winter g3916d4f44 1280Pilnmēness jau ir aiz muguras ar savu emocionālo kāpinājumu vai pat zināmu drāmu. Viss pamazām virzās uz kādu noslēgumu. Lai pilnībā pagātnē atstātu iepriekšējā gada spilgtākos notikumu un pārdzīvojumus, paņemtu no tiem labāko un ar jaunmēnesi, kas sekos 21. janvārī un 22. janvārī ar ūdens truša (zaķa) gada sākumu, tā pa īstam arī sāktu jauno – 2023. gadu.

12. janvārī noslēgsies no 30. oktobra ilgušais retrogradā Marsa periods, kas visu 2022. gada noslēgumu padarīja izteikti piņķerīgu un problemātisku saistībā ar jauniem plāniem un iniciatīvām, radīja lielu spriedzi un nemieru, kā arī nespēju lietas novest līdz vēlamajam noslēgumam. Šis noslēgums jau būs kā pirmais vēstnesis, ka jauns posms, aktivitāšu cēliens ir burtiski deguna galā.

Tomēr, tā kā otrs lielais bremzētājs un lielo iekšējo pārdomu vecinātājs – Merkūrs, līdz 18. janvārim arī būs vēl retrograds, tad pagaidām vēl visu šo nedēļu būtu ieteicams visu darīt lēni un prātīgi, bez lielām iniciatīvām un skaļām aktivitātēm, bet drīzāk pievēršoties iekšējās pasaules sakārtošanai.

Pašā nedēļas sākumā būs paaugstināts radošais potenciāls, flirts un vēlme pēc netipiskām, svaigām pieredzēm, bet tam visam cauri būs jūtams tāds kā pagātnes piesitiens – atkārtot ko agrāk pieredzētu, pievērsties jau pazīstamiem radošajiem projektiem vai hobijiem, paflirtēt ar bijušo vai tml.

Kopumā šī nedēļa arī nav piemērota ne lieliem, svarīgiem pirkumiem, ne jaunām iniciatīvām un pieredzēm, bet vairāk pārdomāt jau iegūto pieredzi, atsvaidzināt kādas zināšanas, sakārtot galvā savas vērtības un prioritātes, arī rakstīt, pētīt un ievākt informāciju. Ļaut sev atpūsties un vienkārši izelpot ar skaidru apziņu, ka arī tas drīz pāries un bez kārtīgas atpūtas nav iespējams pilnā apmērā mesties iekšā jaunajā. Gatavojaties!

Lai mierīga un harmoniska nedēļa!

Auns  

Nedēļas sākumā vēl jutīsities nostalģiski kādā jautājumā saistībā ar ģimeni vai dzīves vietu. Gados jaunākiem Auniem var uz mirkli rasties interese par savu agrāko mīlestību vai kādu aizraušanos. Galvā var skanēt doma – ja nu tomēr? Kaut gan līdz darbiem vai reālai rīcībai jūs tā arī varat nenonākt. Nedēļas vidus būs izteikti neveikls un bremzējošs. Pat tad ja steigsities, visticamāk, ne cik tālu netiksiet, vien pa ceļam varat iegūt kādu zilumu. Mēģiniet nepavilkties uz provokācijām, izelpojiet un dariet visu cieņpilnā mierā, kā arī negaidiet, ka jūs akurāt tieši šajā laikā gūsiet kādus rezultātus, sasniegsiet kādu mērķi, drīzāk esiet pacietīgi un visam ieplānojiet vismaz divkāršu laika patēriņu.

Vērsis

Šajā nedēļā iespējams atkārtoti pieķersities kādiem radošiem plāniem vai iecerēm, sevišķi tām, kuras potenciālā varētu nest kādus ienākumus. Jums būs svarīgi atkārtoti rast iespēju izcelties, parādīt sevi vai nodemonstrēt savus talantus. Saprast kā sabalansēt savus mērķus, lai notiktu vajadzīgā virzība, jums vēl varētu būt pagrūti. Kopā ar retrogradā Marsa perioda noslēguma, jums noslēgsies arī vairākus mēnešus ilgusī dīkstāve vai bardaks saistībā ar naudas pelnīšanu. Tālāk ir liela iespēja, ka lietas pamazām sāks atšķetināties un sakārtoties. 13. janvāris būs piemērots atpūtai, izklaidēm un laika pavadīšanai ar draugiem. Svētdien labprāt darīsiet vai aizrausities ar kaut ko sev neraksturīgu.

Dvīnis

Turpinās kopējais palēninājums, tādēļ arī šīs nedēļas galvenā rekomendācija ir neko nesasteigt, visu darīt lēni, uzmanīgi un neskaitāmas reizes visu pārbaudot. Atkārtoti var saaktualizēties kāds ceļojums vai vēlme pēc cita veida izklaidēm. Jūs tieksities sakārtot ļoti daudzus jautājumus, sevišķi saistībā ar finansēm, nodokļiem un citiem formāliem jautājumiem. Laiks nav piemērots jauniem sākumiem un lieliem pirkumiem. 13. janvārī jums būs stipra intuīcija un tā ļaus jums labāk apjaust, kurā virzienā doties. Nedēļas nogale būtu piemērota atpūtai un relaksācijai, sevišķi ar ūdeni. Jums lielākie jautājumi un testa situācijas būs saistītas ar to, kāds jūs esat? Kādu iespaidu gribat atstāt? Kāds jūs sev patīkat?

Vēzis

Nedēļas sākums vēl aizvien būs stipri emocionāls, jūs jūtīgi uztversiet kritiku un aizrādījumus. Partnerattiecībās iespējams būs neskaitāmas reizes jāatgriežas pie viena un tā paša jautājuma risināšanās, tā arī pagaidām vēl nesolot iespēju atrast kopsaucēju un visu atrisināt līdz galam. Šobrīd būs tāds kā process. 12. janvārī noslēgsies retrogradā Marsa enerģija, kas burtiski uzara jūsu iekšējo pasauli un ļāva jums iepazīties ar to, cik daudz jūsos ir enerģijas, degsmes un dusmas, kuras īsti nesanāk izpaust uz āru. Pamazām viss, kas pēdējos mēnešos būs pacēlies, par ko dusmojāties vai apvainojāties, pamazām nogulsnēsies un jums būs iespēja nodalīt graudus no sēnalām, sagatavojot jūs jaunam dzīves etapam.

Lauva

Arī šajā nedēļā liels akcents būs uz darbu un pienākumiem. Šis var izvērsties par inventerizāciju un papīru kārtošanas laiku. Jūs daudz darīsiet, visticamāk būsiet ierakušies darbos tik tālu, ka tīri dabiski jūs pakļausities kādām vadošām norādēm un paši nelabprāt izcelsities vai risināsiet lietas skaļi un pamanāmi, dodot priekšroku rezultātam, ne ārišķībai. Vienīgai izņēmums var būt tikai pats šīs nedēļas sākums. Iespējams pievērsties kādām veselības vai attīrīšanās kūrēm, kas var dot labus rezultātus. Partnerattiecības tagad kļūs īpaši svarīgas un pat tiem, kuri nav attiecībās, stipri tieksies tādas izveidot. Nedēļas nogalē var piepildīsies tas, kam jūs no sirds ticēsiet. Labprāt pasapņosiet un caur to atpūtīsities.

Jaunava

Sīkumiem un precizitātei ir liela nozīme un jūs to zināt vislabāk. Pat neliela darvas pile var sabojāt garšu veselai medus mucai. Nedēļas sākumā jūs varat flirtēt ar saviem pienākumiem vai burtiski ar darba kolēģi, tanī pat laikā, tas viss vairāk rotaļīgi un bez jel kādas dziļākas intereses. Iespējami tēmu un situāciju atkārtojumi. Var nākties atkārtoti ar bērniem pārrunāt kādu kutelīgu jautājumu, bet tā arī neradīsies sajūta, ka jūs ir sapratuši. Līdz ar retrogradā Marsa perioda beigām 12. janvārī noslēgsies bremzējošā ietekme uz jūsu profesionālajiem mērķiem un ambīcijām, protams, pilns zaļais starts būs tikai no 22. janvāra, bet jūs jau tagad varat ielikt to fundamentu uz kura veidot savu nākotni.

Svari  

Nedēļas sākumā jūs vairāk interesēs dzīves romantiskā puse, kāds flirts, randiņš vai vismaz romantiskas komēdijas noskatīšanās. Pagaidām nav pamata domām par ko ilgspēlējošu, bet noķert tauriņu sajūtu var būt patīkami un tas var palīdzēt tā globāli pārskatīt savu attieksmi pret mīlestību vai izklaidēm. Līdz ar retrogradā Marsa beigām jums var izdoties pabeigt kādas apmācības vai tikt skaidrībā ar ceļojumu gada plāniem. Iespējams mājās, ģimenē būs jārisina kādas sarežģītas sarunas, kuras pagaidām kā iestrēgušas atkārtosies atkal un atkal, neļaujot novest visu līdz cienīgam finišam. No piektdienas jūs jutīsities daudz labāk un labprāt iziesiet ārpus mājas, gribēsiet svaigu, nebijušu pieredzi.

Skorpions

Šis ir ļoti labs laiks, lai sakārtotu kādus dokumentus, tāpat ar labiem rezultātiem varat atkārtoti vērsties kādā institūcijā ar savu lūgumu. Jūsu jautājums tagad var tikt beidzot atrisināts līdz galam. Iespējams būs jārisina kāds remonts vai jāizmanto preces garantija. Uz ceļa būtu ieteicams ievērot dubultu piesardzību. Līdz ar retrogradā Marsa beigām beigsies jūsu aktivitātes stipri bremzējošs posms, kas neļāva atsperties ne ar vērienu, ne dziļumu, kādu jums labpatiktos. Jums pamazām atgriezīsies drosme un jauda darīt lietas “savā veidā”. Kāda iepazīšanās, kas iedvesmos un aizraus var palīdzēt jums pārslēgties uz atpūtas viļņa. Ļaujieties šim kopējam atslābinājumam, vēl līdz 22. janvārim ir tikai sagatavošānās.

Strēlnieks

Neizpaust sevi, ignorēt savu iekšējo vilkmi būt spilgtiem un pamanāmiem, būs praktiski neiespējami noslāpēt, lai arī vienlaicīgi šobrīd notiek tāds kā jūsu finansiālās situācijas audits. Tas var nozīmēt kā burtisku ienākumu un izdevumu jautājumu kārtošanu, tā arī iekšēju revīziju, kurā tiek meklētas atbildes uz jautājumiem – cik vērts ir jūsu talants un pieredze? Kādas vēl spējas un prasmes jums piemīt, lai varētu pelnīt tik, cik jūs to gribētu. Noslēdzoties retrogradā Marsa periodam, pamazām sāks šķetināties un no vietas izkustēties jūsu partnerattiecību problēmas, būs iespējams izrunāt un rast kompromisu. Kāds garāmslīdošs flirts vai izsaukt veselu domu mākoni par to, kā ir pareizi rīkoties, kā paust jūtas. Visam savs laiks!

Mežāzis

Šis ir ļoti intensīvs pārdomu laiks. Jums būs ļoti svarīgi daudz laika veltīt pašiem sev, daudz pārdomāt, izsvērt, strukturēt un analizēt, lai līdz galam tiktu skaidrībā paši ar sevi. Tā rezultātā jums dzims ne gluži jauns, tomēr atšķirīgs koncepts par sevi – kas jūs esat? Ko jūs gribat paust šai plašajai pasaulei? Kādu sevi jūs cienītu un lepotos? Iespējams, lai nostiprinātu jaunās atziņas, būs vajadzīgs sevi apbalvot ar kādu visnotaļ iekārotu pirkumu. Līdz ar 12. janvāri, kad noslēgsies retrogradā Marsa periods, jums beidzot noņemsies milzīgas bremzes saistībā ar darbu un ikdienas ritmu.  Pēc šī datuma viss pamazām sāk kustēties, tiesa, tas ir tikai sākums, patiesi jauns posms sāksies no 22. janvāra.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā fonā var vibrēt kāds flirts un tā iespaidā jūs pastiprinātu uzmanību pievērsīsiet savam ārējam izskatam, tēlam. Jūsu labsajūtā tam būs liela nozīme. Vismaz tagad. Notikumu gaita un domas var ievirzīties tā, ka jūs nedēļas izskaņā būsiet gatavi arī sev neraksturīgam imidžam. Savukārt līdz ar retrogradā Marsa beigām jums noslēgsies stipri bremzējošais un ieciklētais stāsts: “Es un mani bijušie”. No šī brīža pamazām būs iespēja virzīties uz priekšu un beigt visu laiku atskatīties un salīdzināt ar pagātni. Tiesa, tā pa īstam šī ietekme sāks savu darbu no 22. janvāra, bet līdz tam – visas iespējas sagatavot augsni. Saudzējiet savu veselību un esiet uzmanīgi ar to, kam jūs uzticaties. Ļaujiet sev atpūsties.

Zivis

Jūsu labsajūtai šobrīd ir vajadzīgi kluss, mierīgs un dziļi personisks laiks pašai ar sevi. No šīs vietas radīt ko skaistu un paliekošu, apčubināt sevi un savu mīļos, ir tīrais nieks. Sarežģītākās nedēļas dienas būs trešdiena un ceturtdiena, tad pasaule jūs izaicinās un provocēs ar stipri atšķirīgu priekšstatu par lietām, nekā tas jums būtu pieņemams. Līdz ar retrogradā Marsa beigām jums noslēgsies stipri bremzējošas enerģijas saistībā ar ģimeni un bērniem. Tagad sāks formēties dzīves fundaments – kas ir jūsu dzīves pamatā – vērtības, cilvēki, pieredze? Nu jau būtu pamazām jādzimst arī reālistiskam priekšstatam. 13. janvārī pastiprināta smalkjūtība, atpūtieties un pavadiet laiku tikai ar pašiem labākajiem.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2023

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt