steria g92867a77e 1280Šī būs īpaša nedēļa, galvenokārt dēļ 20. aprīlī gaidāmā Saules aptumsuma (Latvijā nebūs redzams), ar kuru sāksies jauns Mēness cikls un tā dēvētais aptumsuma koridors.

Līdz tam laikam, nedēļas pirmā puse būs vairāk veca Mēness noskaņās, lai pabeigtu, altaistu, novilktu skaidras robežas, izlemtu u.tml. Tomēr aptumsuma tuvums ietekmēs arī to, radot augsni liktenīgiem un zīmīgiem notikumu pavērsieniem.

20. aprīlī, pl. 7:12 sāksies jauns Mēness cikls Auna zīmē ar Saules aptumsuma radīto nospriegojumu. Tas iezīmēs sākumu 2 nedēļu ilgam aptumsumu koridoram. Šoreiz tas būs ar izteiktu atskatīšanos pagātnē un mēģinājumiem tikt skaidrībā ar to, sevišķi visās tēmās, kas ir saistītas ar naudu, mantu un drošību.

No 21. aprīļa līdz 15. maijam būs retrograds Merkūrs, kas arī ir iemesls tik retrospektīvam laikam, kurā būs jāsakārto savas attiecības ar pagātni un katram jāatrod sava individuālā “es” sajūta, attieksme un nostāja it visā. Kā jau pie visiem regrogradā Merkūra periodiem pārbaudiet informāciju divreiz, pārjautājiet pirms izdariet slēdzienu un vienkārši esiet uzmanīgi.

Kopējās rekomendācijas šai nedēļai ir nesteigties, dot sev laiku, būt uzmanīgiem pret detaļām, rēķināties, ka var būt iespējamas kļūdas, turiet plānotāju pabrīvu, jo viegli un ātri uzradīsies situācijas, kuras būs jārisina. Dienās tieši ap aptumsumu uzmanieties no spontanitātes, ātrām mirklīgām idejām, ļaujiet tām nosēsties pirms rīkojaties.

Šī nedēļa ir īpaša, bet uzmanieties pārsteigties vai ko sasteigt. Elpojiet dziļi, kad nomierināsities, risinājums var atklāties pašā deguna galā. Tas pats attiecas arī uz lieliskiem piedāvājumiem un iespējām, nesteidzieties tos aptvert uzreiz, dodiet sev laiku.

Lai svarīgiem un svētības pielietiem notikumiem bagāta nedēļa.

Auns  

Šo nedēļu būtu ieteicams būt ļoti uzmanīgiem, jo viss tas, ko jūs ļoti gribētu savā dzīvē, bet kaut kādu iemeslu dēļ atliekat, radīs augsni dažādiem zemapziņas impulsiem, iegribām, vārdiem, situācijām un iespējām. Sevišķi vērīgi esiet otrdien un trešdien, nepārsteidzieties, lai vai kā situācija izskatītos, ļoti iespējams, ka vienīgā racionālā opcija būs saistīta ar savas nostājas izprašanu un tai abilstošu rīcību. Šis aptumsuma ietekmētais jaunmēness sniegs jums impulsu būt drosmīgiem, uzņēmīgiem un gana apņēmīgiem, lai jūs būtu tieši tas un tieši tur, kur jūs patiesībā vēlaties būt. Savukārt retrogradais Merkūrs mudinās pastiprināti pieskatīt naudas, drošības un stabilitātes jautājumus.

Vērsis

Jums šī nedēļa iezīmēs noslēgumu kādam ilgstošam iekšējam procesam vai svarīgai dzīves fāzei saistībā ar jūsu izvēlēm un arī stratēģiju, kur un ka tālāk virzīties savā dzīvē. Ja lēmums vēl nav pieņemts, ja būs iekšēja nedrošība vai nepārliecinātība, tad kopā ar aptumsuma koridora sākumu var izveidoties situācijas, caur kurām jūs ieraudzīsiet un apzināsities savu patieso nostāju. Tiesa gan, liela iespējamība, ka tas nav nekas pilnībā jauns un jums nezināms, drīzāk gan neērta un tādēļ it kā maliņa pastumta patiesība. Bez tam, tuvākās trīs nedēļas retrogradais Merkūrs palīdzēs jums pilnībā tikt skaidrībā pašiem ar sevi un iespīdināt gaismu šajās ēnas zonās. Neko nesasteidziet, lai arī emocijas var raut jūs uz visām pusēm.

Dvīnis

Šajā notikumiem bagātajā un intensīvajā laikā jūs vienlaicīgi pieredzēsiet norādes un mājienus par to, ka vajadzētu palēnināties, būt uzmanīgākiem. Ja palaidīsiet to garām, jūs pieļausiet kļūdas, saskarsities ar tehniskām ķibelēm un pārpratumiem komunikācijā, kas it kā visu padarīs lēnāku, nedaudz sarežģītāku. Šis jaunmēnss 20. aprīlī ir gatavs jums atnest vēl vienu iespēju dzīvē realizēt savus ilgtermiņa plānus. Tikai šoreiz jau ar skaidru apziņu par savu vietu un lomu to īstenošanā. Ja tas ir kas tāds, ko jūs vairākkārtīgi esam mēģinājuši vai gatavojušies, šajā Mēness ciklā tam būs piemērots brīdis ieraudzīt dienas gaismu. Retrogradais Merkūrs testēs jūsu iekšējo gatavību, pārliecību, apņēmību un meklēs patieso motivāciju.

Vēzis

Nedēļas sākums jau jūtami vedinās pievērsties galvenajiem šī jaunmēness jautājumiem. Tas būs kā atkārtota iespēja, papildus impulss tiekties pretī kādām nu jau labi pazīstamām virsotnēm. Tas nozīmē, ja jums vēl joprojām ir līdz galam nerealizētas ambīcijas un mērķi, tad šis aptumsuma ietekmētais Mēness cikls būs piemērots tam, lai tas ieraudzītu dienas gaismu. Tomēr šī nedēļa pagaidām vēl būs piemērotāka, lai visu saliktu pareizajās vietās – tiktu skaidrībā ar savām prioritātēm un to, kas ir pilnībā atlaižams. Tādēļ nesteidzieties un neļaujaties spontāniem impulsiem, sevišķi laikā ap 20. aprīli. Retrogradā Merkūra periods palīdzēs jums satikt senus draugus, izvērtēt grupas aktivitātes un sakārtot ilgtermiņa ieceres.

Lauva

Šī nedēļa jūs noskaņos un pārslēgs iziet jaunā līmenī. Viss tas, kas jūs iedvesmo, kas piešķirt jūsu dzīvei saturu un vērtību, prasa, lai jūs nebaidītos no jaunā un turpinātu mācīties, augt un mainīties. Šis aptumsuma ietekmētais jaunmēness jums par to atgādinās, un, protams, ja nebūsiet gājuši roku rokā ar savām vērtībām, tad tagad var gribēties iedzīt iekavēto. Tomēr šobrīd jau enerģijas prasa visam pieiet, ne tikai drosmīgi un mērķtiecīgi, bet arī gudri. Tādēļ nebaidieties un nedusmojaties, ja dzīve jūs noliek pozīcijā, kur tālākā virzība ir iespējama tikai ar ļoti maziem solīšiem. Nepadodaties un arī neļaujaties emocionālai steigai. Retrogradais Merkūrs jums mudinās pārskatīt profesionālos mērķus un ambīcijas.

Jaunava

Šajā nedēļā, sevišķi tās sākumā būtu īpaši ieteicams uzmanīties visā, kas saistīts ar risku, kā fizisku, tā arī emocionālu vai garīgu. Šobrīd tam ir vieta būt jūsu dzīvē, bet drīzāk jau tādā labi organizētā un pazīstamā formātā, bet noteikti ne emocionāli spontānā. Tādēļ elpojiet dziļi un nedzeniet zirgus vietā un nevietā. Tieši aptumsuma ietekme var visam iedot zināmu pārspīlējumu un pārliecību, ka ja ne tagad, tad nekad, kas patiesībā būs vien jūsu pašu prāta spēles. Šis jaunmēness jūs vedinās spert drosmīgus soļus, bet šobrīd jau var teikt, ka kaut kur zināmā vai pazīstamā jomā vai veidā. Retrogradā Merkūra periods vedinās jūs atkārtot zināšanas, satikties ar agrākiem dzīves skolotājiem, atpūsties vai doties ceļojumā.

Svari  

Ja nu kaut kas jums vēl nav palicis izdarīts, sakārtots vai saprast jūsu partnerattiecībās, arī sadarbībā, tad šis būs pēdējais Mēness cikls, kas šai tēmai piešķirs tādu intensitāti un apgriezienus, ka kaut ko palaist garām vai pazaudēties šaubās īsti nebūs vairs iespēja. Vienīgais padoms, nerīkojaties emocijās un esiet sevišķi uzmanīgi dienās ap aptumsumu. Savukārt gaidāmais retrogradā Merkūra periods no 21. aprīļa trīs nedēļu garumā palīdzēs jums nodalīt graudus no sēnalām, lai varētu spert apzinātus soļus un izvēles. Caur to iespējama pat tāda kā identitātes krīze – kad vecā sevis versija ir praktiski atmirusi, bet jaunā īsti vēl nedarbojas. Pajautājiet sev: Kas jums ir patiesi svarīgs? Kas ir jūsu kaislība?

Skorpions

Nu jau ne pirmo mēnesi gaisā virmo mājieni un arī iespējas kā jūs vēl varat profesionāli izpausties, ko vēl jūs varētu darīt, vai kā pacelties virs ikdienības, nepazaudējoties pelēkajā masā. Ja nu vēl neesat neko iespējuši izmainīt, tad šajā Mēness ciklā būs papildus iespējas. Ja tas būs kā kompensācija nerealizētam potenciālam, tad var būt pārāk daudz emocijas un dažādas ķibeles. Ja jums jau būs labas iestrādnes, tad drīzāk atkārtots, uzvaras mēģinājums sasniegt, realizēt vai prezentēt ko jums svarīgu. Galvenais nerīkojieties uz emocijām un neko nesasteidziet. Retrogradā Merkūra periods jūs vedinās uz dialogu, nepieciešamību tikt skaidrībā ar savu vietu attiecībās vai pat sabiedrībā kopumā.

Strēlnieks

Jūsu mīlas dzīvē, pašizpausmē vai bērnu jomā vēl ir kur augt un aptumsumu ietekmētais Mēness cikls palīdzēs jums to apzināties. Ar jaunmēnesi jums tiks dota atkārtota iespēja vai būs tāds kā beidzamais uzrāviens, lai kaut kas jums personīgi svarīgs notiku, ieraudzītu dienas gaismu. Kā tests un iekšējs pārbaudījums tam, kas jūs esat un kur jūs šobrīd atrodaties, var uzrasties vai par sevi atgādināt kāda bijusī mīlestība. Tas vēl neko nenozīmēs, tādēļ mēģiniet savos slēdzienos būt lēnprātīgi un apzināti, nerīkojaties mirkļa emocijās. Retrogradā Merkūra periods aicinās jums sakārtot savu ikdienu, pabeigt virkni iestrēgušus jautājumus, varbūt pat pievērsties arī veselīga dzīves veida ieviešanai.

Mežāzis

Pāris noslēguma štrihi šonedēļ un zināma nostiprināšanās visā jaunajā Mēness ciklā, un jūs būsiet izveidojuši jaunus, spīdīgus un stabilus dzīves pamatus. Fundamentu, kur ļaut sev atpūsties un uzlādēties un uz kuru balstīt savus nākotnes plānus un ieceres. Tādēļ šis laiks ir īpaši svarīgs, jo noslēgums prasa īpašu rūpību, apzinātību un vērību visā ko jūs darāt. Šajā aptumsuma ietekmētajā jaunmēnesī jebkura, pat vismazākā problēma var izvērsties milzu apmēros, nu, vismaz tādos, lai jums būtu skaidrs, kur vēl būtu jāpiestrādā. Retrogradā Merkūra periods no 21. aprīļa līdz 15. maijam palīdzēs jums tikt skaidrībā ar to, kas jūs patiesi uzlādē un iepriecina, tādēļ jūs dabiski pievērsīsities dzīves baudāmajai šķautnei.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākums var būt piesātināts ar komunikāciju, izbraukumiem un dažādām tikšanām. Var būt sajūta, ka ir virkne ļoti svarīgu un neatliekamu jautājumu, kuri nekavējieties ir jāatrisina. Ļoti daudzi jautājumi šobrīd var būt nonākuši tādā kā atslēgas pārejā, no kuras daudz kas var izšķirties. Esiet vērīgi un nerīkojaties emocijās. Tieši aptumsuma uzlādētais jaunmēness visu padarīs daudz nopietnāku, liktenīgāku un sarežģītāku, nekā tas patiesībā varētu būt. Tas būs kā noslēguma impulss, lai palīdzētu jums iziet jaunajā komunikācijā un attiecībās ar brāļiem, māsām, klases biedriem vai citiem bieži vien turpat jūsu tuvumā esošiem cilvēkiem. Retrogradā Merkūra periods palīdzēs jums tikt skaidrībā ar nekustamo īpašumu vai ģimenes lietām.

Zivis

Ja finanšu sfērā jūs vēl neesat veikuši gana jūtamu izrāvienu, tad šis Mēness cikls ir beidzamais brīdis, lai vismaz spertu vajadzīgos pirmos soļus. Ja tos jau būsiet spēruši, tad šis laiks būs par iesakņošanos un nostabilizēšanos tajā. Jebkurā gadījumā šobrīd būtu jārīkojas mierīgi, pašapzinīgi un apņēmīgi. Kļūdas ir iespējamas, pārpratumu, pārrāvumi vai citas aizķeršanās tāpat, bet tas pieder pie lietas, lai jūs izaugtu par tādu cilvēku, kāds jūs vienmēr esat vēlējies būt. Retrogradā Merkūra periods jums palīdzēs tikt skaidrībā ar savām sociālajām aktivitātēm un atrisināt virkni ar komunikāciju un komunikācijas kanāliem saistītus jautājumus. Testējiet, eksperimentējiet un soli pa solītim uzlabojiet savu sniegumu.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt