winter gbe20aa187 1280Šī nedēļa paies ar zināmu enerģiju kāpinājumu, tāds kā uzrāviens pazīstamās tēmās, ar zināmām iestrādnēm un priekštatiem, lai jau ar nākošo nedēļu varētu notikt pāreja, pēc kuras viss veidosies un formēsies pēc pavisam citiem noteikumiem.

Zīmīgi, ka tieši šajās nedēļās, vēl pirms jaunā astroloģiskā gada sākuma 21. martā, ir tik liels akcents uz ievainoto pašapziņu. Laiks izteikti mudina apzināt, sadziedēt un pieņemt savas rētas, beigt sevī strīdēties kā būtu, ja būtu. Tieši otrādi, pieņemt, ka viss, kas ar jums ir noticis ir ar vislielāko svētību un nolūku, lai jūs būtu tā neatkārtojamā personība, kura patiesībā arī esat.

2. marts būs īpaša diena, kurā būs ļoti liela vēlme izcelties un saņemt uzmanību. Šajā dienā būs ļoti spēcīga sievietes – karotājas enerģija, kura uzrotīs piedurknes un darīs visu iespējamo, lai izietu jaunā līmenī. Tas būs stāsts par pašapziņu, par jaunu darbu, paaugstinājumu, sevis prezentēšanu, algas pielikumu vai attiecībām. Vienlaicīgi šajā dienā būs ļoti vēss, ass un konstruktīvs prāts, kurš palīdzēs izstrādāt plānu, kā pareizi elpot, nosaukt un darīt tā, lai viss notiktu ļoti saprātīgi, ne par ātru, ne par lēnu. Abas šīs tendences iezīmē tādu kā atslēgas pāreju tēmām uz tuvāko gadu.

3. martā būs jāpieņem savs izskats, stils, ārējais tēls ar visām rētām, šķībumiem un nepareizībām. Viss ideālais ir pārāk sintētisks un garlaicīgs. Atmiņā nepaliekošs. Tikai dzīvais un īstais spēj atstāt nospiedumus šajā pasaulē. Pieņem sevi un ļauj sev būt  īstai/īstam!

Tāpat arī no 3. marta domāšanas un runāšanas stils kļūs daudz intuitīvāks, maigāks, pat sapņaināks. Tieši radošais un plūstošais domu gājiens dominēs pār praktisko un loģisko. No šejienes radīsies vēlme palīdzēt, atbalstīt, komponēt un sacerēt, fantazēt un paklusēt. Radošo profesiju pārstāvjiem īstais laiks radīt kaut ko patiesi dziļas sajūtas raisošu, savukārt visiem praktiskajiem un loģiskajiem drīzāk atpūsties vai pārslēgties uz dzīves jūtīgajiem plāniem. Attiecīgi līdz pat 19. martam nav piemērots laiks racionālajiem darbiem, kas prasa augstu precizitāti.

No 6. marta, sākoties jaunajai nedēļai, gaisā būs sprakšķoša intensitāte, kāpinājums. Dzīve var ieraut jaunā notikumu virpulī ar svaigām vēsmām, negaidītiem pavērsieni, nepieciešamību ātri un virtuozi reaģēt un izpausties.

Lai spilgta un drosmīga nedēļa!

Auns  

Šis laiks jums būtu piemērots, lai mainītu savu ārējo tēlu, matu griezums, apģērbu vai cita veida sevis iznešana sabiedrībā, kam tagad būs liela nozīme. Ja jūs minstināties, šaubāties vai nevarat saņemties, tad iemesls būs jāmeklē daudz dziļāk – kas ir tie pašsabotāžas mehānismi, kuri traucē jums būs tam, kas un kādi jūs patiesībā vēlētos būt. 2. un 3. martā pašapziņas jautājumus un citus bremzējošos faktorus varēs atstāt maliņā, lai sāktu jaunu, spilgtu un drosmīgu dzīves posmu. Ja jums ir jāizstrādā nopietns un darboties spējīgs plāns ar daudziem mainīgajiem, tad tā izstrādei ceturtdiena būs vispiemērotākā. No 3. – 19. martam liels akcents uz iekšējo dialogu, apceri un pārdomām. Vajadzība pabūt vienatnē.

Vērsis

Jūsu iekšējā pasaulē vai dziļi personiskajā vidē formējas jauna vērtību sistēma un ideāli uz kuriem tiekties. Garīgums, dziļas zināšanas vai kāda prakse jums var palīdzēt nobriedināt sevī nesalaužamu apņēmību tiekties pēc kādiem konkrētiem ideāliem. Profesionālajā jomā - svarīga saruna ar kādu autoritāti vai pašiem uzstājoties kā autoritātei ir iespēja nospraust konkrētus, maksimāli reālistiskus mērķus un rīcības soļus, lai tos sasniegtu. Atpūtai un dažādām dzīves baudām arī būs liela nozīme. Ideāls laiks, lai lasītu, izzinātu ko jaunu vai ceļotu. No 3. līdz 19. martam visas domas būs par un ap tīri cilvēciskām, draudzīgām attiecībām un kādām kopējām ilgtermiņa iecerēm. 6. martā iespējama kāda provokācija.

Dvīnis

Pats nedēļas sākums būs vēl stipri nemierīgs, jūs daudz ko uztversiet ļoti personīgi un viegli par visu ko satrauksities. Tas var traucēt arī jūsu naktsmieram. 2. martā jūs savā galvā varat uzbūvēt ilgspēlējošu koncepciju pie kuras pieturēties vismaz gadu. Tajā neiztrūkst kā interesantais, tā iespēja daudz socializēties un sasniegt ļoti konkrētus mērķus. Bez pierādījumiem, loģikas un argumentiem neviens plāns priekš jums nestrādās, tādēļ vērts pie tā piestrādāt. Draudzībai būs jāiziet jaunā līmenī, ja jūsu attiecības nespēs pāraugt esošās pretrunas, jūsu attiecības zaudēs jēgu un dabiskā veidā atmirs. No 3. līdz 19. martam jūs intuitīvi būsiet noskaņoti uz panākumiem un labprāt pievērsīsities pašrealizācijai.

Vēzis

Jums šis būs ļoti svarīgs laiks, pats nedēļas sākums būs tikai tāda iesildīšanās, kādam varbūt pat atpūtas režīmā. Īstās aktivitātes sāksies no 1. marta, kad jūs kļūsiet izteikti jūtīgi, uztverīgi un intuitīvi. Jūs visu uztversiet ļoti personīgi, tanī pat laikā paši ilgosities pēc īpaša maiguma, ģimeniska siltuma un mīļuma. Vēlme būt īpašiem un vienlaicīgi nedaudz kautrēties vai kaunēties par šādu savu vēlēšanos jeb jūsu ievainotā pašapziņa šobrīd ir dziedināšanās procesā. 2. un 3. martā gaidāma īpaša pāreja, akcents, notikums vai iespēja, kas palīdzēs izrauties no šīs čaulas, bet zināms saldais ēdiens būs pietaupīts arī vēl sekojošajai nedēļai. Dzīve tagad jūs gatavo jaunam lidojumam, lieliem mērķiem un spilgtai pašizpausmei.

Lauva

Šis jums ir ļoti īpašs laiks. Pēdējā nedēļa, kurā uz jums tiešā vai pārnestā nozīmē tiek uzlikta pārāk liela atbildība vai citi dzīves smagumi. Šī vairākus gadus ilgusī tendence ar šo nedēļu noslēgsies. Vienīgi, var gadīties, ka tieši tagad kādas ilgi briedušas lietas iznāk virspusē un ir nekavējoties jāatrisina. Īpaši jūtīgā zona ir jūsu attiecības un jebkāda veida partnerība. Šeit 3. martā var notikt noslēguma saruna, iznests verdikts vai parakstīti dokumenti kā apliecinājums pagātnes noslēgšanai vai jauna posma sākumam. Jūs tieksities pēc jaunām zināšanām un iespaidiem. Tas jūs iedvesmos daudz vairāk kā jebkas cits. Ideāls laiks ceļojumam. No 3.-19. martam ilgosities pēc dziļām, pārlaicīgām pieredzēm un sajūtām.

Jaunava

Darbā vai kādu svarīgu, redzamu mērķu, rezultātu sasniegšanā šobrīd ir ļoti jaudīgs un intensīvs posms. 2. martā iespējams noslēgt līgumu vai izstrādāt konkrētu rīcības plānu, kas būs gana reālistisks, lai pie tā pieturētos vismaz gadu. Plāns var būt saistīts ne tikai ar darbu, bet arī ar ikdienas ieradumiem un veselības stiprināšanu. Šī nedēļa būs piemērota arī ilgspēlējošu biznesa ieceru un gana jaudīgu plānu startam. Ja šajā jomā ir sakrājušās rētas un zilumi, enerģiju intensitāte palīdzēs pāraut pašsabotējošo iešanu pa apli, pāraugot to ar iziešanu jaunā līmenī. Vēl viena nozīmīga šī perioda tēma būs partnerattiecības un partnerība, sevišķi laika posmā no 3. līdz 19. martam, kad visas domas būs par un ap to.

Svari  

Šobrīd jūsu partnerattiecības ir ļoti svarīgā, varbūt pat kritiskā pārejā, kurā vai nu lūzt vai plīst ir vajadzīga dinamika, virzība, kas liecinātu, ka jūsu attiecībām ir kur augt un tās ir pat ļoti dzīvelīgas. Būtu ieteicams pārrunāt ar otru savas patiesās vēlmes un vajadzības, neslēpjoties aiz taktiska kompromisa maskas. Bērniem - skolā, hobijos, citos ar oficiālām iestādēm vai dokumentiem saistītajos jautājumos būs konkrēts lēmums un risinājums. Smagākās un sarežģītākās situācijas šajā jomā ar šo nedēļu noslēgsies.  No 3. līdz 19. martam darba jautājumi vai ikdienas labsajūtas uzturēšana kļūs ļoti aktuāla, visas domas ap to vien grozīsies. Labs laiks, lai pievērstos ikdienas pienākumiem un uzlabotu attiecības ar kolēģiem.

Skorpions

Turpinās salīdzinoši aktīvs, bet vienlaicīgi arī stipri plūstošs un intuitīvs laiks. Viena no smagākajām vai sarežģītākajām jūsu dzīves sfērām pēdējos gados ir ģimenes vai dzīves vietas jautājumi. Labā ziņa, ka ar šo nedēļu, lai arī kādu lēmumu jūs nepieņemtu vai soli nespertu, šai tēmai vajadzētu noslēgties vai kā savādāk sakārtoties. Piemēram, noslēgts īres līgums, vienošanās par maksājumiem, lēmums par aiziešanu u.tml. Vislielākās izaugsmes potenciāls jums ir darbā. Šeit jūs varēsiet beidzot nodemonstrēt savas zināšanas un talantus, lai kaut kādā mērā paceltos virs pārējiem kolēģiem. Savukārt no 3. līdz 19. martam jūs visas domas lidināsies kādas iemīlēšanās, izklaides vai bērnu virzienā.

Strēlnieks

Šim būtu jābūt ļoti veiksmīgam laikam, kurā kā sīpols jūs nometīsies vienu slāni aiz otra, lai tikai nonāktu tuvāk savam centram, tam, kas jūs esat patiesībā. Tādēļ oriģinalitāte, radošums, drosmīgas idejas un pašizpausme būtu ieteicama. Caur to jūs pašdziedināsiet savu ievainoto līderismu un atklāsiet jaunu, iedvesmojošu sevis izpausmes slāni, sevišķi 2. un 3. martā. Vienlaicīgi ar šo nedēļu noslēgsies gadiem ilgie grūtumi, kas ir saistīti ar pašreklāmu, komunikāciju ar apkārtējiem cilvēkiem un savas vietas atrašanu. Iespējams pārdot auto, noslēgt līgumu par reklāmu vai kā savādāk sakārtot komunikācijas jautājumus. No 3. marta jūsu domas griezīsies ap ģimenes un dzīvesvietas jautājumiem.

Mežāzis

Vairākus gadus ilgusī smagnējākā dzīves sfēra jums bija nauda - vai nu tās pelnīšana vai tās ierobežotais apjoms. Šajā nedēļā noslēgsies šīs tēmas smagnējums. Var gadīties, ka tieši tagad, uz pašām beigām var uzrasties kāds papildus grūtums vai kāda atslēgas pāreja, noslēgšanās vai vienošanās, ar ko arī viss nostāsies savās jaunajās vietās. Nofiksēsies jauns plāns. Savukārt viena no veiksmīgākajām un iespēju dodošākajām sfērām jums būs mājas, tās komforts, arī ģimenes jautājumi. Šeit gaidāma attīstība, nozīmīga virzība un paplašināšanās, kur gūt kaifu, komfortu vai bez liekas pieticības ko līdzvērtīgu. No 3. līdz 19. martam akcents būs uz komunikāciju, dokumentiem, jaunām zināšanām un pazīšanos.

Ūdensvīrs

Vēl nedaudz, pavisam nedaudz, tikai līdz 7. martam vēl jāpaciešas, lai vairākus gadus ilgušais smagnējums, pašdisciplīnas, slodzes, iekšējā vai ārējā prasīguma veidā, tiktu noņemts no jūsu pleciem. Tieši tagad, uz noslēgumu ir iespējami kādi svarīgi atslēgas notikumi, kuri šo pāreju iezīmēs vēl spilgtāk. Katrā gadījumā 2. marts būs ideāli piemēts svarīgiem plāniem, nopietniem lēmumiem, parakstiem, arī juridiskiem jautājumiem. Vislielākā iespēju lāde jums būs saistīta ar jaunām paziņām, interesantām sarunām, arī kā jaunu apguvi (kursi, semināri, izbraucieni). Iespējams ir pienācis laiks jaunai mašīnai, vai vismaz datoram. No 3. līdz 19. martam domas un sarunas grozīsies ap naudas jautājumiem.

Zivis

Turpinās peldošais un intuitīvais Zivju Mēness cikls. Kopā ar to, ka jūs sagaidāt savas dzimšanas dienas un caur to iedvesmojaties paši, jūs saņemat arī ļoti iespaidīgas dāvanas. Jūs ļoti labi sajutīsiet sevi un arī apkārt esošos cilvēkus. Vislielākie jūsu dzīves smagumi pēdējos gados slēpās jūsu iekšējā pasaulē, varbūt pat tiešā veidā zemapziņā. Tēmas un jautājumi, kuri bija gana smagi un gadiem nedeva iespēju tā dziļi atpūsties un būt mierā pašiem ar sevi. Tieši šonedēļ noslēgsies šie smagumi, visticamāk, ar kādu nopietnu lēmumu, plānu vai soli ap 2. martu. Jums šobrīd ir ļoti labas iespējas nopelnīt un izdziedināt tās rētas un ievainojumus, kuri līdz šim ir stāvējuši ceļā jūsu patiesajam ieņēmumu potenciālam.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt