yoga g4553d3565 1280Šis būs ļoti svarīgs un, vienlaicīgi, izklaidēm pilns periods. Mēnestiņš pamazām augs un briedīs līdz 3. jūlijam, Mežāža pilnmēnesim. Līdz ar to, tieši šajās divās nedēļās var iekustināt galvenās šī Mēness cikla tēmas – komunikācija, noderīgi kontakti un plāni, apmācības un jaunas profesionālās iespējas.

Darba jautājumos kāds atradīs jaunas iespējas, kāds cits pārskatīs savu darbošanos un atmetīs lieko, savu jau izdzīvoto un nokalpojušo. Profesionālajā un naudas jomā visi meklēs balansu, lai tas, ko jūs darāt nodrošinātu jums vajadzīgo dzīves līmeni, vienlaicīgi pārskatot vai enerģija netiek izkaisīta un sākot praktiski darboties, lai nonāktu tur, kur vēlaties būt.

Visu šo periodu, bet jo sevišķi jūnija divdesmitajos datumos, būs spēkā ballīšu atmosfēra. Izklaides pasākumi, koncerti, izrādes, dejas, arī romantika, flirts un jautri pavadīts laiks ar bērniem. Piemitīs zināms azarts un aizrautība. Tādēļ esiet aktīvi, izklaidējieties un sirdī brīvie – esiet atvērti un drosmīgi, iespējas iepazīties jums noteikti būs.

Ja ir bērni, tad šajā laikā bērni var kļūt par jūsu dzīves pavēlniekiem. Neatkarīgi no viņu vecuma viss tiks darīts un organizēts tā, lai bērniem būtu vislabāk – speciāli pasākumi, nometnes, pulciņi, tikšanās, svinības un ne tikai.

Lieki piebilst, ka šis būs ziedu laiks visiem skatuves māksliniekiem, pasākumu organizētājiem, dejotājiem, kultūras darboņiem un radošo profesiju pārstāvjiem. Katrs gribēs parādīt, nodemonstrēt vai izpaust savus talantus.

Tomēr, šajā dzirkstošajā optimismā var slēpties arī zināmi riski – būs liela vēlme izcelt sevi un savu neatkārtojamību, bet ne visur tas var iederēties. Visi gribēs justies ļoti, ļoti svarīgi un īpaši. Tas nozīmēs: iepazīstoties, gaidīsiet komplimentus; ballītēs – visi gribēs ar kaut ko “pazīmēties” un par citu cilvēku jūtām, vēlmēm vai iederēšanos daudz negribēsiet domāt. Citiem vārdiem – lepnums un augstprātība būs šī laika jūtīgākās tēmas, kuras derētu pievaktēt, lai neiet pāri krastiem, sevišķi 21. un 22. jūnijā.

Profesionālajā jomā arī būtu jāuzmanās, jo jums var likties, ka visiem ir “jādanco” pēc jūsu prāta, bet realitāte var izrādīties savādāka. Tādēļ pārāk liels optimisms, savu spēku pārvērtēšana un īpašas atsaucības vai atgriezeniskās saites gaidīšana no apkārtējiem – tas viss var kalpot arī par iemeslu vilšanās sajūtai.

Vasaras saulgrieži iestāsies 21. jūnijā, kad Saulīte ieies empātiskajā Vēža zīmē. Šis ir laiks, kad ir visgarākās dienas un īsākās naktis, simbolizējot gaismas uzvaru pār tumsu. Tā arī savās sirdīs – gaismas, prieka, mīlestības un radošuma uzvara pār iekšējām ēnām, šaubām, bailēm un nedrošību. Laba diena rituāliem vai kādām praksēm, lai to sevī nostiprinātu.

26. jūnijā uzmanieties ar transportu un jebkura veida tehniku, lieki neriskējiet un nebāziet pirkstus rozetē. Neļaujieties spontāniem un riskantiem impulsiem. Sekas var būt negaidītas un neprognozējamas.

No 27. jūnija līdz 11. jūlijam komunikācijā kļūsiet daudz intravertāki un personiskāki. Labprāt runāsiet par savām jūtām un sajūtām; par to, kas jums svarīgs. Ļoti bieži var sanākt kavēties atmiņās par to, kā lietas bijušas agrāk. Daudz domāsiet un runāsiet par savām emocijām, tuviniekiem, bērniem, dzimtas mājām. Meklēsiet drošu un mierīgu laiku sev, kā arī iespējams pārmēru emocionalizēt par kāda tuvinieka nedienām. Ļoti jūtīgi reaģēsiet arī uz visiem dzīves vietas jautājumiem.

Jūnijam tuvojoties noslēgumam, aizvien spēcīgāk būs jūtama nepieciešamība disciplinēt sevi un paveikt to, ko Mēness cikla sākumā apņēmāties. Aizvien stiprāk nospriegosies iekšējā gatavība, pat tad, ja tas ir nekomfortabli, biedējoši vai jums neraksturīgi – tomēr saņemties darīt: uzrunāt, uzstāties, atskaitīties, publicēties, kārtot kādas formalitātes, atmest ilūzijas, noslaucīt asaras un drosmīgi spert soli nezināmajām, pārliecinoši aiz sevis atstājot pagātni pagātnei.

3. jūlija pilnmēness būs jau kulminācija šiem jūsu lēmumiem un paņemtajiem izaicinājumiem, kur galvenā dilemma un nospriegojums būs saistīts ar iešanu uz sev svarīgiem mērķiem, vienlaicīgi nepazaudējot saikni pašiem ar sevi un nenododot to, kas jums ir patiesi svarīgs.

Lai radošs, spilgts un drosmīgs laks!

Auns

Turpinās ļoti aktīvs laiks, kad jums viegli būs izpaust savu patieso būtību. Jūs vēlēsities iniciēt, organizēt vai novadīt, kādu kopīgu sanākšanu, ballīti vai izklaides iespējas. Ja jūs esat saistīti ar kādu radošo profesiju – šajā laikā būs īpašs pacēlums. Jums būs ļoti svarīgi būt redzamam, pamanāmam un svarīgam, tādēļ arī tādā vai savādākā veidā centīsities sevi izcelt. Ja nesaņemsiet gaidīto uzmanību vai atzinību, varat ļoti stipri apvainoties. Jūs labprāt dāvināsiet dāvanas citiem un arī pats tās saņemsiet. Arī dzīve jums šajā laikā var sagādāt kādu negaidītu iespēju vai balvu, uzmanieties palikt augstprātīgs. Pasakieties. No 21. jūnija jūs pastiprināti pievērsīsities ģimenes, dzīvesvietas vai bērnu jautājumiem.

Vērsis

Jums ir laiks ķerties pie darbiem, pat ja nezināt no kura gala ķerties klāt, vienkārši dariet, tas gals agrāk vai vēlāk atradīsies. Dariet, dariet un vēlreiz dariet. Laiks ir pilns iespējām, kā profesionālajā un naudas jomā, tā arī ģimenes un dzīves vietas jautājumos. Mājas tagad būs jūsu pils, jūs labprāt pievērsīsities pie tās estētikas un komforta uzlabošanas. Ļoti labprāt uzņemsiet viesus un izrādīsiet visu to skaistumu, ko esat radījuši. No 21. jūnija jūs būsiet gatavi daudz vairāk socializēties un tikties ar citiem cilvēkiem, lai gan, ja jums būs kādi praktiski plāni, tad visticamāk, daudz braukāsiet ar mašīnu vai risināsiet jautājumus pa telefonu. Kopumā jūs būsiet ļoti pozitīvi un radoši noskaņoti.

Dvīnis

Esiet drosmīgi, aktīvi un radoši. Šis laiks jums būs piesātināts ar jaunām, aizraujošām un interesantām pieredzēm un iespējām. Jūs būsiet starp īpašiem cilvēkiem, iepazīsities, ballēsities un visādi citādi varēsiet pavadīt jautri laiku. No 21. jūnija pacelsies pašvērtējuma un pašapziņas tēma, kura uz pārējo spilgto cilvēku fona var sašūpoties kā uz leju, tā arī uz augšu. Izejot no tā, naudas jautājumi var šūpoties tam līdzi, te liksies ka naudas nekam īsti nepietiek, te citā mirklī jau var rasties pārliecība, ka ir iespējas, vajadzīgie kontakti un idejas un ir tikai jāšiverējas. 26. jūnija esiet uzmanīgi uz ceļa un pie stūres. No 27. jūnija jūs pārslēgsities uz daudz mierīgāku un praktiskāku darbošanos.

Vēzis

Šis jums ir ļoti nozīmīgs laiks, kur priekšplānā būs jūsu pašapziņa. Jo veselīgāka un adekvātāka tā būs, jo labāki finansiālie rezultāti jums ir gaidāmi visā, ko jūs darāt. Lai gan laiks ir tāds, kad viegli būs krist galējībās un jo tālāk no patiesības būs jūsu pašapziņa, jo kārtīgāk jūs sašūpos: te jūra līdz ceļiem un neadekvāta risku uztveršana; te roku nolaišanās ar sajūtu, ka no jums jau nekad nekas nav atkarīgs. Lai atgūtu savu veselīgo sevis uztveri un stabilu pamatu zem kājām, 21. un 22. jūnijā jūs varat apzināti piestrādāt, lai to nostiprinātu. Galu galā, viss novedīs pie izpratnes un iekšējā brieduma, kurš ir saistīts ar dzīves pieņemšanu tādu, kāda tā ir un piepūšot vaigus, darīt to, ko dzīve jūs jau sen vedina darīt.

Lauva

Šis priekš jums būs ļoti ekspresīvs, radošs un spilgts laiks, pat neskatoties uz to, ka daļa jūsu uzmanības būs fokusēta uz atpūtu un tik ļoti nepieciešamo laiku saiknes atgūšanai pašiem ar sevi. Šajās nedēļās jūs būsiet drosmīgāki, enerģiskāki un jaudīgāki, kā citkārt. Jūs īpaši piedomāsiet pie sava paštēla un nebaidīsieties sev piemērīt ļoti ekscentriskas lomas, kas atspoguļosies stilā, rotās, apģērbā un uzvedībā. Jūs darīsiet ļoti daudz, lai citiem patiktu un atstātu vislabāko iespaidu un varat izkust no labsajūtas, ja arī apkārtējie atzinīgi novērtēs jūsu centienus. Uzmanību, pastāv risks pārāk augstu uzsliet savu degunu. Jūs ļoti labprāt iepriecināsiet kā sevi, tā arī citus. Dalieties savā gaismā!

Jaunava

Šis var kļūt par ļoti nozīmīgu laiku ceļā uz jūsu panākumiem un kādu svarīgu dzīves mērķu sasniegšanu. Tādēļ noteikti neaizraujieties ar pārāk lielu noslēgtību. Sevišķi līdz 27. jūnijam ieteicam runāt ar svarīgiem cilvēkiem, dalīties savos sasniegumos, prasmēs un talantos. Iespējams tikt pie paaugstinājuma vai jauna statusa. No 21. jūnija aktualizēsies ilgtermiņa plāni un kādas kopīgas aktivitātes domu biedru kompānijā. Tanī pat laikā, jūsu privātajā dzīvē šobrīd var notikt kaut kas ļoti svarīgs, ko jūs labprāt sargāsiet no svešiem skatieniem. Tas var būt kā kāda radoša nodarbe, dārza labiekārtošana, ceļošana tā arī jūsu īpašais mīlas stāsts. Labs laiks laulātajiem pāriem un tiem, kuri ir ceļā uz to.

Svari

Ļoti labs laiks, ja jums būs drosmīgas ieceres un labs pamats zem kājām, kā kompetences, līdzšinējā pieredze un gatavība virzīties jaunajā. No 21. jūnija jūsu fokuss dabiski būs pievērsts pašu svarīgāko mērķu un ambīciju sasniegšanai, pie tam, ja būsiet gatavi, ar potenciālu gūt kādus jums svarīgus sasniegumus. Tādēļ, ja esošajā darba vietā nav potenciāls, atjauniniet CV un meklējiet citu, sev daudz piemērotāku. Draudzība, izklaides un kopīgās aktivitātes jūs iedvesmos un uzlādēs. Iespējams gūt mirklīgu slavu vai popularitāti, negaidot var uzvirmot arī kāda mīlas liesma, kas sev līdzi var nest spontānu, jums neraksturīgu un košu notikumu virpuli. Pilnmēness atgādinās, ka laiks padomāt par ģimeni un mājām.

Skorpions

No 21. jūnija pastiprināsies jūsu intuīcija un vēlme pēc jauniem iespaidiem. Labs laiks, lai nomainītu vidi, ko jaunu apgūtu, gūtu jaunus iespaidus ceļojot vai paaugstinātu savu kvalifikāciju. Vienlaicīgi vēl līdz pat 10. jūlijam jūs būsiet orientēti uz daudz publiskāku un redzamāku pašizpausmi - nebaidīsities, ka jūs pamana un izceļ un malā paliksiet iemīļoto “pelēkā kardināla” lomu. Šis ir laiks, kad ļoti nepastarpināti varat strādāt uz savu ambīciju sasniegšanu. Mīlas dzīvē aktivizēsies lielāka nopietnība, atgādinot, ka visam ir jāaug un jāmainās. 26. jūnijā esiet uzmanīgi pie stūres un arī savos lēmumos. Labprāt mācīsiet un skaidrosiet citiem kādas zināšanas. Pilnmēness no jums prasīs spēju būt vienkāršākiem un komunikablākiem.

Strēlnieks

Daudzas jūsu ieceres un plāni būs sasnieguši to punktu, kad ir laiks pievērsties ļoti reālistiskiem un šodienā īstenojamiem soļiem, kuri jums ļoti dabiskā veidā palīdzēs sasniegt to, pēc kā tiecaties. Sazemējiet. Dažkārt tas nozīmēs atteikties no kāda nesasniedzama mērķa vai esošajam apgriezt spārniņus, tādejādi pietuvinot jūsu objektīvajai realitātei. Šeit kritērijs ir viens – vai jūs spējat sevi tajā iztēloties, ja nespējat – iecere būs jāpārskata. Viss kas saistīts ar jūsu profesionālajām zināšanām, prasmēm un kompetencēm, tagad varēs spilgti un nepastarpināti izpausties. Jūs atradīsiet aizvien jaunus un radošus veidus kā savās prasmēs dalīties ar citiem. Pilnmēness aktivizēs naudas jautājumus.

Mežāzis

Šis periods jums izcels divas tēmas – partnerattiecības un bizness jeb kāda riskanta darbošanās. No 21. jūnija jūsu prioritāšu augšgalā būs partnerattiecības. Ar mīļoto cilvēku vēlēsities daudz vairāk pavadīt laiku un būsiet gatavi arī uz pielāgošanos un kompromisiem. Profesionālajās attiecībās iespējams sākums kādai nozīmīgai sadarbībai, kas var iezīmēt arī jauna posma sākumu. Ja ir bizness vai lieli projekti – tad šīs nedēļas būs saistītas ar nozīmīgiem riskiem un uzdrošināšanos, iespējamas investīcijas, paplašināšanās vai sākums darbam citā jomā. Uzmanieties ar kredītiem un jaunām saistībām, jo pastāv iespēja pārvērtēt savus reālos spēkus termiņā to atgriezt. Pilnmēness vedinās uz pašdisciplinētību.

Ūdensvīrs

Lai arī kāds būtu jūs pašreizējais attiecību statuss, visas iespējas, ka šī sfēra jums spridzinās ar notikumu daudzveidību un spontāniem pavērsieniem. Iespējamo notikumu diapazons ir plašs, ar tendenci uz pārspīlējumiem. No 21. jūnija saaktualizēsies darba jautājumi un ikdienas balanss. Jūsu dzīves vietā vai ģimenē vajadzēs papildus ieguldīties, vienlaicīgi nepazaudējot reālistisku skatījumu uz izmaksu adekvātumu. Gaisā virmos arī trakulīgas un riskējošas enerģijas, tādēļ laikā ap 26. jūniju esiet uzmanīgi pie stūres un neļaujaties spontānām provokācijām. No 27. jūnija jūs daudz runāsiet, skaidrosiet un risināsiet darba jautājumus, kur jauna izpratne ar pielietojamām atziņām jums radīsies tikai jūlijā.

Zivis

Jau kādu laiku dzīve no jums prasa paaugstinātu sāvāktību, augstu iekšējo organizētību un pašdisciplīnu. Tas dažkārt var radīt diezgan ierobežojošu sajūtu. Tomēr līdz ar jūnija 20-tajiem datumiem, jūs šajā iekšējā organizētībā atradīsiet vietu arī kādam jaunam, svarīgam sākumam. Beidzot starp jūsu pienākumiem un to, uz kurieni jūs tiecaties, parādīsies zināms līdzsvars. No 21. jūnija jūsu intuīcija, empātija, vēlme izklaidēties un pavadīt laiku ar sev mīļiem cilvēkiem, stipri saaktivizēsies. Bērni būs viena no šī perioda lielākajām prioritātēm. Tanī pašā laikā, jums būs stiprs impulss pilnībā mainīt savu ikdienu, ienesot tajā radošumu, spontanitāti un ļaušanos mirkļa priekam. Pilnmēness atgādinās par draudzības nozīmību.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt