sāpes.

Šis pilnmēness būs izteikti jūtams 29. un 30. septembrī, iespējama liela aktivitāte un daudz paveicamā. Šo dienu galvenais uzdevums būs izcelt iekšējo/ārējo konfliktu, pretrunas, kas ir saistītas ar savu neatkārtojamo personisko Es izjūtu un nepieciešamību pielāgoties citiem – partnerim, draugiem vai sabiedrībai kopumā. Jo stiprāk jūs būsiet sevi iepriekš slāpējuši, jo emocionāli spilgtāk šis pilnmēness jums iekrāsosies.  

Papildus tam, 30. septembrī iespējamas nozīmīgas atklāsmes, atziņas, idejas vai oriģināli problēmu risinājumi, sevišķi visā, kas saistīts ar praktisko dzīves pusi. Tādēļ esiet gatavi piefiksēt šos vērtīgos ideju zibšņus.

Nedēļas fonā kopumā būs spēcīgas radošās enerģijas, kuras lieti noderēs visās mākslās un jomās, kur vajadzīgi skaisti, gaumīgi un harmoniski risinājumi. Gaisā būs vēlme izpaust sevi kaut kā neparasti, ārpus ierastajām lomām. Jūsu neapzinātās vērtības un vajadzības, ar kurām mēģinājāt tikt skaidrībā vēl jūlijā, tagad ar milzu atbrīvojošu spēku būs gatavas izlauzties virspusē, spilgti, tieši, varbūt pat provokatīvi, bet nepārprotami.

Aktīva būs arī romantiskā dzīves sfēra, vairāk esošo attiecību sakārtošana, uzlabošana un stiprināšana, bet iespējams flirts vai cita veida tuvošanās sen noskatītai personai romantiskos nolūkos.

2. oktobris būs nedaudz pretrunīga, bet ļoti īpaša diena, kurā iespējama drosmīga un spilgta izpausme sabiedrībā vai partnerībā, izejot jaunā lomā un nebaidoties būt autentiskiem un patiesiem. Tas var būt kā sava aicinājuma atrašana, ar kuru jūs tagad būsiet gatavi dalīties ar citiem. Tāpat tā var būt arī jūsu pašizpausme attiecībās, vairs nenoliedzot un neslāpējot sevi. Tā vai citādi, šī un sekojošās pāris dienas būs nozīmīgs pagrieziena punkts savu vēlmju apzināšanā.

Lai uzlādējoša un radoša nedēļa!

Auns  

Šī nedēļa jums var būt stipri izaicinoša, apkārtējie cilvēki, sevišķi partneri no jums prasīs toleranci, pacietību vai pielāgošanos kā tādu. Vienlaicīgi jums pašiem būs savi plāni un mērķi, kurus jūs tieksities realizēt pēc iespējas ātrāk, tādēļ saskaņoties vēl ar kādu būs grūti. Nedēļas sākums būtu piemērots darba jautājumu plānošanai. Trešdienu un ceturtdienu būtu ieteicams atpūsties vai vienkārši ļauties notikumiem. Nedēļas enerģiskākās un svarīgākās dienas būs 29. un 30. septembris, kurās kopā ar pilnmēness pacēlumu būs ļoti straujš notikumu temps. Liela koncentrēšanās uz sevi. Būtu ieteicams nodarboties ar sportu vai dienas kopumā pavadīt fiziski aktīvi. Pierakstiet idejas, nākotnē noderēs.

Vērsis

Šī ir svarīga nedēļa, kurā jūs atjaunosiet saikni pašiem ar sevi un spēsiet vārdos noformulēt to, ko iepriekš neizdevās. Jūs spēsiet atbildēt sev uz lieliem jautājumiem gan par to, kur jūs vēlaties būt pēc 5 vai vairāk gadiem, gan ko kopā jūs vēlaties būt un kas jūs patiesi iepriecina. Pilnmēness ietekmē jūs meklēsiet balansu star darbu un atpūtu, un, kā reiz darba jums tiešām netrūks, tā kā atliks vien pieskatīt sevi, lai sanāktu arī atpūsties. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku mājās, arī ģimenes lokā, bet, lai visu izdotos apvienot, būs jāmainās pašiem un jāienes savā ikdienā jaunas vēsmas vai mainot atpūtas paradumus mājās. 30. septembrī jums var būt oriģinālas idejas un labprāt pievērsīsities radošām nodarbēm.

Dvīnis

Šajā laikā liela daļa jūsu enerģijas būs fokusēta uz kādām izklaidēm, atpūtu vai hobijiem. Jūs tieksities ienest savā dzīvē dzīvesprieku, romantiku vai kā savādāk sevi iepriecināt un tas būs galvenā motivācija jūsu sociālajām aktivitātēm. Izņēmums būs tie, kuriem ir gana mazi bērni, tādā gadījumā visa uzmanība būs veltīta viņiem. Nedēļas sākumā jūs labprāt apdomāsiet kādu ceļojumu, jaunu studiju iespējas vai kopumā, kādu dzīvi jūs vēlētos piedzīvot? Gaidāmais pilnmēness jums tikai pastiprinās vēlmi satikties ar draugiem, izklaidēties un aizraujoši pavadīt laiku. Tas sprakšķēs arī radošumā un iespējā iziet stipri ārpus savas komforta zonas. Var būt vērtīgas idejas, ja koncentrēsities uz atbilžu meklēšanu.

Vēzis

Šī pilnmēness nedēļa nebūs no tām komfortablākajām, tā kā tā pastiprinās pretrunas starp jūsu iekšējo harmonijas izjūtu un zināmām savām ambīcijām. Vienīgā izeja no šīs vilkmes divos pretējos virzienos, būs mainīties pašiem. Nedēļas sākumā var būt kāda saruna, kura palīdzēs tikt skaidrībā ar saviem ilgtermiņa plāniem. Labs laiks ceļošanai, laika pavadīšanai ar draugiem un savu garīgo vērtību stiprināšanai. Visintensīvākās dienas būs 29. un 30. septembris, tajās jūs būsiet redzamāki un gribot negribot piesaistīsiet sev uzmanību. Ja jums mājās, dzīves vietā vai ģimenē kopumā viss ir kārtībā, tad tā ietekme jūs daudz neskars, tik pamudinās būt sociāli aktīvākiem un drosmīgākiem. Idejas pierakstiet.

Lauva

Šī būs ļoti uzlādēta un notikumiem bagāta nedēļa. Jūs ļoti labprāt socializēsities un pavadīsies laiku cilvēkos. Iespējams kāds izbrauciens, pasākuma apmeklēšana, kursi vai citas aktivitātes. Nedēļas sākums būtu piemērots, lai ieguldītu savā nākotnē, prasmēs, izglītībā, kontaktos vai tml. Visa veida pārrunas, visticamāk, būs labvēlīgas. Gaidāmais pilnmēness aktivizēs dilemmas starp vienkāršo un sarežģīto, īstermiņa un ilgtermiņa jautājumiem, bet kopējais fons būs vairāk saistīts ar izziņu un vēlmi pēc jauniem iespaidiem. Profesionālā jomā iespējamas labas iespējas vai noderīgas idejas, kas var vedināt arī uz darbības virziena maiņu. Iespējama stila vai imidža maiņa, atbrīvošanās no šabloniem.

Jaunava

Galva jums strādās labi un nedēļas sākums būtu ļoti piemērots, lai sakārtotu dokumentus un pievērstos ilgtermiņa plānošanai. Labi padosies arī dažādas apmācības un profesionālo kompetenču uzlabošana. Jūs salīdzinoši daudz vieglāk spēsiet ieraudzīt dzīves likumsakarības un paskatīties uz savu dzīvi plašāk. Gaidāmais pilnmēness jums skars naudas jautājumus, iespējama spriedze saistībā ar kredītu atdošanu vai papildus naudas iegūšanu. Emocijās noteikti nevajadzētu neko sasteigt un laiks kopumā ir pateicīgāks, lai koncentrētos uz saviem līdzekļiem un iespējām pelnīt vairāk. Iespējams spontāns lēmums doties ceļojumā vai pārtraukt kādas apmācības. Neatlieciet darbus uz 2. oktobri, būs grūtības tos izpildīt.

Svari

Ļoti jaudīgs un uzlādēts laiks. Tagad jums ir visas iespējas būt drosmīgākiem nekā jebkurā citā laikā. Tiesa jūsu drosme pilnmēness noskaņās var radīt apkārtējo neapmierinātību, sevišķi jūsu partnera. Tomēr tam nevajadzētu nomākt jūsu centienus. Šis laiks ir par atļaujas došanu sev būt neērtiem priekš citiem cilvēkiem, jo ne ērtībai jūs esat radīti. Domas dabiski virzīsies nozīmīgu ilgtermiņa plānu virzienā, sevišķi, ja darbojaties ar projektiem vai vēlaties attīstīt savu lietu. Vēlams iespēju robežās pierakstīt, lai neaizmirstu. 2. oktobrī esiet uzmanīgi, iespējams apjukums, intuīcija un kādas svarīgas izvēles izdarīšana, kas skars ilgtermiņa plānus. Paaugstināts radošums, vēlme pēc romantikas un flirta.

Skorpions

Šī jums būs lieliska nedēļa, lai galvā tiktu skaidrībā ar daudzām smalkām niansēm jūsu ilgtermiņa plānu kontekstā. Kādam tas var būt saistīts ar partnerattiecībām, arī profesionālo sadarbību, kā arī jūsu kompetenču izpaušanu kopumā. Gaidāmais aptumsums priekšplānā izvirzīs kādus ikdienas darbus, kuriem jūs šobrīd nelabprāt pievērstos, par cik vislabprātāk ceļotu, atpūstos vai jebkādā veidā aizbēgtu no citiem cilvēkiem. Lai labāk justos, būtu ieteicams šajā laikā pastiprināti nodarboties ar sportu. Iespējama kāda romantiska interese vai mīlas piedzīvojums. 30. septembris būtu piemērots, lai atsijātu graudus no sēnalām, vērtīgo no mazsvarīgā. Labprāt izrunāsities ar kādu draugu un saņemsiet labu padomu.

Strēlnieks

Šis ir lielisks laiks, lai risinātu darba un karjeras jautājumus. Jūs viegli spēsiet iegūt kolēģu atzinību un iespēju izcelties uz kopējā fona. Labprāt ieguldīsities visā, kur spēsiet saskatīt noderīgumu nākotnē. Iespējamas veiksmīgas sarunas ar vadību par paaugstinājumu vai citām iespējām. Gaidāmais pilnmēness 29. un 30. septembrī atnesīs ļoti spilgtas un radošas enerģijas. Jūs labprāt nodosities ballītēm un izklaidēm, nevis ieplānoto ieceru realizācijai. Šeit lielākais izaicinājums būs saistīts ar nepārtērēšanos un dotā vārda turēšanu. Iespējams arī kāds romantisks piedzīvojums vai spontāna došanās kādā ceļojumā. Vides maiņa un jaunu iespaidu gūšana jums palīdzēs nonākt harmonijā ar sevi.

Mežāzis

Šī jums būs ļoti svarīga nedēļa, kurā var notikt nozīmīgas pārmaiņas, izvēles vai dzīves pagriezieni kopumā. Jūs labprāt izbaudīsiet aktīvu kultūras dzīvi un iespēju nomainīt vidi. Domas viegli raisīsies nākotnes plānu un ieceru virzienā un jums iestāsies zināma skaidrība savās tālākajās darbībās. Gaidāmais pilnmēness būs gatavs saviļņot jūs līdz pašai savai būtībai. Tā galvenās pretrunas būs saistītas ar to, kā būt uzmanības centrā un vislabākajā veidā paveikt iecerēto, neļaujot pašu emocijām un iekšējiem stāvokļiem to visu aizēnot. Šis laiks ir par svarīgiem mērķiem, uzstāšanos, prezentāciju vai citu svarīgu atskaites punktu. Ja vēlaties kaut ko savā dzīvē mainīt, jums būs visas iespējas to arī izdarīt.

Ūdensvīrs

Šī jums būs sabiedriski ļoti aktīva nedēļa. Tās sākumā jūs būsiet pārņemti ar kādu lielu vīziju, ieceri, kas ir saistīta ar zināmiem riskiem, iespējams, finansiāliem. Tomēr jūs spēsiet adekvāti novērtēt situāciju, līdz pilnmēnesim. Tas ar pavisam citu jaudu iestāsies 29. septembrī un sola ļoti strauju un notikumiem bagātu dienu. Pilnmēness spriedze būs saistītas ar vēlmi visu ātri un vienkārši sadarīt, kur patiesībā ir vajadzīga rūpīga izpēte vai pat speciālista padoms. Jūs daudz laika pavadīsiet ceļā. Iespējams atkritīs kāds plāns vai iecere, visticamāk, saistībā ar dzīves vietu. Attiecībās ilgosities pēc romantikas un jaunām pieredzēm, tādēļ iespējama kāda provokācija. 2. oktobrī esiet uzmanīgi ar naudu.

Zivis

Nedēļas sākums būtu piemērots, lai pārdomātu un pārrunātu kādus lielākus plānus, kas ir saistīti ar zināmiem riskiem. Reklāma un tirdzniecība jums tagad ies no rokas. 27. un 28. septembris būs ļoti maigas dienas, kurās negribēsiet lieki saspringt, drīzāk plūst līdzi savām sajūtām. Šajās dienās jūs visu notiekošo uztversiet stipri personiski. Pilnmēness 29. septembrī mudinās pievērsties naudas jautājumiem, kas var neapmierināt. Tomēr kopumā uzmanība šobrīd būtu jāvelta projektiem, biznesiem jeb ilgtermiņa iecerēm, nevis secinājumu izdarīšanai šajā brīdī. 30. septembrī saņemsiet kādu svarīgu ziņu vai iekšēju atklāsmi. Laikā ap 2. oktobri iespējams darbā izdarīsiet kādu nozīmīgu izvēli, svarīgs pagrieziens.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt