fantasy ge47cc5ded 1280Tik tikko ir aizsācies jauns, līdzjūtības un nojausmu pilns Mēness cikls Zivs zīmē. Tas mudinās pievērsties savai iekšējai pasaulei, nonākt saskaņā pašiem ar sevi un savās izvēlēs un darbībās balstīties uz kaut ko lielāku par sevi pašu.

Nedēļa būs piemērota, lai savā iztēlē un sapņos uzburtu to vīziju, kas jūs iedvesmo tik ļoti, lai jūs būtu gatavi pārraut ieradumu un baiļu radītos valgus. Pacelt jūs virs ikdienības, ieraudzīt likumsakarības, piedzīvot negaidītas atklāsmes un atziņas, tiesa vairāk caur sajūtām un tēliem, kā ļoti konkrētos un loģiskos teikumos. Tas palīdzēs nojaust jūsu dzīves lielos mērķus, bet kādam varbūt pat misiju.

Tādēļ pievērsiet uzmanību sapņiem, iekšējām sajūtām, intuīcijai un nojausmām, arī tām, kas sākotnēji šķiet biedējošas. Pierakstiet, izzīmējiet, izdejojiet, izdziediet vai jebkādā citā veidā ļaujiet tām būt. Galveno ideju piefiksējiet, bet neanalizējiet, ja jūtat, ka paceļas dažādas emocijas. Tajās noteikti būs kāds svarīgs vēstījums, bet tā iztulkošanai var būt vajadzīgs laiks vai kāda zinoša cilvēka palīdzība.

Paralēli tam, no 20. februāra līdz pat 17. martam būs ļoti grūti ar jebkāda veida samierināšanos vai kompromisiem. Jūs gribēsiet to, ko jūs gribēsiet un šāda nostāja balstīsies uz sevis zināšanu vai pārāk ilgā un mokošā sevis noliegumā iegūto atziņu rezultātā. Pēdējā variantā būtu jārēķinās, ka vieta savām vēlmēm, ideāliem un priekštatiem, visticamāk, būs jāizcīna, jo neviens labprātīgi negribēs atteikties no iespējas paņemt no jums vairāk.

Trešdiena un ceturtdiena solās būt aktīvākās, drosmīgākās un uzņēmīgākās dienas nedēļā, kad būtu ieteicams iziet uz iniciatīvu jūsu svarīgākajos šī Mēness cikla projektos un plānos. Lauziet savus paternus, mainieties un pārvariet sevi, tas palīdzēs enerģiju iekustināt ļoti produktīvā un jēgpilnā gultnē vismaz uz mēnesi.

No 24. līdz 26. februāra pēcpusdienai pievērsiet pastiprinātu uzmanību ķermenim un tā labsajūtai. Teiciens – kas labi pastrādājis, var labi atpūsties, pilnībā sevi attaisnos. Piemērots būs ļoti mierīgs un sabalansēts dienas ritms. Labs laiks, lai dotos uz masāžu vai Spa, palutinātu savu ķermeni ar krēmiņiem, smaržiņām, eļļiņām, un, protams, neaizmirst arī par gardām maltītēm.

Svētdienas vakarā un 27. februārī atsāksies kārtīgs aktivitāšu virpulis, kad daudz būs jārunā, jātiekas un jārisina ar visdažādākajiem cilvēkiem. Dzīve var ieraut tādā kā centrifūgai līdzīgā notikumu virpulī, kad visa kā notiek paralēli un ļoti daudz.

Lai iedvesmojoša iešūpošanās pretī jaunām virsotnēm!

Auns  

Nedēļas sākumu, līdz 21. februārim, būs piemērots mierīgai un relaksētai laika pavadīšanai. Ļaujiet sev atpūsties pirms pilnībā mesties iekšā jaunā aktivitāšu cēlienā. Tas palīdzēs atbrīvot vietu jaunam redzējumam, idejām vai plāniem. Tiesa, šis Mēness cikls jums nav paredzēts tik daudz ārējiem plāniem un ambīcijām, kā vairāk iekšēji nozīmīgu ieceru realizācijai. Tādēļ kopumā viss tuvākais mēnesis būtu piemērots pašizziņai, pašatklāsmei, ceļojumiem, atpūtai un kārtīgai savu iekšējo bateriju uzlādēšanai. Neskatoties uz to, aktīvākās un uzņēmīgākās dienas šim laikam būs 22. un 23. februāris, kad varat iniciēt pašus drosmīgākās un nozīmīgākos plānus, pie tam, 22. februārī uzmanieties pārāk uzspiest citiem savu gribu, tas var novest arī pie konfliktiem.

Vērsis

Labs laiks, lai pievērstos savu ilgtermiņu plānu realizācijai dzīvē. Nepalaidiet garām iespēju noķert mūzu. Ļoti daudz no iecerētā būs saistīts ar attiecību sakārtošanu pašiem ar sevi, retāk arī ar kādu tuvu cilvēku. Lai varētu tālāk virzīties bez aizķeršanās, jums būs jātiek skaidrībā ar savu iekšējo vērtību sistēmu un ideāliem, kas palīdzēs nodefinēt prioritātes un caur to jau arī novilkt veselīgas robežas kā attiecībās, tā dažādos plānos un iecerēs. Atrodiet jaunu veidu, kā piedot dzīvei garšu un atjaunot savu labsajūtu. Naudas jautājumi būs viens no svarīgākajiem vilcējspēkiem un motivātoriem iziet uz iniciatīvu un uzdrošināties uzrunāt, jautāt, rakstīt vai kā savādāk meklēt jaunas iespējas nopelnīt.

Dvīnis

Šis jaunmēness palīdzēs jums nodefinēt gana lielus un drosmīgus mērķus, arī ambīcijas, uz kurām tiekties vismaz tuvākā mēneša garumā. Tādēļ pats nedēļas sākums būs vairāk kā noskaņošanās un uzskaņošanās uz tām virsotnēm, kuru sasniegšana jūs patiesi aizrautu un iedvesmotu. Otrdien iespējams piedzīvot atklāsmi, vai kāda saruna jums var palīdzēt salikt jūsu plānos visus puzles gabaliņus kopā. 22. un 23. februāris jau būs vairāk piemērots, lai iniciētu sarunas ar vajadzīgajiem cilvēkiem, atrastu līdzīgi domājošos, kā potenciālos komandas biedrus, padomdevējus vai atbalstītājus jūsu tālākajos plānos. Nebaidieties būt publiski (redzami un atvērti pasaulei). No svētdienas vakara atsāksies ļoti aktīva rosība.

Vēzis

Pats nedēļas sākums būs vairāk kā uzskaņošanās un noskaņošanās uz pareizo vilni, lai visā šajā Mēness ciklā (līdz 21. martam) jūs būtu pareizajā iekšējā sajūtā jeb citiem vārdiem, būtu plūsmā. Šis ir ļoti maigs un vienlaicīgi iespējām bagāts un jūsu redzesloka, pasaules uztveri un apziņu paplašinošs laiks. Nebaidieties iziet ārpus saviem rāmjiem un robežām. Dzīve noteikti jau sen ir jums nodemonstrējusi, ka tās īstā garša ir kaut kur ārpus tiem ierobežojumiem, kurus neapzināti sev uzliekat. Trešdiena un ceturtdiena būs ļoti spilgtas, uzņēmīgas un jaudīgas dienas. Izejiet uz iniciatīvu, esiet spilgti un pamanāmi, drosmīgi runājiet, prezentējiet vai kā savādāk dalieties ar savu profesionālismu vai redzējumu.

Lauva

Tikko, 20. februārī, aizsācies Mēness cikls jūs vedinās uz transcendentālām, ārpus laika un telpas, pieredzēm. Tuvībā jūs ilgosities pēc nebijušas saplūsmes, kura var būt tik ideālistiska, ka uz Zemes nesasniedzama, šo niansi nenoķerot, jūs varat piedzīvot arī lielu vilšanos un neapmierinātību ar esošajām attiecībām. Tīri personiski jūs būsiet orientēti uz milzīgām pārmaiņām sevī, transformācijām, kuru motivācija var slēpties vēlmē pēc labākas dzīves vai skaistākām attiecībām ar mīļoto cilvēku. Dažkārt vide var iedot arī papildus dunku, lai jūs nenogulētu lielo iespēju ļoti dziļi mainīties kā cilvēkam, tādejādi kļūstot mīlošākam, atvērtākam, dāsnākam un labākam par savu iepriekšējo versiju.

Jaunava

Šobrīd ir īstais laiks pievērsties savām partnerattiecībām, sevišķi nedēļas sākumā. Arī visas atbildes uz jūsu jautājumiem slēpsies jūsu attiecībās. Skatieties uz otru kā uz savu spoguli un jūs sapratīsiet, kas patiesībā notiek jūsos un jūsu attiecībās. Darbā, no kolēģiem, jūs varat saņemt kādu ziņu, kas jūs vedinās uz kādu jautājumu paskatīties daudz plašāk, iespējams pievērsties jaunas profesijas apguvei, jaunam darbam vai paaugstinājumam. Ja esat orientēti uz biznesu vai neatkarīgu darbošanos, ļoti apņēmīgs un drosmīgs laiks virzīties pretī kādu plānu īstenošanai, tai skaitā, ja tie ir saistīti ar kredītiem vai papildus naudas ieguldīšanu. Lai arī pie kā jūs kādu laiku būtu pacietīgi strādājuši, laiks virzīties uz priekšu.

Svari  

Laiks tā nopietni pievērsties darbam, lai arī domas var grozīties vairāk par un ap attiecību jautājumiem. Iekšējā harmonija jums patiesi iestāsies tikai tad, ja varēsiet pieglausties siltam vaigam. Tomēr vienlaicīgi fonā dunēs nepieciešamība pēc pārmaiņām, pēc svaigām vēsmām un aizraujošas mijiedarbības, jo akurāt rutīna un paredzamība jums nedos “īsto” sajūtu. Tādēļ, lai cik ļoti jūs nevēlētos būt ar otru kopā, jūs varat provocēt strīdus un izskaidrošanos, lai tikai dabūtu jūsu attiecības ārā no ikdienības valgiem. Sevišķi izaicinošs attiecībām būs 22. un 23. februāris. Savukārt piektdien būtu jāuzmanās no lielummānijas un citiem pārspīlējumiem – pirkumos, ēšanā, attiecībās un citās baudās.

Skorpions

Šis ir ļoti juteklisks un baudāms laiks. Priekšplānā izvirzīsies atpūta, iemīlēšanās lidojums, aizraušanās ar kādu izklaidi (dažkārt arī ar ko atkarību izraisošu – alkohols, TV seriāli, azartspēles u.tml.) Veselīgākajā izpildījumā jums ir iespējams atsvaidzinās savu mīlas dzīvi un ienest tajā jaunas vēsmas. Ja neesat attiecībās – pievērsties attiecību izveidošanai, iemīlēties un aizrauties. Savukārt visiem ar attiecībām apmierinātajiem būs laiks attīstīt kādu hobiju, atrast veselīgu veidu kā izpaust savu neatkārtojamo individualitāti ārpus ikdienas darbiem. Trešdien esiet ļoti uzmanīgi tajā ko runājat, netīšām varat izprovocēt strīdu vai kādu ģimenes jautājumu novest līdz rezultātam, arī  lēmumu pieņemšanai.

Strēlnieks

Laiks atpūsties un uzlādēt savas baterijas. Mājas un ģimene būs tā sfēra, kura no jums prasīs visvairāk uzmanību un vienlaicīgi, kam vislabprātāk jūs arī pievērsīsities. Ja nav ģimenes, tad liels fokuss būs uz vienatnē, pašiem ar sevi pavadītā laika kvalitāti. Tanī pat laikā šim Mēness ciklam ir arī dinamiskā puse, kas ir saistīta ar romantisko jūtu sfēru un bērnu jautājumiem. Jūs varat iepazīties, iemīlēties, atrast veidu kā sevi radoši izpaust caur kādiem aizraujošiem hobijiem. Tie, kuriem ir bērni, ļoti liels akcents uz radošām aktivitātēm kopā ar bērniem. Labas iespējas arī bērniņa ieņemšanai. Partnerattiecības vai sadarbība tagad būs nonākusi tādā punktā, kas ļaus labāk izprast kā tālāk rīkoties. Izrunājieties.

Mežāzis

Tikko aizsācies Mēness cikls jums veicinās iespēju iepazīties ar jauniem cilvēkiem un daudz komunicēt, iespējams, svešā mēlē. Labs laiks, lai apmeklētu kādus kursus vai nodarbības, kur var satikt daudz jaunu cilvēku. Jūs varat iepazīties ar saviem kaimiņiem, pārdevējiem, jaunajiem kursa biedriem un citiem cilvēkiem, kuri patiesībā tepat vien jums tuvumā visu laiku ir grozījušies. Visas nedēļas garumā iespējams daudz runāsiet un risināsiet tieši ar savām finansēm saistītos jautājumus. Iespējams iziet arī uz kādu iniciatīvu, kas palīdzēs sakārtot darba jautājumus un kam ir peļņas potenciāls. Jūs ļoti labprāt pavadīsiet laiku pa mājām, ienesot tajās papildus estētiku un komfortu, arī uzņemot viesus.

Ūdensvīrs

Mīlas lietās jums šajā nedēļā ieviesīsies lielāka skaidrība. Pārrunas, kuras iniciēsiet, mudinās uz konkrētu rīcību un šeit jau var izkustēties kāds jautājums, kurš bija iestrēdzis vēl no pagājušā gada oktobra.  Izrunāšanās vispār jums palīdzēs sakārtot galvu, tikt vaļā no nedrošības un šaubām, savā ziņā atbrīvoties no kādiem stereotipiskiem priekšstatiem par to kā lietām būtu jābūt. Neaizmirstiet, ka tik tikko aizsākušais Mēness cikls jums aktualizēts pašvērtības jautājumus, tādēļ lieciet akcentu uz to vērtību sistēmu, ideāliem un pārliecībām, kuras ir vērstas uz pozitīvu attīstību un veselīgu pašapziņu. Neziedojiet to apšaubāmu mērķu vārdā Naudas lietās uzticieties savai intuīcijai, bet neejiet savu emociju pavadā.

Zivis

Šis ir jūsu laiks, kad just, iedvesmoties, sapņot un mācīties uzticēties dzīves plūsmai. Viss notiek īstajā vietā un laikā, pat matiņš no jūsu galvas nevar nokrist “nepareizā” brīdī. Uzticieties šim visaptverošajam spēkam, kas jūs virza, apstādina vai mudina pievērsties kam citam. Esiet mierā ar sevi, dodiet sev iespēju labi izgulēties, atpūsties un uzlādēties un tikai tad ķeraties pie darbiņiem, kuri prasa no jums lielāku piepūli vai inerces pārvarēšanu. Uzmanību – zīmīgu sapņu un nojausmu laiks 20. un 21. februārī. Mēģiniet tos emocijās neizvērtēt un neanalizēt, vienkārši piefiksējiet tos. Vēlāk, kādā neitrālākā stāvoklī varat tos apdomāt. Labs laiks peļņai, prēmijai vai jebkādām citām dzīves dāvanām.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt