blue g344859079 1280Šī nedēļa paies pēdējā, noslēdzošajā Mēness cikla fāzē, kuras laikā Mēnestiņš pilnībā izkusīs. Kopā ar to pamazām aprims arī emocijas un savos plānos, darbos un iecerēs pamazām tuvosities kādam pieturas punktam, atskaites posma beigām, kur apstāties un uzelpot no ikdienas skrējiena.

Neskatoties uz to, pats nedēļas sākums būs liela spara un apņēmības pilns. Visu pagājušo nedēļu briedusī sajūta, iedvesma, azarts vai aizrautība, kura mudināja iziet jaunā statusā vai lomā, izpaust kādus savus talantus, prasmes un kopumā darīt ko vairāk kā līdz šim, tagad būs savā kulminācijā. Tas palīdzēs rast iespējas pelnīt vairāk un arī izbaudīt savu dzīvi daudz pilnīgāk. Tādēļ nedēļas sākumā rekomendētu ieplānot gana kārtīgi pastrādāt, ļaujoties impulsam izpaust sevi kādā jaunā veidā, kas palīdzēs tikt ārā no ieraduma samierināties ar mazumiņu.

Vienlaicīgi šonedēļ ļoti aktīva būs šīs vasaras galvenā tēma – lepnība un augstprātība, kura var radīt visdažādākās situācijas, sākot ar aizskartu pašlepnumu (atsakoties, aizejot, ignorējot u.tml.) un beidzot savu spēku, ietekmes vai spēju pārvērtēšanu. Tas var radīt neaizstājamības sajūtu, ar pārspīlētu atbildības izjūtu un citu aprūpi. Īpaši uzmanīgi esiet 8., 9., 13. 14. augustā. Mirklīgus impulsus ieteiktu aizdomīgi pārskatīt vai tajos nav paslēpies kāds lepnības grauds. 

Pateicoties tam, ka visu šo aktivizē retrogradā Venēra un Lilita Lauvas zīmē, tad attiecības (sevišķi pagātnes), būs viena no sūrstošajām tēmām, caur kuru izspēlēsies visi augstprātības aspekti. Otra sfēra būs bērni, kur neaizstājamības sajūta, vēlme būt visam un viss priekš bērna, var atņemt izvēles un mācīšanās no savām kļūdām, iespējas.

Ieteiktu neveikt spontānus vai negaidīti lielus ieguldījumus savā ārējā izskatā, sākot ar ķermeņa plastiku, beidzot ar apģērbu, stilu un gaumi kopumā. Pastāv ļoti liela iespēja iztērēt tos savus resursus, kuri nākotnē jums lieti noderētu citur, kā arī gaume šajā laikā būs stipri mainīga un nestabila, kas šobrīd patīk, rīt var pilnībā vairs neiet pie sirds.

Ceturtdiena būs lieliska diena, kad kādu lielāku ieceri, plānu vai mērķi izrakstīt vai sadalīt mazos, reālistiskos solīšos, kas radīs tādu kā varavīksnes tiltu, kas savieno sapni ar realitāti. Ideāla diena, lai strādātu ar galvu, papīriem, risinātu naudas jautājumus, rakstītu un plānotu. Piemitīs liela uzmanība pret detaļām un vienlaicīgi spēja nepazaudēt galveno mērķi, kāpēc jūs kaut ko darāt?

Kopumā nedēļa būs ar ļoti stiprām sievišķīgām enerģijām, jūtīga un mainīga, kas var aktivizēt attiecību drāmas, pārdzīvojumus vai kādas kaprīzes, kā arī čakla un rosīga, kas var palīdzēt apdarīt ļoti daudzas praktiskās lietas. Tas kopā ar mūžam degošo sirds sajūtu, kas iedvesmo, aizrauj un piepilda dzīvi ar krāsām, lieliski var dot vajadzīgo degsmi un pašapziņu, lai soli pa solītim savā dzīvē, darbos un attiecībās ietu savas sirds izraudzītajā virzienā.

Lai sirds rada un vada!

Auns  

Fonā viena no jūsu galvenajām tēmām būs izklaide, atpūta un kā dzīvei piešķilt kādu azarta liesmu. Bijušie un nepabeigtie attiecību stāsti par sevi atgādinās stiprāk kā jel kad un jums būs liels kārdinājums uzrakstīt, uzrunāt, aicināt uz tikšanos vai kā savādāk atjaunot savstarpējo saikni. Sevišķi, ja šis cilvēks no pagātnes rada sajūtu, cik esat neaizvietojami un īpaši. Tomēr šobrīd ir arī ļoti produktīvs laiks, kad ir paaugstināta slodze darbā, kas ir ne tikai par jūsu aizņemtību, bet spēju ļoti daudz arī paveikt. Ja tas ko jūs darāt nesniedz ne vajadzīgo aizrautību, ne finanses, varat izlemt to mainīt.  Piektdien iespējams darba jomā kāds svarīgs pagrieziens. Nedēļas nogalē ieplānojiet laiku ģimenei.

Vērsis

Šī nedēļa būs ļoti svarīga un piepildīta ar daudziem pagātnes stāstiem, kas var būt saistīti kā ar jūsu izskatu, stilu, gaumi, tā attiecībām, ģimeni vai dzīves apstākļiem, kādos agrāk esat dzīvojuši. Atskatīšanās pagātnē palīdzēs apzināties un novērtēt to, kas jums ir šobrīd vai mudinās uz pārmaiņām. Spontāni lēmumi, ieguldījumi vai eksperimenti, visticamāk, sevi neattaisnos, bet var palīdzēt iedvesmoties uz daudz bagātīgāku, pārticīgāku un piepildītāku dzīvi. Jūs labprāt laiku pavadīsiet mājās, dārzā, pie dabas, drīzāk prom no visiem, kā ar kādu kopā. Mazi ikdienas darbiņi, sevišķi ar rokām, kāda knibināšanās gan nomierinās, gan sniegs spēju uz visu paraudzīties no plašākas perspektīvas un dos izaugsmes sajūtu.

Dvīnis

Nedēļa aizsāksies ar tādu kā izrāvienu, kurā jūs tā rezervēti vai distancēti no ikdienas ritma ieraudzīsiet, ka tur kur jūs šobrīd esat, ir palicis stipri pašauri. Jūs tieksities paplašināt savu redzesloku, izpausmes veidu vai cilvēku loku ar kuru ikdienā mijiedarbojaties. Jūsu īstais laiks šonedēļ sāksies no ceturtdienas, kad galva būs pilna ar idejām, labprāt runāsiet, rakstīsiet, stāstīsiet, pētīsiet un analizēsiet. Jūs būsiet sociāli aktīvi un viegli pielāgosieties jebkuriem apstākļiem. Uzmanieties pārāk lielu lomu piešķirt cilvēkiem, kuru sacītajam nav seguma. Ja redzat, ka “karalis ir pliks”, tad nedomājiet, ka jums tikai tā liekas. Pašķetiniet, ko ir vērts klausīties un kura viedoklim uzticēties.

Vēzis

Priekšplānā joprojām ir pašapziņas un naudas jautājumi. Šonedēļ būtu ieteicams domāt plašāk un skatīties ilgtermiņa ieceru virzienā. Ideālajā variantā - sadalīt tālejošos plānus mazākos etapos un dudināt izraudzītajā virzienā. Ja nebūs skaidrs mērķis, jūs viegli pazaudēsities ikdienas sīkumos. Vēl būtu jāuzmanās no lieliem spontāniem pirkumiem pašapziņas celšanai. Ļoti iespējams iztērēsiet tik ļoti vajadzīgos līdzekļus, bet rezultāts nebūs gaidītais. Ceturtdiena būtu ļoti piemērota plānošanai, kad viegli varēsiet apvienot vīziju un zināšanas ar reālistiskiem rīcības soļiem. Nedēļas nogalē būsiet ļoti jūtīgi un emocionāli, vislabāk jutīsities ģimenes lokā, rūpējoties un daloties ar savu empātiju un siltumu.

Lauva

Šajā nedēļā jums būs daudz izaicinājumu un spēcīgi kārdinājumi. Viegli būs pārspīlēt jebkamā, kam ķersities klāt. Visas klasiskās Lauvas zīmes kvalitātes būs izpaustas ļoti nenotušētā veidā. Ja vēlēsities uzmanību – tad to iegūsiet par katru cenu. Ja kaut ko pirksiet, mēra izjūta nebūs jūsu draugs.  Ja radīsies sajūta, ka bez jums nekas vispār nevar notikt, apkārtējie pašķirsies un ļaus jums plosīties. Apvainojušās Lauvas izlems lepni aiziet saulrietā, paziņojot, ka tā viņām būs labāk, bet pēcāk pārdzīvos, ka otrs nemēģina jums pielabināties. Šī ir trakulīga, nedaudz dulla nedēļa. Tajā daudz kas var noiet greizi, tādēļ esiet īpaši uzmanīgi un savā aizrautībā riskējiet tikai ar to, ko esat gatavi arī zaudēt.

Jaunava

Šo laiku vajadzētu izmantot maksimāli. Enerģijas jums ir daudz, idejas reālistiskas un vajadzīgas. Arī apkārtējiem jūs šobrīd radīsiet ļoti pārliecinoša un jaudīga cilvēka iespaidu, tā dēļ uz jums paļausies un uzticēsies un vispār var uzrasties kāda izaicinoša, bet ļoti patīkamas dzīves iespēja. Tas ka privātajā dzīvē vai iekšējā pasaulē jums šobrīd varētu būt bardaks, tas apkārtējiem nav jāzina. Tas norādīs uz īpašām brīvā laika vajadzībām – satikšanās ar senu mīlestību, ceļošana, slepeni piedzīvojumi, dēkas un azarts. Ja nodarbojaties ar mākslu, jūsu pāri plūstošais radošums palīdzēs radīt kādu šedevru. 10. un 11. augusts būtu piemērots darba un karjeras jautājumu risināšanai. Labi vedīsies sarunas. 

Svari

Šī nedēļa būs ļoti izaicinoša, pilna svarīgām, sarežģītām izvēlēm un kārdinājumiem. Apgalvojums – nekādu kompromisu, es vēlos visu! – šonedēļ var būt jums stipri raksturīgs. Tas izpaudīsies skaistumkopšanā, stilā, pirkumos un, protams, arī attiecībās. Jūs vairs nebūsiet gatavi mīļā miera labad paciesties, nogaidīt vai samierināties. Ja jūs paši sev neatzīsiet, ka šobrīd nekādi kompromisi jums vairs neder, varat kļūt nīgri vai pat mēģināsiet no visiem aizbēgt, visticamāk, neveiksmīgi. Šis ir laiks, kad draudzēties un atjaunot attiecības ar veciem draugiem un izdzīvot senos stāstus līdz galam. Lai šoreiz atvadoties sirdī nepaliktu sveloša nepabeigtības sajūta. 10. augustā rakstiet vai izrunājieties.

Skorpions

Nedēļa ir sākusies ar lielu izaicinājumu, visticamāk, partnerattiecībās, pateicoties kam jūs šobrīd varat pārskatīt savus dzīves lielos mērķus un fokusēties uz galvenajiem uzdevumiem. Katrā gadījumā, tagad jums ir stipri pašauri jebkurās kurpēs, tādēļ tā vai citādi meklēsiet, pētīsiet un aktīvi lūkosities pēc jaunām iespējām. Iespējams jums tagad būs jāizdara kāda svarīga izvēle, kas var būt gana redzama un ambicioza. Jums viegli var rasties neaizstājamības sajūta vai stila un imidža saglabāšanas aktualitāte, kas izvēles izdarīšanu tikai apgrūtinās, nedodot pilnu rīcības brīvību. Jūs ļoti veiksmīgi šonedēļ varat darboties pie kādiem ilgtermiņa sadarbības plāniem, kuri nākotnē var nest labus augļus.

Strēlnieks

Izaicinoša nedēļa, kura nedos mieru, kamēr jūs neizdarīsiet kaut ko, kas sniedz izaugsmes, paplašināšanās vai nākamā dzīves posma sajūtu. Pie tam, viskomfortablākajās un ierastākajās ikdienas darbībās. Labs laiks, lai attīstītu jaunus ieradumus, kaut ko apgūtu. Darbā jūs negribot nokļūsiet autoritatīvā pozīcijā, kad no jums daudz kas būs atkarīgs. Ja šajā laikā dodaties kādā ceļojumā, piedzīvojumi ir garantēti, arī romantiskie. Tikai uzmanieties no pārspīlējumiem un mēģiniet savlaicīgi sev pateikt stop. Pārmēru neriskējiet ar to, ko jūs īsti neesat gatavi zaudēt. Ceturtdiena būs izcili piemērota darba pārrunām un komunikācijai kopumā, kad jūs veiksmīgi varat sevi parādīt un caur to sasniegt kādus mērķi.

Mežāzis

Nedēļas sākums būs ārpus jūsu komforta zonas, bet tas dzīvei iedos jaunu garšu un svaigu perspektīvu. Jūs vēlaties gūt prieku, mīlestību un labsajūtu no dzīves, tas ir galvenais iemesls, kāpēc tik daudz arī strādājāt. Tagad jūs varat izbaudīt savus darba augļus, bet tas nevienā mirklī nenozīmē nekā nedarīšanu, tieši otrādi, eksperimentēt ar garšām, pieredzēm un sajūtām, lai tajā visā atklātu, kas tieši jūs šobrīd iepriecina visvairāk. Paralēli tam jūs ilgojaties pēc īpašas, gandrīz vai pārdabiskas tuvības un pašatdeves, šīs ilgas var izprovocēt jūs uz drosmīgiem eksperimentiem vai pamudināt uz neraksturīgiem tēriņiem, arī investīcijām biznesā. Risks būs tajā, ka lēmumi vēl nav pieņemti un īstās izvēles izdarītas.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa var kļūt par tādu kā kulminācijas brīdi veselam blokam jautājumu, satraukumu, vēlmju un baiļu saistībā ar jūsu attiecībām. Šī tēma tagad savā intensitātē, kārdinājumos, izvēlēs un sajūtas burtiski cels augšā visu, arī to, kas paslēpies jūsu zemapziņā. Lai cik ļoti arī negribētos, visticamāk, tā pa labam īsti nesanāks, pārāk daudz pārsteigumu un negaidītu pavērsienu vēl ir iespējami. Jums būs jāizdara svarīga izvēle un vismaz iekšēji jūs to šonedēļ arī izdarīsiet, lai arī pats lēmums uzskatāms būs tikai septembra beigās vai pat oktobrī. Ceturtdien ir lieliska diena, kad plānot finanses un ilgtermiņa ieguldījumus nekustamā īpašumā. Nesteidzieties un emocijās neko nerisiniet, visam būs vajadzīgs laiks.

Zivis

Šī nedēļa jūs sagaidīs ar izaicinājumu darbā, savā ikdienā, pienākumos, kas palīdzēs jums spēcīgi paplašināt to cilvēku loku ar kuru parasti komunicējat. Lai arī ne vienkārši vai komfortabli, bet tas nesīs vērtīgus augļus nākotnē. Tādēļ aicinu uzdrošināties, vienlaicīgi nepazaudējot veselīgu balansu. Iedvesma, radošums vai azarts var jūs pārņemt tā, ka uz mirkli var pazust pamats zem kājām, par naudu un ieceres reālistiskumu nemaz nerunājot. 10. un 11. augustā būtu ieteicams pavadīt laiku ar ģimeni. Izrunāšanās ar partneri palīdzēs iziet jaunā attiecību posmā. Ceturtdien noteikti varat plānot, kārtot un rēķināt arī ilgtermiņa ieceres, jūs būsiet ar gana pozitīvu skatu nākotnē un absolūti reālistiski.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt