sun g8a56d1853 1280Pats nedēļas sākums būs plūstošs un palēns, lai gan pavasarīga rosīšanās un mošanās būs jūtama kā sirdīs, tā prātos. Daudz saprotamāk un vieglāk uz āru izpausties būs 21. martā pēc pl. 19:23 līdz ar Auna Mēness cikla sākumu.

Šis jaunmēness būs par drosmi būt pašam, neatkarīgi no citu viedokļiem vai priekšstatiem. Elpojiet pilnām krūtīm, atbrīvojieties no pagātnes vainas sajūtas, nostaļģijas, nožēlas un citiem emocionāliem parādiem. Dod sev iespēju būt patiesam, autentiskam un īstam. Jums ir jāpieredz savs ceļš! Sauklis – Es esmu! Tas piestāvēs visam, kam ķersities klāt.

No šī brīža sākas ļoti labs laiks jaunām iniciatīvām, plāniem un mērķiem. Drosmīgiem soļiem. Strauji virzieties uz priekšu, nevaktējot vai kāds jums seko. Tas kā citi uz jums reaģē, galīgi nav jūsu darīšana.

No 23. marta līdz 11. jūnijam, Plutons – zemapziņā paslēpto bubuļu un potenciāla atklājējs ir ļoti lēna, transformējoša un dzīvi mainoša enerģija, kura vienā zīmē atrodas aptuveni 20 gadus. Šajā laikā tas pieskarsies Ūdensvīra enerģijai iezīmējot jaunas divdesmitgades tēmas, lai 11. jūnijā vēl uz pus gadu pabeigtu sevis nesto pārmaiņu ceļu Mežāzī un jau pavisam pārietu Ūdensvīrā tikai 2024. gadā. Šis laiks iezīmēs nozīmīgu izmaiņu sākumu kā globāli, tā arī personīgi. Galvenās izmaiņas skars tādas tēmas kā – apvienības, politika, internets, jaunās tehnoloģijas, zinātne kopumā, tālejoši plāni u.tml. Tas veicinās nozīmīgas pārmaiņas draudzībā, veidā kā socializējaties, kā gūt popularitāti, atzinību, vai nest kādu labumu zināmām interešu apvienībām un, pats galvenais, ļoti strauju veco tehnoloģiju nomaiņu.  

Cits gana svarīgs notikums ir 25. martā Marss – iniciatīvas, rīcības un aktivitāšu raksturojošā enerģija, beidzot, pēc neraksturīgi ilgas (~ 7 mēneši) atrašanās Dvīņu zīmē, pāries Vēža zīmē. Ar to noslēgsies nenormālu spēku un enerģiju prasošs, intensīvs un, visticamāk, dzīvi mainošs periods Dvīņiem, kas daudziem veicināja arī stipru iekšējo nemieru, trauksmainību un izkaisītas darbību. Pateicoties šai enerģiju nomaiņai būs iespēja uzelpot, sevišķi gaisīgo zīmju pārstāvjiem (Dvīnis, Ūdensvīrs, Svari).

Kopumā nedēļa ir ļoti jaudīga, pilna tīra potenciāla un iespējām. Ļoti spēcīgi mainīsies paradigmas kā rīkoties, kā tikt galā ar sevi, kā motivēt sevi un virzīties jaunajā. Tādēļ nebaidieties no jaunām vēsmām un savādākas pieredzes. Iedvesmas dzirksts, patiess impulss iet un darīt tagad uzšķilsies vairāk caru dziļi personisku pieredzi un atklāsmēm, bet kādam arī caur atbildības izjušanu par pasauli, Zemi un cilvēci kopumā.

Lai pacilājošs un uzlādējošs pavasara sākums!

Auns  

Jaunu sākums, iespējām, idejas un izpausmes. 21. marta vakarpusē varat atzīmēt savu personisko jauno gadu vai pat jaunas dzīves sākumu, vēl jo vairāk, ja šajās dienās jums iekrīt dzimšanas diena. Aicinu pret šo pāreju izturēties ar lielu cieņu un arī iekšēji tai noskaņoties, lai varētu īstenot savus drosmīgākos sapņus. Tādēļ rakstiet, plānojiet, bet vēl labāk, sāciet rosīties, lai palīdzētu savām iniciatīvām ieraudzīt dienas gaismu. Nauda būs jāskaita, bet galvenais, ka būs arī ko skaitīt. No 23. marta vairāku mēnešu garumā ļoti spēcīgi mainīsies jūsu mijiedarbība ar kādām grupām vai apvienībām, iespējama arī ilgtermiņa plānu maiņa. No 25. marta labāk veiksies ar tām aktivitātēm, kuras būs balstītas jūsu sajūtās.

Vērsis

21. marta jaunmēness jums saistīsies ar ļoti dziļiem, varbūt pat no sevis slēptiem zemapziņas slāņiem. Tādēļ, lai arī kopējā enerģija būs ļoti aktīva un pilna iespējām, jums visdabiskāk būs to pagriezt uz kaut ko pašiem dziļi personiski svarīgu. Tas var būt saistīts ar jaunām idejām un plāniem, kur jums pašiem ar sevi jātiek galā vai vienatnē daudz jāpaveic. Tāpat šis var iezīmēties kā labs laiks aktīvai atpūtai, ceļojumam, pašizziņai un izpētei. Jums būs ļoti svarīgi labi izskatīties un iepatikties citiem cilvēkiem. No 23. marta sāksies transformācijas jūsu dzīves lielajos mērķos uz nākamajiem 20 gadiem. Savukārt no 25. marta jums būs daudz vieglāk rīkoties un samazināsies milzīgā spriedze par naudu.

Dvīnis

Šī jums būs ļoti svarīga nedēļa. 21. marta jaunmēness iezīmēs jums jaunu sākumu ilgtermiņa plānos un iecerēs. Plānojiet un iniciējiet ar vērienu un noteikti pieslēdziet savus domubiedrus vai draugus. Tieša valoda un konkrēti visā tiks cienīta vairāk, kā skaisti vārdi par un ap jautājuma būtību. No 23. marta vairāku mēnešu garumā jūs varēsiet sajust un pieskarties tai dzīves pamatvērtību un ideālu maiņai, kura iezīmēs sākumu lielām dzīves pārmaiņām nākamo 20 gadu laikā. No 25. marta beidzot noslēgsies pēdējo septiņus mēnešus ilgušais skrējiens, kurā ļoti daudz jūsu dzīvē notika vienlaicīgi un gribi negribi jūs bijāt notikumu epicentrā. Izelpojiet, tagad paliks vieglāk un mierīgāk darboties un izpausties.

Vēzis

Turiet savu dzīves stūri cieši savās rokās, jo gaidāms traki dinamisks un iespējām bagāts laiks. Jūsu drosmīgākie plāni, ieceres un vēlmes ir gatavas ieraudzīt dienas gaismu. Esiet drosmīgi un jūs dabiski nokļūsiet uzmanības centrā. Izpaudieties kā autoritāte, viedokļu līderis, vadiet, virziet vai kā savādāk esiet redzamā un spilgtā atslēgas lomā. Vai tas jums būs komfortabli? Nē! Bet, ja būsiet pavisam godīgi, tad tas ir kas tāds uz ko jūs patiesībā esat tiekušies. No 23. marta pāris mēnešu garumā būs tests milzīgām iekšējām pārmaiņām un to šķēršļu noņemšanai, lai jūs atbrīvotu savu potenciālu izpausties daudz publiskāk vai globālāk (sākums 20 gadu tēmai). Savukārt no 25. marta līdz 20. maijam enerģisks un ar labām iniciatīvām bagāts laiks.

Lauva

Šis jaunmēness jums būs gatavs pavērt jaunus apvāršņus kā burtiskā, tā arī pārnestā nozīmē. Jūs būsiet gatavi iziet ārpus ierastā ritma un darbībām, mācīties vai eksperimentēt ar ko jaunu. Šis mēnesis palīdzēs iziet jaunajā, iegūt vajadzīgās zināšanas, iekšējo gatavību un noformulēt stratēģisko virzienu ilgākam laikam. Esiet aktīvi, dalieties, jautājiet, iepazīstieties ar cilvēkiem, zināšanām un iespējām, esiet atvērti visam jaunajam un dzīve pamazām soli pa solītim atvērs jums visas vajadzīgās kārtis. No 23. marta pāris mēnešu garumā būs ievads lielām pārmaiņām jūsu sadarbības un partnerībās jautājumos. No 25. marta līdz maija vidum jums būs tendence rīkoties mierīgi, vairāk slēptā veidā.

Jaunava

Jums šis pavasaris sāksies ar lielu uzdrošināšanos, iespēju pārvarēt kādus iekšējos vai ārējus šķēršļus, lai izietu jaunajā. Tā var būt kāda biznesa iniciatīva, investīcijas, vai personiskā līmenī – savu ieradumu maiņa, sākot ar atkarībām, beidzot ar dažādām iekšējām bailēm, kas līdz šim jūs kavēja. Ļoti viegli spēsiet atvēzēties uz daudz lielāku un plašāku vērienu kā citkārt, vai tas sevi attaisnos, tas gan būs stipri individuāli. No 23. marta līdz pat jūnijam jums aizsāksies lielas izmaiņas darba, ikdienas ritma vai veselības jomā, tas būs tikai ievads tēmām uz nākamajiem 20 gadiem. Savukārt no 25. marta līdz 20. maijam jūsu enerģija dabiski plūdīs ģimenes, draugu un savstarpējo saišu nostiprināšanas virzienā.

Svari  

Jums katru gadu ap šo laiku, visticamāk, ir stipri aktīvs, dažkārt pat izaicinošs laiks, kad apkārtējie, sevišķi dzīves partneris/e no jums grib ļoti daudz un nekādi neļauj paslēpties savā ierastajā mieriņā. Šogad šī tendence būs vēl daudz izteiktāka. Attiecīgi šis jaunmēness ar lielu jaudu liks pievērsties partnerattiecību jautājumam. Šeit var attīstīties stāsti sākot no laulību piedāvājuma, beidzot ar šķiršanos, kas būs vairāk jau katra personiskais stāsts. Īstais laiks, lai izietu uz kādu drosmīgu iniciatīvu vai izrunātu kādu nekomfortablu tēmu.  No 25. marta līdz maijam jūs būsiet ļoti mērķtiecīgi un ambiciozi, jūs aktīvi tieksities sasniegt kādus redzamus rezultātus darbā, sievietēm var būt arī ģimenē.

Skorpions

Šis jums būs ļoti rosīgs laiks. 21. marta jaunmēness jums radīs milzīgu impulsu kaut ko izmainīt savā ikdienas ritmā vai darbā, radot spēcīgu vēlmi pēc pārmaiņām un izaugsmes. Tas var būt stāsts kā par ikdienas maiņu, piemēram, sākot aktīvi nodarboties ar sportu. Var dzimt ideja un pat plāns par darba maiņu, vai vismaz pienākumu maiņu, ar tendenci uz paaugstinājumu vai kā savādāk izcelties kolektīvā. Ļoti spēcīgi izjutīsiet arī to, ka šajā nedēļā nomainīsies veids kādā vide mudina jums rīkoties. No 23. marta būs ievads milzīgam transformācijām ģimenes dzīvē vai dzīves vietā, kuras turpināsies nākamos 20 gadus. No 25. marta līdz 20. maijam jūs vairāk rīkosities uz emocijām un ar vēlmi pēc jauniem iespaidiem.

Strēlnieks

Gaidāmais jaunmēness jums iedos papildus impulsu, drosmi un pārliecību, lai jūs spētu vēl autentiskāk izpaust savu patieso individualitāti. Šī tēma gaisā virmo nu jau teju gadu un ļoti spilgti tieši šī gada pirmajos mēnešos. Tagad, kopā ar jaunmēness radīto degsmi, jūs varēsiet izpausties daudz tīrāk un patiesāk. Tas būs stāsts par jūsu radošumu, vēlmi dalīties un iedvesmot. Palīdzēt sev un daudziem citiem būt kam vairāk, nekā esat. Šis impulss var mudināt pievērsties kādam hobijam vai izklaidei, kur jūs varat sevi maksimāli brīvi izpaust. Tāpat arī ļoti augstā vietā būs visi ar bērniem saistītie jautājumi. Ar 25. martu beidzot noslēgsies ļoti sarežģīts periods jūsu partnerattiecībām, kur tagad būs vismaz skaidrība.

Mežāzis

21. marta vakarā gaidāmais jaunmēness palīdzēs jums būt drosmīgākiem un atklātākiem. Tas ļaus daudzas lietas nosaukt savos vārdos un ieskicēs jaunas jūsu egoisma robežas. Tas var būt arī par savas dzīves telpas dalīšanu ar citiem cilvēkiem. Šajā mēness ciklā ļoti spēcīgi formēsies jauns jūsu dzīves pamats, uz ko jūs varat balstīties un kas jums palīdz atgūt labsajūtu. No 23. marta līdz 11. jūnijam jūs izelposiet, jo beidzamā smagnējā enerģija izies no Mežāžu zīmes, kaut tikai uz laiku. Tas ieskicēs sākumu lielām (uz 20 gadiem) pārmaiņām tajā, kā jūs pelnāt naudu.  No 25. marta līdz 20. maijam neslēpjoties iesiet uz iniciatīvu, nebaidīsities no uzmanības, un ļoti aktīvi risināsiet dažādus partnerības un sadarbības jautājumus.

Ūdensvīrs

Gaidāmais Auna jaunmēness 21. marta vakarā aizsāks ļoti sociāli aktīvu dzīves posmu. Jūs iziesiet uz iniciatīvu sarunās, iepazīstoties un satiekoties ar jauniem cilvēkiem. Jūs visur spēsiet saskatīt kaut ko interesantu vai jaunas iespējas. Ja darbojaties ar cilvēkiem un komunikāciju saistītā sfērā – laiks būs izcils, lai pirktu, pārdotu, stāstītu, popularizētu vai apmācītos. Ieteicams, lai jums būtu viss nepieciešamais aprīkojums (labs telefona pieslēgums, automašīna u.tml.), lai jūs varētu ātri atrisināt jebkuru mirkļa jautājumu vai iegribu. No 23. marta līdz jūnijam esiet uzmanīgi, sevišķi Ūdensvīra zīmes sākumā dzimušie, sāksies lielas izmaiņas jūsos kā personībā. No 25. marta līdz maijam būs daudz darba.

Zivis

Gaidāmais 21. marta jaunmēness jums atnesīs milzu apņēmību, drosmi un gatavību rīkoties savu finansiālo mērķu vārdā. Šobrīd vairs nekādi šķēršļi īsti nedarbosies. Ja strādājat algotu darbu, būsiet gatavi runāt par algas paaugstinājumu. Ja šādu iespēju nesaskatīsiet, drosmīgi meklēsiet citas opcijas. Naudas lietās jūs vairs nebūsiet gatavi iet uz nekādiem kompromisiem. Pie tam, bez ilūzijām par to, kā pie tās tikt. Jūs būsiet gatavi paši uzrotīt piedurknes un darīt visu kas nepieciešams, lai jums tiešām būtu sasniedzams izraudzītais, visticamāk, finansiālais mērķis. No 25. marta līdz 20. maijam jūs beigsiet darboties tikai ģimenes un mājas ietvaros un daudz drosmīgāk izpaudīsiet savu patieso dabu un potenciālu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt