full moon g3a8e270fe 1280Nedēļa aizsāksies ar sprakšķošu pilnmēnesi, kurš savos lielākajos apkārtmēros būs 7. martā. Šī pilnmēness galvenā tēma būs pašrealizācija jeb kā jūs varat būt noderīgi citiem cilvēkiem. Tas sevī ietvers jautājumus par darbu, ikdienas pienākumiem, to jēgu, kā arī par nesavtīgu pašatdevi idejas, cilvēku vai cēla mērķa vārdā. Citas skartās tēmas būs ikdienas rutīna, darba ritms, tā sabalansētība ar atpūtas mirkļiem un laiku sev, arī veselības jautājumi.

Kā jau pie pilnmēneša, ja jūs savā dzīves ceļā būsiet kaut kur nomaldījušies, tad šajā laikā gaidāmi emocionāli spilgti notikumi, provokācijas vai pašsajūtas problēmas, kas liecinās, ka nav balansa kādā no pieminētajām tēmām. Savukārt, ja esat saskaņā ar savu iekšējo ritmu, tad šis vienkārši būs ļoti aktīvs un rosīgs laiks. Kopumā pilnmēness prasīs jaunu redzējumu, oriģinalitāti un gatavību iziet jaunajā.

7. martā notiks astroloģiski ļoti svarīga pāreja, Saturns, kas divus ar pusi gadus ir dzīvojies pa Ūdensvīriem, radot šīs zīmes pārstāvjiem ne vienu vien smagu mirkli, kā arī pasaulē kopumā radīja pārbaudījumus kolektīviem, grupām, domu biedru apvienībām, sabiedrības atbildībai, virtuālajai un tehnogēnajai videi kopumā. Labā ziņa, ka no šī datuma šī karmiski smagnējā, revīziju veicinošā un kārtību mīlošā enerģija pāriet Zivs zīmē. Sabiedrībā kopumā tas veicinās nozīmīgu galveno tendenču maiņu, būs jāsakārto labdarības un visas ar palīdzību saistošās sfēras, emigrācijas un imigrācijas jautājumi, ēnu ekonomika, mākslas un mūzikas pasaule un viss kas saistīts ar dziļu atpūtu un iekšējās saites atjaunošanu ar sevi (tādēļ arī ezotērika, reliģija, retrīti). Tuvākajos 2,5 gados katram tiks pēc savas ticības un pārliecības, bet kopumā šī smagnējā enerģija tagad izpaudīsies daudz maigāk kā pēdējos 5 gados.

Viena no šīs nedēļas lielajām fona tēmām būs mīlestība, romantiskās attiecības un flirts. Sevišķi stipra šī enerģija būs sestdien, 11. martā. Esiet atvērti jaunām ziņām, idejām un pavērsieniem, ļaujieties piedzīvojumam un netipiskai laika pavadīšanai. Ja vēlaties romantiskas attiecības, atbildiet uz vēstuli slepenam pielūdzējam internetā vai speriet citus sev neraksturīgus soļus. Ja esat attiecībās, ieplānojiet laiku ar mīļoto cilvēku. Bet, ja mīlestība nav īsti tas, kas jūs šobrīd uzrunā, tad ielieciet šo enerģiju radošās un inovatīvās idejās.

Šonedēļ sievietēm savā starpā nonākt pie kāda risinājuma vai kopsaucēja var būt pagrūti, bet ja kompānijā būs kaut viens vīrietis, tas jau sola zināmu izdošanos.

Vēl viena no nedēļas lielajām tēmām ir jūsu atjauninātā, izdziedinātā un veselīgā ambīcija izpausties, iet uz kādu jums svarīgu mērķi, dot sev iespēju būt kaut kam vairāk kā līdz šim sev esat ļāvuši. 12. martā būs atslēgas pāreja, dziedinājums jūsu ievainotajam egoismam, lai radītu jaunu vīziju par sevi un to, ko jūs gribat aiz sevis atstāt šajā plašajā pasaulē. Tas atstās savu ietekmi uz jūsu nākamajiem 13 gadiem.

Lai jēgpilna, pašapzinīga un gudra pārslēgšanās uz jauniem strāvojumiem!

Auns  

Nedēļa mudinās pievērsties darba jautājumiem. Ja saistībā tajā būs kaut neliels disbalanss, jums var uzdot veselība; dēļ ilgstošas neatpūšanās jūs varat vispār pilnībā izslēgties no visiem aktīvajiem procesiem. Savukārt viens no konstruktīvākajiem rādītājiem būs finanses. Ja kaut ko savā ikdienā nedarāt pareizi, ja tā ir aizpildīta ar darbiem no kuriem materiālais ieguvums ir 0 un jūs tas satrauc, īstais brīdis pārskatīt savus pienākumus. Lieti noderēs princips 80 pret 20, t.i., atrast tos 20% darbus, kuri nes 80% ienākumus. Šonedēļ neaizmirstiet arī par mīlestību, flirtu un romantiku. Viegli varēsiet izveidot jaunas attiecības. Tuvākajos gados jums būs jāiemācās atpūsties, ja nedarīsiet to paši, dzīve var piespiest.

Vērsis

Jums šī var izvērsties par ļoti radošu, dinamisku un pārmaiņām bagātu nedēļu. Pilnmēness ietekmēs jūsu izklaides un draugu zonu. Jūs varat nonākt dilemmā starp spontānu vēlmi kaut ko paknibināties savā nodabā un plānotajām, citiem apsolītajām lietām un jautājumiem, pat ja tās ir izklaides. Līdzsvaru šajās pretējās vilkmēs jūs atradīsiet tajā, ka spēsiet virtuozi nomainīt savu līdzšinējo ampluā, to kā jūs ierasti izpaužaties uz ko pat provokatīvi citu. Darbs, ieceres pie kurām jūs strādājat vienatnē var solīt labus ienākumus nākotnē. Jums piemitīs izteikts radošums un laba pretējā dzimuma izjušana. No 7. marta tuvākos 2,5 gadus smagnējākā dzīves sfēra būs domubiedri, draugi un kolektīvās aktivitātes.

Dvīnis

Jums šī būs ļoti svarīga nedēļa. Pilnmēness tiešā veidā ietekmēs jūsu ambīcijas, lielos plānus un mērķus, vēlmi gūt panākumus. Disbalanss var būt saistīts ar to, kā visu apvienot ar ģimenes vai dzīvesvietas jautājumiem. Jūs paši būsiet noskaņoti ļoti apņēmīgi, varbūt pat kaujinieciski, un no šejienes radīsies motivācija iet un darīt visu, kas vajadzīgs, lai savus mērķus un apņēmību tomēr realizētu dzīvē. Spontāns izbrauciens pie dabas vai sev neraksturīga attālināšanās no visiem un visa, var dot iespēju jums ievilkt elpu un dzimt jaunam, oriģinālam risinājumam. Sirdī brīvajiem ir ļoti labas iespējas flirtam un jaunu attiecību veidošanai. No 7. marta vairāku gadu garumā pati nopietnākā un atbildīgākā sfēra būs jūsu mērķi vai  amats.

Vēzis

Šis pilnmēness no jums prasīs lielu sociālo aktivitāti, daudz komunicēt un dalīties ar citiem cilvēkiem. Iespējams jums kā autoritātei vai zinošam cilvēkam būs jādalās ar savu viedokli konkrētos jautājumos. Pilnmēness izaicinājums būs tajā, kā simtiem sīkumos, sarakstēs vai sarunās nepazaudēt pašu  galveno – jūsu profesionālismu vai konkrētu nolūku, kāpēc jūs vispār kaut ko tādu uzsākāt. Kopā ar to, 7. martā lielais revizors un kārtotājs Saturns uz 2,5 gadiem mudinās jūs nopietni izslīpēt savu profesionālismu un atbildīgi, soli pa solītiem dzīvē manifestēt savus ideālus jeb vīziju. Šī nedēļa būs piemērota arī radošumam, ja tas ir daļa no jūsu pašizpausmes un iziešanu jaunā sevis kā profesionāļa apzināšanās līmenī.

Lauva

Pilnmēness skars finanses un visus jautājumus, kas saistīti ar to, kas jums pieder (nauda, manta, īpašumi, talanti, laiks utt.) Jums var rasties kārdinājums lielākam atvēzienam naudas lietās, tomēr šeit jābūt ļoti uzmanīgiem, necerēt uz kādu nenoteiktu faktoru nākotnē, beta drīzāk balstīties uz to, kas jūsu rīcībā ir šobrīd. Kredītiem un jebkādām citām saistībām ir jābūt ļoti pamatīgi apdomātam un izplānotam solim. Mistiskā pieredze, dziļas pārmaiņas pēc kā jūs ilgojaties, šajā nedēļā jūs varat arī piedzīvot. Tajās un ārējā vidē – biznesa joma vai lieli projekti ir tas, kas tuvākajos gados jums būs jāsakārto un kur tiks iegūts pamatīgu rūdījums. 12. martā dzims jauna, veselīga un dzīvotspējīga dzīves vīzija un ideāli uz ko tiekties.

Jaunava

7. marta pilnmēness būs Jaunavas zīmē, tādēļ jūsu emocionālo plānu tas ietekmēs stipri. Viena no galvenajām sfērām būs attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem, jo sevišķi partnerattiecības vai sadarbība. Šeit nebūs mazsvarīgu notikumu, pateiktu vārdu vai sajūtu, tādēļ tiklīdz kā emocionālais vilnis būs norimis, gatavojaties nopietnām sarunām par jūtīgajām tēmām. Ar to arī aizsāksies 2,5 gadus ilgs periods, kad attiecības izies rūdījumu caur uguni un ūdeni. Šajā periodā viss slēptais, noklusētais, pieciestais būs godīgi jārisina un jāmeklē jauni ceļi, kā atjaunot savstarpējo tuvību. Ja jums ir padomā kāds bizness vai cita drosmīga iniciatīva, tad 12. martā notiks pilnā pāreja jūsu gatavībai spert soli jaunajā.

Svari  

Pilnmēness skars darba un atpūtas balansa jautājumus. No šejienes priekšplānā var izvirzīties darba slodzes un dienas ritma adekvātums, arī veselīgs dzīves veids un veselība. Emocionālais kāpinājums šajās tēmās jūs mudinās ļoti drosmīgi atteikties no citu palīdzības un atbalsta, kas patiesībā tikai ierobežoja jūsu potenciālu. Ar šādu impulsu aizsāksies 2,5 gadu periods, kurā ikdienas ritms būs jāsakārto kā pa pulksteni, tāpat arī bez liekas kurnēšanas būs jāparūpējas par savu veselību. Ja veselības jomā jums kaut kas rada bažas, ejiet pārbaudīties un rīkojaties saskaņā ar rekomendācijām. Gaisā virmos mīlestība, flirts un radošums. Esošajās attiecībās notiks atslēgas pāreja, kas noteiks uz kuru pusi jūsu attiecībās virzās.

Skorpions

Jums šī var būt ļoti spilgta un aizraujoša nedēļa. Pilnmēness skars jūsu izklaides, draudzības un kaifa zonu. Ja arī par kaut ko satrauksities, tad drīzāk kā visu paspēt, lai tajā visā nepazaudētu prieku. Tas, kas reāli varēs palīdzēt jums pilnmēness dilemmās, ir sadarbība, kad jūs piesaistāt vai iesaistāt otru cilvēku. Sadarbojaties. Nebaidieties izmēģināt jaunus ceļus, šis laiks tieši to no jums prasa. Tuvākajos 2,5 gados jums tiks kārtoti bērnu jautājumi vai mīlas fronte kopumā, dažos gadījumos var būt arī sava hobija pārvēršana par darbu ar kuru jūs pelnāt. 12. martā notiks ļoti svarīga pārslēgšanās darba jomā, iespējams parādīsies veselīgas ambīcijas un vēlme izcelties kolektīvā, kas motivēs jūs vēl daudzus gadus.

Strēlnieks

Šis pilnmēness skars centrālo dzīves asi ap ko grozās visa jūsu pasaule - ģimene un profesionālās ambīcijas. Jums gribēsies redzamus rezultātus tūlīt un tagad, bet dzīve mudinās neaizmirst par fundamentu, lai būtu sakārtota jūsu komforta zona un mājas jautājumi, tikai tad jūs kvalitatīvi spēsiet pievērsties visam pārējam. Tieši šajā nedēļā šo dilemmu varēs noregulēt caur ikdienas ritma pārskatīšanu un jaunu “fīču” ienešanu tajā. Tādas kā mūsdienīgas tendences, piemēram, kādu tehnoloģiju vai programmu veidā. Ar šo arī aizsāksies vairākus gadus ilgais jūsu dzīves pamatu auditēšanas un sakārtošanas laiks. Mīlas dzīvē un bērnu jautājumos tiks atlaistas pēdējās raizes un sāpes, lai šeit ienestu pozitīvu dinamiku.

Mežāzis

Šīs nedēļas pilnmēness jums saaktivizēs jautājumus, kas ir saistīti ar zināšanām, profesionālismu un vienkārši jauku patērzēšanu. Tas mudinās nodalīt graudus no sēnalām - kur jūs esat zinoši un kur vēl tikai mācāties? Kur ir vērts vērsties pēc padoma un kur jūs paši varat tādu sniegt? Katrā gadījumā šis pilnmēness liek lielu akcentu uz komunikāciju un zināšanu apguvi. Viens no ceļiem kā šīs pretrunas sevī apvienot ir caur radošumu, pārvēršot to par hobiju vai savā atpūtas un izklaides zonā smelties resursu notiekošā izpratnei. Tieši mācīšanās, socializēšanās, jaunu pazīšanos veidošana, sevišķi ar iespēju parunāt svešā mēlē, uz tuvākajiem gadiem prasīs jaunas kārtības ieviešanu ar papildus disciplīnu.

Ūdensvīrs

Urrā! Apsveicu visus Ūdensvīrus ar Saturna iziešanu no viņu zīmes, kas pēdējos divus ar pus gadus jūs mīcīja, mocīja, nospieda un visādi citādi padarīja sevis uztveri smagnēju un neelastīgu. Tagad, ar 7. martu tas ir aiz muguras. Ja arī kas vēl sajūtās būs jūtams, tad tas ir tikai aiz inerces palikušais sausais atlikums. Tagad, tuvākajos gados jums būs pastiprinātāk jāpievēršas naudas jautājumiem - jāievieš ienākumos un tēriņos lielāka kārtība. Tieši pilnmēness ar savu emocionālo pacēlu palīdzēs ieraudzīt, kas tieši naudas jautājumos jums šobrīd prasās piekoriģēt. Jūsu dziedināšanās un iziešana jaunā līmenī ir saistīta ar komunikāciju, jaunām pazīšanām un caur to radītām iespējām. Uzticieties savai sajūtai.

Zivis

7. martā lielais dzīves kārtotājs un revizors Saturns uz diviem ar pus gadiem ciemosies pie jums – Zivīm. Tas mudinās ļoti nopietni, pat kritiski pārskatīt to, kas un kādi jūs esat. Jūs vairāk kā jelkad būsiet stipri motivēti uzrotīt piedurknes un kaut ko darīt lietas labā, lai būtu tas cilvēks, kādu jūs sevi vienmēr esat vēlējušies redzēt. No šejienes dzims pamudinājums augstai pašorganizētībai, bet dažiem šāda nepieciešamība radīsies ārējo apstākļu rezultātā – kā atbildīgs darbs, mazuļa piedzimšana utml. Šis pilnmēness palīdzēs ieraudzīt ap ko varētu grozīties šie tuvākie gadi. 12. martā notiks kritiskā pāreja, lai izdziedētu, uzdrošinātos un nostiprinātu sevī pārliecību pelnīt vairāk, kas dos impulsu nākamajiem 13 gadiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt