ai generated 8098906 1280Šoreiz nedēļa ir aizsākusies ar pavisam tukšu Mēnesi un to pavadīs dabiska gurdenuma sajūta, lai arī cik entuziastiski vai azartiski jūs nebūtu noskaņoti par gaidāmajiem dzīves notikumiem.

15. augusts būtu piemērots, lai atlaistu, pabeigtu vai kā savādāk noslēgtu svarīgus savas dzīves stāstus vai darbus. Tīrības un kārtības ieviešana savā vidē būtu ļoti vēlama, tā palīdzēs atmest nevajadzīgo un atbrīvot vietu vēlamajam. Ļoti praktiskā nozīmē - labam rezultātam būs vajadzīgs daudz mazāk tīrīšanas līdzekļu. Ieteicams īpašu tīrīšanu ieviest visā, kas ir saistīts ar sava pašvērtējuma un attiecību sāpēm un pārdzīvojumiem – izmetam bildes, pierakstus, apģērbus utt., kas saistās ar mīlas ciešanām, lieko svaru, kādu izgāšanos vai jebko citu, kas atgādina par jūsu ciešanām. Laiks pagātni atstāt pagātnei.

16. augustā, pl. 12:38, sāksies jauns Mēness cikls ugunīgi radošajā Lauvas zīmē. Šajā dienā enerģijas pārslēgsies un radīsies stiprs paātrinājums ar spontanitātes iezīmēm visā, ko jūs darāt. Ideālā variantā, ja plāni, kurus jūs vēlaties jaunmēness enerģijās palaist dzīvē, būtu izstrādāti un izknibināti iepriekš un tagad atliktu tikai pielabot nianses palaist savu lolojumu dzīvē. Savukārt, ja tieši šajā dienā plānojat uzsākt ko jaunu, tad steiga, pārsteidzība, izkaisītība un iekšējā spriedze var nebūt labākie pavadoņi tā paveikšanai.

Šis jaunmēness atnesīs pašapziņu un pašvērtību, pārliecību par sevi un gatavību sevi izpaust spilgti un nepastarpināti, varbūt pat kaut kur provokatīvi, bet tomēr, lai citiem patiktu. Radošas idejas, drosmīgi tēli un plāni, spontāni lēmumi un gatavība riskēt. Galvenās tēmas – bērni, ieņemšana, romantiskās attiecības, flirti, jebkuras skatuves mākslas un darbi, kuri prasa būt uzmanības centrā, izklaides un atpūtas, aizraušanās un ieceres, kur vajadzīga ekstra deva pārliecinātības par sevi un azarts.

Jāuzmanās būtu no pārmērīgas pašpārliecinātības un lepnības, nerēķināšanās ar citiem cilvēkiem, pārmērīgu aizraušanos ar izklaidēm, spēlēm, flirtu un azartu raisošām aktivitātēm.

Ņemot vērā visus riskus un rekomendācijas, jaunu ideju startam gana labs laiks būs no 17. līdz 21. augustam un to noteikti vajadzētu izmantot, jo no 23. augusta sāksies trīs nedēļu garais retrogradā Merkūra laiks, kas vedinās pārskatīt, pārlabot un kā savādāk atkārtoti iedziļināties visā jau paveiktajā.

17. un 18. augusts būs ļoti rosīgas un uz detaļām vērstas dienas, ar galvu varat ierakties darbos un dažādos sīkos pienākumos. Savukārt 19. augusta dienas pirmā daļa būs izteikti nemierīga un disharmoniska, viegli varat satraukties vai sadusmoties. Sestdienas vakarā un svētdien būtu piemērots ciemoties vai izbaudīt kādu kultūras pasākumu.

Lai rosīga un iedvesmojoša nedēļa!

Auns

Nedēļas pats sākums būtu vairāk piemērots aktīvai nostaļģijai. Dariet to, no kā gribat atteikties vai atvadīties. Tīrības un kārtības ieviešana savā vidē un dzīvē kopumā šajās dienās būs ļoti labs veids gan lai iekšēji sakārtotos, gan lai nomierinātos. Atvadieties no visa tā, kas saistās ar sevis noniecināšanu vai kādiem pārdzīvojumiem. Tā jūs atbrīvosiet vietu, ko ar 16. augusta jaunmēnesi varēs aizpildīt ar veselīgā pašapziņā balstītām vērtībām un aktivitātēm. Tas var pamudināt jūs rīkoties drosmīgāk, pat provokatīvāk, par pārsteigumu sev un apkārtējiem. Spontanitāte, pārmaiņas, jaunas vēsmas un veikt pārmaiņas pašu pārmaiņu pēc. Jūs tieksities pēc jaunas pieredzes mīlestībā, izklaidēs, attiecībās ar bērniem un hobijos.

Vērsis

Nedēļas sākumā jūs varat būt izteikti jūtīgi, viegli varat par kaut ko satraukties un prasīsies vairāk parūpēties par savu ķermeni. Ja vien tas būs iespējams, jūs ļoti labprāt noslēgtos mājas vidē un kādu brīsniņu ne ar vienu nesatiktos. Otrdien gan uzmanieties nepārspīlēt ar kādām ķermeņa baudiņām. 16. augusta jaunmēness jums atnesīs dzirkstošu dinamiku mājas dzīvē vai dzīves vietā kopumā. Iespējama pārcelšanās. Tāpat arī jūs pastiprināti risināsiet neskaitāmus bērnu jautājumus un negaidīti pavērsieni šeit ir iespējami. Noskaņojieties uz pārmaiņām, jo iespējams ne viens vien vēl pārsteigums šajā Mēness ciklā. Lai arī kam jūs ķertos klāt, ja darīsiet ar aizrautību, veiksme būs jūsu pusē.

Dvīnis

Jums šī nedēļa būs ļoti aktīva un pārsteigumiem pilna. Jūs viegli atradīsiet kopējo valodu ar citiem un viegli iepazīsities. Tiesa pagātnes nospiedumi jūs vēl līdz trešdienai var pamatīgi sist ārā no sliedēm. Gaidāmais jaunmēness jums atnesīs daudz jaunas pazīšanās, daudz negaidītu izbraucienu un strauju plānu maiņu. Galu galā jūs meklēsiet jaunas pieredzes un nebūsiet gatavi samierināties ar ko mazāku. Gaidāmais jaunmēness tikai pastiprināt šo “hipijisko” pasaules uztveri. Uzmanieties ko runājat vai rakstāt, šeit var iezagties pretenziju un aizkaitinājuma nots. Ārpus tā, jūs ļoti daudz varēsiet paveikt, sevišķi, ja ir jāpiestrādā pie kādām detaļām.

Vēzis

Nedēļas sākumā kā jau pie veca Mēneša būtu ieteicams iztīrīt savu telpu, ķermeni un kopējo atmosfēru ļoti daudzos līmeņos. Parūpējaties par kārtību savā vidē un droši atsakieties no tā, kam priekš jums vairs nav nekāda vērtība. Pastiprināti mēģiniet atstāt pagātnē savas emocionālās sāpes un tās lietas, kas ar to saistās. Trešdienas jaunmēness jums vietā sagādās jaunus piedzīvojumus, kas daudz vairāk var atbilst jūsu tagadējai pašvērtības izjūtai. Dzīve būs gatava jums sagādāt negaidītus pārsteigumus un jaunas pieredzes. Iespējami neplānoti papildus izdevumi saistībā ar transportu. Labas iespējas likt lietā kādus savus talantus vai prasmes, kuras var pārsteigt arī jūs pašus. Laiks pārmaiņām.

Lauva

Lai arī ar ko jums būtu jāsaskaras nedēļas sākumā, tas viss ir sīkums, jo trešdien būs ilgi gaidītas jaunmēness Lauvas zīmē. Šis būs pārsteigumiem un negaidītiem pavērsieniem bagāts laiks, kas kopumā mudinās izmēģināt kaut ko jaunu, ļauties provokācijai vai pašiem provocēt. Jūs tieksities pēc pārmaiņām pašu pārmaiņu vārdā. Jaunos plānus un ieceres īstenot var jau no 17. augusta. Sākot no ceturtdienas visu nedēļas otro pusi dažādiem sīkumiem būs ļoti liela nozīme – rakstiet, lasiet vai knibinieties, tas viss palīdzēs iekšēji nolīdzsvaroties. Jūsu pašapziņa tagad būs augsta un no šīs vietas jūs varat daudz ko dot citiem cilvēkiem, organizējot, iedvesmojot, atbalstot un palīdzot pieņemt savas kļūdas.

Jaunava

Spēks un enerģija kopumā jums būs pietiekami. Otrdien kā pie veca Mēness būtu ieteicams tīrīt, kārtot un atbrīvot vietu no visa vecā un nevajadzīgā. Jūs labprāt ieviesīsiet kārtību savos skapjos un satīrīsiet grīdas, jo tas palīdzēs likt lietā tik ļoti stipro perfekcionismu un uzmanību pret detaļām. Neizpaustā veidā tas var novest pie vieglas aizkaitināmības vai neapmierinātība ar visu. Jaunmēness jums ir sagādājis iespēju atpūsties, aizbēgt no visiem caur kādu nodarbi vai aizbraucot. Šis ir laiks, kurā lai arī ko jūs darītu, jūs atkal un atkal atgriezīsities pie jautājuma, kas jums ir patiesi svarīgs? Tas piesaistīs negaidītas situācijas un pat pārsteigumus, kas var palīdzēt jums tikt ar to skaidrībā.

Svari

Nedēļas pats sākums būtu piemērots, lai atbrīvotos no kādām mīlas sāpēm vai pārdzīvojumiem par savu izskatu. Lai arī kas jūs satrauktu, jūs mērķtiecīgi to varat atlaist, lai atbrīvotu vietu jauniem sākumiem. Gaidāmais 16. augusta jaunmēness jums atnesīs draudzību, aizrautību un labu kompāniju, pat par pārsteigumu jums pašiem. Viss svarīgākais būs jāizsijā caur savu pārliecību sietu, lai atrastu patiesi vērtīgās un jums nozīmīgās ilgtermiņa ieceres, kuras ir gana aizraujošas un iedvesmojošas, lai pievērstos to realizācijai, protams, kopā ar domubiedriem. Iespējams dosities neplānotā izbraucienā prom no pazīstamās vides vai kopumā nodosities vienatnē paveicamajiem darbiņiem. Ilgas pēc vides maiņas.

Skorpions

Šis būs provokatīvs un izaicinošs laiks, kurā jūs ļoti mērķtiecīgi tieksities pēc pārmaiņām, jaunām virsotnēm un iespaidiem. Otrdiena būtu piemērota, lai pārskatītu un atteiktos no tām ambīcijām, kuras jūs esat uzņēmušies kādu ārēju vai abstraktu iemeslu vadīti. Tās būs ieceres, kuras pie jums ir atnākušas tikai, lai jūs aizrautos un vispār sāktu kustēties un tas vai tās realizēsiet vai nē, patiesībā jau ir otršķirīgi. Tā vietā 16. augusta jaunmēness jums atnesīs tiekšanos pēc jaunas brīvības un daudz autentiskākiem mērķiem, arī ilgtermiņa iecerēs jūs būsiet gatavi ienest lielākas izmaiņas kā citkārt. Piemitīs liela uzmanība pret detaļām, reālistiskums, tieksme pēc jaunā un neslēpta ambīcija.

Strēlnieks

Pozitīvs, lai arī neviennozīmīgs laiks. Kā pie veca Mēness būtu ieteicams vairāk atpūsties un piedomāt par savu veselību, ķermeņa un vides tīrību, ļaujot sev attīrīties kā iekšēji, tā ārēji. Dažādas askēzes, prakses vai rituāli, lieti noderēs. Tā vietā jūs joprojām esat tādā kā savu vērtību un ideoloģiju krustcelēs, kur jūs mēģināt izkristalizēt to, kas patiesībā jums ir svarīgs. Ceļošana, mācības un dalīšanās, iedvesma un aizrautība. Jūs labprāt mainīsiet ikdienas paradumus, lai tuvotos savai ideālajai versijai. Tāpat jums piemitīs stipra griba un pārliecība, kas ļaus ienest vajadzīgās pārmaiņas arī profesionālajos mērķos un meklēt jaunus risinājumus jau zināmām problēmām. Grūtības pakļauties citu autoritātei.

Mežāzis

Nedēļas pašā sākumā, kopā ar aizejošo Mēness ciklu, jūs pagātnē varat atstāt visus stāstus, projekcijas, sapņus un ilgas, kas jums ir bijušas partnerattiecību jomā, kopā ar sava vājuma pieņemšanu un piedošanu sev. Tā vietā, ja esat ceļā uz jaunām attiecībām, jūsos atbrīvosies enerģija, lai tās sasniegtu. Savukārt, ja jau esat attiecībās, jūs radīsiet iespēju vēl vairāk satuvināties ar partneri. Jaunmēness kopumā vedinās uz lielām pārmaiņām un pat riska uzņemšanos. Attiecībās - ar uzticēšanos un ļaušanos. Profesionālā jomā – drosmīgi, lieli un aizraujoši projekti. Vēlme un gatavība finansiāli ieguldīties, ar ko derētu uzmanīties, labāk septiņreiz pārbaudiet, nerīkojieties mirkļa impulsa vadīti.

Ūdensvīrs

Šobrīd partnerattiecības ir jūsu centrālā dzīves tēma. Aizejošais Mēness cikls ir gatavs palīdzēt jums pagātnē atstāt senās mīlas sāpes un to atstātās rētas un stāstus, kā arī apzināties, cik daudz no visa tā, ko jūs attiecībās ieguldāt, patiesībā jūs darāt sevis paša, nevis otra dēļ. Līdz ar trešdienas Lauvas jaunmēnesi, jūsos var dzimt jauna partnerattiecību vērtības izjūta un redzējums, kurā jūs dodat daudz lielāku brīvību sev, nebaidoties otru zaudēt. Lielajos projektos vai biznesa plānos, sevišķi, ja tie saistīti ar nekustamo īpašumu, arī ir gatavas ienākt kādas lielas, atbrīvojošas pārmaiņas. Aizkaitinājums vai līdzīgs stāvoklis var mudināt jūs visu sagriezt kājām gaisā. Piemitīs drosme mainīt visu.

Zivis

Aizejošais Mēness cikls ir gatavs palīdzēt jums atstāt pagātnē dažādus pārdzīvojumus un stāstus saistībā ar jūsu bērniem vai nerealizētiem radošajiem projektiem. Ļaujiet visam iet, ir ieceres, kuras bija vajadzīgas tikai, lai jūs iedvesmotu, pārslēgtu vai vienkārši izklaidētu un to uzdevums nebija jums palīdzēt atrisināt finansiālās grūtības vai būt mīlestībai līdz kapa malai. Tā vietā 16. augusta jaunmēness jums atnesīs daudz tīrāku izpratni par to, ko jūs vēlaties darīt un kas patiesi jums var palielināt ienākumus. Jaunas darba metodes, instrumenti vai tehnikas, attiecības ar kolēģiem un viss tas, kā jūs plānojat savu ikdienu, prasīsies pilnībā pārskatīt saistībā ar jūsu jaunākajām atziņām.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt