sunflowers 3640938 1280Šī ir ļoti svarīga nedēļa, kurā beidzot noslēgsies retrogradā Merkūra periods un sāksies jauns, svarīgs Mēness cikls Jaunavas zīmē, kurš būs gatavs ienes lielākas vai mazākas pārmaiņas, bet par visu pēc kārtas.

Nedēļa ir sākusies ar vecu un pavisam izdilušu Mēnestiņu un kopā ar retrogradā Merkūra radīto palēninājumu, gribēsiet ierušināties ikdienas mazajos sīkumos, kā tīrīt, kārtot, kaut ko knibināties pa dārzu, virtuvi vai nodarboties ar salīdzinoši maznozīmīgiem jautājumiem darbā, kā datora vai telefona tīrīšana, programmu atjaunošana, kādas informācijas meklēšanu vai tml. Jums būs sajūta par aizņemtību, bet vienlaicīgi, arī nojausma, ka tas tomēr nav īsti tas, ar ko jūs gribētu nodarboties vai kas patiesībā jums šķistu svarīgs.

Šādas enerģijas dominēs līdz 14. septembrim (ieskaitot). Ja jums šāda “darīšanas” imitācija prasa pārāk daudz nervus, tad varat uzreiz paņemt brīvu un vienkārši dot sev iespēju atpūsties. Enerģijas tiešām nebūs diez ko produktīvas. Savukārt, ja esat gatavi darīt, tad šīs dienas būs piemērotas, lai pabeigtu darbus, saliktu lielos punktus, noslēgtu kādus svarīgus procesus, sevišķi visos praktiskajos jautājumos. Ar to noslēgsies liels šaubām, neskaidrībām un apjukuma pilns laiks, kura sākums bija vismaz no jūnija otrās puses.

15. septembrī, pl. 4:39 no rīta sāksies jauns Mēness cikls rosīgajā Jaunavas zīmē. Tas aktivizēs darba jautājumus un to, kā varam būt noderīgi citiem, kopā ar nepieciešamajām izmaiņām ikdienas ritmā veselības un labsajūtas vārdā. Tieši šis jaunmēness izceļas ar to, ka tas iet roku rokā ar impulsu uz pārmaiņām, pārmaiņu vārdā – lai atbrīvotu sevi no tiem ieradumiem, destrukcijām un citiem smagumiem, kuri neļauj dzīvot brīvāk (savu talantu un prasmju izpausmē, kā arī burtiski finanšu dēļ). Šim autentiskajam brīvības impulsam tūlīt sekos izaicinājums ar to, kam ticat un tikai tad sekos transformācijas, kas ļaus mainīt dzīvi, kāda lielāka un skaistāka mērķa vārdā.

Tā kā pats jaunmēness sāksies vēl ar retrogradu Merkūru, tad viss jaunmēness vēstījums ir ar atkārtojumu piegaršu. Pārmaiņas, atbrīvošanās, pārkārtošanās, atteikšanās un pārslēgšanās notiks jau labi pazīstamo un visas vasaras garumā briedušo jautājumu un tēmu kontekstā.

Tikai pašā 15. septembra izskaņā Merkūrs kļūs direkts (no Zemes skatoties) un kamēr tas vēl attapsies un iešūposies, šī nedēļa jau būs galā. Pateicoties tam, šī jaunmēness enerģijas raisīsies vaļā lēni. Rosīgākas enerģijas paliks no 16. septembra un ar katru nākamo dienu aizvien vairāk, līdz 20. septembrī visi ierobežojumi un bremzējošie faktori savu darbiņu jau būs paveikuši, lai palīdzētu tikt līdz tīrajai esencei savās vēlmēs, plānos, vārdos un darbos, kas ļaus jau septembra izskaņā visu izlemto, saprasto un 7 reizes pārmērīto salikt savās jaunajās vietās.

Lai jaudīga un gudra šī pārslēgšanās!

Auns  

Šonedēļ, līdz 14. septembrim ieskaitot, būtu piemērots laiks, lai atstātu pagātnē pārliecību par savu neaizvietojamību. Jūs esat un vienmēr būsiet īpaši, spilgti un pamanāmi. Jums ir dabiski vest aiz sevis cilvēkus, bet tas nenozīmē, ka jums šajā lomā ir jābūt 24/7. Ļaujiet sev atpūsties un dodiet arī citiem iespēju izpausties. 15. septembra jaunmēness jums dāvās papildus jaudu un spēku mainīt savus ikdienas ieradumus tā, lai jūs varētu izpausties daudz brīvāk un plašāk, kas var nākotnē nest arī naudu. Iespējams pārskatīsiet savu ambīciju un nākotnes karjeras plānus, kas var aizvest līdz lēmumam mainīt darbu. Fonā virmojoša kāda romantiskā interese uz priekšu pavirzīsies tikai pēc 16. septembra.

Vērsis

Lielākā daļa nedēļas paies pie izteikti bremzējošiem un palēninātiem akcentiem. Līdz ceturtdienai būtu ieteicams atpūsties, izelpot un pavadīt laiku sev tuvā un ērtā vidē, mājās, dārzā, dzimtas īpašumā vai pie dabas. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi sāksies jauns posms ar rezultātu jūsu lielajam iekšējam darbam pilnu ar šaubām, apjukumu un svārstīšanos, praktiski visas vasaras garumā. Šis jaunmēness jūs aicinās drosmīgi izpaust savu patieso un autentisko dabu. Atļaut sev būt brīvākiem, košākiem un radošākiem kā iepriekš. Neapspiest un nenoliegt sevi. Ar to jums sāksies jaudīgs pašizpausmes laiks, kurā slēpšanās vairs nebūs aktuāla. Esence pēdējos mēnešos sevī izsijātajam un izauklētajam.

Dvīnis

Šis savā ziņā būs tāds kā palēninājuma laiks, kurš būtu piemērots savas iekšējās pasaules sakārtošanai vai burtiski, lai iekārtotu un uzlabotu savus dzīves apstākļus. Pauzes vai iekšējā apjukuma sajūta var jūs pavadīt līdz pat nedēļas nogalei. Tādēļ, ja vien tas ir iespējams, paņemiet brīvu, dodieties uz savām dzimtas mājām vai aizbēdziet no savas ikdienas kādā ceļojumā. Nespiediet no sevis vēl lielu konkrētību, lai arī pamazām mākoņi sāks izklīt un radīsies aizvien lielāka apjēgsme par to, ko tālāk. 15. septembra jaunmēness mudinās pievērsties ģimenes vai dzīvesvietas jautājumiem, iespējams šeit tiks plānotas lielākas pārmaiņas. Labi padosies dažādi smalkie darbiņi, kas saistīti ar kādu knibināšanos.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē, lai arī būs jūtams kopējais enerģiju palēninājums, jūs turpināsiet rosīties un knibināties ar dažādiem it kā niekiem – socializēsities, rakstīsiet, labosiet, precizēsiet un skaidrosiet. Viss notiks jau labi zināmās tēmās un jautājumos. Līdz ar Mēness cikla noslēgumu 14. septembrī, jums ir iespējams noslēgt visas vasaras garumā ilgušo dilemmu, šaubu un neskaidrību pilno periodu, kura galvenais uzdevums bija palīdzēt jums apzināties savu patieso vērtību, spēku un talantus, kas ilgtermiņā palīdzēs jums nobruģēt ceļu jaunam dzīves līmeņa standartam. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi jūs drosmīgi atmetīsiet lieko un mazsvarīgo, skaidri izprotot savas prioritātes un to, kur jūs vēlaties būt.

Lauva

Līdz pat 14. septembrim ieskaitot būtu ieteicams pabeigt un novilkt beidzamās līnijas saistībā ar kādiem izdevumiem vai naudas jautājumiem kopumā. Daudz neskaidrību, svārstīšanās, rēķināšanas un cipariņu stumdīšana turpu šurpu tagad būs gatava noslēgties. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi jūs būsiet gatavi atteikties no kādiem izdevumiem vai darbiem, kur darāmā ir pārāk daudz, bet ieguvumu bija ļoti maz. Jūs beigsiet skrupulozi pārbaudīt sevi, savos talantos un prasmēs un būsiet gatavi iznest noslēguma slēdzienu. Rezultātā jūs jaunajā Mēness ciklā varat izskatīt ne tikai darba, bet pat profesijas maiņu. Ļoti veiksmīgs var būt 17. septembris, kad īstenosies tas, uz ko tiecāties jau no jūnija – ambīcija vai imidžs.

Jaunava

Līdz 14. septembrim būtu ieteicams noslēgt attiecības ar pagātni, koncentrēties uz dažādu darbu, projektu un ieceru pabeigšanu, noslēdzot jebkādu tālāko uzlabošanu perfekcijas vārdā. Droši vien jūs jau zināt, ja jūs paši sevi neapstādināsiet, jūs vienmēr atradīsiet ko vēl pielabot. 15. septembra jaunmēness jums palīdzēs sākt jaunu dzīves etapu, kurā jūs ļausiet sev dzīvot un pieredzēt daudz vairāk, nekā līdz šim jūs to sev ļāvāt. Tas var būt saistīts ar jaunām zināšanām, ceļojumiem vai kopējo dzīves filozofijas maiņu, pateicoties tam, ka jūs būsiet pārsātinājušies ar savu līdzšinējo. ļoti prātīgo, analītisko un uzmanīgo sevis versiju. Laiks izplest spārnus, iziet jaunajā vai paplašināt savu horizontu.

Svari

Šis jums ir pretrunām pilns laiks, kad no vienas puses jūs gribat noslēpties no visiem, atpūsties un vairāk pabūt savā nodabā, bet no otras puses jums ir salīdzinoši daudz enerģijas un iekšējā degsme kaut kādā redzamā veidā sevi izpaust. Pateicoties aizejošajam Mēness ciklam, jūs pagātnē atstāsiet tās ieceres un plānus, kuras jums vairāk nav aktuālas. Tāpat iespējams tikt skaidrībā ar kādām draudzībām un attiecībām, kuras pirms tam jūs stipri satrauca. Jums patiesi ir vienkārši jāuzdrošinās mainīt to, ko parasti jūs nemaināt. 15. septembra jaunmēness jūs mudinās parūpēties par sevi, atpūsties, savest kārtībā savu ķermeni un veselību vai klusiņām čubināties ar ko sev svarīgu. Iespējams ceļojums.

Skorpions

Aizejošais Mēness cikls nedēļas sākumā palīdzēs jums salikt punktus un noslēgt kādus svarīgus, gana ambiciozus un redzamus mērķus. Tas var būt saistīts ar kādu amatu, statusu, atbildību, sertifikāciju vai uzstāšanos. Tāpat šajā nedēļā būtu jānoslēdzas lielajam juceklim, kas pēdējās nedēļās ir izveidojies jūsu draudzībās vai domubiedru aktivitātēs, vai personiskā līmenī – kādos kopējos nākotnes plānos. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi jūs daudz brīvāk un drosmīgāk skatīsities uz savām ilgtermiņa iecerēm, iespējams pateicoties tam, ka saskatīsiet kādu potenciālo palīgu. Tomēr arī šeit, lietas virzīsies daudz raitāk, ja bez liekas lirikas svītrosiet ārā visu neefektīvo. Iespējamas izmaiņas partnerībā.

Strēlnieks

Astroloģiski izskatās, ka jūs briestat kādam lielam, nozīmīgam solim savā profesijā vai dzīves virziena kontekstā. Nedēļas pirmajā pusē, līdz 14. septembrim ieskaitot, laiks būtu piemērots, lai atpūstos, uzlādētos jaunam, ambiciozam cēlienam, paceļotu un vienkārši pārslēgtos. Tas palīdzēs labāk apzināties savas prioritātes un arī ievērot tās. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi jums pavērsies iespējas gūt rezultātus vai sasniegt kādu ambīciju, iespējams paaugstinājums, rezultāti un atzinība par iepriekš paveiktu darbu. Jums būs svarīgi tikt pamanītiem, sadzirdētiem un lai ar jums rēķinātos. Ja esat iepriekš gatavojuši prezentāciju, produkts vai pakalpojums, šis var būt tā palaišanas laiks.

Mežāzis

Nedēļas sākumā, līdz 14. septembrim būtu piemērots laiks, lai sakārtotu kādus dokumentus ar juridiskiem procesiem, izglītību vai citām formalitātēm. Teju visiem lielajiem testiem un bremzējošajiem faktoriem būtu jānoslēdzas un jāatbrīvo kā vieta, tā enerģija jūsu dzīvē. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi jūs veidosiet vai sistematizēsiet jaunu konceptu pēc kura vadīties. Laiks būs vērsts uz zināšanu apguvi un jaunas dzīves stratēģijas noformulēšanu. Dodiet sev lielāku brīvību pacelties virs ikdienišķiem sīkumiem un ieraudzītu kopainu. Pie viena drosmīgi atmetot visu smago un nospiedošo. Šis Mēness cikls būs labvēlīgs, ja vien pārmēru nebaidīsities atstāt pagātni pagātnei. Septembra pēdējā nedēļā viss nostāsies savās vietās.

Ūdensvīrs

Šīs nedēļas pirmā puse būs aizejošā Mēness cikla noskaņās, kas kopā ar sevi ir gatavs pagātnē atstāt visas šaubas, neskaidrības un pārpratumus par jūsu attiecībām. To vērtība un nozīme tagad būs izsijāta un pārbaudīta caur neskaitāmie filtriem un pāri ir palikusi tīrā esence, izpratne ar kuru jau var kaut ko tālāk iesākt. Tāpat arī šajās dienās, vēl līdz 14. septembrim jums noslēgsies paaugstinātā spriedze no simtiem sīkumu, kuri kopā neveido ideālo bildi. Līdz ar 15. septembra jaunmēnesi jūs būsiet vairāk kā nekad gatavi riskēt un iziet uz lielām, ļoti drosmīgām pārmaiņām – dzīves vietā, ģimenē, naudā vai biznesā. Pārmaiņas, kuras jums tagad būs vajadzīgas gandrīz kā gaiss, tādēļ no tām nekur neaizbēgsiet.

Zivis

Aizejošais Mēness cikls līdz 14. septembrim ieskaitot, palīdzēs noslēgt un pagātnē atstāt lielo apjukumu, pretrunas vai neskaidrības jūsu partnerattiecībās. Iespējamas nozīmīgas sarunas, kurās viss tiek salikts pa plauktiņiem. Kopā ar 15. septembra jaunmēnesi jūsu attiecībās sāksies tāds kā jauns posms, kurā jūs pagātnē atstāsiet dažādus ierobežojumus vai kontroli, kā arī paši būsiet stipri motivēti mainīties. Arī profesionālajā jomā uzvirmojošās ambīcijas vai vēlme izpausties skaistāk, plašāk un redzamāk testēja un mīcīja jūsu uztveri kā mālus jau no 11. jūnija, lai jau tagad, 17. septembrī viss nostātos savās jaunajās vietās uz palikšanu. Nenobīstieties no vēriena, tas ir vajadzīgais apmērs, lai jums saglabātos iedvesma darboties.  

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt