stargate g892ea9212 1280Šī nedēļa ir sākusies ar pieaugošu Mēnestiņu un pēc vairāku mēnešu garumā ilguša iestrēguma dēļ retrogradām planētām, ar to kopā aizsākas jauns, nozīmīgs aktivitāšu cikls. Labs laiks plānot, iniciēt un darīt kā lielas, tā mazas lietas. Enerģijas pamazām sāks kustēties, sniedzot jaunu elpu visam, kam pieķersities.

Vēl pēc inerces, var būt kāds satraukums vai baža, jo pārāk jau labi vēl var atcerēties šo neseno stingumu, cīņu, neskaidrības, problēmas, pārpratumus un visādas citas nepatikšanas. Paņemiet to kā pieredzi un ejiet uz priekšu, pat ja nesenā pieredze ir sašķobījusi jūsu pašapziņu.

Ja kāds jautājums, kas ir bijis aktuāls visu rudeni vēl nav paspēts nokārtot, tad tagad tam burtiski var būt pēdējie soļi. Sevišķi viss, kas saistīts ar informāciju, tirgošanos, apmācībām un kontaktiem. Arī galvā jau būs nobriedis kāds plāns vai koncepts pēc kura tālāk vadīties tajā ko darāt.

No 27. janvāra pastiprināsies vēlme pēc mierīgas, harmoniskas un plūstošas sajūtas, vairāk paļausities uz savu intuīciju. Sievietes kļūs īpaši jūtīgas, maigas, pat trauslas, kas izpaudīsies kā izskatā, gaumē un laika pavadīšanā, tā arī emocionālajās izpausmēs.

Nedēļa būs ļoti piemērota jaunu vai labi nobriedinātu vecu ieceru iniciēšanai vismaz caur satikšanos, pārrunāšanu, vienošanos vai plānošanu. Noteikti nevajadzētu sevi papildus bremzēt, pat ja ieceres ir stipri ambiciozas, tik rēķinieties ar tās vērienam adekvāta laika došanu.

Īsumā - nedēļas pirmā puse būs vairāk piemērota plānošanai, bet tās izskaņa un 30. janvāris izcelsies ar uzņēmību, aktivitāti un oriģinālām idejām. Uzņemieties iniciatīvu un sāciet būvēt ceļu savām iecerēm.

Lai aizraujošiem nākotnes plāniem piepildīta nedēļa!

Auns  

Šī var jums izvērsties par ļoti zīmīgu, pat liktenīgām iespējām piepildītu nedēļu. Turiet acis vaļā un nebremzējiet. Iespējas var uzrasties kā no draugu vidus, tā arī no paziņu loka. Galvā jau visticamāk būs kāds plāns, kuru visdrīzākajā laikā gribēsiet realizēt. Tas nebūs nekāds jaunums, ka, lai viss tiešām piepildītos, jums pašiem būs jāiziet uz iniciatīvu. No 27. janvāra iekšējo mieru un labsajūtu atgūsiet pavadot laiku vienatnē, kā arī piemitīs tendence uz noslēpumiem. Iespējams atrisināt jautājumus saistībā ar jebkuru tehniku, sākot ar mašīnu un beidzot ar gadžetiem, var būt arī to iegāde. 30. janvārī iespējams tiksiet pie oriģinālām idejām un risinājumiem. Piefiksējiet tās, pa ja liekas nereālistiski. 

Vērsis

Nedēļas sākums prasīs no jums lielu disciplīnu un savākšanos, lai paveiktu visu to, ko jūs paši esat apņēmušies. Vienlaicīgi gaisā virmos laiks, kas ir pilns jaunām idejām, projektiem un iecerēm. Tādēļ pasēdiet ar plānotāju un apdomājiet savas tuvākā gada aktivitātes. Tās var būt saistītas ar ko tādu, par ko jūs vēl līdz maijam īsti nebūsiet gatavi atklāti runāt. No 27. janvāra apmēram mēnesi jūs būsiet noskaņoti vairāk uz romantiku, palīdzību kādam nebaltā dienā vai dziļi empātisku mijiedarbību. Apkārtējie to visticamāk labi sajutīs un dabiski tieksies ar jums pavadīt vairāk laika. Perioda izskaņā pieaugs jūsu vēlme un gatavība iziet uz iniciatīvu. Iespējams tiksiet pie ļoti vērtīgām zināšanām.

Dvīnis

Šis jums ir iespēju laiks pēc vairākus mēnešus ilguša izaicinājuma perioda. No šīs nedēļas lietas vedīsies daudz vieglāk un raitāk kā iepriekš. Tāpēc neskatoties uz neseno pieredzi, izejiet uz iniciatīvu, izmantojiet iespējas. Mācieties, ceļojiet, ejiet uz paaugstinājumu un stratēģiski pieejiet jebkura jautājuma risināšanai. Nedēļas sākumā jūs varat veiksmīgi izplānot visu gadu, lai mērķtiecīgi virzītos izraudzītajā virzienā. Visticamāk sekos iekšēji labi nobrieduši drosmīgi soļi kā jūtu sfērā un attiecībās, tā biznesā un projektos. Tagad jūs uz daudz ko skatīsities savādāk, no svaigas perspektīvas. No 27. janvāra parādīsies lielāka vēlme pēc redzamiem panākumiem, kā arī vēlēsities “pazīmēties”.

Vēzis

Šonedēļ jums būs tāda sajūta, ka jūs beidzot esat tikuši skaidrībā ar to, kā jūs gribat izpausties apkārtējā pasaulē, kādu iespaidu par sevi atstāt un kā veidot attiecības ar citiem cilvēkiem. Tiem, kuri ir laulībā, šis būs stāsts par to kā atrast kopēju valodu ar partneri, kā jūs varat tikt sadzirdēts. Ambīcijas tagad sitīs augstu vilni un nedēļas pirmajā pusē ir lielisks laiks, lai pievērstos tiem plāniem un iniciatīvām, kas ir saistītas ar biznesīgu jeb kolektīvu darbošanos. No 27. janvāra jūs gribēsiet pārslēgties vai pievērsties kādai jaunai, netipiskai pieredzei ārpus esošajiem rāmjiem. Ceļošanai, jaunu zināšanu apguvei u.tml. Pastiprināsies intuīcija un spēja sajust īsto virzienu, atbildi un laiku.

Lauva

Primāri šis laiks jums būs par attiecībām – ar partneri, draugiem un apkārtējo pasauli kopumā. Kā jūs gribat tikt uztverti, ko jūs gribat parādīt vai nodot citiem cilvēkiem? Tieši tagad, kad svarīgākajos ar veselību vai ikdienas rutīnu saistītajos jautājumos ir ieviesusies lielāka skaidrība, jums jau ir savs fundaments, dienas ritms, uz kuru balstīties, lai būvētu kaut ko lielāku – izpaust kaut ko vairāk nekā tikai rūpes par sevi. Laiks uz visu paskatīties daudz plašāk, stipri plašāk. Iespējas jums būs acu priekšā. Izplānojiet gadu, tuvākajos mēnešos noteikti kādu ceļojumu vai apmācības, kuras atbilst jūsu ilgtermiņa vīzijai par to, ko jūs vēlaties realizēt. 30. janvārī iespējams labas idejas un risinājumi darba jomā.

Jaunava

Pamazām jūsu analītiskais un apķērīgais prāts atgūs savu spēku. Iespējams jūs diezgan ātri apjautīsiet, ka ir noslēgusies tāda kā pinekļu un iestrēguma sajūta, kas jūs pavadīja praktiski veselu mēnesi un lietas pamazām nostāsies savās jaunajās vietās. Labs laiks, lai pievērstos ilgtermiņa plānošanai darba un mīlestības jautājumos. Ja darba dzīve tagad prasīs ievērot zināmu ritmu un pašdisciplīnu, tad mīlas lietas ir tās, kur jaunās vēsmas varētu skart visvairāk. Sevišķi no 27. janvāra jūs tieksities pēc jaunas intensitātes, pašatdeves un dziļuma. Partneris var kļūt par jūsu miera ostu un dabiski tieksities pavadīt kopā vairāk laika. Nedēļas izskaņā un 30. janvāris piemērots drosmīgām, pat ambiciozām iniciatīvām.

Svari  

Pagājušais gads, visticamāk, jau diezgan uzskatāmi parādīja, ka jūsu attiecības ar partneri, bet ja tāda nav, ar apkārtējiem cilvēkiem, nevar palikt tādā līmenī kā līdz šim. Tas ir tupiks, kurš ved uz nekurieni. Tādēļ tagad, kad enerģijas atkal ir izgājušas savu retrospektīvo posmu, kas ļāva ar šo jautājumu nedaudz paspēlēties, pauze ir noslēgusies, laiks uzrotīt piedurknes un tuvākajos mēnešos kaut ko lietas labā darīt. Lielai daļai tas būs ar saistīts izaugsmi un attiecību izaudzēšanu jaunā līmenī, bet būs arī Svariņi, kuriem tas ieskicēs šķiršanās potenciālu. Tagad jūs ar sevi jau būsiet tikuši galā un, ja tas vajadzīgs, spēsiet iziet uz ļoti drosmīgiem soļiem. No 27. janvāra piepildiet savu ikdienu ar skaistumu un maigumu.

Skorpions

Šajā nedēļā ļoti stipri aktivizēsies nepieciešamība virzīties uz attīstību, nākamo pakāpienu darba jomā. Primāri šāda motivācija būs balstīta jūsu dzīves vietas  vai ģimenes jautājumos, retāk saistībā ar kādām nozīmīgām izmaiņām jūsos pašos, kuras prasa pārskatīt to, kur, kā un cik daudz jūs tērējat savu enerģiju. Veselībai būs tendence uzlaboties un problēmām – atrisināties, bez kādas pārspīlētas piepūles. No 27. janvāra praktiski veselu mēnesi pastiprināsies jūsu jūtu sfēra, vēlme dalīties, saņemt uzmanību un baudīt. Tas var veicināt jaunu attiecību veidošanos vai stiprināt esošās, kā arī mudinās gana lielu vietu atstāt hobijiem, izklaidēm un citām baudāmām aktivitātēm. 30. janvārī – interesantas un noderīgas pārrunas.

Strēlnieks

Šis jums ir ļoti vērtīgs un nozīmīgs laiks, kurš palīdzēs sajust un rīkoties saskaņā ar savu augstāko atzīmi. Laiks izplest spārnus un būt tam, kas jūs esat patiesībā, bez viltus pieticības, sevis pazemināšanas vai bremzēšanas. Tiesa, jums vairāk interesēs tas, kā sevi parādīt, maksimāli spilgti izpaust un ja jūs nenobīsities no šī “it kā” egoisma, tad jūs gūsiet milzu piepildījumu un gandarījumu. Tieši ar šādu attieksmi ir laiks plānot tuvāko gadu un burtiski arī šīs nedēļas aktivitātes. No 27. janvāra jūs spēkus atgūsiet savā ģimenē, mājās, tādēļ arī tagad jūs varat veikt dzīves vietas estētiskos un komforta uzlabojumus. Nedēļas izskaņā un 30. janvārī drosmīgas iniciatīvas, negaidītas sarunas un nozīmīgas atklāsmes darba un finanšu jomā.

Mežāzis

Ļoti svarīgs laiks, kad jūs beidzot apjautīsiet, ka esat tikuši ar sevi skaidrībā, tagad tik jāuzraksta plāns un jāķeras vērsim pie ragiem. Naudas jautājums būs viens no galvenajiem motivātoriem, kas mudinās uz visu skatīties daudz plašāk, nekā jūs to darītu pie citiem apstākļiem. Šobrīd jūs aktīvi strādāsiet pie sava dzīves fundamenta paplašināšanas. Jūs it kā paplašināsiet savu bāzes atbalsta punktu. Šāds paplašinājums jums var nebūt komfortabls, jo tas mudinās daudz ko sevī izmainīt, bet būs visnotaļ vērtīgs un vajadzīgs ilgtermiņā skatoties. No 27. janvāra praktiski mēneša garumā būs liels akcents uz maigām, intuitīvām sarunām. 30. janvārī labs ideju ģenerēšanas un pļaujas laiks, sevišķi darba jomā.

Ūdensvīrs

Šis ir to Ūdensvīru laiks, sevišķi to, kuri ir dzimuši zīmes sākumā, janvārī. Sviniet savas dzimšanas dienas un ziniet, ka gads jums prasīs spēju pāraugt pašiem sevi, lai izietu jaunos “ūdeņos”. Viss vecais, pazīstamais un stabilais vairs nešķitīs tik saistošs kā iespēja kaut kur virzīties, augt un attīstīties. Labs laiks, lai saplānotu gadu, liekot akcentu uz attiecībām un mijiedarbību ar apkārtējo pasauli, cilvēkiem jums apkārt. Citiem vārdiem, kādā pasaulē jūs vēlētos dzīvot? Nenovērtējiet par zemu jaunu cilvēku ienākšanu jūsu dzīvē. Sirdī brīvie var likt diezgan stipru akcentu uz jaunu attiecību veidošanu vai bijušo attiecību noslēgšānu, kur kā reiz tuvākajos mēnešos vajadzētu notikt ilgi gaidītajam progresam.

Zivis

Daudzas lietas šajā nedēļā nostāsies savās vietās, vismaz saistībā ar kādiem ilgtermiņa plāniem un iecerēm. Jūs paši pamazām noskaņosities jaunam dzīves posmam, kas vismaz pagaidām būs paslēpts no apkārtējo skatieniem. Iespējams jums būs jāsāk ar atpūtu, bet tomēr visticamāk, ka uzradušos iespēju potenciāls jūs pārāk vilinās, lai atļautos pilnībā noslēgties. Šobrīd enerģijas labi virzīsies, lai palīdzētu jums vairāk nopelnīt. No 27. janvāra praktiski mēneša garumā jums būs ļoti svarīgi labi izskatīties, tādēļ daudz vairāk tērēsiet un ieguldīsities savā izskatā, kā arī kopumā rūpēsities par savu paštēlu un spēsiet viegli atrast kopēju valodu ar citiem. 30. janvārī labs ideju laiks, vismaz piefiksējiet tās.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt