moon 2762111 1280Gaidāma pilnmēness nedēļa ar tā nesto emocionālo jūtīgumu un kāpinājumu. Neskatoties uz to, laiks tomēr ir gana bremzējošs un īsti nedos iespēju izvērsties savā maksimālajā spēkā.

Nedēļas sākums būs vairāk vērsts uz komunikāciju, draudzēšanos un atkal satikšanos, kavēšanos atmiņās un dažādu savstarpēji svarīgu jautājumu nokārtošanu.

No trešdienas līdz piektdienas pēcpusdienai būs stipri jūtama pilnmēness ietekme, kura kulminācija būs 31. augusta naktī, pl. 4:35. Šis Zivs zīmes pilnmēness būs ļoti trausls, emocionāls un viegli satraucams. Savās sajūtās tieksities uz augstiem ideāliem un ļoti centīsities tiem arī atbilst, lai arī mirkļiem tas var likties kā ļoti smagi velkams vezums, kas būs par palīdzēšanu, atbalstu, pašziedošanos, spēju būt noderīgiem citiem un pašatdevi kopumā.

Pilnmēness var atnest paaugstinātu darba slodzi, galvenokārt, dēļ iepriekš pielaistām kļūdām vai komunikācijas pārpratumiem, kas var novest līdz pat pārpūlei vai pat slimošanai. Šajā laikā īpaši uzmanīgiem jābūt ar pašziedošanos, sevis žēlošanu, savas bezspēcības kultivēšanu un veselības jautājumiem. Šis laiks ir, lai palēninātos un gandrīz droši var rēķināties, ka situācijas tik ātri neatrisināsies, tādēļ lieka steiga un pārpūle būtu nevietā.

Vispiemērotākais būtu šo laiku veltīt rūpēm par sevi un pašiem tuvākajiem. Sevišķi par fizisko atpūtu, kā arī, lai jūsu dzīvē būtu skaisti sapņi, ideāli un vērtības uz kurām tiekties. Tam lieti noderēs mūzika, jūra, radošās nodarbes un laika pavadīšana vienatnē.

Visa šī perioda garumā pamazām nobriedīs enerģijas, kuras mudinās pārskatīt savus tālejošos plānus, dzīves stratēģiju vai šobrīd uzņemto kursu. Iespējams arī atkārtots zināšanu pārbaudījums vai atkārtota pieslēgšanās kādam intelektuālam darbam. Lai arī kas tas būtu jūsu dzīvē, tēma aizsākās vismaz 10. augustā, šobrīd, 4. septembrī būs papildus tests, atkārtojums vai nozīmīgs pagrieziens, lai jau 25. septembrī būtu iespēja pilnībā atrisināt, pabeigt vai kā savādāk atlaist minēto jautājumu.

Tāpat arī 4. septembrī noslēgsies retrogradās Venēras periods, kurš ilga no 23. jūlija. No šīs dienas līdz pat 7. oktobrim būs šī retrospektīvā laika augļi. Rezultāts jūsu iekšējam vai ārējam darbam ar vērtību un prioritāšu pārskatīšanu, sevišķi visās jums svarīgajās attiecībās un naudas tēmā. Norims visi bardaki un haoss. Pamazām viss sakārtosies un nostāsies savās jaunajās vietās, sevišķi izteikti pēc retrogradā Merkūra beigām (15. septembra).

Kopumā šis periods aicina būt maigiem, apzinātiem un uzmanīgiem pret sevi, savu ķermeni, veselību un sajūtām. Šis ir laiks, kurā atsijājam graudus no sēnalām, zeltu no putekļiem – savos paradumos, attiecībās, dzīves prioritātēs. Nebaidieties no pauzes un šā brīža apjukuma, atbildes ir ceļā pie jums.

Lai maiga un harmoniska nedēļa!

Auns

Viena no šobrīd visizteiktāk novērojamām tendencēm būs, ka uz priekšu lietas neies tik ātri kā gribētos. Daudzos jautājumos būs jārēķinās ar citiem cilvēkiem vai ar savu partneri, bet atrast kopsaucējus jau pats par sevi būs grūti. No šejienes iespējami arī kādi strīdi. Savukārt jūsu ikdiena būs ļoti piesātināta, iespējams daudz darba, kas ir saistīts ar kādu kļūdu vai iepriekš padarītā pārbaudi vai pieslīpēšanu. 31. augustā gaidāmais pilnmēness kā reiz jūs mudinās atrast līdzsvaru starp darbu un atpūtu, starp to, kā jūs pelnāt naudu un to, ko jūs darāt kādas dziļākas motivācijas vadīti. Iespējams apdomāsiet iespēju doties garākā atvaļinājumā vai cita iemesla dēļ aizbēgt no visiem un visa. Laiks pārskatīt to, kā un cik jūs pelnāt.

Vērsis

Jums šis būs rosīgs laiks. Pirmām kārtām jau visā, ka saistīts ar bērniem, hobijiem un aizraušanām – daudz smalku nianšu un pieslīpējamu detaļu. Pacietība un precizitāte būs vajadzīga it visā un jūs mierīgi, savā tempā spēsiet tikt ar visu galā. Iespējams plānotas ir kādas svinības vai pasākums, kur varēsiet pielikt savu roku. Darba joma vai ikdiena kopumā solās būt ar paaugstinātu slodzi. Daudz kas prasīs vairāk laika, nekā sākotnēji būsiet to plānojuši. Gaidāmais pilnmēness 31. augustā radīs dilemmu starp to, ko bijāt ieplānojuši un kur tiecaties mirkļa impulsu vadīti. Svarīgi būtu kādas ilgtermiņa saistības vai pienākumus neatstāt bez ievērības. Iespējams vēlme iepriecināt sevi vai citus pamudinās jūs izpausties jaunā lomā.

Dvīnis

Šis ir pinekļu un jucekļu laiks sevišķi visā, kas ir saistīts ar jūsu mājas dzīvi. Iespējams būs jākārto kādi dokumenti vai ar dzīves vietu saistītas formalitātes, bet laiks noteikti nav piemērots jauna pirkuma vai īres līguma slēgšanai. Drīzāk kādu jautājumu sakārtošanai līdz galam. Arī ģimenes starpā iespējami kādi satraukumu, sevišķi, ja gribēsiet veltīt uzmanību arī saviem darba jautājumiem. Visspilgtākie notikumi iespējami tieši laikā ap pilnmēnesi, 31. augustā. Tanī pat laikā bērni līdz pat oktobra sākumam prasīs lauvas tiesu jūsu enerģijas. Līdz pat 4. septembrim jums briedīs jauns redzējums vai tālākais plāns. Tiesa, jārēķinās, ka arī tas vēl līdz septembra beigām var izmainīties atkal.

Vēzis

Jūsu mājas dzīvē vai dzīves vietā kopumā tagad ir sākusies daudz lielāka dinamika. Iespējams jūs gaida nopietni darbi, kas prasīs gana lielu piepūli, piemēram, pārcelšanās vai kāds remonts. Katrā gadījumā būt mierā ar to, kā jūsu mājās ir šobrīd jūs nebūsiet gatavi. Vienlaicīgi šis ir arī tūkstoš sīkumu un nianšu laiks, kur precizitātei un uzmanīgumam kopumā būs liela nozīme. Pilnmēness jūs raustīs starp mirklīgām sarunām un ātri pazibošām informācijas drumslām, un nopietnu nodošanos kaut kam patiesi lielam un jums svarīgam, kas vairāk atbilst tam virzienam, kurā vispār jūs vēlētos doties, vai tā būtu izglītība, profesija, ceļojums, ticība vai jel kas cits. 4. septembrī pārskatīsiet savus ilgtermiņa plānus.

Lauva

Šajā periodā galvenā tēma būs jūsu finanses. Tajās būs jāievieš jauna kārtība un, visticamāk, nedaudz jāpietur pie sevis. Tieši laiks ap pilnmēnesi var būt īpaši izaicinošs, kad būs vajadzība ātri tikt pie lielākiem līdzekļiem, tomēr šobrīd ar to būtu jāuzmanās - ieguldījumi vai azarts šajā laikā sevi neattaisnos. Rēķināties jūs varat tikai ar to, kas jums pieder. Tomēr tas var pamudināt jūs atkāroti pārskatīt vai jums ir pareizais darbs vai īstā karjera. Par to gan jūs aktīvi vēl domāsiet līdz pat septembra beigām. Daudz laika pavadīsiet ceļā vai risinot jautājumus saistībā ar ceļu vai transportu. Iespējami pārpratumi un atceltas tikšanās. Pēc 4. septembra daudzas lietas paliks daudz skaidrākas un uztveramākas.

Jaunava

Spilgts, svarīgs, bet vienlaicīgi neviegls laiks. Tieši šīs nedēļas fonā esošā pilnmēness noskaņas provocēs un izaicinās jūs visvairāk. Sīkumiem ir nozīme un jūsu dzīves pieredze jums to ir neskaitāmas reizes pierādījusi. Tādēļ plānot, vairākkārtīgi pārbaudīt un savā ziņā kontrolēt visu notiekošo jums liekas pašsaprotami. Tanī pat laikā, gaidāmais pilnmēness jūs izaicinās ar kaut ko ne līdz galam konkrētu, saistītu ar citu cilvēku iespējām un kādiem apstākļiem, kas galīgi nepakļausies jūsu plānam. Tādēļ, jo mierīgāk un filozofiskāk jūs skatīsities uz visu notiekošo, jo vieglāk jums ies. Jūsu partnerattiecībām šis var izvērsties par ļoti izaicinošu laiku. Laiks pārskatīt jūsu pašreizējo dzīves vīziju.

Svari

Tuvākais pusotrs mēnesis ir viens no enerģiskākajiem un aktīvākajiem laikiem divu gadu periodā. Tiesa, tas neizslēdz pašreizējo retrogrādo ietekmi, kas ļoti izteikti mudinās vēl piebremzēt līdz 4. septembrim, bet gana pamanāmi līdz 15. septembrim, kad kopā jau ar jaunmēnesi jūs varēsiet beidzot patiesībā iziet uz iniciatīvu un paveikt kaut ko gana jaudīgu, kam citos laikos nepietiktu spēka. Šobrīd, vēl šonedēļ jūs turpināt meklēt, pētīt, izvērtēt un izsvēpēt, lai atkal un atkal tiktu skaidrībā ar sevi un savu patieso motivāciju savos aktivitāšu plānos. Gaidāmais pilnmēness 31. augustā mudinās jūs pievērsties dienas rutīnas balansam vai veselības jautājumiem. Šeit nebūs mazsvarīgu sīkumu.

Skorpions

Laiks atpūtai un smalkai lielo plānu izknibināšanai. Jūs ļoti labprāt dosities ceļojumā vai vienkārši pavadīsiet laiku vienatnē, varbūt vien kopā ar kādu pavisam svarīgu cilvēku. Veca mīlestība var nebūt ierūsējusi un jūs viegli varat paklusām atsākt mijiedarbību ar kādu cilvēku no savas pagātnes. Tas viss tikai un vienīgi, lai jūs beidzot priekš sevis saprastu, kas jums ir patiesi svarīgs un ko jūs patiesībā vēlaties. Gaidāmais 31. augusta pilnmēness jūs mudinās atrast balansu starp bērniem un draugiem, starp spontānām jūtām un racionālu prātu, starp mirkļa impulsu un komandas garu. Plānošana šobrīd būs ļoti pateicīga, lai arī tajos vēl līdz septembra beigām gaidāmas kādas nozīmīgas korekcijas.

Strēlnieks

Tuvāko pusotru mēnesi daudz enerģijas veltīsiet kādām kolektīvām aktivitātēm, draudzībai vai saviem ilgtermiņa plāniem. Lai vai kurš, bet jūs ļoti labi zināt, ka kopā izdarīt vienmēr var vairāk. Paši jūs būsiet noskaņoti gana mērķtiecīgi un ambiciozi, lai arī tūkstoš sīkumos visi plāni var izkust kā pirmais sniegs saulē. Tanī pat laikā, tieši tajos slēpsies īsts profesionālisms. Nebaidieties izvirzīt ambiciozus mērķus un nebaidieties arī tos mainīt, atbilstoši reālajai situācijai un jūsu pašu iespējām. 31. augusta pilnmēness jums kā reiz mudinās atrast zelta līdzsvaru starp mērķiem un ģimenes pienākumiem. Tieši tas var kalpot par pamatu nepieciešamībai mainīt kaut ko ikdienas ritmā vai darba slodzē.

Mežāzis

Tuvākais pusotrs mēnesis mudinās pievērsties dzīves ambiciozākajai un redzamākajai daļai. Lai arī tieši šī nedēļa būs vēl izteikti bremzējoša, mudinot pievērsties savu ieceru izsijāšanai caur neskaitāmiem filtriem, atstājot tikai pašu svarīgāko, aizraujošāko un jums ticamāko scenāriju. Laiks būs piemērots sevis izzināšanai, savas dzīves vīzijas pārskatīšanai, ceļošanai un visam, kas saistīts ar zināšanām un to pārnesi. To visu gaidāmais 31. augusta pilnmēness tikai pastiprinās, aktivizējot dilemmu starp sīkumiem un lielo bildi, maznozīmīgu informāciju un fundamentālu patiesību. Mazsvarīgu detaļu šeit nebūs un jums nav sevi jānoved līdz kādai kritiskai robežai, lai varētu atļaut sev skatīties uz lietām savādāk.

Ūdensvīrs

Tuvākā pusotra mēneša laikā jums pavērsies jauns horizonts un jaunas iespējas. Šajā laikā jūs dabiski tieksities paskatīties uz visu notiekošo daudz plašāk, lai arī šobrīd sīkumiem būs kritiska nozīme. Laiks nav piemērots finansiāliem ieguldījumiem un neattaisnotam riskam. Sauss pragmatisms un lietišķums uzvarēs visu. 31. augusta pilnmēness var jūs pamudināt uz kādu neadekvātu finansiālu soli, kur ar īpašu veiksmi varat nerēķināties. Jum viegli var sanākt skaitīt naudu cita kabatā, piemirstot pievērsties tam, kas ir jūsējā. No 4. septembra noslēgsies sarežģītākais saistībā ar jūsu pagātnes attiecībām un to sakārtošana pāries savā noslēguma fāzē. Labs laiks savas ģimenes vai dzīvesvietas vīzijas atsvaidzināšanai.

Zivis

Šīs nedēļas centrālais notikums, 31. augustā gaidāmais pilnmēness, jums būs īpaši nozīmīgs, jo tas notiks tieši Zivs zīmē. Tas uzdos toni jūsu emocionālajām vajadzībām pēc drošības un stabilitātes uz mēnesi. Partnerattiecībās iespējamas svarīgas sarunas, kuras ir ļoti smalki niansētas un rada tādu kā ego cīņu. Savā ziņā jūs tieksities pēc sapurināšanās un jauna posma sākuma. Īstenoties gan tas varēs drīzāk pēc 15. septembra. Šobrīd solījumi un pienākumi, ko esat uzņēmušies, nebūs ignorējami, sevišķi pilnmēness ietekmē. Iespējams kādu svarīgu sarunu ceļā jums parādīsies jauns redzējums darba jomā un plānos kopumā. Savukārt ar 4. septembri noslēgsies ar darba vai ikdienas prioritāšu pārskatīšanu saistītais periods.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt