cat gf57e6ce32 1280Šī būs svarīga nedēļa ar ļoti nozīmīgām astroloģiskajām pārejām, periods, kurā tā pa īstam notiks pāreja uz jauno – 2023. gadu. Tādēļ visiem tiem, kuri vēl nav paspējuši uzrakstīt jaunā gada vēlēšanās un visādi citādi priekš sevis atzīmēt jaunā gada sākumu ar kreptīgu robežšķirtni un apņēmību iet jaunajā – nekas nav zaudēts, kā reiz priekšā būs tam izcili piemērots laiks.

18. janvārī noslēgsies retrogradā Merkura periods, kas deva palēninājumu un lielākai daļai mudināja pievērsties diezgan lieliem un fundamentāliem dzīves jautājumiem. Apdomāt iespējamos risinājumus, papētīt un pashēmot, ko un kā labāk tālāk darīt. Tēmas, kuras jūsu dzīvē kļuva izteikti aktuālas jau no pagājušā gada 12. decembra, tikai tagad, no 18. janvāra līdz 6. februārim, ieies kādā jēgpilnā gultnē – tiks pieņemti galēji lēmumi un sperti izšķiroši soļi.

20. janvārī Saulīte no mērķtiecīgajiem un apņēmīgajiem Mežāžiem pāries pie draudzīgajiem komandas spēlētājiem – Ūdensvīriem, kur atradīsies līdz 19. februārim. Šajā laikā priekšplānā izvirzīsies dažādas kopā sanākšanas, socializēšanās un apvienošanās, kāda augstāka mērķa vārdā. Labi izdosies pareizi sajust, prognozēt un plānot ilgtermiņa ieceres. Humors un oriģināls domu gājiens būs kā zāles, kuras palīdzēs tikt galā praktiski ar jebkuru situāciju.

Praktiski viss 21. janvāris paies vecā mēness noskaņās, līdz pat pl. 22:53, kad sāksies jauns Mēness cikls Ūdensvīra zīmē. Diena būtu piemērota askēzei, diētām, detoksam. Viegli un harmoniski varat atbrīvoties no lieliem smagumiem, kā savā ķermenī, tā arī galvā, ieradumos un vidē jums apkārt. Ieteicams tīrīt, kārtot, atbrīvoties no kaut kā vai vienkārši atpūsties. Jo cītīgāk atbrīvosities no vecā un nevajadzīgā, jo vairāk jums būs vieta jaunajam. Pie tam vēl kādam!!!

Patiesībā līdz ar šo jaunmēnesi tā pa īstam sāksies jauns gads, jo kalendārais 2023. gada 1. janvāris bija pārāk vērsts uz pagātni, lai to varētu uzskatīt par labu laiku skaistam un apņēmīgam sākumam. Pie tam, ar jaunmēnesi, bet praktiski jau 22. janvāris arī pēc ķīniešu zodiaka tiek uzskatīts par jaunā kaķa/zaķa gada sākumu. No šī brīža visi astroloģiskie apgrūtinājumi un ierobežojumi saistībā ar pirkumiem, darījumiem un nākotnes plāniem būs jau noslēgušies un ir ideāls laiks, kad svinēt, vēlēt viens otram laimes un kārtīgi (izmantojot otro iespēju) – pievērsties 2023. gada aktivitāšu plānošanai.

Lai skaista un eleganta pilna apmēra pāreja 2023. gadā!

Auns  

Jūs visticamāk jau sen trinaties, vaktējat vai gaidāt kādu dokumentu, atbildi, lēmumu vai vēl kaut ko, lai varētu pilnā jaudā mesties uz priekšu un iekarot 2023. gadu. Tad nu lūk, no 18. janvāra līdz 6. februārim, tas uz ko jūs gaidāt vai kas bija visu laiku iestrēdzis pamazām sāks kustēties. Lielo plānošanu, ambiciozo ieceru iekustināšanu visveiksmīgāk būtu sākt no 22. janvāra un tālāk jau līdz 16. maijam varat ieplānot pašas drosmīgākās un spilgtākās iniciatīvas. Iespējams, ka daudzi no jums būs kaut ko mēģinājuši jau 2022. gadā, kur kaut kas palika līdz galam nesasniegts, nebaidieties no šīs pieredzes un neatlieciet dēļ tās savu sapņus, viss ko neiespējāt vai kas līdz galam neizdevās iepriekšējā, ir iespējams tagad, gada pirmajā pusē.

Vērsis

Šī nedēļa ieskicēs diezgan ilga un sarežģīta posma finālu. Lielākā daļa dzīves eksāmenu un pārbaudījumu ir jau aiz muguras, tagad būs palicis vairāk sausais atlikums un jūsu pašu iekšējais spēks un gudrība, kas spēs to vai nu paņemt kā vērtīgu pieredzi, kura jums dzīvē noderēs, vai tikai kā nomuļļātu un īpaši sarežģītu laiku. Vēl līdz ar aizejošo veco mēnesi un iepriekšējā gada atskaņām, jūs līdz 21. janvāra vakaram varat atlaist pagātni, pārkārtoties iekšēji un ārēji, salikt punktus uz “i” jautājumos, kuri kādu laiku ir iestrēguši vai kur pietrūkta drosmes pateikt gala vārdu. 22. janvāri ieteicams sagaidīt un nosvinēt kā jauna gada sākumu - gads, kuram ieskrienoties, sevišķi no maija otrās puses jūs sāksiet plūkt laurus arī savā dārziņā.

Dvīnis

Lēnām, maz pamazītiņām, lietas sāks kustēties. Ļoti lēnām, tādēļ negaidiet tūlītēju risinājumu visās jums aktuālajās tēmās un jautājumos. Vēl līdz 18. janvārim ieskaitot būs vispārējs palēninājums sakarā ar retrogradā Merkūra ietekmi. Tieši šajā datumā ir augsta iespējamība kādam kritiskam notikumam, pārejai, kas ir saistīts ar izaicinājumu, atteikšanos, nozīmīgu noslēgumu vai drosmīgu izrāvienu, pēc kura viss būs savādāk. Katrā gadījumā diena būs smagnēja un izaicinoša, kurā ierastā pieeja nestrādās. Līdz ar Saules ieiešanu Ūdensvīros, jūs jutīsities daudz vieglāki, brīvāki un pozitīvāki, gatavi ceļojumiem un citai jaunai pieredzei. 22. janvāris ir lielisks laiks, kad apdomāt jaunu stratēģiju un saplānot gadu.

Vēzis

Ļoti svarīga, lai arī neviegla nedēļa. 18. janvāris iezīmējas ar nozīmīgu pāreju, izaicinājumu vai lūzuma punktu sfērā jūsu partnerattiecibas, sadarbības un to, kā jūs vēlētos sevi izpaust apkārtējā pasaulē. Lielais pārdomu un pārrunu laiks ir noslēdzies, laiks izdarīt secinājumus un daudz praktiskāk paskatīties uz visu notiekošo. 21. janvārī būtu ieteicams izelpot, atpūsties, atgūties, pārslēgties, attīrīties kā iekšēji tā garīgi. Ar 22. janvāri, atnākušo Kaķa un Zaķa gadu, tas palīdzēs jums būt drosmīgākiem, uzņēmīgākiem un atbildīgākiem, kādam tas nozīmēs lielu iekšēju darbu ar sevi un saviem ieradumiem, kādam citam tas var izvērsties par laiku, kad tiek aizsāktas jaunas, svarīgas biznesa projektu iniciatīvas.

Lauva

Visa nedēļas pirmā puse līdz pat 18. janvārim ieskaitot būs vairāk vērsta uz kādu noslēguma jautājumu risināšanu darba vai veselības jomā. Tas var būt saistīts kā ar diētas vai fiziskās slodzes meklēšanu, veselības jautājumu risināšanu vai atbildīgiem darba projektiem un saistīto dokumentu kārtošanu. Trešdien būs vai nu tēmas lielākais pārbaudījums, vai arī viss liekais un nevajadzīgais pats atbirs. Šajā nedēļā steiga un stress būs vislielākie ienaidnieki. No 20 janvāra, tuvākais mēnesis būs nemierīgs - jūs iesiet uz jaunu pašizpausmi vai realizāciju, kas prasīs spēju būt drosmīgiem. Ar 22. janvāri lielisks laiks, lai plānotu visu atlikušo gadu - lai arī sākums vēl pagrūts, bet no marta paliks daudz vieglāk.

Jaunava

Nu jau ilgu laiku jūs esat sava prieka, labsajūtas un patiesa piepildījuma meklējumos. Agrākie hobiji, pašrealizācija, draudzības un kompānijas vairs nesniedz tādu piepildījumu kā agrāk. Tieši pēdējais mēnesis palīdzēja šo tēmu saskaldīt pa gabaliņiem un izoperēt līdz galam. Tagad, 18. janvārī notiks kritiskākā pāreja ar skaidru nodalīšanu pirms un pēc. Visticamāk ar atteikšanos no tā tāda, kas savu ir nokalpojis. Vietā tas palīdzēs jau pavisam drīz ienest to, kas vairāk atbilst jūsu šā brīža sevis izjūtai. Sagaidot jaunmēnesi, enerģijas pamazām sāks iegriezties ļoti labvēlīgā virzienā. Labs laiks, lai pievērstos darba jautājumiem, pienākumu pārskatīšanai, līguma slēgšanai, kā arī disciplinētai veselības kūrei, arī visa gada saplānošanai.

Svari  

Visa nedēļas pirmā puse būtu piemērota, lai turpinātu risināt ģimenes jautājumus, izrunātu dažādus attiecību negludumus un atrastu kopsaucējus. Tāpat arī, lai pabeigtu risināt vai vismaz meklēt kā pareizi risināt dzīvesvietas vai nekustamā īpašuma jautājumus. Ļoti augstā vietā būs dažādi birokrātiski sīkumi un juridiski pareizs risinājums. 18. janvāris var iezīmēties kā atslēgas datums, kad viss sagriezīsies uz vienu vai otru pusi. Līdz ar Saules ieiešanu Ūdensvīros 20. janvārī, tuvākais mēnesis jums būs patīkams, vērsts uz atpūtu, izklaidēm, hobijiem, romantiku vai bērniem. 21. janvāra izskaņā un 22. janvārī var atkārtoti svinēt jauno gadu, tā pa īstam un ar prieku sagaidot un iestartējot savu 2023. gadu.

Skorpions

Jaudīgs laiks. Darba jomā jūs jau visticamāk esat ieņēmuši zemo startu, lai mestos iekšā kādā ambiciozā iecerē, tik vien, ka bija jāsagaida kāds apstiprinājums, papīrītis vai cits formāls moments, lai varētu sākt rīkoties. 18. janvārī var notikt kāds atslēgas pagrieziens, kas var ietekmēt visu tālāko. Tanī pat laikā, pilnībā enerģijas atraisīsies tikai ar jaunmēnesi, kad pamazām lietas sāks kustēties un virzīties. Līdz tam būtu ieteicams pievērsties dažādiem sakārtošanas un pārkārtošanas darbiem, vismaz tik tālu, cik tas ir iespējams paveikt jums pašiem. No 22. janvāra sākas jaudīgs jaunmēness, kurš mudinās pievērsties ģimenes un dzīves vietas jautājumu formalitāšu sakārtošanai. Tāpat ir labs laiks gada saplānošanai.

Strēlnieks

Jums nosēdēt uz vietas vai pazust rutīnā šonedēļ nebūs iespējams. Visa jūsu būtība tieksies pēc spilgtas un redzamas pašizpausmes, jauniem iespaidiem vai interesantas laika pavadīšanas. Tomēr tas izdosies tikai pie labi nobriedušām idejām, kur ir liela pieredze vai liels ieguldītais laiks. Ārpus tā tomēr būs jūtama kopējā bremzēšanas, kad it kā iekšā ir, bet ārā nenāk vai uz priekšu īsti nevirzās, vismaz līdz 21. janvārim. Saulītes ieiešana Ūdensvīros jums apmēram mēnesi aktivizēs visu saistībā ar komunikāciju, rakstīšanu, birokrātiju, kādām apmācībām, attiecības ar māsu, brāli vai kaimiņiem. Kopā ar jaunmēnesi un Kaķa/Zaķa gada sākumu no 22. janvāra sāksies aktīvs un produktīvs laiks, kur nekas jūs vairs nebremzēs.

Mežāzis

Jūsu dziļās pārdomas par sevi, dzīvi un kādiem personiskiem plāniem pamazām sāk izkristalizēties un izpīties no tāda kā vāveres riteņa, kur domas skrien vairāk pa riņķi vien, neļaujot apstāties pie viena konkrēta lēmuma un no tās vietas sākt rīkoties. Kritiskais pagrieziens gaidāms 18. janvārī, kad tā vai citādi situācija atrisināsies vai būs sasniegusi savu galējo atzīmi aiz kuras tālāk doties nav iespējams. No 20. janvāra jau paliks izteikti vieglāk elpot un sarežģītākais jau būs aiz muguras un var pievērsties naudas un savu talantu izpaušanas jautājumiem. 22. janvāris ar jaunmēness enerģiju ļaus jau pievērsties ilgtermiņa plānošanai un virzīt uz priekšu visu to, ko pēdējos mēnešos būsiet sevī izauklējuši.

Ūdensvīrs

Jūsu iekšējā pasaule un nepieciešamība to sakārtot pēdējā mēneša laikā lika par sevi īpaši manīt - caur sapņiem, negulētām naktīm, grūtībām pieņemt lēmumus un saprast savas patiesās prioritātes. No 18. līdz 21. janvārim var būt sakrāta tā kritiskā masa, kas ļaus saņemties pārdzimt jaunā kvalitātē, mainīties un atbrīvot sevi no kādas smagas pagātnes nastas. 20. janvārī Saulīte ieies Ūdensvīros, modinot jūs jaunai dzīvei un aktivitātēm, palīdzēs jums nopurināt veco un ar paceltu galvu doties pretī savai nākotnei. Tuvākais mēnesis būs par jūsu draudzīgumu, vēlmi būt kopā, neatkārtojamo personību, kura vienmēr seko saviem ideāliem. No 22. janvāra labvēlīgs laiks jaunas dzīves plānošanai un aktivizēšanai.

Zivis

Zināms aktivitāšu cēliens, kas bija izaicinošs, varbūt nedaudz saraustīts un kopumā paņēma no jums milzu enerģiju, ir praktiski noslēdzies. Kritiskākā pāreja, kāds izšķirošs pagrieziens, atbilde, lēmums vai situācijas iegriešanās iespējama vēl 18.janvārī, bet no šīs dienas jau pamazām, kopā ar pavisam izdilušo Mēness ciklu viss tuvosies savām loģiskajām beigām. No 20. janvāra Saulīte ieies Ūdensvīros un jūs daudz labāk jutīsities pavadot laiku ar sevi, vienatnē vai ļoti izredzētu cilvēku kompānijā. Skaļas sabiedriskāks aktivitātes jūs īsti neinteresēs. Tanī pat laikā, kopā ar jaunmēnesi un Kaķa/Zaķa gada sākumu no 22. janvāra ideāls laiks lielu plānu uzlikšanai uz papīra un dažādiem rituāliņiem to aktivizācijai.

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt