woman gb58ecb886 1280Priekšā ir pilnmēness nedēļa, visas tēmas, notikumi un ieceres strauji attīstīsies un virzīsies. Gaidāmais pilnmēness 5. februārī būs kā atskaites punkts tam, kur jūsu šā brīža plāni jūs būs aiznesuši.

Nedēļa kopumā būs ļoti aktīva un dinamiska. Daudz ideju, spēcīgu iniciatīvu un nevēlēšanās iet uz kompromisiem visam piedos diezgan nospriegotu fonu. Visiem no dabas ugunīgajiem un enerģiskajiem, lai jūs galīgi neiznestu no rāmjiem šis laiks, apzināti piekopiet fiziski aktīvu dzīves veidu, skrieniet, staigājiem, vingrojiet, palīdziet sev nolaist lieko enerģiju, citādi varat iedzīvoties paaugstināta saspringumā, asinsspiedienā, grūtības koncentrēties vai galvassāpēs.

Pa ilgiem laikiem, gaisā virmos arī romantiskāks noskaņojums, kas var paaugstināt interesi par pretējo dzimumu, var būt flirts un kāda aizraujoša mijiedarbība. Pie tam, sievietes būs izteikti maigajās un uztverošajās enerģijās, tā kā pirmais solis, visticamāk, būs jāsper tomēr vīriešiem.

Pats pilnmēness būs 5. februāra vakarā, pl. 20:29 radošajā Lauvas zīmē. Tas aktivizēs bērnu jautājumus, romantisko jūtu sfēru, iespējas izklaidēties, arī iepazīties. Profesionālajā jomā – laiks, kad ar savu ieceri kāpt uz skatuves vai kā  citādi realizēt to publiskajā telpā. Pilnmēness dilemma būs saistīta starp plānoto un spontāno, radošo un lietišķo, individuālo un kolektīvo, sirdi un prātu. Šoreiz izeja no šīs spriedzes būs saistīta ar sev netipisku, oriģinālu pieeju vai risinājumu. Citiem vārdiem, nebaidaties eksperimentēt un iziet jaunajā.

Nedēļa piemērota, lai ietu jaunajā, virzītu savus plānus, arī tos, kas ilgi bija kādu iemeslu dēļ iestrēguši, pie tam pilnmēness jau prasīs kādu redzamu atskaitīšanos par laikā no 21. janvāra paveikto.

Lai spilgta un iedvesmojoša nedēļa!

Auns  

Dinamiska un uzņēmīga nedēļa. Šajā laikā jūs slikti tolerēsiet ar citu čammāšanos vai jebkādiem šķēršļiem jūsu ceļā. Jūs gribēsiet to, ko jūs gribēsiet un tādā laikā, tieši kā jūs to vēlaties. Viss ārpus tā jūs visticamāk kaitinās un padarīs viegli uzvilktus. Attiecīgi ar inertākiem, mierīgākiem vai izteikti uz komfortu orientētiem cilvēkiem jums šobrīd nebūs pa ceļam. Tuvojoties nedēļas nogalei, kad jau spilgtāk būs jūtama pilnmēness ietekme, jums pastiprināsies kāda romantiskā interese vai vismaz vēlme izklaidēties, apmeklēt kādu kultūras pasākumu vai vienkārši paballēties. Arī projekti un plāni uz šo laiku būs sasnieguši kādu svarīgu atskaites punktu. Nebaidieties no jaunas pieredzes un nestandarta risinājumiem.

Vērsis

Nedēļa būs gana rosīga un mudinās pievērsties tieši profesionālajiem un naudas jautājumiem. Izskatās, ka finanses būs galvenais dzinējspēks jūsu rosībai, jo visādi citādi, jūs ļoti labprāt vienkārši pavadītu laiku ar draugiem, izklaidējoties un relaksējoties. Piemērots laiks, lai tiktu skaidrībā ar savām patiesajām vērtībām un īstenajām prioritātēm un uz tā bāzes veiktu tā ilgtermiņa plānu korekcijas, bez kurām tālāk vairs neiztikt. Sirdī brīvajiem mīlestība var māt no jūsu domu biedru vidus. Gaidāmais 5. februāra pilnmēness jums aktivizēs dilemmu starp darbu un mājām, profesionālajiem mērķiem un ģimenes vajadzībām, lai to atrisinātu, jums būs jādara lietas savādāk, ārpus jūsu komforta zonas.

Dvīnis

Ļoti nemierīga nedēļa ar strauji mainīgiem apstākļiem un situāciju maiņām. Spēcīga iniciatīva un vēlme darīt vairākas lietas vienlaicīgi, kas var apgrūtināt to novešanu līdz galam. Labas iespējas un atbalsts var nākt no draugu vidus. Profesionālajā jomā gribēsiet sevi vairāk izcelt, saņemt atzinību un uzmanību. Daudzas lietas nu jau būsiet priekš sevis vismaz atrisinājis un tagad būtu jāseko jau diezgan konkrētai darbībai, kas jūsu lēmumus nostiprina arī dzīvē Nedēļas nogalē valdīs pilnmēness atmosfēra, šoreiz tas palielinās jūsu sociālo aktivitāti, vēlmi iepazīt jaunus cilvēkus, ko jaunu uzzināt, arī ceļot un mācīties. Paturiet kādu trumpi pie sevis, lai arī pilnmēness dienās jums ir iespēja apkārtējos nošarmēt.

Vēzis

Nedēļas sākums no jums var prasīt diezgan nekomfortablu iniciatīvu vai darbošanos kopumā. Vislabprātāk, ja vien būs iespējams, jūs dosities ceļojumā vai kā savādāk ieplānosiet netipiski, prom no ikdienas, pavadīt savu brīvo laiku. Jūsu intuīcija būs savos augstumos un jūs paši būsiet uztverīgāki, maigāk un iejūtīgāki, to pašu jūs prasīsiet arī no apkārtējiem. Labprāt nodarbosities ar mākslu, sevišķi mūziku vai zīmēšanu, vai vismaz krāsošanu. Šis vēl joprojām ir stipri aktīvs un ambiciozs laiks, bet neskatoties uz to, būtu ļoti svarīgi, ka jūs dodat sev iespēju atpūsties, pārslēgties un izbaudīt mirkli. Pilnmēness jums aktivizēs naudas jautājumus, arī investīcijas, ģimenes budžetu, peļņu un nodokļus.

Lauva

Šis būs sociāli ļoti aktīvs laiks, daudz risināsiet jautājumus ar citiem cilvēkiem, sākot ar partneri un draugiem, beidzot ar dažādām apvienībām vai cilvēku grupām. Pie tam, jūs paši būsiet iniciatori. Daudzas tēmas un jautājumi, kuri iepriekš bija kaut kur ieķērušies vai jāstumj kā pret kalnu, beidzot sāks kustēties un tas jūs ļoti iepriecinās. Jūs aizvien labāk apjautīsiet un spilgtāk izpaudīsies savu jauno dzīves stratēģiju. Lai cīnītos par saviem ideāliem, jūs būsiet gatavi arī tiesvedībai. Šo pilnmēnesi jūs izjutīsiet gana spilgti. Tas pirmām kārtām mudinās jums atrast veidu kā izcelties un piesaistīt sev uzmanību, panākt, ka viss notiek pēc jūsu prāta. Var rasties konflikti ar partneri, no bērniem tiks prasīta atsaucība.

Jaunava

Ļoti svarīgas kļūs partnerattiecības, tā tagad būs galvenā zona, uz ko jūs tieksities un kur labprāt pavadītu savu laiku. Kādi bērnu jautājumi būs beidzot ļoti konstruktīvā stadijā un būs iespēja līdz galam nokārtot visu iecerēto. Darba jomā iesiet uz iniciatīvu zināmu ambīciju vadīti. Lai izietu jaunajā, gūtu panākumus, jums būs jāriskē un jādara. Labs laiks biznesa iniciatīvām. Investīciju un arī kredītu jautājumos būtu jāuzmanās nepārspīlēt, būt samērīgiem. Gaidāmais pilnmēness jums skars dilemmu starp darbu un atpūtu, starp pienākumiem un jūsu vēlmi pabūt ar sevi. Mēģinot to apvienot, jūs varat doties darba izbraucienā, ceļojumā vai doties uz kādām apmācībām.  Iespējams mainīsies jūsu dzīves prioritātes.

Svari  

Iespējams būs ļoti aktīvi jārisina bērnu jautājumi, jābūt proaktīviem un jādara pirms problēma vēl ir iestājusies. Partnerattiecībās arī jums būs sajūta, ka visam ir jāiet uz attīstību, kaut kur jāvirzās un nevar stāvēt uz vietas. Tas var jūs mudināt iniciēt kādu kopā pavadīšanu, kā izbrauciens, ceļojums vai ballīte ar draugiem. Ikdienā jūs vēlēsities ienest vairāk skaistuma, maiguma un labsajūtas. Tas vedinās sarūpēt ziedus uz galda, iedegt svecīti, pavadīt laiku ar iejūtīgiem un pozitīviem cilvēkiem. Tuvojoties nedēļas nogalei pilnmēness dilemmas kļūs aizvien manāmāka. Šoreiz tās būs par izklaidēm, tusiņiem un sevis iepriecināšanu. Iespējams parādīsies arī kāds interesants flirts. Enerģijas prasīs rīkoties sev neraksturīgi.

Skorpions

Ļoti uzņēmīga un aktīva nedēļa. Iespējama kāda biznesa vai nozīmīga projekta iniciatīva un aktīva virzīšana uz priekšu. Tāpat var tikt izskatīts nekustamā īpašuma pirkuma, investīciju vai kredītu jautājums. Laiks šādām lietām nav slikts, vien pastāv neliels risks visu pārspīlēt. Darbā paveras labas iespējas izaugsmei un virzībai pa karjeras kāpnēm. Ļoti labprāt atpūtīsieties savā kompānijā vai nodosities saviem hobijiem. Tuvojoties nedēļas nogalei – var būt kāds flirts, dzimt romantiska interese. Ļoti svarīga būs tuvība. Labprāt daudz laika pavadīsiet ar mīļoto cilvēku vai ar bērniem, ja vēl gana mazi. Pilnmēness jums pastiprinās ambiciozitāti un vēlmi nodemonstrēt paveikto, gūt redzamus panākumus.

Strēlnieks

Jūsu vēlme izpaust savu patieso būtību, dabu, tagad vairs nebūs apslāpējama. Jūs negribēsiet sevi ne ierobežot, ne kā savādāk apslāpēt savu pašizpausmi. Pastiprināts radošums un gatavība iet uz risku, izaicināt sevi, iziet pasaulē ar kaut ko jaunu. Partnerattiecībās iespējama rīvēšanās dēļ izteiktas viedokļu atšķirības, kur neviens negribēs piekāpties. Ļoti labprāt laiku pavadīsiet arī mājās, atpūšoties un atjaunojot spēkus. Rūpēsities par to, lai mājas kļūtu ērtākas, komfortablākas un estētiskākas. Tuvojoties pilnmēnesim palielināsies jūsu sociālā aktivitāte, iespējama nozīmīga dalīšanās ar citiem savās prasmēs vai arī pašiem pievērsties kā jauna apguvei, bet tad noteikti kam spilgtam un artistiskam.

Mežāzis

Jūsu pašvērtējums tagad būs tiešā veidā saistīts ar to vai un ko tieši jūs darāt.  Jums pašiem būtu svarīgi iziet uz iniciatīvu un būt aizņemtiem ar ko nozīmīgu. Nauda un darbs šoreiz ies roku rokās. Citiem vārdiem, jums būs jāiziet uz iniciatīvu, lai pateicoties saviem centieniem jūs arī labi nopelnītu. Komunikācijā jūs būsiet ļoti maigi, uzmanīgi un smalkjūtīgi taktiski. Tas padarīs jūs par lielisku sarunu biedru un jūs viegli varēsiet sevi atrast kādas kompānijas centrā. Gaidāmais pilnmēness mudinās pievērsties naudas, arī investīciju un kredītu jautājumiem. Lai pārvarētu pilnmēness spriedzīti būs vajadzīgs izmēģināt kaut ko jaunu, mesties piedzīvojumā un riskēt, nebaidoties izpaust savu patieso dabu.

Ūdensvīrs

Šis ir ļoti svarīgs laiks, lai jūs izkļūtu no tām važām un ierobežojumiem, kurus jūs pats sev uzliekat dažādu aizliegumu veidā. Jūsu individualitāte ir gana spilgta un tagad, ja jūs to neizpaudīsiet, jūs varat kļūt par ļoti dusmīgu un ar dzīvi neapmierinātu cilvēku. Nedēļas sākums izcelsies ar to, ka vajadzēs daudz vairāk pievērsties bērniem un šeit arī svarīgi ir neko lieki nevilkt garumā, bet risināt visu uzreiz. Naudas jautājumi izskatās ļoti pozitīvi, pat tik tālu, ka jums ir iespējama arī kāda prēmija vai cits dzīves bonuss. Nedēļas nogalē gaidāmais pilnmēness mudinās šķetināt attiecību jautājumus. Jūs ļoti gribēsiet visu tā kā jums ir komfortabli, bet dzīve provocēs arī burtiski publiski iestāties par to, kas jums ir svarīgs.

Zivis

Šis ir intuitīvs laiks, kad jūs dabiski kļūstat maigāki, jūtīgāki un empātiskāki. Jūs viegli pieņemsiet dažādus cilvēkus un labprāt komunicēsiet ar apkārtējiem. Labi izskatīties un patiesībā jau nošarmēt apkārtējos būs jums ļoti svarīgs atskaites punkts. Apkārtējie sajutīs šos jūsu centienus un labprāt tieksies pie jums. Šobrīd daudz enerģijas aizies tieši uz mājas un ģimenes lietām. Šajos jautājumos iniciatīvai būs jānāk no jums pašiem. Gaidāmais pilnmēness mudinās iekšēji sevīapvienot darbu un vēlmi pēc neatkarības, atpūtu un patstāvīgu darbošanos. Labs laiks radošai iedvesmai un citām mākslinieciskām aktivitātēm. Lai norimtu pilnmēness spriedze, ieteicams ar kādu aprunāties, dodot telpu sev un ļaujot pasmieties par niekiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt