lupins 8027045 1280Šī nedēļa ir aizsākusies ar Mežāža pilnmēnesi, mudinot katru tiekties pēc kāda mērķa. Šis laiks var ļoti palīdzēt pašdisciplinēties un atlikt mirklīgu labsajūtu, kādas ilgtermiņā nozīmīgas ieceres vārdā. Tiesa, pilnmēness emocionālais kāpinājums var izsaukt arī pretošanos pret kādiem pienākumiem, kā rezultātā jautājums par jūsu mērķiem paliks tikai aktuālāks.

Visas nedēļas garumā fonā virmos mīlestības, flirta un radošuma enerģijas. Laiks piemērots visiem, kuri tiecas pēc mīlestības, ideāls visiem radošo profesiju pārstāvjiem. Noteikti pavadiet laiku ar mīļoto vai bērniem, izbaudiet kādus kultūras pasākumus un vienkārši parūpējaties par visu to, kas jums sniedz dzīvē prieku. Salīdzinoši viegli jūs var pārņemt kāds azarts vai stipra aizraušanās kā mīlestībā, tā izklaidēs un hobijos. Vienīgais ieteikums, esiet vērīgi, būs viegli pārspīlēt un grūti savlaicīgi apstāties.

Visiem ģimenes cilvēkiem šobrīd liels akcents būs uz mājām, dzīvesvietas labiekārtošanu un savstarpējām attiecībām, sevišķi, ja ir bērni. Ļoti svarīgi būtu rast iespēju tā patiesi un dziļi aprunāties vienam ar otru, izrunāt kādas bažas vai satraukumus.

Vēl šajā laikā būs ļoti viegli apvainoties, kāds netīšām var noignorēt jūsu centienus vai nepietiekami smalkjūtīgi izteikties par jūsu vājībām vai ko citu svarīgu. Ievainotais pašlepnums var ātri pašu tuvāko pārvērst arī ienaidniekā, tādēļ esiet apzināti tajā vai jūsu dusmu vai pārmetumu pamatā gadījumā nav skaudība, greizsirdība, lepnība vai cita destrukcija.

Īpaši smalkjūtīgi, intuitīvi un maigi savās izpausmēs būsiet no 6. līdz 8.jūlija vakaram. Šīs dienas būtu piemērotas atpūtai, ceļojumam, laika pavadīšanai pie ūdens, apcerei, mūzikai, arī meditācijai. Intuīcija būs labs palīgs. Lai arī iekšējais trauslums un netīša satraukšanās var novest pie klusas izolēšanās un bēgšanas no apkārtējiem, tomēr šis var būt labs, vērtīgām un radošām idejām bagāts laiks, pierakstiet tās.

Ar jaunnedēļu, no 10. jūlija līdz pat augusta beigām Marss būs Jaunavas zīmē, tādēļ rīkosities daudz uzmanīgāk, praktiskāk un precīzāk kā līdz šim. Priekšplānā izvirzīsies saimnieciskums un viss tas, kam ir atsekojami konkrēti ieguvumi – naudā, graudā vai citā ekvivalentā. Tas palīdzēs daudzos jūsu dzīves aspektos un jautājumos ieviest kārtību.

Lai rosīga nedēļa!

Auns  

Šis būs ļoti enerģisks un izklaidēm bagāts laiks. Jūs viegli iepazīsities, aizausities, labprāt brauksiet ciemos vai uzņemsiet viesus un vienkārši būsiet jebkuras kompānijas dvēsele. Šajā laikā jūsu patiesā, autentiskā daba ar tās talantiem un arī vājībām izpaudīsies daudz uzskatāmāk kā citkārt. Gaisā virmojošā pilnmēness ietekme tomēr vēl vedinās pievērsties kam praktiskam un jēgpilnam, un tādēļ nedēļas sākumā ar piepūli, bet apņēmīgi jūs būsiet gatavi pievērsties kādu sev svarīgu mērķu īstenošanai. Tomēr vēlākais ceturtdienas vakarā jūs jau pilnībā atkal pievērsīsities atpūtai un izklaidei, lai jau atkal no 10. jūlija cītīgi pievērstos praktiskajai ikdienai, veselībai vai darbam.

Vērsis

Jums šis ir izteikti radošs laiks, kad pievērsties skaistuma pasaulei un kā skaista radīšanai savā mājās. Aktuālas būs arī mīlestības fiziskās izpausmes, rotaļīgums un laika pavadīšana ar mīļoto. Pilnmēness atskaņas vēl joprojām vedinās jūs saņemties iziet jaunajā – jaunā lomā, statusā, amatā vai pārliecībā. Parunājieties ar kādu ar kuru izjūtat dziļu uzticēšanos, tas palīdzēs jums dziedēt iekšējās rētas un tikt galā ar savām šaubām un izvēlēm. 7. jūlijā viegli atradīsiet radošus un oriģinālus risinājums, kā arī oriģinālas idejas kā lietas risināt, tādēļ turiet pie rokas kur to pierakstīt. Šajā dienā varat arī saņemt kādu negaidītu ziņu. No 10. jūlija jūs daudz laika un enerģijas veltīsiet bērniem vai hobijiem.

Dvīnis

Šobrīd jums ļoti aktuāla ir palikusi vērtību un pašvērtības tēma, caur šo prizmu uzmanības centrā bieži nonāk naudas jautājumi. Cik vērti ir jūsu pakalpojumi? Cik vērtas ir jūsu kompetences? Cik pārliecināti jūs esat par savām prasmēm? Pilnmēness atskaņas vēl var sarūpēt kādu atslēgas situāciju, kas liek stipri piedomāt par šiem jautājumiem. Šajā nedēļā arī uz vietas īsti sēdēt vēl negribēsiet, tādēļ pie pirmās iespējas leksiet mašīnā, vilcienā, uz riteņa vai tml., lai dotos pretī jauniem iespaidiem un aizraujošām pieredzēm. Tikai pārāk nepārpūlāties, savādāk tas var beigties ar uzmestu lūpu. Jūs iedvesmas spārnos cels interesantas iepazīšanās, arī romantiskā interese, jaunā izzināšana un sarunas.

Vēzis

Ar šo nedēļu jūs aizvien skaidrāk spēsiet noformulēt savu jauno sevis izpratni un kopā ar to arī mērķus, kurus jūs vēlaties savā personiskajā vai profesionālajā dzīvē sasniegt. Lai vai kā, bet pilnmēness ietekme tikai pastiprinās šādu nepieciešamību. Bez skaidriem mērķiem un personisko sajūtu attiecībā pret tiem jūs nekur nespējat virzīties un pārāk jau viegli varat apmaldīties savos emocionālajos stāvokļos. 7. un 8. jūlijs būs ļoti intuitīvs un vērtīgs laiks. Pierakstiet zīmes, sajūtas, atklāsmes un atziņas, tas būs ļoti noderīgi un bagātinoši. Labs laiks, lai to pavadītu pie ūdens un dziļās sarunās par to, kas jums svarīgs. Ļoti augstā vietā būs ģimene, bērni, kopā pavadītais laiks un savstarpējās attiecības.

Lauva

Nedēļas sākumā tikko pagājušā pilnmēness noskaņās vēl joprojām būs aktuāls darba un atpūtas balanss. Tas var būt saistīts arī ar atvaļinājuma izmantošanu un to, cik patiesībā daudz sava atvaļinājuma laika jūs veltiet atpūtai. Šis ir ļoti atraktīvs, radošs un piedzīvojumiem bagāts laiks. Jūs viegli nonāksiet uzmanības centrā, labprāt iedvesmosiet un aizrausiet savā radošumā vai priekpilnajā dzīves dejā līdzi arī citus. Noteikti ir vērts tiekties tik augstu, cik jūs to spējat, jo šis ir viens no drosmīgākajiem, uzņēmīgākajiem un arī ambiciozākajiem periodiem. Vienlaicīgi neaizmirstiet arī atpūsties, jo tomēr mēnesis pirms dzimšanas dienas var būt veselībai izaicinošs. Izrakstiet vai izrunājaties ar kādu tuvu cilvēku.

Jaunava

Nenovērtējiet par zemu tuva drauga plecu un padomu. Satiecieties, padalieties un izrunājiet savas rūpes un bažas, tas palīdzēs izkliedēt drūmos mākoņus jūsu galvā. Pilnmēness atskaņas vēl joprojām jūs raus uz divām pusēm starp izklaidēm un pienākumiem, bērniem un draugiem, klausīšanos sevī vai otrā u.tml. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku medus mēneša sajūtās, ar mīļoto cilvēku prom no visiem un visa. Tāpat arī vienatnē jūs varat nodoties kādiem radošiem darbiem. Atpūta kā aktīva radošā darbošanās. 7. jūlijā jūs varat saņemt negaidītu ziņu no draugiem vai domubiedriem. Jūsos var noformulēties kāds ilgtermiņā svarīgs plāns vai iecere. No 10. jūlija jums sāksies jauns un svarīgs aktivitāšu cikls.

Svari

Šī nedēļa ir būtiska, lai jūs tiktu skaidrībā ar saviem lielajiem darba vai personiskās dzīves mērķiem. Runājiet, rakstiet, domājiet un pārspriediet tos, bet noteikti dariet kaut ko, lai tiktu pie tā dimanta grauda, kas visvairāk atbilst tam, ko vēlaties. Tas noteiks jūsu domāšanu un pārliecības vismaz uz pāris mēnešiem. Pilnmēness ietekmē var uzrasties arī kādas neatliekamas ģimenes lietas. Šis ir arī svētku un svinību laiks, kad pirkt dāvanas un īpaši piedomāt pie tā, lai iedvesmotu vai iepriecinātu citus. Ja tas nav pretdabiski jūsu dziļākajai būtībai, jūs labprāt kāpsiet pat uz skatuves. Iepazīšanās, iemīlēšanās un jebkāda aizraušanās ir stipri iespējama. Piemitīs pastiprināta intuīcija.

Skorpions

Ļoti jaudīga un ambiciozs laiks līdz 9. jūlijam ieskaitot. Jūs gana labprāt darbosities un izpaudīsities tā, lai piesaistītu apkārtējo uzmanību un ar pieticību jūs noteikti neslimosiet. Šis ir laiks, kad izcelt savus talantus un dotības, lai atrastu tos mērķus, kurus tiešām ir vērts satikt. Paaugstināts radošums un egocentriskums pastiprinās jūsu pārliecību par sevi, jaudīgumu un iespēju atrast radošus risinājumus jebkurai problēmai. Jūs viegli iepatiksities tiem cilvēkiem, kuri var palīdzēt jums sasniegt savus mērķi. Aizvadītais pilnmēness bija īpaši intensīvi jūtams. Tas pastiprināja jūsu jūtīgumu, intuitivitāti un spēju to visu mainīt, lai sasniegtu jauno virsotni. Pierakstiet savas idejas un sajūtas.

Strēlnieks

Visideālākais būtu šo nedēļu pavadīt kādā ceļojumā, kur varat gūt daudz jaunus iespaidus un kārtīgi pārslēgties no savas ikdienas. Tas palīdzēs jums uzskaņoties uz vareni radošu pašizpausmes vilni. Jums būs svarīgi radīt, veidot, organizēt un iedvesmot. Mīlestība, iemīlēšanās vai kāda aizraušanās arī var kalpot par iemeslu jūsu vēlmei būt svarīgiem. Jūs ļoti labprāt mācīsiet citiem savu meistarību, sevišķi ja to var izdarīt praktiskā veidā. Tagad jūs būsiet gatavi vārdos nosaukt savas vajadzības, kas palīdzēs sakārtot savstarpējās attiecības ar jums svarīgiem cilvēkiem. Iespējams saaktivizēsies kāds kredīta vai ieguldījumu jautājums, kur atrast adekvātu mēra izjūtu būs grūti. Iespējami negaidīti pavērsieni.

Mežāzis

Šī nedēļa, kas ir aizsākusies ar pilnmēnesi, jums priekšplānā izvirzīs partnerattiecību jautājumus - atrast kopēju valodu ar dzīves biedru, izrunājot sāpīgos vai satraucošos jautājumus un nonākt pie jaunām atziņām un dziļākas savstarpējās uzticēšanās. Ja jums nav partneris, tad svarīgi būs izveidot dialogu ar apkārtējo pasauli. Dažkārt tas izpaužas kā uzdrošināšanās sevi pieteikt profesionāli jaunā jomā, bet citkārt tas būs kā attiecību sakārtošana ar saviem vienaudžiem. Drosmes jums šajā laikā būs pāri pārēm un iespēja rast radošu risinājumu pat visgrūtākajās situācijas arī. Jūs ilgosities un dabiski tieksities pēc īpašām attiecībām ar ļoti īpašu, neatkārtojamu, spilgtu un iedvesmojošu tuvību.

Ūdensvīrs

Attiecības, attiecības un vēlreiz attiecības. Šeit jums iet spilgti, krāsaini, radoši, priecīgi, azartiski un aizraujoši. Tikai ar nākamo nedēļu tās plānojas būt nedaudz mierīgākas. Ja nu gadījumā neesat attiecībās, tad pēdējais brīdis ir to mainīt. Bez attiecībām jūs palikt varētu vienīgi tad, ja pilnīgi neizejat no mājas un esat atteikušies no telefona, kas vispār būtu jums pretdabiski. Darba jomā ir laiks izkristalizēt kādus pienākumus un bez ilūzijām apjaust ar ko jums kopumā ir darīšana. Nesenais pilnmēness tam piedos tikai intensitāti un atgādinās par vajadzību arī vienatnē atpūsties. 7. jūlijā iespējama negaidīta ziņa, kas satricinās jūsu ikdienu, bet no 10. jūlija jūs viegli iesiet uz risku.

Zivis

Šī ir pēdējā nedēļa, kad jūsu ikdiena no jums prasa tikt daudz spēka un enerģijas. Attiecīgi, ja jums vēl kas svarīgs ir padomā un vēl nav paveikts, tad vieglāk to būs iekļaut šīs nedēļas plānos, nekā pēc tam. Aizņemts cilvēks tomēr var izdarīt vairāk, kaut vai dēļ tā, ka ir iegājis ritmā. Nedēļas sākuma pilnmēnesi jūs visticamāk izjutāt gana spēcīgi, primāri skarot bērnu jautājumus un izklaides. Labs laiks, lai ieklausītos savā sirdī un noformulētu priekš sevis, kas jūs esat? Kas sniedz jums prieku? Ko jūs izjūtat kā savu aicinājumu? Šeit intuīcija jums nāks palīgā, sevišķi no 6. līdz 8. jūlijam, lai gan šajā laikā jūs būsiet arī hiper jūtīgi pret visu un visiem un daudz ko uztversiet personiski. Uzticieties sev!

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt