water lily g2807d5570 1280Šī nedēļa, lai arī joprojām gana jaudīga, ir aizsākusies ar dilstošu Mēnestiņu, kurš līdz 16. jūlijam izkusīs pavisam, lai jau 17. jūlija vakarā uzsāktu jaunu Mēness ciklu.

Nedēļas pats sākums būs apņēmības pilns un rosīgs, aizvien spēcīgāk varēsiet sajust, ka daudz vieglāk  ir saņemties kaut ko darīt nevis uz pliku entuziasmu, bet, ja saņemsiet par saviem centieniem kaut ko arī pretī. Ja darāmais jums nesniegs kādu ieguvumu – visticamāk, tas viss atliksies uz nenoteikti tālu nākotni.

 No 11. līdz 29. jūlijam domāšana un runāšana būs spilgta, ekspresīva, radoša, arī lielīga un egocentriska. Šajā laikā būs grūti novērtēt riskus un savu spēku samērus. Prātā būsiet spējīgāki, jaudīgāki, spilgtāki un aktīvāki, nekā tas var izrādīties praksē. Tādēļ solītais, sacītais un sarunātais var nākties dalīt uz pusēm, lai tas būtu tuvāk realitātei.  Tanī pašā laikā jūs viegli iedvesmosities, aizrausities un šajā iedvesmā parausiet līdzi arī citus - svētki, rotaļīgums, izklaides un visā, kas jums un apkārtējiem sniedz prieku.

Vēl šonedēļ izgaismosies tēma saistībā ar sevis noliegšanu mīlestības, līdzjūtības, solījumu vai kāda mērķa vārdā. Visur tur, kur jūs sakāt “Jā!”, kad iekšēji gribat teikt “Nē!”, jūs pārkāpjat pāri savām fiziskajām, emocionālajām vai mentālajām robežām, kas iekšēji tiek uztverta kā vardarbība pret sevi, atstājot lielākus vai mazākus ievainojumus. Tagad šīs rētas sāks atkal sūrstēt un par sevi atgādināt, vedinot sadziedēt esošās brūces un mācīties no līdzšinējās pieredzes, lai tādas nākotnē vairs neizveidotos.

Paralēli fonā virmos arī pārmaiņu gars, lai arī cik ļoti jūs esat kaut kam pieķērušies, lai arī cik komfortabli būtu tur, kur jūs esat, ir laiks arī pašās siltākajās un ērtākajās dzīves sfērās ienest kādas jaunas vēsmas. Mājās var uzlikt vismaz jaunus aizkarus, ar ģimeni doties nebijušā ekskursijā, paņemt atvaļinājumu nevis strādāt visu vasaru vai tml. Šeit galvenā atslēga ir pārmaiņas tur, kur nav nekādu būtisku iemeslu viņas ienest. Pārmaiņas pašu pārmaiņu vārdā.

Tuvojoties nedēļas nogalei jau aizvien vairāk varēs sajust kopējo palēninājumu un nepieciešamību izelpot, līdz svētdien, bet jo sevišķi jau pirmdien, 17. jūlijā, līdz pat vakaram būs vairāk tukšais laiks, kad sakārtot iekšējo pasauli, nodarīt savas lietas un darbiņus, atbrīvoties no visa liekā un nevajadzīgi uzkrātā. Laiks piemērots izteikti mierīgām aktivitātēm.

17. jūlijā, pl. 21:32 sāksies jauns Mēness cikls Vēža zīmē. Šis būs ļoti emocionāls un vareni jaudīgs laiks visā, kam ir kāda emocionālā vērtība – ģimene, bērni, radnieciskās saites un savstarpējais atbalsts, mājas un viss kas jums saistās ar īpašiem dzīves mirkļiem. Šis jaunmēness aicinās parūpēties par sevi un pašiem tuvākajiem un dārgākajiem un tikai tad doties mainīt pasauli.

Lai skaista un baudāma nedēļa!

Auns  

Līdz ar šo nedēļu būtiski nomainīsies jūsu noskaņojums un tas, kam jūs veltāt savu enerģiju. Ja līdz šim priekšplānā bija vairāk izklaides, hobiji vai mīlas dzīve, tad tagad ir pienācis īstais brīdis pievērsties darbam, veselīgam dienas ritmam, ikdienas pienākumiem un citiem darbiem. Šāda tendence saglabāsies līdz pat augusta beigām un var būt saistīta ar paaugstinātu darba slodzi vai kādu personiski svarīgu apņemšanos. Lai gan tas nenozīmē, ka prāts jums nevirpinās domas par kādu pasākumu, aizraušanos vai izklaidi. Aizejošais Mēness cikls jums palīdzēs pagātnē atstāt virspusējus kontaktus un sarunas,  kas ir jūsu laika zagļi, lai jau ar jaunmēnesi palīdzētu jums uzlādēt baterijas jauniem plāniem.

Vērsis

Jums šis būs ļoti svarīgs laiks. Nedēļas pirmā puse līdz pat trešdienai, ieskaitot, būs mierīgas, lai ar kādi kreņķi nenotiktu, atliks tik ar kaut ko garšīgu sevi palutināt, lai jūs varētu pārslēgties un jau meklēt risinājumus. Sākot no šīs nedēļas līdz pat augusta beigām jūs ļoti daudz enerģijas veltīsiet bērniem, kādām izklaidēm vai hobijiem. Sirdī brīvajiem šis periods būs piemērots, lai iepazītos un aizrautos ar kādu īpašo cilvēku. Tanī pat laikā, ja jums ir sakrājušies tieši praktiskie darbi – dārzs, mājsaimniecība, dabas velšu ievākšana, tad tam šobrīd būtu īstais brīdis. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums pagātnē atstāt raizes par naudu, savukārt jaunmēness aktualizēs patiesi dziļas komunikācijas nozīmi.

Dvīnis

Līdz ar šo nedēļu līdz pat augusta beigām būs periods, kad būsiet aizņemti ar mājas lietām un mājas dzīvi. Tas var būt saistīts ar palielinātiem ģimenes pienākumiem vai arī personiskās iniciatīvas rezultātā – pārcelšanās vai esošās dzīves vietas remonts. Tanī pat laikā no 11. jūlija pāris nedēļu garumā jūs būsiet jebkuras kompānijas zvaigzne, jūs labprāt dalīsities, iedvesmosiet un demonstrēsiet savas prasmes apkārtējiem cilvēkiem. Labs laiks pārdošanai, prezentācijām, intervijām. Lielākais trūkums, ka jūs neklausīsities, kas citiem sakāms, kā rezultātā varat palaist garām iespējas. Līdz ar aizejošo Mēness ciklu jūs pagātnē varēsiet atstāt pārmērīgu ieciklēšanos uz sevi, lai jau ar jaunmēnei varētu atrast savu ideālo naudas pelnīšanas veidu.

Vēzis

Šis vēl joprojām jums ir ļoti jaudīgs un uzņēmīgs laiks, kurā būtu maksimāli jāuzlādējas un drosmīgi jādarbojas, lai iekustinātu visu to, kur bez papildus impulsa jūs nevarat saņemties ko mainīt. Tuvākos praktiski divus mēnešus daudz enerģijas veltīsiet kvalitatīvai komunikācijai, iespējams arī mārketingam, pārdošanai vai kādām apmācībām. Savukārt domas grozīsies par un ap iespējām nopelnīt vairāk. Labs laiks, lai noteiktu savu vērtību un audzētu pašapziņu, iespējams arī kaut ko lielāku pārdot, savukārt ar pirkumiem ieteiktu uzmanīties, var sanākt pārmaksāt. Jums būs grūti noslēpt to, kas jūs esat patiesībā. Vecais Mēness palīdzēs atbrīvoties no neazpinātiem satraukumiem, lai ar Jaunmēnesi jūs iemirdzētos jaunā gaismā.

Lauva

Šajā nedēļā jūs pēkšņi varat apjaust, ka enerģijas jums ir kļuvis mazāk. Tā būs tikai pārejoša ietekme. Tagad jūsu enerģija būs novirzīta uz naudas jautājumiem, kā pelnīt vairāk, kur ieekonomēt un kā labāk esošos līdzekļus tērēt. Paši jūs būsiet noskaņoti daudz runāt par sevi, dažkārt par kādu jums ļoti svarīgu aizraušanos kā mīļotais, bērns, tuvinieki, mājdzīvnieki vai tml. šis ir laiks, kad iekšējās bažas un satraukumi var izcelties spilgtāk nekā citos dzīves posmos. Šāda tendence var saglabāties līdz pat jūsu dzimšanas dienai. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums atbrīvoties no ilgtermiņa plāniem un apvienībām, kas ar jums vairs nesaskan, lai uz Jaunmēnesi atbrīvotos vieta atpūtai vai ceļojumam.

Jaunava

Ar šo nedēļu jums ir sācies ļoti aktīvs laiks. Tuvākie mēneši ir lieliski piemēroti, lai pievērstos pašām drosmīgākajām un enerģiju prasošākajām nodarbēm. Jūs daudz vieglāk spēsiet iziet uz iniciatīvu un mērķtiecīgi virzīties pa nosprausto kursu. Šāds enerģijas un drosmes pieplūdums ir reizi divos gados uz pāris mēnešiem, tādēļ izmantojiet šo periodu kādam svarīgam izrāvienam. No otrdienas, tuvākās pāris nedēļas jūs ne ar visiem būsiet gatavi dalīties un izrunāt to, kas patiesībā jums ir prātā. Uzmanieties no tā, ka jūsu klusēšana var tikt pārprasta uz izmantota pret jums. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs atbrīvoties no novecojušām ambīcijām. Tā vietā jaunmēness atnesis nozīmīgus ilgtermiņa plānus.

Svari

Jums šobrīd rit nedaudz duāls laiks, no vienas puses jūsu mērķu un panākumu gūšanas jomā šobrīd deg gaisma, aicinot, vedinot, vilinot vai kā savādāk jūs mudinot tiem pievēsties. No otras puses, līdz ar šo nedēļu, liela daļa jūsu enerģijas uz pāris mēnešiem būs novirzītas kādām daudz noslēgtākām vai personiskākām aktivitātēm, kā vasaras atvaļinājums dārzā, ceļojums vai arī praktiska rosīšanās, mācīšanās, praktizēšana un gatavošanās jaunam aktivitāšu cēlienam jau rudenī. Tuvākās pāris nedēļas būtu piemērotas draudzīgām kopā sanākšanām un kopīgum ilgtermiņa plānu kaldināšanai. Aizejošais Mēness cikls paņems sev līdzi tiekšanos pēc jauniem iespaidiem, lai ar jaunmēnesi būtu vieta jaunām ambīcijām.

Skorpions

Nedēļa aizsāksies ar lielu akcentu uz partnerattiecībām un visu notiekošo jūs uztversiet ļoti sensitīvi. No 10. jūlija līdz augusta beigām jūs daudz enerģijas veltīsiet kādām domu biedru grupām, apvienībām un kopīgām aktivitātēm, arī ilgtermiņa plāniem un iespējai gūt atpazīstamību. Jūs labprāt iziesiet uz iniciatīvu, lai uzturētu draudzīgas attiecībās ar sev svarīgiem cilvēkiem. No 11. jūlija tuvākās pāris nedēļas domas riņķos par un ap pašām drosmīgākajām ambīcijām vai savu nākamo profesionālo pakāpienu. Lai arī panākumu atslēga var tik viegli rokā nedoties. Aizejošais Mēness cikls aiznesīs sev līdzi tieksmi uz riskiem un sevis izaicināšanu, lai jau ar jaunmēnsi atgrieztu dzīvē jaunu sapni.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā būtu ieteicams pievērsties darba jautājumiem un saprātīgam dienas ritmam. Tuvākos pāris mēnešus jūs būsiet maksimāli ambiciozi. Ja jums neapmierinās vadība, vai arī darbs un amats, kuru izpildāt, šajā laikā var rasties spēcīga vēlme mainīt darbu un jūs varat darīt visu iespējamo, lai to tiešām arī nomainītu. Jūs gribēsiet gūt panākumus un ja dzīve jums nedos iespēju tos izbaudīt, jums var izveidoties konflikts ar vadību. Jūs labprāt ceļotu un nomainītu savu vidi. Galva būs pilna ar adekvātākām un ne tik ļoti idejām un plāniem. Aizejošais Mēness cikls aiznesīs pagātnē partnerattiecību nedienas un satraukumus, lai jaunmēness dāvātu spēju iziet uz lielāku risku un būt uzņēmīgākam.

Mežāzis

Jums šis laiks ir par partnerattiecībām vai to kā mijiedarboties ar apkārtējo vidi uz līdzvērtīgiem principiem. Ir svarīgi, lai jūs nebūtu ne pārāk stingri un prasīgi, ne arī pārāk mīksti un pielaidīgi. Visā būs vajadzīgs balanss. No šīs nedēļas līdz pat augusta beigām jūs enerģiski iedziļināsities kādā jautājumā vai sfērā. Labs laiks, lai apgūtu jauno vai lai dotos ceļojumā. Savukārt no otrdienas, tuvākās pāris nedēļas jūsu domas virpināsies par un ap kādām biznesa iniciatīvām vai cita veida riskantām aktivitātēm. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums pagātnē atstāt kādus materiālos vai emocionālos parādus, lai jau ar jaunmēnesi  varētu pievērsties sadarbībai un attiecībām.

Ūdensvīrs

Attiecību tēma šobrīd jums ir viena no aktīvākajām jomām, lai arī no šīs nedēļas to intensitāte varētu arī mazināties. Tuvākos pāris mēnešus jūs daudz enerģijas veltīsiet īpašai tuvībai, patiesam dziļumam un galvu reibinošai intensitātei. Vai izdosies to sasniegt, šobrīd to īsti nevar paredzēt. Labs laiks, lai izrunāties ar sev svarīgu otro cilvēku par būtiskāko. Tiesa, atbildē jūs nebūsiet gatavi ieklausīties, jo visam ir jābūt tā kā jūs to vēlaties. Jūsu patiesā daba šobrīd viegli izpaudīsies mājas vidē, ģimenes lokā un ar bērniem.  Aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums atbrīvoties no hobijiem un izklaidēm, kas vairs nenes prieku, lai jau ar Jaunmēnesi jūs varētu sakārtot savu ikdienu un darba jautājumus.

Zivis

Līdz ar šo nedēļu jums ļoti aktīva paliek partnerattiecību sfēra un zināma savstarpējā ego cīņas. Tas var novest arī pie kādiem konfliktiem. Tanī pat laikā, ja jums jāiestājas par sevi ne tikai attiecībās, bet arī ārpus tām, jūs to varēsiet izdarīt daudz vieglāk kā citkārt. Domas tuvākās nedēļas grozīsies par un ap darba jautājumiem vai veselības tēmu. Jūsu spēja sajust vidi un apkārtējos cilvēkus un viņu nolūkus būs paaugstināta. Jūsu patieso radošo un atraktīvo dabu noslēpt arī vairs neizdosies. Aizejošais Mēness cikls palīdzēs jums atbrīvoties no kādiem ģimenes vai dzīvesvietas satraukumiem. Vietā gaidāmais Jaunmēness būs gatavs jums dāvāt radošuma un iedvesmas dzirksti atpakaļ pašiem pie sevis.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt