hd wallpaper g473d834e2 1280Šī nedēļa turpinās būt gana aktīva un intensīva, neskatoties uz to, ka Mēnestiņš pie debesīm pamazām sāks rukt.

Galvenokārt tādēļ, ka šonedēļ Saulīte satiksies ar lielo dzīves skolotāju, visu attīstošo, paplašinošo un virzošo enerģiju aizbildni – Jupiteru. Precīzs savienojums ir gaidāms 12. aprīlī un ar to arī tiks uzdots tonis, kurā virzienā jūs augsiet un virzīsities tuvāko gadu. Attiecīgi nedēļa vēl joprojām būs piemērota ugunīgam, drosmīgam un degsmes pilnam izrāvienam, iniciatīvai un rīcībai kopumā, kas var būt starts notikumiem tuvākajam gadam.

No 11. aprīļa līdz 7. maijam vēlmes un vajadzības vairāk būs vērstas uz socializāciju. Labsajūtu visvieglāk atgūsiet caur iespēju satikties, parunāties un ko interesantu uzzinot vai pieredzot. Tādēļ arī akcents var būt uz vēlmi aizbraukt ciemos vai apskatīt kādas interesantas vietas. Arī laba fotosesija vai skaists sociālo tīklu profils spēs iepriecināt. Dāmām sevišķi svarīgi būs rast iespēju satikties un ļauties vieglām, drīzāk izklaidējošām sarunām.

Šajā laikā, sevišķi nedēļas sākumā, būs salīdzinoši viegli iepazīties, izveidot interesantas, spēcīgas un atmiņā paliekošas draudzības, kādam arī romantiskās attiecības. Jārēķinās, ka notikumu daba būs daudz straujāka un neprognozājamāka kā citkārt, tanī pat laikā, arī iespaids un sajūtu dziļums būs daudz dziļāks, jo netiešā veidā var aizķert zemapziņā gulošos impulsus pēc varas, naudas vai baudas.

14. aprīlis būs ļoti zīmīga diena, kad kāds birokrātisks jautājums var nonākt tādā kā atslēgas pārejas punktā. Tā var būt izšķiroša tikšanās, dokuments, atļauja, atbilde, prasības vai kas cits, vairāk ar dokumentiem un oficiālām iestādēm saistīts. Lai arī ne vienmēr jums var patikt notikumu daba, ja tas iekrīt šajā dienā, ziniet, tam ir ļoti būtisks, karmisks iemesls. 

Nedēļai tuvojoties izskaņai un no svētdienas jau ļoti izteikti varēsiet sajust, ka tomēr ir ļoti vecs Mēnestiņš un ir vajadzīga atpūta. Izelpojiet un ļaujiet sev atpūsties. Nākamajam aktivitāšu cēlienam, kas sāksies ar 20. aprīlī gaidāmo Saules aptumsumu (LV nebūs redzams), būs vajadzīgs daudz spēka.

Lai iedvesmojoša un aizraujoša nedēļa!

Auns

Šī būs ļoti nozīmīga nedēļa, kurā varat iniciēt kādus svarīgus sev notikumus vai plānus. Lai veiksmes fortūna jums uzsmaidītu, vienkārši ir jādara – jārada tie apstākļi, jābūt īstajā vietā, jāuzrunā vajadzīgie cilvēki, lai viss notiktu vislabākajā veidā. Šajā nedēļā paveiktais nesīs augļus gada laikā. Ja jums iekrīt dzimšanas diena tuvu 12. aprīlim, jūs gaida ļoti svarīgs un jaudīgs dzīves gads. Vienīgais trūkums ir, ka var paslīdēt garām smalkā druka un vai zināma pārsteidzība vai steiga. Tādēļ dariet, bet dodiet laiku sev un videi nobriest, sagatavoties. No 11. aprīļa līdz maijam var būt labs laiks, kursu apmeklēšanai, kādam nelielam izbraucienam vai satikties ar paziņām. Vislielāko labumu gūsiet, ja jautāsiet, kad ko nesaprotat.

Vērsis

Šajā laikā iespējams kāds ceļojums vai iedziļināšanās kādā jums svarīgā jautājumā, lasot, pētot vai eksperimentējot. Tā vai citādi, jums būs vajadzīgs laiks sev, lai atpūstos, atjaunotos un sagatavotos ļoti jaudīgam aktivitāšu dzīves cēlienam. Lai arī iekšēji jums vajadzēs daudz drosmes un lielu spēku tām iniciatīvām, kuras esat ieplānojuši, jums būs ļoti svarīgi arī izrunāties un tikt sadzirdētiem. No 11. aprīļa līdz 7. maijam ļoti svarīgi kļūs naudas jautājumi – kā tās pelnīšana, tā arī tās tērēšana. Tieši šonedēļ iespējams saskarsities ar kādu vēlmi vai iegribu, ko jums būs sev grūti atteikt, pat neskatoties uz to, ka tas pārsniedz jūsu finansiālās iespējas. 14. aprīlī varat sakārtot kādus dokumentus.

Dvīnis

Ja šajās jaudīgajās nedēļās vēl to neesat izdarījuši, tad ir pēdējais laiks pievērsties svarīgiem, tālejošiem ilgtermiņa plāniem ar perspektīvu. Tas uzdos toni notikumiem un iespējām, kuras jūs varat piedzīvot tuvākā gada laikā. Jums tas noteikti ir saistīts ar zināmu socializēšanos. Katrā gadījumā paceltās tēmas un jautājumi ļoti aktīvi risināsies līdz pat maija beigām. Pie tam no 11. aprīļa līdz 7. maijam jums būs ļoti svarīgi atstāt labu un patīkamu iespaidu, līdz ar to arī dabiski pievērsīsities ārējam izskatam un tēlam kā stils, frizūra, pirmais iespaids u.tml. Šis ir arī šarmējamais laiks, kad jums izdosies par sevi atstāt ļoti patīkama cilvēka iespaidu un jūs viegli iekļausities praktiski jebkurā kompānijā.

Vēzis

Šis būs ļoti svarīgām iniciatīvām piepildīts laiks. Tas, ko jūs iniciēsiet un paveiksiet šajā nedēļā, atstās iespaidu uz visu atlikušo gadu. Noteikti esiet pamanāmi, drosmīgi, aktīvi un mērķtiecīgi un veiksmes fortūna būs jūsu pusē. 12. aprīlī jūs varat veikt svarīgu pagriezienu, pat izrāvienu, savā dzīves ceļā. No 11. aprīļa līdz maijam jums būs ļoti svarīgi atpūsties un pabūt arī vienatnē vai arī ļoti šaurā, izraudzīto cilvēku kompānijā. Koncentrējieties uz spēku atjaunošanu un to, kas jūs patiesi iepriecina un uzlādē, tas palīdzēs izplest spārnus un sasniegt jaunas virsotnes. 14. aprīlī noskaņojieties darbam. Šajā dienā spēsiet paveikt un sakārtot ļoti smagnējus un lielu piepūli prasošus jautājumus.

Lauva

Nepalaidiet garām šo uzlādēto un iespējām bagāto laiku. Jūs varat tikt pat pie zināmas veiksmes un patīkamām sagadīšanām. Izklaides, iepazīšanās, hobiji, spilgta pašizpausme – tas viss jums tagad labi padosies. Nebaidieties no vides maiņas un vispār iet jaunajā. Dzirkstošajiem, pozitīvajiem un drosmīgajiem atvērsies daudzas durvis. No 11. aprīļa līdz 7. maijam pavadiet laiku ar draugiem, tas jūs ne tikai iedvesmos jauniem varoņdarbiem, bet arī sniegs patiesu gandarījumu un labsajūtu. Neaizmirstiet atrast veidu, kā iztērēt savu enerģiju, piemēram, ar drosmīgām iniciatīvām vai sportu. Pretējā gadījumā jūs būsiet iekšēji ļoti agresīvi, ātri par visu ko apvainosities vai sadusmosities. Atzīstiet savas ambīcijas.

Jaunava

Šis jums ir ļoti jaudīgs un svarīgs laiks, sevišķi, ja jau sen esat brieduši kādam drosmīgām, pat kaut kur sev neraksturīgam solim. Tās var būt biznesa iniciatīvas, lieli pirkumi, investīcijas, dzīvi mainoši lēmumi un izdarītās izvēles. Laikā ap 12. aprīli uzsāktajam, praktizētajam un virzītajam būs ietekme vismaz uz gadu. Ja iekšēji jūsos ir atpazīstama šī vēlme iet jaunajā, bet vēl šajā nedēļā to neiespēsiet, jums vēl būs laiks līdz 16. maijam, tomēr tad tas būs daudz smagāk un izaicinošāk, ar sajūtu, ka skrienat pakaļ vakardienai. Ja sevi īpaši nebremzēsiet, jūs viegli nonāksiet uzmanības centrā, saņemsiet uzmanību vai augļus par iepriekšējos mēnešos paveikto. Nenoliedziet savu vēlmi pēc atzinības.

Svari

Šis ir ļoti svarīgs laiks, kad gandrīz gadu ilgušais periods, kura uzdevums bija maksimāli paplašināt jūsu pasauli, palīdzēt jums iziet jaunajā, būt drosmīgākiem, autentiskākiem un nebaidīties kaut ko mainīt savā dzīvē, tuvojas savam noslēgumam maija viducī. Jaudīgākais izrāviens vai drosmīgākā iniciatīva var būt tieši šonedēļ. Bet jo vēlāk ķersities klāt, jo grūtāk un smagnējāk ies. No 11. aprīļa līdz 7. maijam ļoti labs laiks ceļojumam, atpūtai un vienkārši savas uzmanības pārslēgšanai uz vieglāku un baudāmāku dzīves aspektu. Jūs viegli aizrausities ar cilvēku, kādu izklaidi vai ko citu jauno, no šejienes risks pazaudēt veselīgu balansu. 14. aprīlī var sakārtot kādus ar bērniem vai formalitātēm saistītos jautājumus.

Skorpions

Ļoti darbīgs un rosīgs laiks. Darbā, attiecībās ar kolēģiem vai ikdienas pienākumos šobrīd prasās iziet uz kādu drosmīgu un gana jaudīgu soli. Katrā gadījumā, tas ar ko jūs aizpildīsiet savu dienu 12. aprīlī var atstāt savus nospiedumus pat uz gadu. Negaidiet, kad situācija sasniegs kādu kritisko robežu, vai samilzīs līdz milzu problēmas apmēriem, jūs var jau savlaicīgi atrisināt visu aktuālo bez liekas pārpūles. Laikā no 11. aprīļa līdz 7. maijam iespējams risināsiet kādus ar kredītiem vai lielākiem pirkumiem saistītos jautājumos. Laba atdeve būs no partnerībā veiktajām aktivitātēm. Tāpat arī jūs tieksities pēc dziļas un ļoti intensīvas pieredzes, īpašas tuvības un pat telepatiskas saiknes. Izvērtējiet labi, cik tas patiesībā ir reālistiski.

Strēlnieks

Šis jums ir ļoti svarīgs laiks, kad Saulītes degsme un entuziasms palīdzēs iesildīties jūsu svarīgākajos jautājumos un sfērās vismaz uz tuvāko gadu. Jums tas var būt arī kas ļoti personisks, kā izveidot skaistas attiecības, piedzemdēt bērnu, pievērsties kādam skaistam hobijam un daudz kas cits, kur kopējais ir tajā, ka tas jūs patiesi spēj iepriecināt. Nedēļas pirmā puse būs izteikti vai nu saistīta ar naudas jautājumiem – kā nopelnīt vai drīzāk tikt pie kaut kā, ko jūs stipri vēlaties, vai arī ar mīlestības jautājumiem. Var gadīties, ka būsiet gatavi otrā cilvēkā pilnībā izkust un pazaudēties. Savstarpējā ķīmija būs maģiska, bet arī nestabila. No 11. aprīļa līdz 7. maijam partnerattiecības palīdzēs atgriezt iekšējo labsajūtu.

Mežāzis

Šonedēļ turpinās salīdzinoši labs laiks, kad jūs varat iekšējā pasaulē pārslēgties, uzskaņoties, nobriest un uzdrošināties spert kādu soli pretī labākai, skaistākai un piepildītākai nākotnei. Īpaši svarīgs pārejas brīdis būs 12. aprīlī, bet praktiska visa nedēļa būs piemērota visām tām tēmām un jautājumiem, caur kuriem jūs varat paplašināties, izaugt, būt un kļūt kas vairāk, kā jūs esat šobrīd. Viss sāksies drīzāk klusi un mierīgi, ar iekšēju uzskaņošanos un jaudīgu apņemšanos. Naudas jautājumi būs tiešā veidā atkarīgi no tā, ar ko jūs nodarbojaties un uz veiksmi jums nav tendence paļauties. Nedēļa būs pateicīga attiecību veidošanai un komunikācijai ar apkārtējiem cilvēkiem, spējai iziet ārpus savas komforta zonas un pārvarēt zināmu inerci.

Ūdensvīrs

Jums ir laiks paplašināt savu redzesloku, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, iegūt jaunas zināšanas un apskatīt neredzētas vietas. Tas palīdzēs jums paskatīties uz savu dzīvi no plašākas perspektīvas un iedvesmoties svarīgām iecerēm un nozīmīgiem notikumiem. No 12. aprīļa jums var aizsākties jauna notikumu ķēdīte, kura augs un attīstīsies vismaz uz gadu. Janvārī dzimušajiem Ūdensvīriem ļoti svarīgs un izaicinošs laiks, kad dzīve jūs var kārdināt ar varu, naudu vai baudām, kas var dot arī zināmu veiksmes sajūtu. Visiem Ūdensvīriem no 11. aprīļa līdz 7. maijam ir laiks, kad pievērsties dzīves priekpilnajai un baudāmajai pusei. Atpūtieties, izklaidējieties, pievērsieties hobijiem, pavadiet laiku ar bērniem vai ļaujieties romantikai.

Zivis

Līdz ar 11. aprīli apmēram mēnesi jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku pa mājām, savas ģimenes lokā, arī apciemosiet dzimtās mājas un tuvos radiniekus. Tāpat arī jūs īpašu vērību pievērsīsiet mājas komfortam un estētikai. Iespējams iegādāsities jaunas lietas un parūpēsities par pavasarīgām sajūtām savā vidē. Šonedēļ papildus degsme un aizrautība būs gatava uzsildītu visus jūsu ar naudas lietām saistītos ilgtermiņa plānus. Atslēgas pāreja būs 12. aprīlī, kura var iezīmēt arī tādu kā jaunu sākumu. 14. un 15. aprīlis būs ļoti disciplinējošas un atbildīgas diena, kad varat saņemties izdarīt izteikti smagnējus, bet ļoti nepieciešamus darbus, kuri ir paveicami vienatnē vai savā būtībā ir atkarīgi tikai no jums pašiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt