tourism 1213802 1280Šī nedēļa paies jau ar pamazām sarūkošu Mēnestiņu, kas vedinās arī emociju vētrām norimt un pamazām atrast kādu mierīgāku gultni.

Šīs nedēļas pašā sākumā, tik tikko, 4. septembrī noslēdzās retrogradās Venēras periods. Tagad vismaz attiecību, patieso vērtību un izvēļu jomā pamazām šķetināsies vaļā pilnā aina un viss sāks nostāties savās jaunajās vietās. Tiesa, vēl līdz retrogradā Merkūra un šī Mēness cikla beigām, 15. septembrim, viss vēl būs stipri nestabils un ar spēcīgu pagātnes piegaršu. Tomēr noteikt ir vērts padomāt par izklaidēm un aizraujošu laika pavadīšanu, jo tagad daudz skaidrāk būs saprotams, kam teikt jā un no kā labāk būtu atteikties.

Jūsu prāts, domāšanas un runāšanas veids būs stipri akcentēts un ignorēt to, kas notiek galvā, nevarēsiet. Tiesa, būs viegli mentāli izdegt, uzkārties, pazaudēt loģisko saikni vai būt pārmēru ieciklētiem uz kaut ko vienu. Šobrīd, sākot no 6. septembra prāts diezgan aktīvi darbosies zemapziņas līmenī. Tādēļ vēl jo vairāk būtu svarīgi, lai vide, telpa un pašu galvās valdītu kārtība, kas būs kā auglīga augsne jaunu ieceru dzimšanai jūsu zemapziņā nākotnē. Šajā laikā dzimušie impulsi virspusē parādīsies tikai no 20. oktobra.

Vēl viens stiprs šīs nedēļas akcents ir ar lielā debesu labvēļa, dzīves skolotāja un izaugsmes nesēja – Jupitera, labvēlīgo ietekmi, kas visspēcīgāk izpaudīsies 8. septembrī. Tas pastiprinās jūsu ideālus, vērtības, prāta veselīgās un šķībās konstrukcijas, lai atklātu, kur būtu jāienes lielāka apzinātība par notiekošo. Tas palīdzēs noskaņoties iziet uz atkārtotiem mēģinājumiem veikt kādas nozīmīgas darbības pretī sava ambīcijai un izaugsmei, kas var būt saistīta kā ar dzīves kursa maiņu, tā ilgtermiņa pārmaiņām jūsu veselībā, darbā vai finansēs.

Lai iekšējās tiecības pilna nedēļa!

Auns  

Pamazām būtu jānorimst jūsu attiecību drāmām, vismaz tām, kurām ir kāda saistība ar nepabeigtiem pagātnes stāstiem. Tomēr esošajās partnerattiecībās būs novērojams, ka otrs tik viegli un dabiski nepakļaujas un neuzņem jūsu viedokli, tieši otrādi, parādīsies virkne iebildumu un spēcīgs citādāks redzējums. Šajā nedēļā tieši darba jomā jūs varat atklāt nozīmīgus paternus, šablonus kā viss notiek – vai tas būtu pats darba process, attiecības ar kolēģiem vai arī jūsu personiskie rīcības paterni  pie kādām tipiskām situācijām. Atkārtoti mēģinājumi savest lietas kārtībā savā ikdienā, paradumos vai darba lietās, kas ilgtermiņā paaugstinās jūsu vērtību un uzlabos finanses. Nebaidieties mēģināt atkal!

Vērsis

Jūsu mājās vai ģimenes lietās pamazām kādi jautājumi sakustēsies, katrā gadījumā, jūs vismaz būsiet tikuši ar sevi skaidrībā un atlikušās nedēļas līdz retrogradā Merkūra beigām jau būs saistītas ar to, kā tieši sasniegt vēlamo. Jūsu mīlas dzīvē vai attiecībās ar bērniem pamazām sāks briest jauns koncepts kā sevi izpaust. Tas palīdzēs jums pārvarēt kādu nozīmīgu robežu. Ir pienācis laiks, lai jūs atkārtoti dotu sev iespēju izpausties drošāk, plašāk, skaistāk vai autentiskāk. Iespējams uzņemoties kādu jaunu lomu, amatu vai statusu. Ja rodas vēlme mācīties, ceļot, mācīt citiem vai kaut kur doties, noteikti to dariet. Tas palīdzēs nonākt lielākā saskaņā pašiem ar sevi un dos spēkus tālākajam.

Dvīnis

Laiks būtu piemērots, lai zem lupas paliktu vai kārtīgi iedziļinātos mājas lietās un ģimenes jautājumos. Iespējams vajadzēs paskatīties uz visu no plašāka skatu punkta un padomāt, ja viss turpināsies tāpat kā līdz šim, kur jūs nonāksiet ilgtermiņā? Ja perspektīva jūs neapmierina, būs vien atkal jāmēgina ienest vajadzīgās pārmaiņas. Iespējams laiks doties ģimenes atvaļinājumā un kopā smelties jaunus iespaidus un zināšanas. Ikdienā pamazām ieviesīsies aizvien lielāka skaidrība ar ko ir vērts komunicēt un ar ko nav, lai lieki neizšķiestu laiku. Sirdī brīvie būs gatavi pievērsties mīlas dzīves uzlabošanai – flirtēt, iepazīties un satikties, sevišķi 6. un 7. septembrī. Piedomājiet par nākotni un savu dzīvi kopumā.

Vēzis

Visa nedēļa būtu piemērota, lai atkārtoti mēģinātu paplašināt paziņu loku, atpazīstamību vai potenciālo klientus. Tas viss saderēsies ar jūsu ilgtermiņa plāniem un iecerēm, kuru īstenošanai būs vajadzīgas papildus sabiedriskās aktivitātes. Idejas savās konkrētajās formās nobriedīs tikai palēnām, bet laiks ir pienācis skatīties ilgtermiņā  un dot savām iecerēm atkārtotu iespēju īstenoties. Draugi, domubiedri vai interešu grupas tajā ieņems lielu lomu. Jūs varat būt pārņemti ar kādu rakstu darbu, ideju, cilvēku, produktu vai stāstu, kurš būs saistīts ar kādas jaunas stratēģijas īstenošanu. Komunicējiet un virzieties uz priekšu, bet parakstieties tikai tad, ja tas būs atkārtojums jau kam pazīstamam.

Lauva

Līdz ar šo nedēļu jums noslēgsies sava stila, gaumes un pasniegšanas manieres meklējumi. Jūs jau būsiet izmēģinājuši un izeksperimentējuši pietiekami, lai tagad uz patstāvīgu laiku nostiprinātos kādā ampluā. Laiks dot atkārotu iespēju kādai ambīcijai, lielākam projektam vai mērķim, kurš var palīdzēt jums uzlabot arī finansiālo situāciju un tas vēl neko nenozīmē, ja arī ne gluži uzreiz. Jūsos dzims jauns koncepts, pārliecības un pieeja par finansēm kopumā un, ja jūs izjūtat kādus finansiālus apgrūtinājumus, tad tie būs īstais motivators drosmīgāku un ambiciozāku mērķu izvirzīšanai. Neskatoties uz to, 9. un 10. septembris jums būtu vairāk piemērots vides maiņai, atpūtai un spēku uzkrāšanai.

Jaunava

Šis jums ir ļoti vērtīgs laiks, lai arī ne pats konstruktīvākais un saprotamākais. Jūsu dabiskā tendence iedziļināties detaļās var būt tik ļoti kāpināta, ka jūs varat pārdegt vai pat uzkārties un sev par pārsteigumu darīt visu gluži pretēji. Enerģijas ļaus ieraudzīt kopsakarības, paternus un apzināties lielo kopainu. Laiks paskatīties uz visu plašāk. Ja jūsu dzīvē viss turpinātos tāpat kā līdz šim, vai tas jūs apmierinātu? Vai nav piemācis laiks pārskatīt dzīves stratēģiju vismaz uz tuvākajiem gadiem? Ja jūs meklēsiet sevī trūkumus un iemeslus, kāpēc neko nemainīt vai nedarīt, jūs tos noteikti atradīsiet simtiem, tanī pat laikā, tik pat veiksmīgi jūs varat atklāt arī to, kāpēc tieši jūs to varat.

Svari

Enerģijas jums šobrīd būtu jābūt pietiekami, lielākās grūtības var sagādāt neizpratni kā labāk to likt lietā. To, protams, veicinās fonā esošie retrogradi. Tieši šonedēļ, līdz ar retrogradās Venēras perioda beigām būsiet atsijājuši no savas dzīves tos draugus un domubiedrus, kuri tādi savā būtībā nemaz nav. Pateicoties tam jūsos atjaunosies draudzēšanās prieks un vēlme pavadīt laiku ar tiem cilvēkiem, ar kuriem sirds pukst vienā ritmā. Jūsu iekšpasaulē iespējams briest kāds liels plāns vai kāda cita nozīmīga apņēmība, ar kuru vēl īsti neesat gatavi dalīties ar apkārtējo pasauli. Tas var būt saistīts ar biznesu, dzīves veidu un citām drosmīgām pārejām. Vēlams to izrakstīt, lai domās ienestu lielāku skaidrību.

Skorpions

Līdz ar šo nedēļu jūsu profesionālajā dzīvē un svarīgākajos mērķos būtu pamazām jāieviešas skaidrībai pa kuru ceļu jūs vēlaties iet. Tā var būt kāda izvēle vai patiesās vērtības apzināšanās dzīves aspektos par kuriem iepriekš vēl neaizdomājāties. Nebaidieties no savām ambīcijām. Nedēļa kopumā būtu piemērota, lai atkārtoti mēģinātu savas partnerattiecības iznest jaunā līmenī. Arī draudzības tēma jums šobrīd ir ļoti aktuāla un iespējams, šeit jūs sijājat tos cilvēkus ar kuriem jums vairs nav pa ceļam no patiesiem dārgumiem – cilvēkiem, kuri piepilda jūsu dzīvi ar jēgu. Laiks dot atkārtotu iespēju kādiem saviem ilgtermiņa plāniem. Nebaidieties izskatīt sadarbību, tas palīdzēs aptvert lielāku zonu.

Strēlnieks

Jūsu vēlme pēc jauniem iespaidiem, augt, mainīties un pieredzēt ko vairāk, pamazām atklās savas kārtis,  jo ir noslēdzies pusotru mēnesi ilgušai šaubu, nedrošības un neskaidrību pilnais laiks. Tagad jau jums būs iespēja ievākt augļus šim iekšējam darbam, kas var izpausties kā lielāka pārliecība par savām izvēlēm. Darbā nebaidieties izcelties ar savām zināšanām vai prasmēm. Tas vairos ne tikai apkārtējo cieņu, bet arī palīdzēs jums apzināties jaunu ambīciju un mērķus uz kuriem tiekties. Audzējiet savu profesionālismu un nenovērtējiet par zemu smalkās detaļas. Šis ir laiks, kurā jūsos paklusām dzims jaunas apņemšanās kādā jautājumā, visticamāk, ne pirmo reizi. Laiks dot atkārtotu iespēju agrākajām ambīcijām.

Mežāzis

Šobrīd ir noslēdzies šaubu pilns periods, kurš testēja, purināja un visādi mudināja tikt skaidrībā ar sevi un uz kādām izvēlēm, riskiem vai dzīves pagriezieniem jūs tuvākajā laikā būsiet gatavi. Savukārt visas šīs nedēļas garumā pastiprināsies jūsu dabiskā vēlme augt, virzīties un kaut kur tiekties. Jūs daudz vieglāk izpaudīsies savu patieso dabu un tas nākotnē dos augļus tajā, kādu dzīves kursu jūs izraudzīsities. Laiks prasa dot vēl vienu iespēju – mīlestībai, hobijam, mācībām vai ambīcijai. Ļoti īpašu vietu tajā ieņem ceļošana, apmācības vai citu mācīšana, vai bērni. Nedēļas nogalē ieplānojiet laiku ar partneri. Atkārtoti pārcilājiet savas prasmes un pieredzi un pārskatiet to, kur jūs var uzskatīt par profesionāli.

Ūdensvīrs

Attiecību tēma beidzot sāk sakārtoties un jūsos norims šaubu ēnas, kas varēja rasties iepriekšējās negatīvas pieredzes rezultātā. Šonedēļ liels akcents ir uz biznesu vai nozīmīgiem projektiem, kuriem būtu jādod atkārtota iespēja. Tas var būt saistīts kā ar investīcijām, tā ar nekustamo īpašumu. Dzīves vietā prasīsies ienest lielākas pārmaiņas, veikt kādus uzlabošanas darbus vai ieguldījumus. Uz lieliem riskiem šobrīd gan vēl neieteiktu iziet, par cik retrogradā Merkūra periods vēl nav noslēdzies. Bet izzināt un izpētīt savas iespējas būtu īsti vietā. Ieteicams koncentrēties uz lielo bildi, jēgu un motivāciju kopumā. Izpētīt tās ingredientus un citas sastāvdaļas, lai nākotnē sev ar to varētu palīdzēt.

Zivis

Jūsu ikdienā pamazām ieviesīsies jauna, patīkama kārtība. Visas pārmaiņu turbulences un ietekmējošo spēku nospiedumi, kuri radīja bardaka sajūtu un aktivizēja daudzu jums svarīgu jautājumu iepauzēšanu, ir noslēdzies. Tagad vien ir atlicis visu sakārtot pa vietām atlikušajā retrogradā Merkūra laikā, līdz 15. septembrim. Partnerattiecībām šis ir viens no sarežģītākajiem laikiem. Iespējama zināma uzkāršanās vai ļoti pārspīlētas reakcijas. Šobrīd enerģijas mudina atrast kopēju valodu ar partneri, kas rezultātā jūsu attiecības palīdzes iznest jaunā līmenī. Šajā nedēļā izrunātais un iznestais radīs augsni jaunām, ļoti svarīgām sēklām nākotnē, tuvāk oktobra beigām vai vēl vēlāk. 9. un 10. septembrī paaugstināts jūtīgums.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt