ai generated gccd581664 1280Šī nedēļa paies pilnmēness noskaņās, kura precīza kulminācija gaidāma 1. augusta vakarā, pl. 21:33, Ūdensvīra zīmē. Tas aktivizēs tādas tēmas kā draudzība, radošums, interesanta laika pavadīšana, aizraušanās un piederības sajūta kādai interešu grupai, humora izjūtu un alkas pēc brīvības.

Kā jau pie pilnmēness, aktivizēsies dzīves pretmeti, kas var paaugstināt stresa līmeni, steigu un izmētātību aktivitātēs.

Ļoti liels akcents būs uz darbu un to, kā jūs varat būt noderīgs citiem cilvēkiem vai pasaulei kopumā. No šejienes pārspīlēta pienākuma apziņa mīsies ar bezspēcību notiekošā priekšā, bet apstāties un neko nedarīt arī nebūs iespējams. Tieši otrādi, neskatoties uz to, kā jūsu prāts iztulkos notiekošo, varbūt uzkārsies uz kādām detaļām vai pārmēru satrauksies, risinājums slēpsies darīšanā. Vienalga cik nesasniedzams, sarežģīts, piņķerīgs vai visādi citādi biedējošs neliktos izraudzītais mērķis, tikai un vienīgi darīšana kaut ko lietas labā palīdzēs jums atrast to notikumu ķēdi, kura sniegs labsajūtu un gandarījumu.

Ļoti labi veiksies ar darbiem un pienākumiem, kur ir vajadzīga liela precizitāte un uzmanība pret detaļām. Iespējams paveikt visnepateicīgākos un pacietību prasošākos darbus, t.sk., arī sakārtot kādus dokumentus un atrisināt birokrātiskus piņķerus.

Iekšējais noskaņojums vēl joprojām būs gana spilgts un ārišķīgs. Iespējams lepnības vai augstprātības radīti pārpratumi vai nepatikšanas. Veselīgā izpildījumā būtu ieteicams atrast katram savu skatuvi, kur jūs esat talantīgs, prasmīgs un varat saņemt atzinību, tas nomierinās vēlmi diktēt visiem savus noteikumus un nevietā pievērst sev uzmanību.

Fonā būs jūtama nepieciešamība virzīties uz kādu svarīgu mērķi, tālejošu ieceri vai plānu. Laikā ap pilnmēnesi būs atbalstošas enerģijas, lai kaut nedaudz pavirzītos uz priekšu iecerētajā. Minētajiem akcentiem nekur nezūdot, jau no 7. augusta pavērsies daudz pozitīvāks un plašāks skatījums uz notiekošo, līdz ar radošāku un mērķtiecīgāku darbošanos.

Atgādinu, ka šis ir mīlestības pārbaudījumu un testu laiku, notiekošais ir vērsts uz lielāku un dziļāku apzinātību attiecībās, pašatdevē un mīlestības izpausmēs. Tāpat šajā laikā varam tikt izaicināti paši ar savu azartu, vēlmes pēc prieka un baudām, izklaidēm un iedvesmu, aizmirstot vai palaižot garām kādas svarīgas iespējas.

Kopumā nedēļa būs ļoti enerģiska, izaicinoša, jaudīga un rosīga. Mierīgākās dienas būs 3. un 4. augusts, kad nedaudz ievilkt elpu, jo jau no sestdienas atsāksies ļoti liela dinamika.

Lai čaklas darbošanās!

Auns  

Gaidāma rosīga nedēļa, kurā darbi un nedarbi būs pilnas rokas. Šajā nedēļā jūs varat ļoti ražīgi pastrādāt, kas ilgtermiņā var nest ļoti labus finansiālos augļus. Tādēļ, ja ir kaut kas ieplānots, tad bez liekas filozofijas un emocionalizēšanas ķerieties vien klāt. Tagad jūs spēsiet strādāt daudz uzmanīgāk pret detaļām un pacietīgāk, kā citos laikos. Jūs, visticamāk, ļoti labi apzināties, ka esat īpaši svarīgi cilvēki, tādēļ apkārt valdošās provokācijas sava pašsvarīguma celšanā, jums var iet secen. Pilnmēness jums aktivizēs mīlas, izklaižu, draudzības un dzīvespriecīgo šķautni. Jūs labprāt apmeklēsiet kultūras pasākumus, iesiet uz randiņiem vai darīsiet visu to, kas jūs spēj patiesi iepriecināt.

Vērsis

Jums šis ir ļoti svarīgs laiks. 1. augusta pilnmēness jums aktivizēs nepieciešamību atrast līdzsvaru starp profesionālo un mājas dzīvi. Starp saviem mīļajiem un dārgajiem un tiem mērķiem, solījumiem un ambīcijām, kuras esat uzņēmušies. Šī nedēļa jums palīdzēs būt kaut kādā mērā patiesākiem un autentiskākiem. Jūs daudz vieglāk izpaudīsiet savu patieso dabu, nekā citos laikos un daudz nedomājiet un neanalizējiet to. Vienkārši esiet un no šī stāvokļa dariet visu to, kas jums ir svarīgs. Liels akcents uz bērniem vai mīļoto cilvēku, kur var diezgan daudz aiztecēt jūsu enerģijas, bet tas palīdzēs jums sajusties kā kam vairāk, nekā to apzinājāties līdz šim, kā jaunas lomas vai statusa apliecināšana darbībā.

Dvīnis

Šis jums var būt gana saspringts, bet vienlaicīgi iespējām bagāts laiks. Veidā kā jūs sevi pasniedzat vai runājat ar apkārtējo pasauli var iezagties augstprātības nots, no kurienes izaugs iekšējais vai ārējais konflikts. Piemēram, jums var nākties saskarties ar citu autoritāti, kura pamāca, aizrāda vai norāda uz kādu trūkumu vai pārmērīgu optimismu. Esiet pacietīgi un neuztveriet neko personiski, paņemiet šo jauno izpratni un ņemiet to vērā tālākajās iecerēs. Ja jums ir padomā dzīvesvietas maiņa, remonts vai kādas citas pārmaiņas ģimenē, tad šobrīd, tikmēr kamēr jūs nestrīdaties ar likumu vai kādu autoritāti (sevišķi 2. un 3. augustā), jums var pavērties ļoti labas iespējas ar ilgtermiņa perspektīvu.

Vēzis

Šī pilnmēness nedēļa jums aktivizēs visas iespējamās tēmas un jautājumus, kuras ir saistītas ar jūsu finansiālo situāciju kopumā. Retrogradā Venēra līdz pat oktobrim tādā vai savādākā veidā vedinās jūs rast jaunu pieeju veidam kā jūs pelnāt naudu, visticamāk, jūs vairākkārtīgi atgriezīsities pie vieniem un tiem pašiem soļiem, iecerēm vai vēlmēm, katrā reizē mēģinot atrast, kas ir tas, ko palaidāt garām iepriekšējā reizē. Nebaidieties no savām vēlmēm un finansiālajām ambīcijām, baidieties tās noliegt un samierināties ar mazumiņu. Komunikācijā, visā ko stāstāt, skaidrojat, popularizējat, rakstāt vai kādā savādāk veidā izpaužat, būt vajadzīga liela rūpība, uzmanība pret detaļām, precizitāte un sistemātiskums.

Lauva

Šī pilnmēness nedēļa jums būs ļoti spilgta un neaizmirstama, sevišķi, ja esat ieplānojuši apmeklēt kādus svētkus vai organizēt svinības. 1. augusta pilnmēness tiešā veidā izaicināt, provocēs un arī iedvesmos visu to, kas jūs esat, tas mudinās būt sabiedriski aktīviem, iziet cilvēkos un īpašu uzmanību pievērst savām attiecībām. Tikai šādā dinamiskā un sprakšķošā pretrunīgumā, kas no vienas puses rauj gandrīz uz pusēm, bet no otras puses palīdz justies ļoti vajadzīgiem, svarīgiem, neaizstājamiem un īpašiem, iedod dzīvei pavisam citu garšu un azartu. Bez tam, šis būs ļoti labs laiks kādiem profesionāliem centieniem un ambīcijām, kas var palīdzēt jums iziet jaunā amatā, statusā un palielināt ienākumus.

Jaunava

Enerģiska nedēļa un jaudīgs laiks. Šis pilnmēness jums aktivizēs jautājumus, kā jūs varat būt noderīgi pasaulei, ne tikai no tīri egoistiskā un materiālā izdevīguma perspektīvas, bet aptverot arī tās sfēras, kas nekādā veidā nav saistītas ar naudas pelnīšanu. Jūsu pašatdeve būs liela un perfekcionisms izpaudīsies visā, kam ķersities klāt. Neskatoties uz to, neaizmirstiet par atpūtu un veselīgu pašatjaunošanos. Ja atbildes meklēsiet ar loģikas un analīzes palīdzību, jūs varat iestrēgt izpētē, palaižot garām īsto mirkli rīkoties. Šis būtu piemērots brīdis kādam ceļojumam, mācībām vai apmācību vadīšanai, kā arī darboties ilgtermiņa ieceru vārdā, neiemainot ikdienas niekus pret lielo bildi.

Svari

Šobrīd jums aktīvas ir divas pretrunīgas tendences. No vienas puses, pilnmēness pacēlums, azarts un aizrautība, kas piešķirs vēlmi priecāties, izklaidēties un izklaidēt, iet uz randiņiem, flirtēt, draudzēties un vienkārši izklaidēties labā kompānijā. No otras puses, jūs labprāt laiku pavadīsiet vienatnē vai stipri noslēgtā vidē, dārzā, dabā, ceļojumā vai varbūt kādā retrītā. Lai savā dzīvē kaut kur tiktu uz priekšu, jums vajadzēs nedaudz atiet no visiem solījumiem, prasībām un atbildībām, lai atjaunotos un saprastu, kas ir tas, ko jūs paši patiesībā vēlaties ārpus visiem ārēji uzliktajiem pienākumiem. Ieteicams būtu rakstīt dienasgrāmatu vai rast iespēju izrunāties, tas palīdzēs tikt ar sevi lielākā skaidrībā.

Skorpions

Šis jums ir ļoti ambiciozs laiks, kad, neskatoties uz jūsu instinktīvo tendenci slēpties no atklātām un publiskām aktivitātēm, jūs ļoti dabiski varat nonākt uz kādas skatuves vai ieņemt autoritatīvu lomu, ar papildus atbildību. Tieši pilnmēness aktivizēs spontanitāti, rotaļīgumu un gatavību “spēlēt atklāti”, lai arī kādu spēli jūs spēlētu darbā, mājās vai attiecībās. Šajā laikā jebkāda analīze un pārmērīga ieciklēšanās uz mazām neatbilstībām vai novirzēm no kopējā plāna, radīs tikai nevajadzīgu apjukumu un vilcināšanos.  Šis ir labs laiks, lai ļoti uzņēmīgi darbotos savu ilgtermiņa ieceru vārdā, soli pa solim, pacietīgi virzoties cauri neziņas, baiļu vai apjukuma džungļiem, pretī jauniem panākumiem.

Strēlnieks

Šis jums būs enerģisks un jaudīgs pilnmēness, kurā daudz runāt, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, mācīties vai mācīt citus, iedvesmoties un radīt. Šī nedēļa jums palīdzēs pārslēgties uz kādu jaunu sevis vai pasaules uztveres konceptu, kas var spēcīgi iedvesmot un pacelt jaunā pašapzināšanās līmenī. Labs vai pat ideāls laiks ceļojumiem. Bez tam jūs dabiski daudz enerģijas ieguldīsiet un atraktīvi meklēsiet risinājumus, lai sasniegtu savus mērķus vai izietu jaunā amatā, lomā vai statusā. Iespējams paaugstinājums vai labs darba piedāvājums. Darba vidē jums būs iespēja izcelties vai saņemt kādu atzinību no kolēģiem. Vienīgi mājās vai ģimenē priekšplānā būs vairāk pienākumu un līdz ar to maz gribēsiet uzturēties.

Mežāzis

Šī pilnmēness nedēļa jums aktualizēs naudas jautājumus. Priekšplānā var izvirzīties kādi ikdienas tēriņi vai vajadzības, kuras vedinās pārskatīt un daudz drosmīgāk izskatīt savas finansiālās iespējas. Šis var būt laiks, kad jūs varat apdomāt sava biznesa veidošanas iespējas vai papildus ieguldījumus tajā. Tiesa, kredītiem, investīcijām un citiem lieliem ieguldījumiem šis nebūs pats pateicīgākais laiks. Drīzāk sāciet izvērtēt un izskatīt iespējas, bet finansiālo daļu gan atstājiet uz septembra otro pusi. Vēl šajā nedēļā jūs varat atrast kādu hobiju vai aizraujošo nodarbošanos, kas ne tikai palīdzēs jums būt ļoti labā omā, bet arī virzīties pretī tiem mērķiem un iecerēm, kurus sev esat izvirzījuši.

Ūdensvīrs

Šī nedēļa ar tās jaudīgo un dzīvespriekā sprakšķošo pilnmēnesi Ūdensvīrus ietekmēs vistiešāk. Jūsu emocijas viegli ies pa gaisu – te uz vienu, te otru pusi, un savaldīt tās nemaz nebūs tik vienkārši. Tas var izvērsties par vienu no tiem dzīves posmiem, kad daudz visa kā notiek vienlaicīgi. Lielākais risks savas emocijas uztvert pārāk nopietni, jo patiesībā, vismaz laikā ap 1. augustu viss viegli un ātri vēl var mainīties. Attiecības būs viena no galvenajām notikumu arēnām, kur šis pilnmēness var jūs paraustīt. Var gadīties kāds pārsteigums ne tikai no esošā partnera, bet arī bijušā… Ārpus tā, jūs šobrīd esat uzņēmīgi noskaņoti, un viegli varat iziet uz risku, vien finansēs gan būs nedaudz jāpiebremzē.

Zivis

Gaidāmā nedēļa jums būs gana aktīva un piepildīta. Šis pilnmēness priekšplānā izvirzīs nepieciešamo atpūtu un balansu ar ikdienas pienākumiem. Šis var būt tāds kā aizbēgšanas laiks, kad jūs laiku pavadāt tikai ar pašiem tuvākajiem vai vienatnē, prom no visiem un visa. Tomēr kā jau pie pilnmēness, miers un harmonija īsti nav paredzama, drīzāk nepārtraukta žonglēšana starp pienākumiem un svētajiem atpūtas mirkļiem sev. Paralēli tam, šobrīd būs ļoti grūti atrast kopēju valodu ar savu partneri, iespējams jums atšķirsies priekšstati par to, kas ietilpst otra pienākumos. Tanī pat laikā, jums ir iespēja paplašināt savu redzes loku, daudz ko jaunu uzzināt, iepazīties ar interesantiem cilvēkiem un praksē nostiprināt savus ideālus.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt