trees g808755fd2 1280Mēnestiņš turpina pieņemties savos apmēros un jūs varat nobriestat savos plānos, darbos un iecerēs. Laiks jauniem sākumiem ir gana labs, sevišķi, ja tie neprasa lielus tūlītējus finansiālos ieguldījumus.

Viegli ļausities komplimentiem, uzslavām vai neaizstājamības sajūtai, kā rezultātā varat pārcensties vai pazaudēt jebkādu mēra izjūtu. Apjukums var iestāties dēļ retrogradās Venēras, kura var ienest bardaku prioritātēs. Tagad atšķirt, kas jums ir vajadzīgs, kas nav, kam vairāk pievērsties un ko var atliktu uz vēlāku, kļūs īpaši sarežģīti. Tādēļ arī skaisti pateikti vārdi ne vienmēr sakritīs ar darbiem.

Liels akcents uz visa veida attiecībām, sevišķi romantiskajām un tām, kas ļauj sajusties ļoti īpašiem. Šis ir laiks, kad pārskatīt un sakārtot pagātnes attiecības. Jūsu dzīvē var atgriezties kāds no bijušajiem sirds āķīšiem, atgādinot par senajiem labajiem un sliktajiem laikiem. Šādu notikumu galvenais uzdevums ir palīdzēt izkristalizēt, kas ir jūsu patiesās vērtības, par ko liecinās gan tas par ko domājat, gan tas, kam reāli ikdienā veltāt savu laiku un uzmanību.

Šī perioda enerģijām pieticība nebūs raksturīga. Tādēļ jāuzmanās nepārtērēties, sevišķi visā kas ir saistīts ar skaistumu, izskatu un attiecībām. Neļaujieties impulsīviem lēmumiem par dārgām skaistuma procedūrām. Estētiskais efekts jūs var līdz galam neapmierināt vai var nākties atgriezt preci vai veikt korekcijas skaistuma procedūrā.

No 29. jūlija līdz 5. oktobrim galva būs aizņemta ar praktiskajiem ikdienas jautājumiem - perfekcionismu un kā visu izdarīt vislabāk? Tūkstoš sīkumiem būs nozīme un jūs labprāt iedziļināsities tajos. Labs laiks arī ražas vākšanai, produktu apstrādei un gatavošanās ziemai. Ja savā prātā nebūsiet tikuši skaidrībā ar to, kāds jums ir personisks labums no tā, ko jūs darāt, visticamāk, saskarsities ar iekšējo sabotieri.

Ārpus tā, šonedēļ var ļoti čakli pastrādāt, veicot tādu kā saņemšanos, lai izdarītu to, ko jau sen bijāt apņēmušies. Tas jums palīdzēs ilgtermiņā sasniegt tos mērķus un tās virsotnes pēc kurām tiecaties.

Lai izdevusies nedēļa!

Auns

Lai arī ar ko jūs būtu aizņemti, neaizmirstiet par ballīti un laiku sev. Mīlas joma jums tagad var būt ļoti aktīva, kad jūs saskarsities ar nesakārtotām pagātnes attiecībām vai mīlas stāstiem, kuri jūsu sirdī vēl nav atraduši mieru. Kā apburti jūs tagad varat ieciklēties uz vienu cilvēku, veltot pat pārāk daudz laika un uzmanības, ignorējot visu apkārtējo. Kas ir tas, kas jūs patiesi iedvesmo un aizrauj? Kas jums sniedz īpašu piederībās vai esības izjūtu? Laiks atcerēties kādu sen piemirstu hobiju, kas reiz jums sagādāja lielu prieku. Saņemot citu uzmanību vai komplimentus, viegli parakstīsities vai iesaistīsities ar tur, kur patiesībā nemaz īsti nevēlaties būt. Paaugstināta un izturību prasoša ikdienas slodze.

Vērsis

Mājas lietās un ģimenes jautājumos jūs viegli iesiet uz kompromisiem, pielāgosities un adaptēsities. Jums būs ļoti svarīgi visu izdarīt skaisti un gaumīgi, tā, lai pēc iespējas visiem viss ļoti patiktu. Iespējams kādi ieguldījumi un izmaiņas dzīves apstākļu uzlabošanā. Nebūtu ieteicams veikt spontānus un dārgus estētiskos uzlabojumus, jo rezultāts var līdz galam neapmierināt jūs ilgtermiņā. Lai atstātu iespaidu vai izdabātu, jūs varat stipri pārcensties. Mīlas dzīvē iespējama lielāka dinamika, tomēr šobrīd drīzāk ar akcentu uz pagātni, nevis nākotni. No 29. jūlija līdz pat oktobrim jūs labprāt pievērsīsities hobijiem vai arī kādiem smalkiem ar rokām veicamiem darbiem, kur precizitātei būs liela nozīme.

Dvīnis

Šobrīd uzturēt vai atjaunot kontaktus ar kādiem jums svarīgiem cilvēkiem, kļūs ļoti aktuāli. Jūs nodarbosities ar mērķtiecīgu socializēšanos, būšanu īstajā vietā un īstajā laikā, lai būtu pamanīts, novērtēts vai atpazīts. Viegli dalīsities ar komplimentiem un arī paši kļūsiet vāji un ietekmējami komplimentu priekšā. Rakstīt skaistus pateicības vārdus, popularizēt, reklamēt, pārdot vai iedvesmoti izcelt kādu cilvēku, pieredzi vai situāciju, kļūs daļa no vēlmes apburt apkārtējos ar savas valodas vai vēstījuma skaistumu, kas var palīdzēt jums saņemt arī vēlamo uzmanību un sajūtu, ka tiekat sadzirdēti. Tāpat, tas soli pa solītim palīdzēs jums tikt skaidrībā ar to, kas tad ir jūsu patiesās vērtības un prioritātes.

Vēzis

Jums noteikti kaut kur azotē ir paslēpts ne viens vien talants, prasme vai dotības, kuras kaut kādu iemeslu dēļ aktīvi līdz šim neesat izpauduši. Šis ir laiks, kas var jums palīdzēt atgriezties atpakaļ laikā un sajūtās, lai atgūtu kontaktu ar šo paslēpto iekšējo resursu, vēl jo vairāk, ka jūsu finansiālā situācija uz to šobrīd stipri motivēs. Jūs labprāt daudz tērēsiet, tādēļ būs vēl jo svarīgāk daudz pelnīt. Ja jūs jūtīsities, ka esat palikuši parādā kādu pateicību, dāvanu vai uzmanību, jūs visticamāk cītīgi mēģināsiet to aizpildīt, tik neaizraujieties un lieki nepārspīlējiet. Svarīgākais nav daudzums, bet tas, vai jūs darāt no sirds. Pamazām pieaugs arī jūsu sociālā aktivitāte, ilgtermiņa plānošana un dalīšanās.

Lauva

Spilgts laiks, kad mirdzēt, iedvesmot un nošarmēt apkārtējo pasauli. Jūs labprāt būsiet uzmanības centrā, piesaistīsiet sev uzmanību un uzņemsities tās lomas, kuras to nodrošinās. Jūsu mirdzošajam skatienam un siltajai personībai būs grūti pretoties. Tomēr, jums var būt tāda kā pārspīlēta vēlme izcelties un saņemt komplimentus, kā rezultātā jūs varat izdomāt veikt kādus estētiskos uzlabojumus, kuri var būt nedaudz pārspīlēti, vai kas vēlāk jūs pašus var neapmierināt. Vēl, jūs pārāk jau ietekmēsities no saņemtajiem un arī gaidītajiem, bet nesaņemtajiem, komplimentiem, kas var stipri ietekmēt noskaņojumu un pašvērtējumu. Šobrīd tiek atsijāti graudi no sēnalām, lai palīdzēt jums atklāt savu patieso pašapziņu.

Jaunava

Kas ir jūsu spēks? Kas šobrīd ir atkarīgs tikai un vienīgi no jums pašiem? Ejiet uz iniciatīvu, uzņemieties atbildību par to un vienkārši dariet. Šajā un nākamajā nedēļā jūs varat spert milzu soļus pretī savai nākotnei, labākajai sevis versijai. Vēl joprojām būtu ļoti jāskatās nepārspīlēt un savu ikdienu veidot sabalansētu, neaizmirstot arī par kvalitatīvu atpūtu un miegu. Lai arī cik liels jums nešķistu iekšējais bardaks, no 29. jūlija viss kļūs daudz saprotamāks un skaidrāks. No šī brīža līdz pat oktobra sākumam jūs ļoti daudz domāsiet un runāsiet par sevi un no sevis, liekot apkārtējai pasaulei jūs sadzirdēt un rēķināties ar jūsu viedokli. Jūs ļoti labprāt darbosities ar smalkām detaļām un piestrādāsiet pie niansēm.

Svari

Šis ir laiks, kad pārskatīt un pārvērtēt visa veida attiecības jūsu dzīvē – draudzību, partnerību un laulību. Pārliecinieties, ka tās nav aizgājušas destruktīvā vai toksiskā izpildījumā. Jūs ļoti labprāt visu risināsiet skaisti, harmoniski un eleganti. Pat tad, ja atklāsiet, ka kāds cilvēks jūsu lokā ir kļuvis pārāk nevēlams, jūs visu risināsiet ļoti mierīgā un otru neaizskarošā veidā. Iespējams, ka šajā laikā jūsu dzīvē atkal iegriezīsies kāds cilvēks no pagātnes, ar kuru attiecības ir pārtrauktas, bet nav līdz galam sakārtotas, izraisot spilgtas emocijas. Jums beidzot būs jāsatiekas un ar šo cilvēku jāizrunājas. No 29. jūlija jūs daudz ko noklusēsiet un paturēsiet pie sevis, ko apkārtējie var uztvert ļoti pretrunīgi.

Skorpions

Šajā un nākamajā nedēļā jūsu enerģija dabiskā veidā plūdīs uz kādiem tālejošiem plāniem, iespēju izmantošanu vai svarīgas ieceres virzienā, kur praktiskumam un smalkām detaļām būs liela nozīme. Nepalaidiet garām šo svarīgo ceļa vēju, kas palīdzēs lieliem soļiem virzīties uz jums svarīgu mērķu sasniegšanu. Lielu daļu nedēļas jūs veltīsiet kādai sevis prezentēšanai, uzstāšanās vai cita veida uznācienam, šoreiz ar stipru pagātnes piegaršu. Iespējams saistībā ar ko tādu, ko agrāk esat darījuši. Jūs būsiet komplimentu un uzslavu jūtīgi, un labprāt saņemsiet cildinājumu par paveikto. No 29. jūlija jūs daudz runāsiet, rakstīsiet un plānosiet visu nepieciešamo, lai iekustinātu savas tālākās ieceres.

Strēlnieks

Labprāt dalīsities ar citiem cilvēkiem savās zināšanās, uzskatos, vērtībās un ideālos. Iespējams jūs atkārtoti pievērsīsities kādai zināšanu sistēmai, no kuras iedvesmoties. Vides maiņa arī šobrīd jums nāks tikai par labu, tādēļ izmantojiet jebkuru iespēju doties kaut nelielā izbraucienā. Profesionālajā jomā notiek gatavošanās un virzīšanās uz kādu svarīgu nākamo etapu. Tas var būt cits darbs, paaugstinājums, papildus atbildības uzņemšanās vai kādu citu svarīgu iespēju izmantošana. No 29. jūlija līdz pat oktobrim jūs daudz domāsiet, runāsiet vai stāstīsiet citiem par saviem mērķiem un to, kur jūs tālāk vēlaties savā dzīvē būt. Tomēr pāri visam – iedvesmoties, iedvesmot citus un kaut kādā veidā daudz vairāk likt lietā savas prasmes un zināšanas.

Mežāzis

Jūs ilgosities pēc kāda brīnuma, maģijas, īpaši dziļa un skaista tuvības mirkļa ar otru cilvēku. Iespējams vairāk vārdos un sajūtās, nekā darbos un praktiskā izpildījumā. Jūsu pagātnes stāsti, ilgas un cerības ir uzjundījušas jūsos tos slāņus, kuri vedina pāriet kādā jaunā, svarīgā dzīves etapā. Iespējams, lai tiktu skaidrībā pašiem ar sevi, jūs vēlēsities ar kādu izrunāties par visu, kas jums uz sirds būs sakrājies. Šis ir laiks, kad atkārtoti celt gaismā savus biznesa projektus vai ieceres, kuri kaut kādu iemeslu dēļ iepriekšējā reizē kaut kur iestiga. Šajā un nākamajā nedēļā jums būs ļoti svarīgi kaut kā daudz autentiskāk un patiesāk izpaust savu darbu, vērtības un ideālos, ievijot tos savos nākotnes plānos.

Ūdensvīrs

Šis laiks jums būs par un ap attiecībām, laulību, bijušajiem un kā tajā visā noorientēties, atrast savas patiesās vērtības un soli pa solītim sakārtot savu pagātni. Tiesa vēl šonedēļ jūs izteikti meklēsiet kompromisus un kā pa labam atrisināt savstarpējo attiecību jautājumus. Neskatoties uz rezultātu, jūsu centieni jums iedos kādu papildus dziļu izpratni, kas jums ir svarīgi un kas nav, kas vismaz iekšēji ļaus novilkt ļoti skaidras robežas. Šajā un nākamajā nedēļā jūs tieksities uz kādu iekšēji svarīgu pāreju, jaunu izaicinājumu vai risku, ko jūs būsiet gatavi uzņemties. Tiesa, velns slēpsies sīkumos, un tagad kā vēl nekad, sevišķi no 29. jūlija, būs svarīgi lielu uzmanību pievērst ļoti smalkām niansēm.

Zivis

Šobrīd daudz laika un enerģijas jūs veltīsiet saviem ikdienas mazajiem solīšiem, kas būs iedvesmojoši, aizraujoši, siltuma un gādības pilni. Jūs vēlēsities izrunāties ar saviem darba kolēģiem vai citiem cilvēkiem, kas jums ir blakus, lai nogludinātu attiecības un visu atrisinātu mierīgā ceļā. Jūsu pagātnes vērtības vai ideāli var par sevi atgādināt un jūs tos atkal varat mēģināt kaut kādā veidā iekļaut savā dienas kārtībā. Iespējams satikties ar kādu no bijušajiem darba kolēģiem ar kuru pārrunāt pagātnes notikumus, lai var mierīgu sirdi atstātu tos pagātnei. Kā dzīves tests var būt piedāvājums atgriezties iepriekšējā darbā. Vienlaicīgi šobrīd jūsu partnerattiecības prasīs daudz uzmanības.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt