infant gf887c3c8f 1280Tik tikko pirmdienas vakarā ir aizsācies jauns Mēness cikls Vēža zīmē un kā jau pie jaunmēneša, šis ir labs laiks jauniem sākumiem. Izvirziet drosmīgus un lielus mērķus, nebaidoties no vēriena. Vienīgi, jo augstāk un ambiciozāk, jo svarīgāk būs izplānot arī mazos etapus, soļus, kā jūs to sasniegsiet, dodot sev adekvātu laiku.

Līdz šim, no 2022. gada janvāra galvenās transformācijas notika naudas, materiālo vērtību un drošības jomā. Tagad no 17. jūlija vakaram līdz pat 2025. gada sākumam šī lielā fona transformācija notiks caur pašapzināšanos, kas jūs esat vispār un kas attiecībās. Tas būs stāsts par to kā nepazaudēt sevi tuvajās attiecībās vai sabiedrības prasībās. Tas var būt arī -  kā atgūt sevi, izraujoties no sabiedrības šabloniem un ērtajiem priekšstatiem vai kā novirzīt instinktu, kurš diktē, ka kopā ir drošāk, ignorējot savas personiskās vajadzības un īpatnības.

It kā, lai varētu uzskatāmi ieraudzīt, par ko katram tuvākajā pusotrā gadā būs šīs pārmaiņas, pašidentificēšanās visa veida attiecībās un arī ārpus tām, kļūs ļoti jūtīga un sakāpināta tēma. Šīs nedēļas notikumu kontekstā padomājiet: Kas ir jūsu autentiskā balss, pašizpausme un redzējums? Kas ir tas, ko jūs patiesībā vēlaties? Kas jūs esat vai gribētu būt, ja jūs nebaidītos par to, ko citi teiks?

Šonedēļ lietas darīt būs grūti, bet vienlaicīgi arī ļoti svarīgi. Tie būs smagākie, sarežģītākie, nopietnākie vai diskomfortablākie pienākumi un apņemšanās, kuras jūs tagad mēģināsiet iekustināt. Ja jūsu motivācija nāks no citiem cilvēkiem, vadības, ģimenes, valsts iestādēm, tad jūs iekšēji paši sevi sabotēsiet un pretosities, padarot visu grūtāku. Savukārt, ja atradīsiet savu iekšējo motivāciju, kāpēc jūs vispār gribat darīt, kāpēc jums tas ir svarīgi, viss veiksies nesalīdzināmi vieglāk.

No 23. jūlija līdz 4. septembrim būs retrogradās Venēras laiks spilgtajā Lauvas zīmē. Aktivizēsies attiecību drāmas, visi nesakārtotie attiecību jautājumi, kā arī taustīsiet, testēsiet un eksperimentēsiet ar savām jaunajām pārliecībām un prioritātēm. Visticamāk žonglēsiet kā ar karstu kartupeli, mēģinot atrast savas patiesās vērtības. Šis laiks nebūs piemērots jaunu attiecību veidošanai, skaistuma procedūrām un dārgiem pirkumiem, jo rezultāts var atšķirsies no vēlamā.

Vienlaicīgi 23. jūlijā Saulīte no maigajiem Vēžiem pāries pie dzīvespriecīgajām Lauvām, atkal un atkal aicinot parūpēties par prieku, piedzīvojumu un azartu dzīvē. Dzīvei ir jābūt priekpilnai un prieku visvieglāk ir gūt, kad ļaujat sev būt īstiem, dzīviem un autentiskiem. Tādēļ mirdziet par prieku sev un pasaulei!

Lai radoša un jaudīga nedēļa!

Auns  

Šonedēļ būtu svarīgi pievērsties jautājumiem, kuru risināšana jums personiski ir būtiska. Šeit jūsu dabiskais temperaments un patstāvība lieti noderēs. Ļoti svarīgi būtu skaidri apzināties, kas ir tas, ko jūs gribat paveikt un kas jūs patiesībā motivē. Kad būsiet tikuši skaidrībā ar saviem mērķiem, jūs varēsiet savu ikdienu pārkārtot tā, lai sasniegtu iecerēto. Tieši šonedēļ šī iekšējā pārkārtošanās vēl prasīs piepūli. Jūsu dienas būs ļoti piepildītas un piesātinātas ar darbu vai citiem, jums svarīgiem pienākumiem. Savukārt prāts meklēs kaut vismazāko iespēju, kur iedvesmotos, aizrautos, uzlādētos vai atrastu jaunus piedzīvojumus. Tagad ar vārdiem jūs spēsiet viegli citus aizraut un ienest sarunās prieku.

Vērsis

Šobrīd jūsu ģimenē vai mājas dzīvē, visticamāk, notiek ļoti daudz. Domas dabiski grozīsies par un ap pašiem tuvākajiem un dārgākajiem, vienlaicīgi, laiks sev un savam priekam arī kļūs ļoti svarīgs. Tādēļ viena no šīs nedēļas lielākajām tēmām - kā sabalansēt visu to, kas jums ir svarīgs ar veselīgu dienas ritmu un atpūtu. No 17. jūlija, beidzot no jūsu partnerattiecību sfēras iziet pusotru gadu ilgušo transformāciju veicinātāji. Tagad, kas nu izdarīts, tas izdarīts, tālākais jau būs atkarīgs no jūsu pašu lēmumiem un dažkārt arī inerces. Laiks mudina jums neslēpties no apkārtējās pasaules, bet apzināties tagadējo sevi un jaudīgi to izpaust, neaizmirstot par atpūtu, ģimeni un citām savām patiesajām vērtībām.

Dvīnis

Šis laiks jums palīdzēs vairāk saprast un darīt saistībā ar savu finansiālo situāciju. Jūs varat izlemt vai jau uzsākt jaunas darba gaitas vai gatavoties sarunai par algas paaugstinājumu. Visā, kas ir saistīts ar komunikāciju - runāt, rakstīt, popularizēt, skaidrot, pārdot u.tml. jūs būsiet ļoti spilgti, radoši un autentiski. Jums ir noslēdzies pusotru gadu ilgušās transformācijas saistībā ar darba un atpūtas ritmu, starp dzimteni un ārzemēm, un uzsācies jauns transformāciju cikls izklaides, prieka un pašizpausmes jomā. Šajā laikā jums būs svarīgi atrast “savējos” ar kuriem kopā smieties, raudāt un tiekties uz jums svarīgiem ideāliem. Uzmanieties ar jauniem pirkumiem, vēlams pārmērīgi neieguldīties.

Vēzis

Tik tikko ir sācies jaunmēness Vēža zīmē, kad spēcīga intuīcija mīsies ar nepieciešamību pārraut, transformēt kādus iekšējos paternus vai šablonus, lai varētu sasniegt to, pēc kā jūs patiesībā ilgojaties. Kopējais astroloģiskais fons aicina pacelties virs ikdienas rūpēm, raizēm un mirklīgām epizodēm, lai ieraudzītu pilno savas dzīves ainu, atklātu savu vietu kopējo dzīves likumsakarību ķēdē. Pēdējais pusotrs gads jūs mudināja meklēt to, kas jūs piepilda un uzlādē ar prieku, kas jūsu dzīvei iedod garšu un atrast “savējos” cilvēkus ar ko kopā to izbaudīt, tad tagad būs jāpievēršas dzīves lielākajiem un redzamākajiem mērķiem, nepazaudējot tos tuvajās attiecībās. Labs laiks naudas jautājumu risināšanai.

Lauva

Šī nedēļa var izvērsties par labu startu kādam nozīmīgam dzīves posmam vai būt kā labs sagatavošanās laiks jaunajam etapam. Jums būs svarīgi izrunāt savu patiesību un padalīties ar apkārtējiem savās domās un lēmumos. Ja jūtat, ka iekšā ir, bet īsti vēl nesaprotat kas, tad atrodiet kādu ar ko parunāties un vārdu pa vārdam tas palīdzēs nokļūt līdz jūsu autentiskajai balsij. Darbā iespējams būs jātiek galā ar ļoti sarežģītām situācijām, pienākumiem vai atbildībām, sevišķi visā, kas saistīts ar formalitātēm un noteikumiem. Jums lielās pārmaiņas sākas zināšanu un komunikācijas jomā. No 23. jūlija sāksies Lauvu laiks, kad mirdzēt, pucēties, svinēt dzīvi, iedvesmoties un ar prieku aizraut līdzi arī citus.

Jaunava

Šis jaunmēness jūs vedinās pievērsties attiecībām, draudzībai un partnerībai. Negludumi un savstarpējās pretrunas var spilgti izcelties un būs jāmeklē jums neraksturīgi ceļi un risinājumi, lai atrastu jaunu, jums atbilstošāku savstarpējo mijiedarbību. Ilgtermiņa transformācija uz tuvāko pusotru gadu jums tagad noritēs naudas, drošības un vērtību jautājumos. Kam ir lielāka vērtība, jūsu šā brīža ieguvumiem, vai kādam daudz drosmīgākam solim, kas jaudīgi mainītu kā jūs pašus, tā arī daudzus cilvēkus jums apkārt? Dodiet sev laiku, lai sajustu un saprastu, kas jums patiesi ir svarīgs. Pavadiet laiku vienatnē, dārzā, ceļojumā vai ar pašiem tuvākajiem. Pagaidām nemēģiniet ar prātu izskaidrot visu notiekošo vai nenotiekošo.

Svari

Dzīve jau atkal jūs vedina pievērsties kādām dzīvi mainošām izmaiņām. Šis jaunmēness ir ieskicējis vajadzību pārskatīt jūsu dienas ritmu, lai tas būtu maigāks un sabalansētāks, kas rezultātā vedinās pārskatīt jau zināmos dzīves mērķus un uzdevumus. Tas nebūs viegli, vēl jo vairāk, ka ģimenei un attiecībām vienmēr jums ir bijusi augsta prioritāte. Arī tuvāko pusotru gadu ritošās transformācijas mudinās mainīt savu priekšstatu par attiecību vietu un lomu jūsu dzīvē, visticamāk, palīdzot atteikties no neelastīgiem stereotipiem un priekšstatiem, kuriem ar patiesu tuvību nav nekāda sakara. Papildus tam no 23. jūlija līdz pat septembra sākumam jūs šķetināsiet pagātnes attiecības un izsijāsiet savas patiesas vērtības.

Skorpions

Laiks pacelties virs ikdienas un pievērsties kaut kam lielam un iedvesmojošam, kādam sapnim, ilgām vai aizraujošai iecerei, kas dzīvei piešķirtu jaunas krāsas un aizraujošu dinamiku. Labs laiks, lai ceļotu, mācītos, vai pievērstos dzīves lielās bildes izpētei. Jo skaidrāk jūs apzināsities, kas ir tie ideāli pēc kuriem jūs tiecaties, jo vieglāk jums būs atcīnīt laiku, enerģiju un uzmanību no tūkstošiem sarunu un sīkumu, kur tīri sadzīviskā līmenī parasti pazūd jūsu laiks un iespējas. Tagad jūs varēsiet ieviest kārtību savos ilgtermiņa plānos. Tuvāko pusotru gadu jums milzīgas pārmaiņas notiks darba un atpūtas jomā, kur jūs mācīsities tik ļoti neslēpties un redzamāk izpaust savus talantus un prasmes. Nebaidieties būt pamanīti.

Strēlnieks

Šobrīd jūs esat gana apņēmības pilni sasniegt visu iecerēto, bet šajā ceļā var gadīties ne viens vien šķērslis vai ierobežojums, kurš būtu jāpārvar. Jūsu mājas var būt kā atpūtas vieta, kur smelties spēkus uz visu notiekošo paskatīties no plašākas perspektīvas. Tās var kļūt arī par pienākumu valgiem, kas neļauj pievērsties nekam citam, kamēr nav apdarīti mājas darbi. Naudas joma var būt izaicinoša un izvēlētais ceļš, liktenīgi nozīmīgs. No 23. jūlija ceļošana, mācīšanās vai citu apmācīšana. Tuvāko pusotru gadu jums lielās transformācijas noritēs saistībā ar prieka gūšanu, kur jūs mācīsities atrauties no citu cilvēku priekšstatiem, lai iemācītos ļauties paša radītiem spontāniem mirkļiem.

Mežāzis

Šis jaunmēness vēl joprojām mudinās turēt roku uz pulsa, lai jūs pārāk neaizrautos, paturētu prātā un veltītu laiku sev svarīgajām attiecībām. Šīs tuvās attiecībās var kalpot kā palaidēj mehānisms kādām dziļākām pārmaiņām jūsos pašos. Tas var palīdzēt atbrīvoties no kādiem stereotipiem vai kategoriskuma pašiem pret sevi.  Komunikācija, kādas zināšanas un to adaptēšana savā reālajā dzīvē prasīs milzu piepūli, bet nedarīt jūs arī nevarēsiet. Ieklausieties otra sacītajā, tas palīdzēs nonākt pie dziļākas patiesības arī pašiem par sevi. No 23. jūlija jūs būsiet drosmīgāki, uz risku orientētāki, kā citā laikā. Var pievērsties nozīmīgiem plāniem. Vienlaicīgi svarīgi būtu saprast savas patiesās vērtības un prioritātes.

Ūdensvīrs

Šis jaunmēness jums palīdzēs atklāt jaunu redzējumu savā darbā vai ikdienā, palīdzot ieraudzīt likumsakarības no plašākas perspektīvas. Tas vedinās jūs uz milzīgām iekšējām pārmaiņām, kuras pašā saknē spēs izmainīt to, kas jūs reāli esat. Mīlestība vēl joprojām ir viena no lielajām prioritātēm, vien no 23. jūlija līdz pat septembrim sāksies tāds kā attiecību grambainais posms, kad tiks pārbaudītās tavas un otra cilvēka robežas un, kas jums ir patiesi svarīgs. Ja ir nepabeigtas iepriekšējās attiecībās, tās šajā laikā par sevi atgādinās. Darba jomā un finansēs jums var būt smagnēji izaicinājumi, kur jāuzņemas papildus atbildība un riski. Tuvāko pusotru gadu jūs mainīs nepieciešamība lietas uztvert un darīt vienkāršāk.

Zivis

Šis jaunmēness jums palīdzēs noskaņoties uz intuitīvu vilni, lai caur savām sajūtām viegli noorientētos visā, kas ir būtisks un kas nav. Jūs viegli varēsiet apjaust to, kas tad ir jūsu patiesi autentiskā daba un ko tā sevī ietver. Caur šādu izpratni jūs atkal pārskatīsiet savus ilgtermiņa plānus un ieceres un izsvītrosiet no tā neatbilstošo. Partnerattiecības šobrīd ir viena no aktīvākajām un darbīgākajām zonām. Šobrīd, visticamāk, jums sanāks izskatīties egoistiskiem, lai spētu izpildīt tos solījumus un apņemšanās, kuras esat devuši paši sev. No 23. jūlija liels akcents uz ikdienas ritmu un jaunas harmonijas atrašanu savā ikdienā. Tuvāko pusotru gadu jūsu dziļākās pārmaiņas noritēs naudas jomā, mudinot iziet jaunā ienākumu līmenī.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt