maiden gdaa11b83b 1280Tuvākās divas nedēļas notikumu intensitāte kopā ar Mēnestiņu turpinās pieaugt līdz tā kulminācijai 5. maijā, kad gaidāms pilnmēness ar Mēness aptumsumu (LV nebūs redzams), ar kuru arī noslēgsies šīs gada puses testējošākais un izaicinošākais laiks.

Pašā aprīļa izskaņā iespējams būs nobriedusi gatavība drosmīgiem un jums neraksturīgiem soļiem vai iniciatīvām. Veiksme pavadīs tos, kuriem šīs iniciatīvas būs kaut kas, kam jau iepriekš gatavojāties. Savukārt, ja tā būs rīcība mirklīga impulsa ietekmē, paaugstināts traumu vai liktenīgu kļūdu risks.

Šis aptumsumu koridors priekšplānā izvirza jūsu iniciatīvas, mērķus, gribasspēku, pat spītību. Tādēļ, lai arī ar ko jūs šajā laikā saskartos, tam būs jānāk no jums pašiem. Lielākais izaicinājums būs saprast, kurā brīdī apstāties vai kad būtu ieteicams tomēr vairāk rēķināties ar apkārtējiem cilvēkiem, vidi un īstā mirkļa noķeršanai.

Aptumsuma koridora noslēgums 5. maijā ar pilnmēnesi Skorpiona zīmē būs ļoti uzlādēts, pat maģisks laiks. Ja zināt ko darāt, tad tas būs piemērots, lai strādātu ar savu zemapziņu, pārprogrammētu to vai paburtos. Emocionālais kāpinājums mudinās pievērsties atlaišanas tēmai, tādēļ, ja šajās nedēļās būs jau identificēts tēmas un jautājumi, kuros esat iestrēguši un kas traucē jums tālāk veidot savu laimīgo dzīvi, jūsu emocionālās reakcijas uz dažādiem notikumiem nepārprotami norādīs zonu, kurā ir vajadzīga veco paternu transformācija. Priekšplānā noteikti izvirzīsies visi ar materiālo pusi saistītie jautājumi.

Vienlaicīgi maija sākumā, sevišķi  4. un 5. maijā būs viegli ļauties labsajūtai vai pat slinkumam. Tiem, kuri būs to iepriekš nopelnījuši, šajā laikā var saņemt kādas dzīves dāvanas vai materiālus labumus. Būtu jāuzmanās no pārmērībā ēšanā un citās baudās. Šajās dienās var būt sajūta, ka viss ir un būs labi, kas no vienas puses var viegli atvērt kādas durvis, kuras visu laiku likās jums neatveramas, no otras puses iedot arī tādu kā atslābinājumu, kas var veicināt arī apslinkošanos un vieglu svara pieaugumu. Ja jums būs skaidrs ko jūs patiesībā vēlaties – šis būs iespējām bagāts laiks.

No 7. maija Venēra pāries no komunikablajiem Dvīņiem pie ģimeniskajiem Vēžiem. Tagad savās vēlmēs un jūtu izpausmēs kļūsiet personiskāki, empātiskāki un maigāki. Neloģiskajai jūtu pasaulei būs lielāks spēks un ietekme uz jūsu garastāvokli un labsajūtu, nekā argumentiem un citiem cilvēkiem.

Bez tam abas šīs nedēļas vēl joprojām būs retrogrāds Merkūrs, kas visam piedos papildus nostaļģiju, nepieciešamību atstāt pagātni pagātnei, pabeigt vai sakārtot kādas ieceres, plānos vai beidzot, visticamāk jau pēc neskaitāmiem mēģinājumiem, palīdzēt tiem ieraudzīt dienas gaismu. Sevišķi visam tam, kas veido jūsu pašvērtējumu, sniedza komforta, drošības un stabilitātes sajūtu, kā piemēram, prasmes vai naudas daudzums, kas līdz šim jums deva zināmu pārliecību par sevi.

Lai harmoniska un bagātīga šī pāreja!

Auns  

Aprīļa izskaņa no jums prasīs drosmi rīkoties sev neraksturīgi. Jūsu motivācija un pamatimpulss rīkoties būs kaut kur ārpus jums, piemēram, ģimenē vai vēlmē kādam palīdzēt. Pamazām arī sajutīsiet, ka izteikti egocentriskās enerģijas, kad jūs bijāt pārņemti ar sevi vai saviem plāniem un mērķiem, sāk pieklust. Ne līdz galam, protams, jo viss šis Mēness cikls, līdz 19. maijam, vedina jūs uz gana drosmīgiem un mēŗķtiecīgiem soļiem, kuriem jūs briestat teju vai gadu. Astroloģiski vairs īsti nav kur atkāpties un šī ir pēdējā šāda veida iespēja aptuveni 12 gadu laikā. Mēness aptumsums mudinās jums būt ļoti uzmanīgiem un apzinātiem naudas jautājumos. Šeit visiem sīkumiem būs liela nozīme. Esiet ļoti vērīgi ar dokumentiem.

Vērsis

Šis ir jūsu laiks un lai ko jūs arī darītu, jūs neļausiet apkārtējiem ar jums nerēķināties. Tieši otrādi, labprāt izpaudīsities daudz spilgtāk, uzņēmīgāk un apņēmīgāk kā citām kārtām. Šajā laikā pie jums arī viegli un dabiski nāks nauda, iespējams saņemsiet kādas dāvanas. Visu šo aptumsuma koridora laiku jums būs ļoti svarīgi izrunāties un tikt ar sevi skaidrībā. Notiks tāda kā jūsu jaunās identitātes saprašana ar prātu, saucot lietas īstajos vārdos. Kamēr viss vēl nebūs izkristalizējies, jūs ilgi un dikti daudz runāsiet gandrīz par vienu un to pašu. Gaidāmais pilnmēness un aptumsuma koridora noslēgums atnesīs jums magnētisku iespēju tikt pie kaut kā ilgi cerēta un lolota. Šajā laikā partnerattiecības izvirzīsies priekšplānā.

Dvīnis

Šis būs interesants un nedaudz pretrunīgs laiks. No vienas puses, jums būtu jābūt skaidri nodefinētam mērķim, sapnim vai virzienam kopumā. Tas palīdzēs jums neizkaisīt enerģiju un nepalaist garām dzīves dāvanas. No otras puses, būtu ļoti svarīgi, lai jūs daudz laika atpūstos, varbūt ceļotu, mācītos vai kā savādāk pavadītu nedaudz atrauti no pasaulīgās dunas. Parūpējieties par savu izskatītos un labsajūtu. Nenovērtējiet par zemu savas harizmas spēku, kad jūs labi jūtaties un atļaujat sev vienkārši būt. Gaidāmais pilnmēness 5. maijā un laikā ap to mudinās jums atrast balansu starp darbu un atpūtu. Šajā laikā jums būs svarīgi atstāt spēcīgu un patīkamu iespaidu uz apkārtējiem. Laiks nav piemērots jaunām iniciatīvām.

Vēzis

Šis ir enerģisks un uzņēmīgs laiks, kurā jūs varat rīkoties drosmīgāk nekā citām kārtām. Ja jums ir jautājumi, kuru risināšanai ir vajadzīgs papildus impulss, iniciatīva no jūsu puses, un jūs jau gana ilgi esat ar šo domu nēsājušies, tad tagad ir pienācis laiks darbībai, par spīti jūsu iepriekšējai pieredzei, ievainotajai pašapziņai vai bailēm. Sevišķi labs eksperimentu laiks būs aprīļa pašā izskaņā. Gaidāmais aptumsuma ietekmētais pilnmēness būs pilns brīnumiem un maģijas. Šis laiks būs par mīlestību, radošumu un slēptāko ilgu un sapņu piepildīšanos. Tādēļ manifestējiet to caur mākslu - zīmējot, izrakstot, izdziedot vai izveidojiet rituālu, lai arī kurš veids būtu jums tuvāks, tas palīdzēs milzu ātrumā piepildīt kaut ko jums ļoti svarīgu.

Lauva

Šis būs mērķtiecīgs laiks, kad jums būs ļoti svarīgi būt pamanītiem, sadzirdētiem un novērtētiem. Jūs daudz laika un enerģijas veltīsiet, lai tiktu skaidrībā ar to, kur jūs gribat tālāk doties, visbiežāk, tieši profesionālajā jomā. Iespējams jums radīsies iespēja atgriezties iepriekšējā profesijā, amatā vai uzņēmumā. Katrā gadījumā iepriekšējai pieredzei būs liela ietekme uz jūsu šodienas lēmumiem un izvēlēm. Kopējais aptumsuma koridora kāpinājums jūs laikā ap 5. maiju aiznesīs līdz emocionāli visspilgtākajam brīdim, kad būs iespēja izdarīt kardinālas, varbūt pat dzīvi mainošas izvēles, kuru priekšplānā būs konflikts starp: ģimeni un karjeru, mājām un darbu, ambīcijām un iekšējo stabilitāti u.tml.

Jaunava

Šim laikam būtu jāpalīdz mainīt jūsu dzīves spēles noteikumus (“game changer”). Viss, kas notiek vai nenotiek jūsu dzīvēs būs saistīts ar zināmu paradigmu un paternu maiņu, lai jūs varētu iziet citā dzīves līmenī. Priekš jums tas nebūs nekāds jaunums, drīzāk jau labi pazīstamas tēmas ar kurām nēsājaties vismaz mēnesi, bet dažiem pat lielu daļu dzīves. Lielisks laiks, lai atkārtotu kādas zināšanas vai prasmes, apciemotu senus draugus, agrākos skolotājus vai zemes, kas uz jums ir atstājušas spēcīgu iespaidu. Laiks apdomāt tālāko dzīves stratēģiju. Gaidāmais 5. maija pilnmēness jūs aicinās atteikties no kaut kā, lai vietā varētu iegūt ko vairāk, vairāk cilvēcisko attiecību, zināšanu un komunikācijas sfērā.

Svari  

Šajās divās nedēļās var notikt nozīmīgs emocionālais kāpinājums, kurš palīdzēs ieraudzīt tās tēmas un jautājumos, kuros ir vajadzīga revīzija. Visam būs tāda kā pagātnes piegarša, sevišķi, ja tā stāv ceļā jūsu nākotnei. Tādēļ esiet īpaši vērīgi tajā, kādi cilvēki no pagātnes vai kādi notikumi jūsu dzīvē atkal atkārtojas. Šis būs kā eksāmena laiks, kas palīdzēs daudz nepārprotamāk saprast, kas ir kas jūsu dzīvē. 5. maijā, līdz ar pilnmēnesi un aptumsuma koridora beigām mūžīgais līdzsvara punkta meklējums starp saglabāšanu un atlaišanu kļūs īpaši aktuāls. Lai arī cik ļoti jūs negribētu likt akcentu uz kopējiem pūliņiem un to, lai visiem būtu labi, laime caur to nebūs sasniedzama, ja jūs nesapratīsiet, kas ir vajadzīgs jums pašiem.

Skorpions

Šī Mēness cikla sākotnējais impulss ko svarīgu paveikt darbā vai saistītā ar jūsu ikdienas rutīnu un dzīves veidu, būs aktīvs līdz pat 19. maijam. Savukārt jūsu uzmanība tagad būs pievērsta partnerattiecībām. Ja esat attiecībās, šis būs ļoti piņķerīgs laiks, kad mēģināsiet iztaujāt un saprast partnera nostāju kādā jautājumā vai paši aiznest savu viedokli līdz partnerim. Problēma slēpsies tajā, ka šis viedoklis nepārtraukti mainīsies. Šis būtu ļoti labs laiks, lai apmeklētu terapeitu, kurš ir gatavs jūs uzklausīt un palīdzēt tikt galā pašiem ar sevi. Gaidāmais pilnmēness jūs ietekmēs ļoti tieši, dāvājot enerģiju, pacēlumu, harizmu un vēlmi izpaust savas emocijas, vienlaicīgi jūs ļoti jūtīgi reaģēsiet uz apkārtējiem.

Strēlnieks

Viena no šī laika prioritātēm var būt darba jautājumi, kur jūs mēģināsiet pabeigt vai pārorganizēt visu tā, lai tas būtu ergonomiskāk un jums harmoniskāk. Cita aktualitāte var izrādīties jūsu veselība, kad iespējams atkārtoti būs jāveic kādas pārbaudes vai analīzes vai jāpievēršas veselības jautājumam, kurš jau kādu laiku gaida, kad jūs saņemsities to sakārtot. Kā vienā, tā otrā variantā būs jāpārskata dienas ritms sākot no fiziskām aktivitātēm, beidzot ar diētas plānu. Gaidāmais pilnmēness var sakāpināt minētos jautājums līdz apmēram, ka ja neko no pieminētā nebūsiet darījuši, tad dzīve jūs var to piespiest. Tādēļ šoreiz mēģiniet būt mierīgāki, prātīgāki un piezemētāki, neaizmirstiet par atpūtu un citām bāzes vajadzībām.

Mežāzis

Aprīļa izskaņā jūsu pasaulē lielu vietu ieņems apkārtējie cilvēki, vairāk caur vēlmi nepazaudēt sevi citu cilvēku nostājā un redzējumā. Tādēļ jums kļūs īpaši svarīgi nenoklusēt savu patiesību, ko apkārtējie var uztvert arī kā agresiju vai egocentriskumu. Savukārt jūs paši būsiet tieši tādās pašās domās par apkārtējiem. Ja esat partnerattiecībās, tad primāri šī tendence izspēlēsies tajās. Uzmanieties no spontāniem vai kategoriskiem lēmumiem. Labs laiks, lai pievērstos mīlas dzīvei, sarūpētu sev vai partnerim romantisku pārsteigumu, pavadītu laiku rotaļās ar bērniem, vai pievērstos hobijiem un visam tam, kas sniedz jums baudu un prieku. Pilnmēness jūs izaicinās to visu sabalansēt ar draugu vai kolektīva vajadzībām.

Ūdensvīrs

Šis būs rosīgs laiks, kurā ikdiena būs piesātināta ar darbiem un pienākumiem, kas no jums prasīs gandrīz visus spēkus. Vēl viena no aktīvākajām sfērām būs ģimene, dzīvesvieta vai nekustamais īpašums kopumā. Aprīlī varat iniciēt kādus notikumus, kas vedinās ļoti strauji un ātri reaģēt uz situāciju. Labs laiks remontiem un labiekārtošanas darbiem. Jūsu mīlas dzīvē līdz pat 7. maijam būs paaugstinātas iespējas iepazīties vai ļoti jauki pavadīt laiku ar partneri. Gaidāmais pilnmēness ar ko noslēgsies aptumsumu koridors vedinās tikt skaidrībā ar saviem profesionālajiem mērķiem un ambīcijām un sabalansēt to visu ar jūsu personiskajām vēlmēm un ģimenes vajadzībām. Akcents būs uz pagātnes sakārtošanu vai atlaišanu.

Zivis

Pateicoties Saturnam, kurš nu jau ir labi ieskrējies Zivs zīmē, jūs tagad esat visa horoskopa balsts. Jūs esat saprātīgākie, disciplinētāki un atbildīgākie zīmju pārstāvji, vismaz astroloģiski tiek ļoti stipri veicināts, lai jūs tādi kļūtu un ja jūs šai tendencei nepretojaties, tad viss, ko dzīve no jums šobrīd prasa vai piedāvā būs jums pa spēkam. Daudz enerģijas veltīsiet bērnu vai radošajām tēmām. Jums būs atkārtoti mēģinājumi vai centieni informēt, dalīties vai kā savādāk mijiedarboties ar apkārtējiem cilvēkiem. Jūsu dzīvē var uzrasties kāds sens skolas vai studiju biedrs ar kuru viss vēl nav izrunāts un saprasts. Gaidāmais 5. maija pilnmēness jums atnesīs jaunu iedvesmu un atvērs durvis uz plašākām iespējām vai lietu redzējumu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt