purposes ga1291f049 1280Šī nedēļa būs stipri mierīgāka par iepriekšējo. Gaisā virmos kaut kas starp augstām idejām, sapņiem un kā to visu manifestēt dzīvē. Šis būs vairāk tāds kā taustīšanās laiks, kad jūs runājat, mēģināt, pielāgojaties un iekšēji pārkārtojaties atkal un atkal.

Visi elastīgie un adaptīvo jutīsies labi un viegli atradīs veidu kā izpausties. Savukārt visiem mērķtiecīgajiem un uz rezultātu orientētajiem būs grūtāk, jo viss nevedīsies tik ātri un vienkārši kā sākotnēji cerēts. Uzmanieties izkaisīt savu enerģiju pārāk daudzās sarakstēs un sarunās par visu vienlaicīgi, bet līdz galam ne par ko konkrētu.

Nedēļas centrālā tēma no 15. līdz 17. martam būs saistīta ar jaunu ideālu, vīzijas vai sapņu formēšanos un nepieciešamo soļu definēšanu, lai to varētu sasniegt.

No 17. marta līdz 11. aprīlim Venēra – sievišķības un vēlmju aizbildne - no kareivīgā Auna pāries pie dzīves baudītājiem Vēršiem. Sieviešu kosmoss kopumā uzelpos un sajutīsies maigāk, mierīgāk un stabilāk. Paaugstināsies akcents uz ķermeņa baudām un mazajiem dzīves priekiem kā ēdiens, miegs, skaistums, seksualitāte u.tml. Labprāt iepirksities un ieguldīsiet savā izskatā un labsajūtā. Ja jums nebūs drošība par savu materiālo stāvokli, tad naudas pelnīšana ieņems centrālo vietu.

No 19. marta līdz 3. aprīlim laiks būs piemērots konkrētiem lēmumiem un no tiem izrietošiem rīcības soļiem. Būs daudz vieglāk noformulēt un aizstāvēt savu viedokli, bet grūtības ieklausīties otrā.

Iespējams uz priekšu sāks virzīties jautājumi, kur jūs ilgi un dikti gaidījāt atbildi un līdz šim viss bija pārāk nekonkrēts un izplūdis, lai varētu saprast kā labāk rīkoties, t.sk., juridiskie un birokrātiskie.

20. martā, īsi pirms pusnakts Saulīte pāries Aunos un ar to sāksies jaunais astroloģiskais gads, arī pavasara vienādības (ekvinokcija). Pēc senlatviešu tradīcijām Lielās dienas pirmais saullēkts būs 21. martā. Šis ir vēl viens burvīgs laiks, ar kuru iezīmēt jaunu sākumu un izvirzīt savus mērķus gadam.

Lai skaista un iedvesmojoša nedēļa!

Auns

Lai arī aiz inerces jūs varat būt stipri aktīvi un iet uz iniciatīvu, tomēr ieteicams būtu pievērsties kvalitātei, nevis kvantitātei. Ļoti viegli varat izšķērdēt savus spēkus. Atpūtieties, pārslēdzieties. Jūs neko nenokavēsiet arī tad, ja neskriesiet vilcienam pa priekšu. Dodiet sev iespēju uzlādēt iekšējās baterijas, kamēr vide to jums ļauj. Atsevišķos gadījumos, ja būs pārāk daudz visa kā sakrājies, jūs var apstādināt slimība vai kādā cita veida izolācija. 16. un 17. martā jums galvā noformulēsiet jauna iecere, kuru ļoti gribēsiet realizēt dzīvē. Dodiet sev laiku un esiet elastīgi ar tās iekustināšanu. No 19. marta labprāt atvērti un drosmīgi paudīsiet savu viedokli. Naktī uz 21. martu sāksies jūsu personīgais jaunais gads.

Vērsis

Labs laiks draudzībai. Jums šajā nedēļā var atrasties jauna kompānija, ar kuru kopā atpūsties, izklaidēties vai būvēt ilgtermiņa plānus. Iespējams atrast domu biedrus savām iecerēm. Tematiski 16. un 17. martā viss jaunais būs ar ietekmi uz gadu. Naudas lietās iziesiet uz iniciatīvu un būsiet gatavi aktīvi rīkoties bez liekas kurnēšanas, sevišķi ilgtermiņa plānu vārdā. Nedaudz būtu jāuzmanās no pašapmāna vai maldinošas informācijas, solījumiem. Tas kam būtu jāpievērš uzmanība, ir nepaļauties tikai uz vārdiem un tā mirkļa emocijām, bet sagatavot un parakstīt konkrētas savstarpējās vienošanās. No 17. marta jūs ļoti labprāt pievērsīsities savam ārējam izskatam un visu risināsiet ar šarmu vai sarunu ceļā.

Dvīnis

Jums turpinās ļoti nozīmīgs laiks, kurā noformēsies un izkristalizēsiet kādi svarīgi dzīves mērķi, visticamāk, profesionālajā jomā, bet var būt arī attiecības vai ģimene. Jūs būsiet visa notiekošā iniciatori, tā kā bez jūsu ziņas un iniciatīvas nekas pats no sevis nenotiks. Veiksmīgs laiks tiem Dvīņiem, kuri ir vadošā amatā. Radošo profesiju pārstāvjiem sāksies jauns profesionālās dzīves posms, dēļ paaugstinājuma, statusa vai tml. No 17. marta vairāku nedēļu garumā labs laiks ceļošanai vai jebkādai citai atpūtai ārpus ierastās vides. No 19. marta līdz 3. aprīlim jūs kļūsiet drosmīgāki un pārliecinātāki savos vārdos, varat pat uzstāties vai kā savādāk pārliecinoši iestāties par savu viedokli.

Vēzis

Ļoti labs laiks, lai ceļotu, mācītos vai kā savādāk bagātinātu savu pasauli ar jauniem iespaidiem. Intuīcija jums strādās ļoti labi un pateicoties tai jūs varat iepazīties, nokļūt īstajā vietā un laikā vai uzdurties ļoti vērtīgai, ilgspēlējoša informācijai. Šobrīd formēsies jauna sajūta un redzējums par tālāko virzienu. Tikai jūsu zemapziņa ar tajā sakrāto agresiju, iekšējo konfliktu vai dusmu, ka kaut kas nav tieši tā kā jūs to būtu gribējuši, stipri trigerēs visu. Lai gan, iespējams, tieši pateicoties tai jums radīsies vajadzīgā motivācija kaut ko savā dzīvē mainīt. No 17. marta izbaudīsiet laiku ar draugiem, savukārt no 19. marta jūs ļoti enerģiski, spītīgi un pat valdonīgi plānosiet un iestāsities par saviem mērķiem.

Lauva

Šis būs ļoti svarīgs laiks ar biznesu, lieliem vai tālejošiem projektiem saistītajām Lauvām. Iespējams jūs ļoti skaidri apjautīsiet, kas ir tas virziens, kurā jūs vēlaties tālāk doties. Vīzija vai iedvesmots redzējums, kurā vēl ir daudz neskaidrību, kuras soli pa solim tikai atklāsies. Tādēļ, ja tas ir saistīts ar kredītiem vai citām saistībām, esiet uzmanīgi, praktiskums un saprātīgums noteikti nedominēs. Tomēr tas dos impulsu satikties ar draugiem un apzināt jaunās iespējas, kas iedos papildus dinamiku ilgtermiņa iecerēs. No 17 marta jūs vairākas nedēļas tieksities pēc redzamiem panākumiem ar ko lepoties. Savukārt no 19. marta labs laiks mācībām, studijām, izbraucieniem vai mācībām kopumā.

Jaunava

Jūsu partnerattiecības ir gatavas iziet jaunā līmenī, statusā vai izpausmes formā. Ja to ignorēsiet, visticamāk, būsiet stipri aizkaitināti. Profesionālā jomā iespējama sadarbība, lai varētu realizēt kādu jums svarīgu ambīciju. Sarunas vai pārrunas būs ļoti intuitīvas un nekonkrētas, ja tās ir saistītas ar darījumu, noteikti noslēdziet līgumu, jo pastāv maldu risks vai nozīmīga situācijās izmainīšanās. No 17. marta vairāku nedēļu garumā jūs labprāt veldzēsities pie dabas, ceļojumā vai citā veidā, prom no ikdienas. Ļoti viegli apgūsiet ko praktisku no dzīviem, iedvesmojošiem piemēriem. No 19. marta pāris nedēļas jūs drosmīgi runāsiet par neērtiem jautājumiem. Kādam tas būs konflikts, kurš var izaugt pat līdz tiesvedībai.

Svari

Darba sfēra tagad jums ieņems ļoti nopietnu vietu un tajā notiek svarīgas izmaiņas. Pāreja. Tā palīdzes sajust, iztēloties un pieredzēt atklāsmi ar ko jūs patiesībā vēlaties nodarboties. Jauns redzējums un tam atbilstošas dzīves stratēģijas izmaiņas. Šeit palīdzes zinoša speciālista padoms. Ļoti svarīgi rīkoties, bet arī nepārsteigties un nepārcensties. Uzmanieties no strīdiem - tie var būt ar tālejošām sekām. No 17. marta līdz 11. aprīlim tieksities pēc komforta, drošības un aizsargātības, sevišķi finansiāli. Patiesi izbaudīsiet fizisku tuvību. Savukārt no 19. marta pāris nedēļu esiet uzmanīgi vārdos. Jūs viegli varat sastrīdēties un aizskart otru negribot, no otras puses, beidzot runāsiet tiešu valodu. Grūtniecībai labs laiks.

Skorpions

Jaudīgs laiks, bet viegli būs kļūdīties un visam pazust aiziet destrukcijās. Šeit vienīgā cerība ir uz jūsu intuīciju, kas kā reiz strādās ļoti labā līmenī. Viena no lielākajām prioritātēm būs bērni (ja ir), kam pievērsīsities ar milzu pašatdevi. Jums būs ļoti svarīgi izpaust savu patieso individualitāti un gūt maksimāli piesātinātu pieredzi, tā vārdā var būt kādi izaicinājumi vai riski. Koncentrēties būs grūti un jūs ļoti vēlēsities noticēt labākajai notikumu versijai. Uzmanieties no atkarību izraisošām darbībām, var sanākt tajās ielipt. No 17. marta līdz pat 11. aprīlim prieka, mīlestības un harmonijas avots būs jūsu partnerattiecības. Savukārt no 19. marta vairāku nedēļu garumā domas grozīsies par un ap darba jautājumiem.

Strēlnieks

Ģimene vai dzīves vieta ir jūsu spēka zona, ar ko būs saistītas zināmas cerības un ieceres, kuras prasa konkrētu rīcību. Mīlestība ir darbības vārds. Uzmanieties izkaisīties visā un visos, pazaudējot fokusu uz pašu galveno – nolūku, kādēļ jūs vispār kaut ko darāt. Labs laiks, kad iztēloties, pasapņot un ieskicēt kādus svarīgus atskaites punktus uz kuriem ilgtermiņā tiekties. Tanī pat laikā būs grūti saprast, kas ir pirmie praktiski speramie soļi. No 17. marta jūsu prieks un labsajūta smelsies skaistā, sakārtotā un baudpilnā ikdienā, ienesot tajā virkni mazu prieciņu. Savukārt no 19. marta vairāku nedēļu garumā domās un sarunās fokuss būs uz bērniem, izklaidēm vai, ja neesat attiecībās, uz mīlestības jautājumiem.

Mežāzis

Jums ieslēgsies jauna līmeņa apņēmība un pašdisciplīna jautājumos, kas saistīti ar kaut kā jaunu apguvi. Bez tam jūs viegli iedvesmosities un aizrausities ar tālejošām iecerēm, kuras burtiski varēsiet sajust mēles galā. Tas mudinās atkal pārkārtot ikdienu, lai tā labāk atbilstu un palīdzētu sasniegt iecerēto. Komunikācija svešā mēlē jums padosies vairāk intuitīvi, sajūtu līmenī, nekā loģisku darbību rezultātā. Jaunas pazīšanās var būt ļoti zīmīgas, pat liktenīgas. No 17. marta līdz 11. aprīlim jūs būsiet noskaņoti atpūtai, izklaidēm un baudpilnai laika pavadīšanai. Sirdī brīvajiem aktuāla kļūs arī romantiskā dzīves puse. Savukārt no 19. marta vairāku nedēļu garumā būs aktuāli jebkurā jautājumā nonākt līdz tā pašai saknei.

Ūdensvīrs

Nauda, tās pelnīšana vai tērēšana šonedēļ būs ļoti aktuāla. Iespējams jums padomā būs kāds lielāks pirkums, kas var pārsniegt jūsu reālās budžeta iespējas. Esiet uzmanīgi, jo ar pacietību arī jūs nedraudzēsities. Būs grūtības ar precizitāti, pirkuma adekvātumu un jūsu reālo iespēju izvērtēšanu. Ja sajūtat šo tendenci un paspējat sevi tajā apstādināt, tad labāk būtu pievērsties konkrētiem soļiem, kas palīdzētu iecerēto sasniegt, nevis satraukumā ātri ko ķert un grābt. No 17. marta gandrīz mēnesi jūsu labsajūtas un iekšējā līdzsvara atgūšanas zona būs mājas. Tādēļ labprāt daudz tur uzturēsities un ieguldīsities labiekārtošanā. No 19. marta vairāku nedēļu garumā daudz laika pavadīsiet ceļā vai uz telefona.

Zivis

Šis jums ir ļoti svarīgs periods, kurā noformulēt lielākās, iedvesmojošākās un skaistākās ieceres uz kurām tiekties tuvākā gada laikā, kādi jūs gribētu būt. Ļoti daudz kas no iecerētā prasīs konkrētu rīcību. Uzmanieties pārāk visu sasteigt, jo tas var radīt lielu iekšējo nemieru. Zināma pašdisciplīna, iekšējā organizētība un savāktība palīdzēs sasniegt daudz vairāk. No 17. marta līdz 11. aprīlim būs ļoti patīkams laiks, kad iegādāties skaistas un komfortablas lietas, labprāt apmeklēsiet restorānus un izbaudīsiet gardas maltītes. Savukārt no 19. marta līdz aprīļa sākumam domas grozīsies ap naudas lietām. Iespējams plānosiet, rēķināsiet un pētīsiet, kur un kā labāk nopelnīt, iziesiet uz papildus iniciatīvu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt