iceland g4da3e533c 1280Jaunais gads ir sācies ar zināmu palēninājumu. Vienīgie kalni, kurus šobrīd būtu piemērots gāzt ir saistīti ar informācijas ievākšanu, analīzi, plānošanu, pagātnes stāstu tīrīšanu, kā arī nepārprotami saistībā ar katra paša iekšējo domu, vārdu un rezultātā arī mērķu tīrību un skaidrību.

Aiz inerces, tikai aiz inerces vēl joprojām var gribēties piebāzt visu savu laiku ar skriešanu, ņemšanos, tukšām sarunām, klačām un citām laiku un enerģiju patērējošām aktivitātēm, kuras rada aizņemtības ilūziju, bet patiesībā ir vienkārša laika nosišana, ļoti bieži, lai nebūtu jādara tas, kas patiesi ir svarīgs.

No 3. līdz 27. janvārim vēlmes un vajadzības būs saistītas ar augstām humānisma idejām. Gūsiet prieku no laika pavadīšanas ar draugiem, kā arī kopējiem plāniem un aktivitātēm. Varat atkal pievērsties kādam kolektīvam, kompānijai vai hobijiem. Kopā pavadītais laiks dabiski savīsies un apvīsies ar kādiem tālejošiem plāniem. Šajā laikā gaume būs vairāk eksperimentāla, ekstravaganta - no antiseksuālas līdz provocējošai, kur akcents būs uz netipiskiem materiāliem, to salikumiem un krāsām. Tagad sagādātais vēlāk var vairs nepatikt.

7. janvāra naktī gaidāms jaudīgs pilnmēness Vēža zīmē. Tas būs īpaši emocionāls, uz ģimenes vērtībām, mājām un pamatvajadzību apmierināšanu vērsts. Attiecīgi, ja jums mājas un paši tuvākie cilvēki nesniedz drošības un aizsargātības sajūtu, vai varbūt vispār nav tuvu un mīļu cilvēku, tad šajā laikā būs sevišķi emocionāli grūti. Visādi citādi, dabiskā vēlme būs ierāpties mātes klēpī, pieglausties pie silta vaiga, rūpēties, čubināties, sajusties neaizstājamam un vajadzīgam savās mājās un ģimenē.

Pilnmēness izaicinājums slēpsies tajā, ka būs jāmaina mehāniskais un ierastas modelis uz jaunu. Tādēļ nelejiet asaras, ja gribat kādam pieglausties, bet tas kā iepriekš vairs nav iespējams. Meklē citu veidu, pieeju, dažkārt arī citu cilvēku. Piemēram, pieglaušanos mammai jūs varat aizstāt ar savu pašu bērnu samīļošanu u.tml.

Ļoti svarīgi šajā visā būs mācīties paraudzīties uz situāciju, sevi un visu notiekošo no cita skata punkta un pamazām būvēt jaunu “konceptu” savos mērķos, plānos un pieejai dzīvei. Pagaidām vēl testa režīmā, izmēģinot, sajūtot un meklējot pareizo ceļu, lai būtu apmierināts pats un arī svarīgi dzīves mērķi turpinātu virzīties uz priekšu.

No 8. janvāra apmēram deviņus mēnešus lielākie izaicinājumi būs saistīti ar pārmērīgu vēlmi izcelt sevi, “zīmēties”, kopā ar attieksmi – bez manis jau saule neuzausīs, nekas nenotiks; ja ne es – tad nav neviena cita, kas to varētu izdarīt. Tāda egocentriska neaizvietojamības sajūta, kopā ar problēmām uzticēties gana, lai sadarbotos, deliģētu, ļautu jūsu ietekmē esošajiem cilvēkiem arī mācīties un augt (lasi - kļūt par lielām un neaizstājamām zvaigznēm).

Ļoti daudziem jautājumiem, plāniem un iecerēm, domām un iekšējiem stāstiem šajā laikā var tikt iedota otrā elpa. Kādam tā būs vēl vienas iespējas došana, kādam citam pagātne var aktivizēties tikai tādēļ, lai beidzot noslaucītu pēdējās asaras un pilnībā spētu to atlaist, vēl kādam tā būs dimanta grauda atrašana pagātnes pieredzē. Būtu ieteicams nepretoties notikumu plūsmai un būt gana vērīgiem, lai saprastu, kurš ir jūsu scenārijs. Visdestruktīvākais būtu vienkārši dusmoties par to, ka lietas nenotiek tā kā vēlaties, vainot tajā citus vai neapzināti atkārtot vecos stāstus. Tādēļ, ja arī atkārtojat, tad ar apzinātu izpratni ko un kāpēc jūs darāt.

Laiks nav piemērots lieliem pirkumiem, spontāniem lēmumiem, jauniem, no nulles būvētiem plāniem, bet drīzāk izpētei, testiem, vai vienkārši atpūtai, lai tiktu skaidrībā paši ar sevi.

Lai atklāsmju dimantiem piepildīta nedēļa!

Auns  

Šī nedēļa var radīt iespaidu, ka jums ļoti daudz kas ir jādara un patiesībā sajūta par aizņemtību noteikti būs klāt esoša – jāsarunā remonti, jāatgriež kāds pirkums, jāatrisina kāds pieslēguma jautājums, jāatceļ darījums u.tml. Vienīgi savā būtībā visas plānotās lietas būs sekas kaut kam, kas ir iepriekš aizsākts. Ļoti labs laiks, lai pārskatītu savus dzīves mērķus kā darbā, tā privātajā dzīvē. Pilnmēness aktivizēs dilemmu starp karjeru un mājām, profesionālajiem mērķiem un vēlmi pabūt mājās, veltīt laiku mājas lietām, ģimenei vai vienkārši atpūsties, paslinkot. Naudas jautājums jums var palīdzēt atrast pareizo motivāciju, lai sabalansētu šīs pretējās tieksmes. Ap 9. janvāri iespējams flirts vai romantiska interese.

Vērsis

No 3. janvāra jums būs vēlme darboties daudz redzamāk, drosmīgāk, varbūt arī publiskāk. Jūs varat saņemt atzinību un apkārtējo uzmanību tajā, ko jūs darāt. Liela loma būs tieši draugu lokam, viņu atbalstam, vai arī virtuālajai videi. Jūs labprāt demonstrēsiet savu neordināro redzējumu un nebaidīsities atšķirties no pārējiem. Gaidāmais pilnmēness jums būs stipri jūtams, tas pastiprinās jūsu vēlmi dalīties, mācīties, iedziļināties un izprast notiekošo. Ļoti jūtīgi reaģēsiet uz visu notiekošo, sevišķi, ja jūs nejutīsities drošs un aizsargāts. Ļoti svarīgs būs tuvo cilvēku atbalsts, mīļums, taktīlums un empātija. Intuitīvi sāksiet pārskatīt ideālus un vērtības pēc kurām līdz šim esat vadījušies.

Dvīnis

Gaisā būs jūtams vispārējs palēninājums vai… tāda līmeņa bardaks ar neskaitāmām iesāktām un nepabeigtām vai ne tā risinātām lietām, kā remonti, preču atgriešana, piegādes problēmu risināšana, līgumu pārslēgšana, pieslēgumu maiņa u.tml., aizņems visu jūsu brīvo laiku. Ļoti viegli būs ierakties šajos sīkumos, kas ir svarīgi, bet patiesībā nekur jūs neved. Uzmanieties, un mācieties netērēt uz tām vairāk laika kā tas patiesībā nepieciešams. Šis periods savā būtībā ir par iedziļināšanos sevī vai savā biznesā, par atbilžu rašanu uz ļoti dziļiem un neērtiem jautājumiem. Pilnmēness jums aktivizēs naudas jautājumus – cik vērtas ir jūsu prasmes, cik daudz esat gatavi ieguldīt, aizņemties vai atdot naudu u.tml.

Vēzis

Ļoti emocionāla nedēļa, sevišķi sākot ar ceturtdienas pēcpusdienu. Jūs dabiski tieksities pēc jaunas sevis izjūtas, jaunu dimensiju atklāšanu sevī. Partnerattiecības būs viena no centrālajām tēmām, kurās būs jāmeklē jauni ceļi, lai abi spētu nonākt atkal uz viena viļņa. Ģimenes sajūta, kopā būšana, savstarpējais atbalsts un mīļums tagad būs pāri visam, bet uzmanieties apmaldīties emocijās, kuras patiesībā ir saistītas vairāk ar jūsu pagātni, nekā ar tagadni. Ja neesat attiecībās, tad pilnmēness konflikts izaicinās to, kas jūs esat pasaulē, to tēlu, kādu jums labpatiktos par sevi radīt, kas var pilnībā neatbilst patiesībai. Visa šī iespaidā jūs visticamāk pievērsīsities ilgtermiņa plānu pārskatīšanai.

Lauva

Šobrīd jūsu spēka, atpūtas un uzlādēšanās zona ir attiecības. Tādēļ noteikti ieplānojiet laika pavadīšanu ar partneri. Ja neesat attiecības, tad ar labu draudzeni. Vispārējais palēninājums mudinās jūs pārskatīt savu ikdienu, darba ritmu un pienākumus. Pilnmēness aktivizēs zemapziņu un simbolu valodu. Jums var būt ļoti emocionāli spilgti sapņi un, pat tad ja tos neatcerēsities, sajūtu pēcgarša par sapnī pieredzēto var pavadīt visu atlikušo dienu. Neskatoties uz to, ļaujiet sev atpūsties un kārtīgi izgulēties. Iespējams palīdzēs arī lietu sakārtošana, sistematizācija, salikšana pa plauktiņiem galvā, uz papīra vai tīri praktiski. No 8. janvāra praktiski deviņus mēnešus jūsu lielākais izaicinājums būs tikt galā pašiem ar sevi.

Jaunava

Šis laiks ir par kārtības ieviešanu, pirmkārt, jau savā galvā. Jūsu ierastākie mehānismi varētu būt saistīti ar darbu sarakstu taisīšana un izpildīto izsvītrošanu, tāpat arī fiziskās vides revīzija un kārtošana – skapji un plaukti, par telpas tīrīšanu nemaz nerunājot. Pilnmēness būs stipri jūtams, tā iespaidā aktualizēsies bērnu jautājumi, ko, kā un kad labāk darīt. Jaunajiem un brīvajiem – radīsies vēlme pievērsties mīlas dzīvei, bet nobriedušākajai paaudzei – draudzīgām kopā sanākšanām. Ēst gatavošana, saimniekošana, galdu klāšana un viesu uzņemšana var tīri labi iederēties. Liels akcents uz pagātnes nepabeigtajiem stāstiem - dzīvē var atgriezties kāds sens draugs vai varat piedzīvot deja vu.

Svari  

No 3. janvāra praktiski visu atlikušo mēnesi jūs būsiet pievērsušies dzīves izklaidējošajai pusei, kā hobiji, izklaides, ballītes, arī kultūras dzīves baudīšana. Sirdī brīvajiem parādīsies atkārtota ieinteresētība kādā mīlas objektā, visticamāk no pagātnes, tikai šoreiz, lai situāciju sakārtotu vai pilnībā noslēgtu. Jaunu attiecību potenciāls ir zems, ja arī tādas veidosies, tad ar izteiktiem pagātnes nospiedumiem, t.i., cilvēks cits, bet rīcība, sajūtas un reakcijas tādas pašas kā ar iepriekšējo partneri. Iespējams jūs būsiet kādu lielu, kardinālu dzīves izmaiņu priekšā, ko gaidāmais pilnmēness ar tā emocionālitāti atkal izvirzīs priekšplānā. Jums būs jātiek ar sevi skaidrībā, bet dodiet sev laiku, vismaz līdz 18. janvārim.

Skorpions

Mājas dzīve un ģimene būs tā zona, kurā šobrīd jūs spēsiet atgūt iekšējo līdzsvaru un atjaunot spēkus. Tajā vēl joprojām būs vajadzīgi kādi uzlabojumi, vēl joprojām būs kaut kas, kas jums pilnībā iznesīs smadzenes, bet līdz 9. janvārim ir iespējams atrast kādu balansa punktu, kas sniegs zināmu atslābinājumu. Gaidāmais pilnmēness jums būs saistīts ar nepieciešamību izrunāt, izskaidrot kādam vai arī pašiem tikt skaidrībā ar kādu jautājumu. Visa problēmu sakne būs neprasmē komunicēt, nodot savu vēstījumu otram saprotamā veidā. Nepieķerieties pie tā kā lietas darījāt parasti, šis laiks prasa visu darīt  savādāk, neierastāk. Ja ar šo daļu būs problēma, tad pilnmēness aktivizēs spēcīgas garastāvokļa svārstības.

Strēlnieks

Šajā nedēļā priekšplānā var izvirzīties naudas jautājumi, iespējams pārskatīsiet ieņēmumus un izdevumus un caur to mēģināsiet sakārtot savas tālākās aktivitātes. Ja izrādīsies, ka ar to kas ir nepietiek, pilnmēness ietekmē jūs varat kļūt stipri emocionāli un piedzīvot zināmu drāmu. Lai arī viss kas būs vajadzīgs ir disciplinēta, praktiska un saimnieciska pieeja lietām, visticamāk, plānveidīga. Zīle rokā pēc gada neko nedod šodienā, tādēļ būtiskākais būtu saprast, kas ir tie mazie soļi šodienā, ko jūs varat veikt, lai pēc gada tiešām sasniegtu to ko vēlējāties. Spēkus atgūsiet un uzlādēsities ar kādu padaloties ar to, kas uz sirds. Arī flirts un zinātkāres apmierināšana jūs pārslēgs uz pozitīvisma viļņa.

Mežāzis

Šajā laikā mainās un tādā kā testa režīmā ir divas jums svarīgas zonas – sevis izjūta jeb pašidentifikācija un darba joma jeb kā jūs varat būt pasaulei noderīgs. Pilnmēness ietekme vedinās vairāk pievērsties pirmajai zonai – jūs mēģināsiet tīri konceptuāli saprast, kas jūs esat un kas jūs vairs neesat, atzīt arī neērtāku patiesību par sevi, kā vecuma ietekme vai motivācijas trūkumu. Dodiet sev laiku, kamēr jums galvā nenoformēsies skaidrs priekšstats, jūsu darbības var būt stipri saraustītas un neefektīvas. Uzmanieties, tieši pilnmēness provocēs zināmu emocionāla verdikta izrakstīšanu sev vadoties pēc ārējiem šabloniem. Finanšu jomā jums viss ir kārtībā, un tuvāk 9. janvārim varat saņemt pašu nopelnītos bonusus.

Ūdensvīrs

No 3. līdz pat 27. janvārim jūs vairāk pievērsīsities savam ārējam tēlam, iespaidam kādu atstājat uz apkārtējiem. Tādēļ iepirkšanās un dažādi ar imidža uzlabošanu saistītie jautājumi šajā laikā var būt stipri aktuāli. Jūs labi jutīsiet kā sevi pasniegt “pareizi” videi un kompānijai atbilstoši, lai panāktu vēlamo efektu. Tāpat arī jūs mēģināsiet apiet negludumus un visu atrisināt mierīgā ceļā. Bet tas nenozīmē, ka jūsos nenotiek vētra. Patiesībā jums būtu vajadzīgs dot sev gana daudz laika, lai padomātu un atgūtos no pēdējā laika skrējiena, varbūt retrīts vai vienkārši aizlaisties uz svešām zemēm, lai pārslēgtos. To visu var būt diezgan grūti apvienot ar darba grafiku un citiem jūsu pienākumiem. Ap 9. janvāri – aktivizēsies rudenī aizsācies flirts.

Zivis

Viena no šā laika kaifa zonām jums būs sava vide un ritms, kas var būt stipri atrauts no pārmērīgas sociālās aktivitātes. Aktivizējas naudas jautājumi un jums būs daudz vieglāk nopelnīt, ja kaut nedaudz spersiet soļus vajadzīgajā virzienā. Pilnmēness ietekmē jūs pārskatīsiet savus ilgtermiņa plānus, bet jārēķinās, ka procesa gaitā viss vēl var mainīties. Tāpat arī šis pilnmēness mudinās jūs ar visu savu būtību nodoties bērniem, savstarpējam mīļumam un labsajūtai. Pastiprināsies intuitīvā pasaules uztvere, sevišķi tuvo cilvēku. Var rasties vēlme pievērsties hobijiem, radošajām lietām. Mājās vēl joprojām būs diezgan liela dinamika un daudz pārmaiņu, kas tuvāk jau 9. janvārim var vainagoties ar jaunu pirkumu vai kādu citu patīkamu ieguvumu.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt