magnolia g26415d97c 1280Turpinās ļoti enerģisks un nozīmīgs laiks, kurš uzdos toni notikumiem un procesiem ilgākam laikam. Kopā ar pieaugošo Mēnesi enerģijas tikai kāpināsies līdz zināmai kulminācijai pilnmēnesī, 6. aprīlī.

Ja jūs neizjūtat vēlmi kustēties un rosīties, vai arī šī vēlme jums paliek tikai galvā un uz reālām darbībām nevarat saņemties, tad aicinu pievērsties īstās sajūtas noķeršanai. Kas ir tas, kādēļ jūs patiesībā kaut ko vēlaties mainīt savā dzīvē? Dēļ kā jūs to darāt? Pēc kādas sajūtas, pieredzes, rezultāta jūs tiecaties? Pārliecinieties, ka jūsu mērķis ir konstruktīvs – nevis bēgt no kaut kā, bet iet uz kaut ko. Noķeriet savu vilni un rīkojieties par spīti bailēm, neziņai vai nedrošībai. Ideālais brīdis vienmēr ir tagad.

28. marts būs piemērots drosmīgas, tālejošas un svarīgas vīzijas, stratēģijas vai virziena nofiksēšanai savā prātā. Labi vedīsies plānošana un pārrunas, kuras balstītas konkrētos ideālos un iesniedzas tālā nākotnē. Vienīgais trūkums – būs pagrūti nodefinēt mazos, praktiskos solīšus, lai to visu īstenotu dzīvē, bet no paša procesa jūs noteikti ļoti iedvesmosities.

30. marts būs diena, kurā jūs varat pārvarēt kādus ārējus vai iekšējus ierobežojumus kā bailes un nedrošību, un sākt rīkoties kaut vai par spīti visiem esošajiem šķēršļiem. Konstruktīvi varat risināt jautājumus ar valsts iestādēm un dažādām institūcijām.

31. marts spontānā prieka un eksperimentu laiks. Diena prasīs ļauties mirkļa impulsam – neplānoti nopirkt sev ko skaistu, vai esošajā garderobē atrast spilgtas un nebijušas kombinācijas. Ja būsiet veikalu tuvumā – ļoti iespējams nopirksiet kaut ko sev galīgi neraksturīgu. Iespējams spontāni doties ciemos, uzņemt viesus vai vispār spilgti un radoši izpausties.

No 3. aprīļa domāšanas un runāšanas veids paliks mierīgāks, nedaudz prātīgāks, kādam varbūt pat izteikti lēnīgs. Katrā gadījumā iepriekšējo nedēļu drosmīgie, spontānie un dažreiz pārāk sasteigtie lēmumi, vārdi un kritika būs palīdzējusi jums tikt ārā no ziemas miega, tagad, līdz pat 11. jūnijam to visu būs jāievirza praktiskā, mierīgā un darboties spējīgā gultnē, kur pa vidu gaidīs gan retrogradā Merkūra periods (no 21. aprīlis līdz 15. maijs), liekot visu atkārtoti pārskatīt un pielabot, gan aptumsumu koridors (no 20. aprīļa līdz 5. maijam) ar saviem dzīves eksāmeniem.

5. aprīlī var kārtot dažādus juridiskos un birokrātiskos jautājumus. Sakārtot līgumus un risināt partnerības un sadarbības aspektus, kur ļoti svarīgi būtu neaizmirst par sevi un nenoliegt to, kas jums pašiem ir ļoti svarīgs. Ar šādu fonu iestāsies 6. aprīļa pilnmēness.

Šis pilnmēness būs kā atskaites kulminācija tam, kā jūs esat spējuši savas idejas, ieceres, vēlmes un plānus integrēt ārējā vidē, sabiedrībā. Ja jūs būsiet pārkāpuši kādas rakstītas vai nerakstītas robežas kā noteikumus, ētikas kodeksu, cieņpilnu izturēšanos, pienākumus pret tuviniekiem, sava ķermeņa un veselības objektīvās vajadzības, tad pilnmēness būs gana izaicinošs, kāršu namiņš sabruks un jums būs jāiespēj izlīdzināt iekavētais. Ja jūs visu būsiet darījuši gana sabalansēti, tad jums šis pilnmēness palīdzēs kaut kādā redzamā veidā izpaust savus plānus, projektus vai iniciatīvas.

Tā vai citādi, līdz ar Mēness pāriešanu Skorpionā 7. aprīlī un kopā ar fonā esošo pilnmēness kāpinājumu un izteikt tendenci uz pārspīlējumiem, līdz 9. aprīlim varat gūt dziļi emocionālu pieredzi. Viegli varēsiet iemīlēties vai iekrist greizsirdības dūksnājā. Viegli aizrausities un iedvesmosities vai tikpat viegli iekritīsiet savu kompleksu valgos u.tml. Lai ar kādu sajūtu gammu saskarsities, tas būs īsākais ceļš, lai palīdzētu jums mainīties un kļūt labākiem. Ieteikums būtu vairāk darīt, nevis runāt, jo vārdos būs pārāk daudz asuma, toksiskuma vai citu piejaukumu.

Lai pavasarīga rosība, skaisti un iedvesmojoši plāni un drosmīga to īstenošana!

Auns  

Auni, šis ir jūsu super jaudīgais laiks, kurā noteikti vajadzētu darīt kādas super jaudīgas lietas. Tēmas, kurās jūs mīcījāties un mīņājāties apmēram gadu, ir gatavas uzšvirkstēt un sākt kustēties milzu ātrumā. Vienīgais izņēmums būs, ja izdomāsiet dusmoties uz visu pasauli un dēļ tā aizbrauksiet kaut kur tālu, tālu no visiem prom, vai ieslēgsities savās mājās, attaisnojoties ar pēkšņo remontu vai citiem lieliem un neatliekamiem darbiem. Tev būs viegli atstāt par sevi pārliecinošu un paliekošu iespaidu, bet uzmanies pārāk uzspiest savu viedokli citiem, jo tas var novest līdz konfliktiem vai situācijām, kad no jums izvairās, sevišķi laikā ap pilnmēnesi. No 3. aprīļa paliksiet nedaudz prātīgāki un mierīgāki, ir cerība, ka nedaudz būs arī pacietība.

Vērsis

Jūsu iekšējā pasaulē, vienatnē vai laikā pašiem ar sevi šobrīd notiek vislielākie procesi. Jums jānobriest iekšēji, lai būtu gatavi rīkoties ārpasaulē. Labi izplānotās un iepriekš noorganizētās aktivitātes jūs mierīgi, savā tempā arī īstenosiet, bet lielākie izaicinājumu un turbulence, protams, notiks dziļi zem virsējā, apkārtējiem redzamā slāņa. Jūs ļoti nopietni pārskatīsiet un izvērtēsiet, kuri soļi un darbības ir jēgpilni un no kā patiesībā ir jāatsakās. Skaistums un vēlme atstāt labu iespaidu jums vēl joprojām būs ļoti svarīgi. 31. martā varat radīt vai iejusties daudz drosmīgākā skaistuma izpausmē. No 3. aprīļa jūs daudz skaidrāk, tiešām un nepārprotamāk spēsiet izpaust savu viedokli un pieņemt lēmumus. Neaizmirstiet par atpūtu.

Dvīnis

Jūs būsiet tikuši skaidrībā ar to, kas jūs esat un neesat, izgājuši uz gana lielām iniciatīvām un drosmīgiem soļiem, tagad jūs varat noņemt no sevis milzīgo prasīgumu, kurš neļāva atslābt dienām un naktīm. Ieteicams enerģiju izpaust ļoti konkrētā un saprotamā vietā un veidā, nemēģiniet to aiz ieraduma izmētāt pa piecpadsmit sfērām ar domu, ka gan jau kāda nostrādās, tieši otrādi, koncentrējat savas darbības uz tiem uzdevumiem, kuri soli pa solītim jūs izvedīs lielā mērķa virzienā. No 3. aprīļa līdz pat jūnijam jūs iekšēji mēģināsiet tikt skaidrībā ar saviem dziļākajiem impulsiem, noderēs domu izrakstīšana vai izrunāšanās. Pilnmēness jūs mudinās atrast līdzsvaru starp paša prieku un kopīgām aktivitātēm, spontanitāti un plāniem, izklaidēm un nopietnu aizraušanos.

Vēzis

Šis laiks vairs neprasīs dziļu filozofiju par savām vērtībām un ideāliem. Ar to jums vajadzēja tikt galā jau iepriekšējos periodos. Šis ir laiks, kad izpaust savu meistarību, spējas un prasmes. Tas prasīs drosmi un gatavību iet uz iniciatīvu, noteikti arī zināmu devu savu baiļu pārvarēšanu. Lai jūs tiktu uz priekšu, tas vienkārši pieder pie lietas. Jūsu ambiciozākās ieceres un plāni ir gatavi ieraudzīt dienas gaismu, tas ir pieteikums jaunajai sevis versijai un tam izrāvienam, uz kuru jūs jau sen esat gājuši. No 3. aprīļa būs iespēja pieslēgt arī saprāta balsi, kas palīdzēs neaizmirst par ķermeni un naudu. Laiks ap pilnmēnesi, 6. aprīli, būs īpaši spilgts, kad ambiciozajā dunā būs jāatrod arī iekšējais miers un harmonija.

Lauva

Ārēji ļoti spilgts un enerģisks laiks, kad tiekties pēc jauniem iespaidiem un pieredzēm. Veiksmīgs visiem  savas jomas profesionāļiem. Jūsu viedoklī ieklausīsies un pie jums dabiski apkārtējie tieksies pēc padoma vai iedvesmas dzirksts. Neskatoties uz to, šis laiks ir saistīts arī ar dziļiem, nopietniem procesiem jūsos, kad iekšējā pretestība, pretrunas, bailes vai bažas var stipri bremzēt šo kopējo potenciālu. Vislabākās zāles būs darbība, bez liekas filozofijas par savām sajūtām. No 3. aprīļa līdz pat jūnijam jūs funktierēsiet, runāsiet un visādā veidā meklēsiet veidus, kā sasniegt savus praktiskos mērķus. Pilnmēness mudinās pārslēgties no lielajām perspektīvām uz ikdienišķākām lietām un jautājumiem.

Jaunava

Nebaidieties no izaicinājumiem un drosmīgiem soļiem. Šis var būt labs laiks biznesa un nozīmīgu projektu iniciatīvām. Iespējams izrāviens tēmās un jautājumos, pie kuriem apzināti vai neapzināti esat strādājuši pēdējos pat 12 gadus. Partnerības un sadarbības tēmā šis ir nopietns un atbildīgs laiks, kur ir jāvadās pēc iepriekš norunātā un apsolītā, jāuzņemas atbildība un bez kurnēšanas jāizpilda savu saistību daļa. Nobriedušā partnerībā iespējams jauna līmeņa saistību uzņemšanās, sevišķi, ja tas sakritīs ar jūsu ilgtermiņa plāniem. No 3. aprīļa līdz pat jūnijam jūs audzēsiet savu prefesionālismu un kompetences. Gaidāmais pilnmēness jums radīs spriedzi naudas jautājumos – riskēt vai labāk koncentrēties uz saviem reāliem ienākumiem.

Svari  

Pasaule jūs izaicinās visos iespējamos veidos, lai tikai jūs būtu gatavi iziet ārpus savas ierastās komforta zonas. Miers un harmonija ir laba lieta tad, ja dēļ tās jūs neziedojat pašu dzīves garšu ar tās pulsu un mainīgajām iespējām. Lai arī kas būtu tas, kur jums ir silti, ērti, pazīstami un komfortabli, ir pienācis laiks virzīties savā dzīves ceļā uz priekšu. 31. martā dodieties iepirkties un ieprieciniet sevi ar kaut ko īpašu, tikai uzmanieties pārtērēties. Profesionālā jomā laiks uzkrātās prasmes un kompetences likt lietā un soli pa solītim virzīties uz nākamo pakāpienu. Gaidāmais pilnmēness jums būs īpaši spēcīgi jūtams un, kopā jau ar uzjundītajām emocijām, tas palīdzēs būt drosmīgākiem un uzņēmīgākiem kā citkārt. 

Skorpions

Šajā laikā ir pilnībā nomainījusies paradigma un pati būtība kādā veidā darīt lietas, kas ir tas, kas jūs patiesi motivē un kas palīdz atjaunot spēka rezerves. Tādēļ, lai arī tas rada zināmu apjukumu, jo daudz kas vairs nedos tādu efektu kā agrāk, turpiniet eksperimentēt un meklēt jaunos algoritmus, kas palīdz sasniegt iecerēto. Bērnu jautājumi ir viena no nopietnākajām un atbildīgākajām sfērām, tādēļ tajā piepūtiet vaigus un vienkārši dariet to, ko jūs zināt un uzskatāt par pareizu. Personiski jums šis laiks var iezīmēties, kad agrākais hobijs pārvēršas par darbu vai tiek apvīts ar zināmiem pienākumiem un atbildībām. Darbā – izejiet jaunajā, nebaidieties izcelties un 6. aprīļa pilnmēness jums tajā ļoti palīdzēs. Neaizmirstiet par atpūtu.

Strēlnieks

Mīlestība ir gaisā un, ja šī tēma jums ir aktuāla, tad noteikti šis ir īstais laiks, kad tai pievērsties. Jums gribēsies pāraugt pašiem sevi un apzināties sevi esam kas vairāk kā līdz šim. Jūsu patiesā daba izpaudīsies veidā kā jūs atjaunojat savus spēkus, izklaidējaties un atpūšaties, bet vēlāk jau tas var izpausties visā, kas jums būtisks. Pacietīga, mierīga un ļoti atbildīga pieeja jums būs jāpiekopj visos ģimenes un dzīves vietas jautājumos. No 3. aprīļa ar galvu metīsities darba jautājumos, ikdienas pienākumu, veselīga un sabalansēta dzīves ritma sakārtošanā. Pilnmēness jums radīs sprakšķošu vēlmi izklaidēties, ballēties vai vienkārši labi pavadīt laiku. Lielākais izaicinājums var būt saistīts ar to, kā lai visu paspēj.

Mežāzis

Ir sācies ļoti rosīgs un aktīvs laiks, kurā liela vieta ir tieši sabiedriskajām aktivitātēm. Ja jums būs izvirzīts mērķis, tad tam sekojošais plāns sarindosies soli pa solim kā pērles virtenē. Jūs pamazām sāksiet uzņemt apgriezienus, lai pārietu uz jaunu naudas pelnīšanas mehānismu un sākums var nebūt harmonisks. Tanī pat laikā, arī atkāpties jums vairs nebūs kur. Iekšējā pasaule, mājas un viss tas, kas veido jūsu dzīves pamatus ir gatavs šķilties, vērties, virzīties un augt. 30. un 31. marts ir lieliski datumi, kad spert svarīgus soļus un tūlīt arī sevi par to apbalvot. No 3. aprīļa jūsu domas būs pievērsušās tam kā sevi iepriecināt. 6. aprīļa pilnmēness radīs impulsu izrauties no jebkuriem šķēršļiem un  ierobežojumiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri var izelpot, izņemot tie, kuri ir dzimuši pirmajā dekādē, respektīvi janvārī. Pēdējiem visai drīz sāksies vērienīgām dzīves pārmaiņām piepildīti gadi. Naudas lietās tagad būs jāievieš lielāka kārtība un disciplīna. Pat tad, ja pelnīsiet ne sliktāk kā līdz šim, izdevumus būs jākontrolē un jāplāno uz priekšu. Darbā var paaugstināties slodze, bet ienākumi no tā daudz nemainīsies. Šis ir ideāls laiks, lai mācītos, iepazītos ar jauniem cilvēkiem un izmantotu tās iespējas, kuras šādā ceļā jums paveras. No 3. aprīļa jūs ar galvu metīsities ģimenes vai dzīves vietas jautājumos, kur iespējami kārtējie uzlabojumi vai savējiem vajadzēs jūsu uzmanība. Savukārt pilnmēness jums radīs lielu sociālo aktivitāti un stresu kā lai visu paspēj.

Zivis

Gaidāms ļoti nopietns un atbildīgs laiks. Jūs kļūsiet daudz organizētāki un savāktāki, kā līdz šim. Nauda, bet patiesībā jau jūsu patiesie talanti, spējas un prasmes ir gatavas izšķilties kā cālēni, kuri ir grib ieraudzīt dienas gaismu. Ejiet, dariet, izejiet uz iniciatīvu. Piefiksējiet idejas un tūlīt pat ķerieties pie to īstenošanas. Hobijiem, izklaidēm un bērnu jautājumiem jūs būsiet gatavi veltīt konkrētu laiku un tas būs daļa no jūsu iekšējās apņemšanās, lai dzīvē īstenotu savus mērķus. No 3. aprīļa līdz pat jūnijam jūs ļoti daudz socializēsities, runāsiet, rakstīsiet (tipiski labs laiks visiem, kuri saistīti ar mārketiņgu un pārdošanu). Pilnmēness dienās, ap 6. aprīli priekšplānā izvirzās finanses un saprātīgi ieguldījumi vai riski.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt