woman gd9168e5c6 1280Šī nedēļa aizsāksies vēl tikko aizgājušā pilnmēness atskaņās, lai gan tematiski jau iezīmēsies citas noskaņas. Pats nedēļas sākums būs pilns nostaļģijas un mēģinājumu savās sajūtās, ilgās un sapņos atrast racionalitātes un praktiskuma graudus. Tas var palīdzēt sajūtu pasaulē atrast kādu zelta graudu, bet tik pat viegli būs tajā arī pazaudēties.

8. februārī tieksities pēc kādas oriģinālas, netipiskas pieredzes vai sajūtām. Gaume būs spilgtāka un provokatīvāka kā citkārt, kas var veicināt eksperimentus ar stilu, matu krāsu vai mīlestības piedzīvojumiem. Iepērkoties jārēķinās, lai arī šī diena ļaus iziet ārpus konservatīviem kompromisa rāmjiem, bet akcentam zaudējot spēku, jums var likties, ka izvēle ir bijusi pārāk izaicinoša.

10. februārī iespējams nokļūt līdz patiesībai jebkurā jautājumā, lai cik dziļi tas nebūtu apslēpts. Ja nevēlaties dzirdēt kailu patiesību par sevi vai kaut ko jums svarīgu – neuzprasieties šajā dienā uz sarunu, nejautājiet. Savukārt ja esat apmaldījies sava prāta labirintos, nespējat pieņemt lēmumu, nospraust mērķi vai kā savādāk sakārtot savu dzīvi, tad diena ļaus atkodēt vaļā patiesos cēloņus un saprast, ko ar to visu tālāk iesākt.

11. februārī saņemsiet beidzamo dunku saistībā ar to, ka nav jāslēpjas aiz savas ievainotās pašapziņas, nerealizētā potenciāla vai kompleksiem, bet jāsāk rīkoties. Rīcība patiesībā nebūs tik sāpīga, ja jūs vienkārši pamēģināsiet. Pirmais, kas būtu jādara – jāpaskatās pa malām, jāaprunājas ar tuvumā esošajiem cilvēkiem. Iespējams tā jūs atklāsiet, ka savos ideālos un plānos jūs neesat viens. Šis būs noslēgums impulsam kaut ko uzsākt darīt, kurš par sevi atgādina jau sākot no pagājušā gada 18. septembra.

Tāpat arī sestdien domāšanas un runāšanas veids, kā arī lēmumu pieņemšanas mehānisms pāries no ļoti sistemātiskā un praktiskā Mežāža uz daudz atvērtāko un cilvēkiem orientēto Ūdensvīru. Atlikušo mēnesi uzlabosies attapība, daudz vieglāk radīsiet inovatīvus, atraktīvus vai radošus risinājumus. Plāni dabiski būs vērsti uz skaistāku un labāku nākotni ne tikai jums pašiem, bet arī plašākā mērogā – kādai grupai vai sabiedrībai kopumā. Draudzīga socializēšanās būs ar lielu pievienoto vērtību un daudz vieglāk būs atrast kopsaucējus, kuros visi iesaistītie ir ieguvēji.

Kopumā nedēļa būs ļoti nopietna un darbīga. Pašdisciplīna, fokusētība uz mērķi un apzināšanās, ka daudzas atbildes un risinājumi būs meklējami ļoti smalkās niansēs. Paralēli tam, būs izaicinošas vēlmes un uz dažādām pusēm raujošs emocionālais fons, kas var pabojāt miega kvalitāti.

Lai rosīga un drosmīga nedēļa!

Auns  

Nedēļa kopumā vedinās uz nopietniem soļiem, lēmumiem vai pat atbildībām kādās kolektīvās aktivitātēs. Pats sākums vēl var būt nedaudz neskaidrs, būs lietas, kas vēl joprojām šķitīs pretrunīgas un iznesīs jums smadzenes, tomēr 7. februārī ir lieliska iespēja kādam izrāvienam darba, biznesa vai personisko iniciatīvu veidā. Šonedēļ iespējami netipiski tēriņi, izdevumi saistībā ar kaut ko jums personiski nozīmīgu vai svarīgu. Uzmanieties būt pārāk impulsīvi un spontāni tēriņos. 10. februārī jums var būt gana liela drosme un arī uzdrošināšanās pārskatīt savas ambīcijas un mērķus un atmest lieko. Nebaidieties būt vienkāršāks un aprunāties apkārtējiem cilvēkiem, tas palīdzēs atvērt durvis, kur iepriekš redzējāt tikai sienu.

Vērsis

Nedēļa aizsāksies ar vēlmi savus ideālus, iedvesmu vai radošos risinājumus realizēt dzīvē tīri praktiskā izpildījumā. Būs liela vēlme lietas darīt kaut kā neparasti, sev neierasti. Gaume un radošais potenciāls balansēs uz robežas ar izaicinājumu. Tādēļ, ja plānojat mainīt imidžu, ko jaunu sarūpēt, uzmanieties no pārmērībām, kuras vēlāk var galīgi neiet pie sirds. Jūsu dzīves stratēģijā, apņēmībā un lēmumos 10. februārī būs tāda kā kritiskā pāreja, tai skaitā, pateikts vārds, kurš vairs nebūs atgriežams atpakaļ. Būs vajadzīgs milzu godīgumu pret sevi. Naudas lietās iespējams beidzot iziet uz vajadzīgo iniciatīvu, neskatoties uz iekšējām bailēm un nedrošību vai pat kompleksiem, sevišķi, ja briestat jau no 2022.g. septembra.

Dvīnis

Šonedēļ fonā virmos nobriešana kādai jaunai atbildībai, statusam, amatam vai saistībām. Tā visa iespaidā jums var būt sajūta, ka dzīve no jums prasa aizvien lielāku savāktību, disciplīnu un rezultativitāti kopumā. Iespējams kāds nozīmīgs pavērsiens jūsu ilgtermiņa iecerēs. Mērķu sasniegšana prasīs no jums oriģinalitāti un netipisku izpaušanos. 10 februārī jums iespējama kāda kritiska situācija biznesā, saistībā ar ģimenes budžetu vai kādu negaidītu ziņu saņemšana, kas jums var daudz ko mainīt. Kāda iniciatīva, kurai jūs briedāt jau no pagājušā gada septembra, būs nonākusi tās realizācijas stadijā, esiet drosmīgi, uzdrošinieties. No 11. februāra jums galva kļūs daudz vieglāka un jūs labprāt izzināsiet ko jaunu.

Vēzis

Šī jums būs ļoti svarīga nedēļa. Otrdien jūsu tuvajā vidē, cilvēki, ar kuriem jūs saskaraties ikdienā var dot jums vajadzīgo emocionālo impulsu vai kā savādāk lietas var sakārtoties tā, ka jūs skaidri apzināsities savus patiesos mērķus un to, uz ko jūs patiesībā gribat tiekties, virzīties un augt. Tā var būt kā Dieva zīme. Ļoti lielu gandarījumu un prieku jūs gūsiet no draudzības un jaunu zināšanu apguves. Jums var atvērties pilnīgi jauns radošuma, iedvesmas un oriģinalitātes piepildīts redzējums. 10. februārī gaidāmas dziļas sarunas pēc kurām viss var pilnībā mainīties un jums var nobirt zināmas ilūzijas par sevi un partneri. Šobrīd jūs gatavojaties nozīmīgai pārejai, jaunam atbildības līmenim par sevi un savu dzīvi.

Lauva

Lauvām šis būs nekomfortabls laiks, jo viss notiekošais, apkārtējie cilvēki un vide provocēs to, kas jūs esat pēc savas būtības – sirsnīgi, draudzīgi, svētkus un viesus mīloši, kuri patiesi priecājas, ja ir iespējams kā iepriecināt otru cilvēku. Pagaidām jums būtu vēlams iziet uz jaunām stratēģijām - vairāk darīt to, kas jādara kopējam labumam, nevis to, kas jūs pašus iepriecinātu. Ļoti rekomendējams periods ceļojumiem un apmācībām. Darbā, piektdien, iespējamas nopietnas pārrunas vai negaidīti jaunumi, kas var visu sagriezt kājām gaisā, esiet uzmanīgi un gatavi nest atbildību par saviem vārdiem. Ir laiks piedomāt pie jaunas dzīves stratēģijas, kas labāk sakrīt ar jūsu dabu. No 11. februāra visu mēnesi būs ļoti aktuāli ar kādu parunāties.

Jaunava

Pats nedēļas sākums būs vēl stipri miglains, bet jau no otrdienas jūs ievilksiet elpu un būsiet gatavi visam. Jums būs tendence visu uztvert ļoti personiski, vārdus, acu skatienu, kritiku nemaz nepieminot. Tomēr, ja jūs nebaidīsiet no kādas drosmīgas “celmlauža” iespējas, jūs varat gūt milzu izrāvienu atbilstošajā sfērā. Attiecības var prasīties pēc jaunas elpas, garšas vai sajūtu pieredzes. 10. februārī iespējama ļoti atkailinoša saruna ar bērnu vai mīļoto cilvēku. Tāpat iespējamas arī kādas negaidītas, satraucošas ziņas. No 11. februāra visu atlikušo mēnesi jūsu domas grozīsies par un ap darba jautājumiem un izskatās tā, it kā jūs gatavotos nozīmīgai atbildībai darbā, kā jaunam amatam vai pienākumiem.

Svari  

Nemierīga nedēļa. Grozies kā gribi, bet viss tas kā ir līdz šim, kā ir pierasts vai pazīstami, jums liksies kā smags akmens, kas nospiež. Jūs tieksities pēc jaunām sajūtām, pieredzēm, iespaidiem un izaugsmes kopumā. Tādēļ partnerībā iespējams liktenīgs pagrieziens gadījumā, ja turpmākā attiecību augsme jums šķities neiespējama. 10. februārī uzmanieties no nopietnām sarunām ar kašķīgiem radiniekiem, viegli var tikt pateikts kas lieks. Tanī pat laikā diena palīdzēs atrast kaut ko pazaudētu. Iespējams remonts. Bērnu jautājumiem pieiesiet visnotaļ nopietni un tur briest kāds nopietns ar atbildību saistīts pavērsiens.  Atkārtojiet savas zināšanas un iemaņas un dodieties, nebaidieties no jaunām vēsmām.

Skorpions

Nedēļas sākumā kāda saruna vai pārrunas jūs var ievest, ja ne gluži maldos, tad vismaz radīt zināmu apjukumu, dezorientāciju, kas turpmākajās dienās būs jāatšķetina vaļā. Tas var būt arī kāda flirta rezultāts. Skaidrību ieviest izdosies 10. februārī, kurš ļaus līdz kaulam atkost jebkurus iekšējos vai ārējos kalambūrus. Iespējama arī ļoti veiksmīga terapija. Attiecībās jūs tieksities uz eksperimentiem un jaunām pieredzēm. Ja jūs jau no pagājušā gada septembra briestat kādām uzņēmīgām pārmaiņām vai iniciatīvām darba jomā (retākos gadījumos tas var būt saistīts ar veselību), tad ziniet, kad 11. februāris ir ļoti piemērots šo soļu speršanai. No šīs dienas arī ļoti daudz laika un uzmanības veltīsiet dzīvesvietai, īpašumam.

Strēlnieks

Iespējams jūs saskarsities ar kādām neskaidrībām saistībā ar savu dzīves vietu, īpašumu, kas prasīs pastiprinātu uzmanību un finanses. Lielāka skaidrība radīsies tikai 10. februārī, kas būs vairāk saistīts ar skaudru realitātes apzināšanos, piemēram, kā ziņa par papildus izdevumiem vai nepieciešamajiem ieguldījumiem. Jebkurā gadījumā jūs būsiet gatavi arī nestandarta risinājumiem un labprāt dzīves vietā ieguldīsiet laiku un enerģiju. Ja līdz šim jūs sevi būsiet kaut kur pārmēru slāpējuši un šī iemesla dēļ neizgājuši uz vajadzīgo iniciatīvu vai neizrunājuši savas patiesās vēlmes un vajadzības ar partneri, tad nedēļas izskaņa būs piemērota vajadzīgo soļu speršanai. No 11. februāra labs laiks birokrātijas kārtošanai.

Mežāzis

Šajā nedēļā jūs piesaistīs iespēja pavadīt kaut kā sev netipiski laiku, iespējamas izklaides, iepirkšanās, draudzīga pasēdēšana, bet tam visam noteikti ir jābūt tādā kā oriģinalitātes mērcē. Viss parastais un ierastais jums nespēs sniegt ne to garšu, ne vajadzīgo sajūtu gammu. Labprāt arī apgūsiet ko jaunu. 10. februārī iespējamas ļoti dziļas atklāsmes pašiem par sevi, kas palīdzēs no saviem pleciem novelt lieku atbildības smagumu un, pat ja ne vienmēr patīkami, tomēr ilgtermiņā tas jums ļaus dzīvot un elpot daudz brīvāk. Ja saistībā ar dzīves vietu jums ir palicis kas neatrisināts, kur jūs paši sevi ilgi un dikti mēģinājāt pierunāt, ka tas nav būtiski, tagad būs iespēja to ne tikai atzīt, bet arī izmainīt.

Ūdensvīrs

Arī šī nedēļa būs gana jaudīga, bet tomēr fonā būs jūtama aizvien pieaugošāka nopietnības un atbildības sajūta, no tipiskākajiem iemesliem būtu, piemēram, paaugstināta atbildība vai slodze darbā. 8 februāris būs lieliski piemērots, lai sevi kā iepriecinātu, t.sk., lai ienestu jaunas vēsmas dzīves vietā. Jūsu pašvērtējums un oma šoreiz būs tiešām stipri atkarīga no tā vai jums izdosies kaut kā interesantāk kā parasti pavadīt laiku vai sev ko sarūpēt. Līdz 10. februārim ieskaitot jūsu iekšējā pasaulē notiks milzu cīņa, kas saistīta ar veco paternu atmešanu, no šejienes var būt iemesls iekšējam, vārdos neizskaidrojamam nogurumam vai diskomfortam, arī sliktam miegam. No 11. datuma viss sāks nostāties savās vietās.

Zivis

Nedēļas sākumā būs pastiprināts jūtīgums, uztverīgums un paaugstināta intuīcija. Jūs tieksities pasauli un apkārtējos vairāk uztvert caur sajūtām. Ļoti labprāt izmēģināsiet sevi netipiskās lomās, stilā un ampluā. Iespējams eksperimentēsiet ar savu izskatu un to, kā ar tā palīdzību varat mainīt iespaidu par sevi. Jūs interesēs arī netipiski estētiskie risinājumi. Jūsu ilgtermiņa plānos un iecerēs 10. februārī notiks tāda kā noslēguma tīrīšana, plānošana ar lieko un neaktuālo pozīciju izsvītrošanu, lai viss būtu tiešām īstenojams ļoti reālistiskos soļos. Ja no pagājušā gada septembra nav sakārtots līdz galam kāds naudas aspekts, sevišķi saistībā ar ģimeni un dzīves vietu, laiks ir pienācis rīkoties.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt