poppy gca2c46e54 1280Šī nedēļa aizsāksies ar tikko nedēļas nogalē aizvadītā pilnmēness enerģisko pēcgaršu un uzsāks šīs vasaras galveno tēmu - kā gūt prieku? Daudziem tas saistīsies ar kādu savu vēlmju apmierināšanu, sākot ar tīri materiālajām un beidzot ar attiecību un jūtu plānu kopumā. Tas var izpausties gan kā pārmērīga pievēršanās savam izskatam vai sevis izcelšana vietā un nevietā.

Neapšaubāmi, laiks līdz 9.oktobrim būs saistīts ar nozīmīgām dzīves izvēlēm, lielai daļai tieši attiecību jomā. Šī ietekme ļoti labvēlīgi ietekmēs koncertu un izrāžu apmeklējumus un daudziem arī vēlmi pašiem kāpt uz skatuves, kā arī aizrautīgu laika pavadīšanu ar bērniem.

Tādēļ tagad, šajā nedēļā šim periodam tikai aizsākoties, nebrīnieties, ka ar milzu spēku jūs pievelkaties pie situācijām, kur noslēpt to, ko jūs patiesībā gribat jau vairs nebūs iespējams ne no sevis, ne citiem, lai arī cik neērta šī patiesība var izrādīties.

Izdarītās izvēles, izvirzītās prioritātes un pieņemtie lēmumi tieši šajā nedēļā vēl būs izdarīti gana nospriegotos apstākļos un vienlaicīgi iezīmēs kādu jūsu dvēselei un kopējai izaugsmei svarīgu dzīves scenāriju.

No 9. jūnija un nedēļas nogale būs ļoti plūstoša, intuitīva un maiga. Labs laiks atpūtai, meditācijai, vides maiņai, dziļām pārdomām, atklāsmēm un intuīcijai. Ļaujaties savām sajūtām un esiet maigi un iejūtīgi pret sevi.

No 11. līdz 27. jūnijam jūs meklēsiet kaut ko interesantu. Šis būs labs laiks, lai mācītos, iepazītos, ko jaunu uzzinātu, daudz vieglāk un elastīgāk būs uztvert visu notiekošo. Daudz laika var sanākt pavadīt sarunās un dažiem arī baumās. Piemitīs zināma attapība, uzmanība uz detaļām, bet vienlaicīgi arī pacietības trūkums un grūtības visu novest līdz galam, sevišķi, kad ziņkāre būs apmierināta. Labs laiks pārdevējiem, žurnālistiem un sociālo tīklu aktīvistiem.

Lai izdodas savās izvēlēs uzticēties sev!

Auns  

Jums sācies ir ballīšu laiks. Pat tad, ja izrādīsies, ka darba pilnas rokas un arī naudas maks atgādinās, ka nav gluži bezizmēra, jūs pamanīsities atrast iespēju aiziet uz kādu koncertu vai rast ko citu, gana izklaidējošu. Ja jūsu mīlas dzīve kādu laiku ir bijusi klusa un mierīga, tad tagad tajā ir visas iespējas ienest ugunīgu degsmi un aizraujošu laika pavadīšanu kā nobriedušajiem pāriem, tā arī jaunizveidotiem pāriem. Šobrīd jums ir visas iespējas izveidot jaunas attiecības un tam tiks dota praktiski visa vasara. Ja jums ir pavērusies kāda profesionālā iespēja, kura sakrīt ar to, ko jūs ļoti gribētu, lai arī cik grūti to būtu izdarīt, nenododiet savā izvēlē sevi. Laiks mirdzēt un izpaust savus talantus.

Vērsis

Ļoti nozīmīgs laiks, kurā izšķirsies kaut kas jums personiski ļoti svarīgs. Tāds kā krustojums, kur jāizlemj pa kuru ceļu jūs tālāk būsiet gatavi doties. Šī izvēle būs ļoti sarežģīta, varbūt pat smaga. Viennozīmīgi apkārtējiem cilvēkiem un sevišķi, otrai pusītei, neērta, bet jums pašiem ļoti nozīmīga vai pat liktenīga. Viena no aktīvākajām šī laika sfērām ir jūsu ģimenes dzīve, attiecības kopumā un tās balanss ar jūsu profesionālo dzīvi. Iekšējai apmierinātībai ar sevi būs liela nozīme. Nedēļas otra puse būs pilna intuitīvām atklāsmēm vai atziņām, vienlaicīgi arī spējai atzīt un pieņemt realitāti, lai arī cik skaudra tā dažkārt neliktos. No 11. aprīļa jūs vairākas nedēļa būsiet noskaņoti uz naudas tēmu.

Dvīnis

Kamēr jūs savā iekš pasaulē mēģināt tikt skaidrībā ar sevi un mēģināt aizgaiņāt uzmācīgās domas, jums ir labas iespējas gūt netipiski enerģisku, aizraujošu un interesantu pieredzi. Iespējams jums būs pārāk daudz izvēļu ar ko satikties, kurp doties un kā pavadīt laiku. Dažreiz pārāk daudz izvēļu jau pats par sevi mēdz būt problēma un, lai atzītu, ko jūs patiesībā vēlaties, nebaidoties kļūt apkārtējiem neērtiem, būs vajadzīga liela drosme un uzdrīkstēšanās. Tuvojoties nedēļas nogalei pastiprināsies iracionālā un tēlainā apkārtējās pasaules uztvere, netīšam varat izpļāpāt kādu noslēpumu vai uzburt drāmu. No 11. līdz 27. jūnijam jūs būsiet gatavi skaļi un atklāti izpaust savu viedokli, piemitīs apķērība un artistiskums.

Vēzis

Nauda tagad būs viena no dinamiskākajām un nozīmīgiem pagriezieniem, izvēlēm piepildīta joma. Kā jūs pelnāt un cik daudz? Vai pietiekami? Ko jūs patiesībā tā ļoti, ļoti pa īstam vēlaties? Nenonieciniet savas tīri materiālās vēlmes, un arī nesakiet, ka jums neko nevajag, galvenais, lai bērniem….  Lai jūs būtu patiesi laimīgs un piepildīts cilvēks, jums ir jāmācās rūpēties un gādāt ne tikai par citiem, bet, pirmām kārtām, pašiem par sevi. Esiet drosmīgi, izejiet uz iniciatīvu un jūs viegli iegūsiet visu to, ko jūs gribiet. Svarīgi būtu neskatīties un citiem, bet tikai un vienīgi paši uz sevi. Nedēļas izskaņā burvīgs laiks meditācijai, atpūtai, mūzikai un izbraucienam. Uzticieties savai intuīcijai.

Lauva

Kas par jaudīgu un iedvesmojošu laiku! Ja jums tas tāds neliekas, tad jūs noteikti esat kaut kur savā dzīvē apmaldījušies. Jūs viegli iesiet uz iniciatīvu, labprāt organizēsiet un kārtosiet virkni jautājumus saistībā ar savām prioritātēm. No šīs nedēļas līdz pat 9. oktobrim jūs būsiet zvaigzne, vai vismaz centīsities par tādu kļūt. Ļoti labprāt parūpēsities par savu izskatu un ieguldīsiet savā ārējā tēlā. Jūs gribēsiet ne tikai panākt savu, bet panākt ar šarmu, atstājot vislabāko iespaidu uz apkārtējiem cilvēkiem. Tas var piesaistīt jums pārāk daudz uzmanības un rezultātā izsaukt skauģu pretreakciju. Šajā vasarā noteikti atrodiet vietu un veidu kā izcelties, paspīdēt un dabūt apkārtējo uzmanību un atzinību.

Jaunava

Ambiciozs laiks, lai gan, panākumu gūšanai, jums būs jāriskē un, lai arī praktiskā dzīves puse nepārtraukti par sevi atgādinās, jūs, vislabprātāk, dosities ceļojumā vai kā savādāk nomainīsiet vidi, sevišķi, ja ir iespēja to izdarīt divatā ar kādu.  Var būt arī spontānās idejas, kuras būs jārealizē tūlīt un tagad, vai nekad. Nopietnās izvēles būs saistītas ar darba un atpūtas režīma līdzsvaru. Nedēļas nogalē pievērsīsities partnerībai un savstarpējām attiecībām, kur realitāte nepārtraukti mīsies ar jaunām gaidām un cerībām. No 11. jūnija visas domas būs pievērtas kādiem profesionāliem mērķiem. Varbūt laiks paaugstinājumam vai vides maiņai. Tā vai citādi būtu ieteicams par to runāt, prezentēt un arī iniciēt izrunāšanos.

Svari  

Draudzība un domubiedru aktivitātes ir tas, kas jūs piepildīs ar prieku un ar ko būsiet aizņemti līdz pat oktobra sākumam. Tiesa, ja attiecībās būs kaut neliela plaisa, jūs visus savus spēkus veltīsiet tām. Tomēr kopumā šis ir labs laiks, ko pavadīt draudzīgās kompānijās, izklaidēs vai gatavojoties kādiem plānotiem svētkiem, arī svinībām. Tas aizņems diezgan daudz jūsu brīvā laika un jums var rasties sajūta, ka kaut kam sev svarīgam īsti nepietiek laika. Lielās izvēles var būt saistītas - kuras kopā sanākšanas jūs apmeklēsiet un kur būs tomēr jāatsaka, jo visam laika var nepietikt. Nedēļas nogalē iespējamas dziļas un jaudīgas atklāsmes. No 11. jūnija pastiprināsies dzīvesprieks un vēlme pēc aizraujošas jaunas pieredzes.

Skorpions

Šajā nedēļa jūs varat saskarties ar kādu nozīmīgu izvēli, kurai ilgtermiņā skatoties būs liktenīgs nospiedums. Primāri, sfērā karjera un mājas, kur būs jāatrod jauns līdzsvara punkts. Profesionālajā jomā sākās izcils laiks, kad izcelt savus talantus, demonstrēt vai atrādīt tos plašākai publikai, kad prezentēt un stāstīt par tiem citiem nozīmīgiem cilvēkiem. Jūs būsiet dabiski harizmātiski un bez īpašas piepūles viegli nonāksiet svarīgu cilvēku redzeslokā. Vēl šis laiks var iezīmēt izaicinošu laiku jūsu attiecībām. Nedēļas izskaņā būs gan intuīcija un sapņainums, gan atmošanās realitātē. No 11. jūnija jūs būsiet gatavi uzdot ļoti dziļus un pamatīgus jautājumus, arī paši sevi, lai tiktu līdz patiesībai.

Strēlnieks

Neskatoties ne uz darbu, ne citām saistībām, šis ir laiks, kad jūs par visām varītēm gribēsiet izkļūt ārpus ikdiena skrējiena vai nomainīt vidi. Labs laiks ceļojumiem un savas vērtību sistēmas sakārtošanai. Tādēļ laiks līdz pat 9. oktobrim būs īpašs ar to, ka visus notikumus jūs varēsiet izvērtēt tieši caur savu ideālu un vērtību sistēmu, tādejādi atsijājot lieko un pārbaudot savu esošo vērtību nozīmību. Jūs varat saskarties ar liktenīgu dzīves pagriezienu, kad atrodat to skolotāju, filozofiju vai reliģiju, kura pilnībā atbilst jūsu iekšējai lietu dabas izpratnei. No 11. jūnija jūs gribēsiet izrunāties ar partneri un labprāt daudz vairāk pavadīsiet laiku daloties viens ar otru. Nedēļas nogale ir piemērota atpūtai mājās.

Mežāzis

Nedēļa sāksies apņēmības pilna, lai arī paši būsiet diezgan sensitīvi. Svarīgas izvēles būs saistītas ar personiski svarīgu ētikas kodeksu vai iekšējo pārliecību, kura tagad tiks maksimāli izaicināta. Šis būs dziļi personiski svarīgs stāsts, kuram būs ilgtermiņā nozīmīgas sekas. Tādā daudz atvērtākā veidā, izvēle var būt saistīta ar jūsu biznesu, tajā nepieciešamajām investīcijai, kas pārsniedz jūsu pašu reālās iespējas. Nedēļas nogalē atpūtieties, izklaidējieties un ļaujieties arī mirklīgam impulsam, tas bagātinās jūsu dzīvi ar jaunām krāsām. No 11. jūnija visas domas un runas tīsies un vīsies tik par darbu vien, ja rodas grūtības atslābināties, pierakstiet idejas un uzrakstiet plānu kā tās realizēt.

Ūdensvīrs

Jūsu šīs nedēļas lielā izvēle, visticamāk, būs saistīta ar jūsu partnerattiecībām. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku ar savu mīļoto cilvēku un tas palīdzēs jums atgūt iekšējo līdzsvaru un labsajūtu. Šī izvēle būtiski ietekmēs jūsu ģimenes dzīvi vai bagātinās jūs ar tik vajadzīgo iekšējo laimes sajūtu, pēc kuras tik ilgi dzināties. Ir lietas, kuras jūs līdz šim paturējāt pie sevis, iespējams, lai pie tām pierastu un adaptētos, tagad jūs beidzot būsiet gatavi ar tām dalīties arī ar citiem, sevišķi no 11. līdz 27. jūnijam. Nedēļas nogalē uzticies savai iekšējai balsij. Daļa jūsu plānu vēl joprojām paliks slepenībā. Šis ir laiks, kad izpaust savu patieso individualitāti, nebaidoties pārāk izcelties vai pat provocēt.

Zivis

Maigs, radošs un uz labsajūtas gūšanu vērsts laiks. Atpūtas un darba režīma balansa atjaunošanai var tikt izdarīta nozīmīga izvēle. Tā var būt saistīta ar jaunu zināšanu apguvi, kas var palīdzēt būtiski samazināt laiku uz konkrētiem pienākumiem. Jūs dabiski tieksities pēc skaistuma savā vidē kā darbā, tā mājās. Tā iespaidā jūs varat pievērsties kādam skaistuma radīšanas “projektam”, kas var ilgt visu vasaru, līdz pat oktobrim. Tāpat svarīga būs arī estētika un baudījums no komunikācijas un dalīšanās ar apkārtiem cilvēkiem. 9. jūnijā būs ļoti spēcīga intuīcija, sapņojiet, zīmējiet vai pierakstiet. No 11. jūnija jūs ar galvu metīsities iekšā ģimenes lietās un visas domas būs tikai par un ap to vai dzīves vietu.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt