flowers 7844421 1280Nedēļa aizritēs spraigajās jaunmēness enerģijās un tieši tagad izspēlēsies vieni no galvenajiem pagrieziena punktiem, kas šim Mēness ciklam ir paredzēti.

Šajā nedēļā gaisā būs jūtama vēlme virzīties, mainīties un beidzot uzvarēt iekšējos šaubu un nedrošības dēmonus, kas iepriekš radīja nevajadzīgu spriedzi un bardaku, neļaujot īsti līdz galam pavirzīties uz priekšu. Laikā līdz 30. septembrim galvā būs pieņemti svarīgākie lēmumi un lietas pamazām sakārtosies to jaunajās vietās, visticamāk, pārkārtojot ikdienas rutīnu un darba grafiku. Savukārt līdz 7. oktobrim ļoti spēcīgi apzināsities savas vērtības, pārliecības un to, kas patiesi spēj jūs piepildīt ar labsajūtu, kas palīdzēs sakārtot prioritātes un svarīgākos dzīves akcentus.

Šobrīd vairs nav spēkā retrogrado enerģiju bremzējošie un ierobežojošie faktori, bet tieši otrādi, ir iespēja plūkt laurus no iepriekšējos retrogrados izstrādā, saprastā un izpētītā.

Līdz ar to, šīs nedēļas svarīgākā rekomendācija ir darīt. Iniciējiet, esiet izlēmīgi un vairs neskatieties pa labi un kreisi. Nesalīdziniet sevi ar citiem un nemēģiniet izkalkulēt pareizo scenāriju. Tas viss jau ir pagātne un jums ir iespēja pieskarties tai sevis izpratnes daļai, kura ļauj rīkoties neskatoties ne uz ko. Piedzīvojiet savu realitāti.

Iepriekšējā nedēļas nogalē bija gana spēcīgs atbrīvojošais akcents, kurš mudināja uz pārmaiņām, neskatoties uz kādiem praktiskiem apsvērumiem. Tam sekos ticības krīze un sava noderīguma apzināšanās, ko visspēcīgāk varēs just 19. septembrī. Tas savukārt pacels jautājumu par nodarbošanos kā profesionālo, tā ārpus tās un mudinās atrast kā varat palīdzēt, atbalstīt un būt noderīgi citiem.

Tas pamazām vedīs pie nākamā etapa, kura kulminācija būs 21. septembrī,  kad pārskatīsiet savus dzīves mērķus un tiem pakārtotos smalkos uzdevumus, savas ikdienas darbības, lai labāk atbilstu šai jaunajai sapratnei. Jums būs vajadzīga drosme atmest bailes, nedrošību un visas “pareizās” un iepriekš sagatavotās atbildes, lai piedzīvotu savu autentisko un neatkārtojamo dzīvi ar tās mērķiem, vērtībām, zaudējumiem un uzvarām.

23. septembrī Saulīte no kārtību mīlošajām Jaunavām pāries pie šarmantajiem Svariem. No šī brīža vesela mēneša garumā priekšplānā izvirzīsies sadarbība, adaptācija vidē, visa veida attiecības, bet jo sevišķi partnerattiecības, kompromisi un miermīlīgi risinājumi.

Tuvojoties nedēļas otrajai pusei pamazām galvā izveidosies un noformulēsies jauna vīzija, stratēģija vai koncepts pēc kura vadīties. Tas var būt kā darba un naudas pelnīšanas jomā, veidā kā varam palīdzēt vai būt noderīgi citiem, vai ilgtermiņa dzīves mērķu kontekstā. Idejas kā sēklas, kuras dzima ap 10. augustu, tika izsijātas un notestētas ap 4. septembri, un tagad līdz 25. septembrim pamazām iegūs savu gala formu. Šī diena būtu ļoti piemērota arī stratēģiskai plānošanai, rakstīšanai un izziņai.

Lai drosmīgām iniciatīvām bagāta nedēļa!

Auns  

Šis ir ļoti svarīgs laiks jaunmēness enerģijās, kurā būtu jāpaveic ļoti daudz. Tiesa, visticamāk jūs nespēlēsiet pirmo vijoli un būs nepārtraukti jārēķinās ar citiem. Savukārt jautājumi uz kuriem šobrīd koncentrēsities būs drīzāk apkārtējiem gana neredzami, bet jums pašiem ļoti vajadzīgi. Priekšplānā var izvirzīties darba, naudas un karjeras jautājumi. Iespējams iziesiet uz lielām pārmaiņām vai sāksiet tādām aktīvi gatavoties. Uzmanieties 21. septembrī, ap šo datumu jūs slikti tolerēsiet autoritātes un vienlaicīgi daudz labāk apzināsities savus mērķus. Salīdzinoši viegli varat atteikties no statusa, ienākuma gūšanas veidiem, projektiem un nodarbēm, kuras jau ilgstoši nesniedz jums gandarījumu.

Vērsis

Šī ir iespēju nedēļa, kurā var būt gana lieli, svarīgi, vajadzīgi un labi nobrieduši dzīves pagriezieni. Jūs beidzot būsiet tikuši skaidrībā ar sevi vismaz tik tālu, lai saprastu, kas jūsu dzīvei nāk par labu un kas ne – kādas aktivitātes, hobiji, izklaides, attiecības vai apņemšanās. Jūs uztaustīsiet jaunus sapņus un ideālus uz kuriem tiekties un pēc kuriem vadīties. Draudzībai un bērniem būs tajā ļoti liela nozīme. Radošā sfēra arī pamazām augs un attīstīties, palīdzot jums virzīties pretī kādam svarīgam mērķim. Darba jums netrūkst un no 23. septembra tas paliks tikai vairāk, iespējams kļūstot par galveno dzīves prioritāti. 25. septembrī ieteicams pievērsties plānošanai vai padomāt par savu dzīvi ilgtermiņā.

Dvīnis

Šobrīd jums notiek ļoti intensīvi pārmaiņu procesi, lai arī salīdzinoši netipiski, daudzi no tiem notiek vairāk dziļi sevī un nav tik viegli atsekojami ārējā pasaulē. Iespējams klusībā esat izlēmuši realizēt kādas lielākas izmaiņas savā ģimenē, dzīves vietā vai pat dzīves valstī. Arī galvenie dzīves mērķi šobrīd var tikt pārskatīti, vismaz tik tālu, lai saprastu kas būtu jāmaina tuvākajās nedēļās. Ja jums bija ilgstoši remontdarbi, tie tagad būs finiša taisnē un jūs atteiksities no tā, kas ir pārāk grūti paceļams. Savukārt, ja izskatījāt automašīnas vai kāda nopietnāka gadžeta iegādi – tad šobrīd tas var izdoties. Liels akcents uz mīlas dzīvi, iespējama romantika, flirts un patīkama laika pavadīšana.

Vēzis

Lielākā notikumu arēna ir saistīta ar socializēšanos. Šī jaunmēness enerģijas jums palīdzēs atbrīvoties no tiem ilgtermiņa plāniem, attiecībām, komunikācijām un saistībām, kuras neatbilst jūsu pašreizējam sevis redzējumam un mērķiem. Daudzas lietas vajadzēs novienkāršot un brīvība pašas brīvības vārdā jums kļūs ļoti svarīga. Jūs daudz vieglāk, saprotamāk un nepārprotamāk spēsiet vārdos noformulēt to, ko vēlaties. Akcents šobrīd būs uz īstermiņa aktivitātēm, kas var radīt zināmu spriedzi, ja koncentrēsities uz dzīves stratēģiju kopumā. Neērtā realitāte, palīdzēs jums atbrīvoties no savām bailēm un apkārtējo cilvēku spiediena. Nebaidieties atlaist smagumus. 25. septembrī dzims jauns ilgtermiņa plāns.

Lauva

Šīs jaunmēness enerģijas jums ļoti pastiprinās iekšējo impulsu uz pārmaiņām tieši profesionālajā jomā. Tādēļ arī darba, ienākumu avota, karjeras vai profesionālo mērķu jomā iespējamas vislielākās izmaiņas. Ja amats, statuss vai loma nesniegs jums vajadzīgo finansiālo atdevi, jūs salīdzinoši viegli varēsiet no tā atteikties. Ideja par to, ka varētu dabūt naudu caur pabalstiem, biznesiem vai kredītā, jūs tikai samulsinās. Labāk būtu koncentrēties tikai uz sevi un pašu nopelnīto. Laikā ap 21. septembri svarīgi būs veikt izmaiņas savā darbā, ikdienā vai rutīnā kopumā. Naudas lietās ieviesīsies lielāka skaidrība un jau uz 25. septembri iespējami jauni mērķi vai statuss, kas radīs labvēlīgas iespējas.

Jaunava

Jau gana ilgu laiku jūs bijāt uz tādu kā pauzi, kad grūti saprast sevi un pieņemt nozīmīgus lēmumus. Šobrīd šī situācija ir gatava strauji mainīties. Kopā ar spirdzinošajām jaunmēness enerģijām jūs spēsiet atmest vecās stratēģijas, ideālus un pārliecības, dodot vietu jaunam sākumam. Nebaidieties no tā, ka šobrīd tik lielu akcentu liekat uz sevi. Tas ir vajadzīgs, lai jūsos noformētos jaunā sevis izpratne, kuru paņemt par pamatu tālākos dzīves mērķos un uzdevumos. Mēģiniet sevi nepazaudēt attiecībās un citos cilvēkos. Nebaidieties būt patiesi un īsti, ar visām savām kļūdām un nepilnībām. Neviens nav ideāls. 25. septembrī viss nostāsies savās jaunajās vietās un jūs priekš sevis gūsiet vajadzīgo sapratni.

Svari

Jūs būsiet enerģiski, pārliecināti un apņēmīgi, lai arī lielākie notikumi notiks prom no citu cilvēku acīm un daļēji apslēpti pat jums pašiem. Šis laiks ir par drosmīgu izaicinājumu mešanu vai risku uzņemšanos. Tas var būt biznesā, finansēs vai personiskajā dzīvē. Jūs spēsiet atteikties no tā, kas nestrādā, atrast jaunu jēgu un mainīties, lai sasniegtu tos mērķus, kas jums aktuāli. Lielas izmaiņas iespējamas dzīves vietā, ģimenē vai veidā, kā jūs pavadāt savu laiku mājās vai vienatnē. Iekšējā pasaulē pamazām norims haoss un prioritātes sāks nostāties savās jaunajās vietās. No 23. septembra palielināsies jūsu harizma. Ja ir padomā kādi vērienīgi plāni, tad 25. septembris būtu ideāls laiks to virzībai.

Skorpions

Iespējams pēdējo mēnesi jūs testējāt un pārbaudījāt savu partneri (laulāto vai biznesa), lai saprastu, vai var uzticēties, rēķināties un paļauties. Ja jūsu uzticēšanās netika attaisnota, jūs būsiet gatavi atteikties no kopīgiem mērķiem un plāniem. Savukārt, ja šie pārbaudījumi tika izturēti, jūsu attiecības paliks tikai stiprākas un dziļākas, kļūstot par daļu no jūsu ilgtermiņa iecerēm. Šobrīd jūsu ambīcijas atsāks spīdēt uzskatāmi un nepastarpināti, pateicoties tam, ka ir noslēdzies pāris mēnešus ilgušais taustīšanās, apjukuma un neskaidrību laiks. Viss būs nobriedis konkrētiem soļiem. Tas palīdzēs veidot jaudīgus un nozīmīgus nākotnes plānus un to sasniegšanai vajadzīgos resursus un kontaktus.

Strēlnieks

Šis ir ļoti svarīgs un ambiciozs laiks, kur šī jaunmēness enerģijas jums burtiski palīdzēs sasniegt nozīmīgus mērķus un gūt redzamus savu centienu rezultātus. Pagātnē varat atstāt atbilžu gaidīšanu, šaubas vai citus bremzējošos faktorus. Nebaidieties no drosmīgām ambīcijām. To vārdā jūs spēsiet pārkārtot savu ikdienu vai pat mainīt darbu, kā arī rast jaunus naudas pelnīšanas veidus. Aktīvāk rosīties jūs būsiet gatavi sākot ar trešdienas vakaru. Neaizmirstiet par sadarbību un partnerību, kas arī var būt liels atbalsta punkts, sevišķi no 23. septembra. Savukārt 25. septembris būtu labs laiks, lai runātu ar vadību par paaugstinājumu, ietu uz interviju, prezentētu vai uzstātos kā autoritātei.

Mežāzis

Šis ir ļoti labs un kopumā labvēlīgs laiks. Iepriekšējo mēnešu knibināšanās, nepārtraukta iedziļināšanās “smalkajā drukā” visos jautājumos ar kuriem saskārāties, ir pienācis gals. Šis jaunmēness jūs atbrīvo no daudzām neskaidrībām, šaubām un nedrošībām, ļaujot platiem soļiem virzieties jaunatgūto mērķu un ambīciju virzienā. Jūs spēsiet apjaust savu patieso dabu, kas ir daudz brīvāka, nekā parasti sev atļaujat izpausties; atgūsiet ticību savai dzīves filozofijai vai galvenajām pārliecībām, kuras jau pārāk ilgi jūs apšaubījāt, lai rezultātā mainītos kā cilvēks. Jau tagad, bet vēl pārliecinošāk no 23. septembra, jūs drosmīgi, radoši un pārliecināti varat izvirzīt mērķus un neatskatoties doties uz priekšu.

Ūdensvīrs

Šobrīd ir sācies ļoti drosmīgs un uzņēmīgs laiks, kurā ar katru nākamo šī Mēness cikla dienu enerģijas iegriezīsies aizvien straujākos tempos. Galvenais akcents ir uz risku, uzdrošināšanos un drosmi mainīties pašiem vai mainīt kaut ko nozīmīgu savā dzīvē kopumā. Pēdējo mēnešu taustīšanās bija tikai kā sagatavošanās tam uz ko jūs šajā laikā iziesiet. Tādēļ var arī uzskatīt, ka viss būs labi nobriedis vai visi vajadzīgie sagatavošanās darbi tālākajiem soļiem būs sperti. Pārmaiņas jūsu dzīves vietā vai ģimenes situācijā, ieguldījumi kādā projektā vai aizņēmums, kādu nākotnes ieceru vārdā, kā arī spēja pārvarēt savas bailes, lai neatskatoties virzītos uz priekšu. Tagad jūs savām rokām kaļat sev jaunu ceļu.

Zivis

Apkārtējā pasaule vai jūsu partneris pēdējā mēneša laikā varēja sagādāt ne vienu vien izaicinājuma un apjukuma pilnu mirkli. Tas varēja būt provokācija, pretrunīgi vārdi vai stipri nesaprotams laiks, kurā attiecības tika noliktas uz pauzes. Tagad situācija sāks strauji uzlaboties. Tā vai citādi, komunikācija atsāksies un būs iespēja nonākt pie konkrētiem lēmumiem un veidot jaunu attiecību stratēģiju. Iespējams nozīmīgs pagrieziena punkts mijiedarbībā arī ar citiem cilvēkiem. Labas iespējas pārdošanai, reklāmai un kontaktu loka paplašināšanai. Ilgtermiņa plāni atkal būs  jāatsvaidzina, lai tie atbilstu jūsu šā brīža izpratnei. 25. septembrī ieteicams pievērsties plānošanai vai nozīmīgām pārrunām.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt