flower gf5e9c1241 1280Šajā nedēļā notikumi pamazām uzņems apgriezienus. Viens no lielākajiem apjukuma un iestrēguma sajūtu radītājiem Merkūrs jau būs izpiņķerējies no saviem pinekļiem un radīsies sajūta, ka beidzot var virzīties uz priekšu bez kādiem papildus nosacījumiem.

Kopējā šīs nedēļas dinamika virzās uz tādu kā kāpinājumu, kulmināciju, kura gaidāma pilnmēnesī 9. oktobrī, pl.23:55. Šis pilnmēness izcels ievainoto un nerealizēto egoismu, kā vēlmi pēc uzmanības, atzinības, būt svarīgam un pamanītam, kura provocēs apkārtējos. Tā var radīt problēmas partnerattiecībās un jebkurā sadarbībā un partnerībā. Tas uz ko šī pretrunīgā enerģija vedinās ir pārskatīt savu vērtību sistēmu, taisnīguma un gaumes izjūtu un uz tā pamata pārkārtot prioritātes. Šis process atšķirīgā intensitātē turpināsies līdz pat 23. oktobrim.

Ļoti spēcīgu šo kopējo nedēļas tēmu varēs sajust jau 7. oktobrī, kur iekšējā godīguma izjūta būs ļoti sakāpinātā pakāpē, vienlaicīgi ļaujot atpazīt tos situāciju un jūsu uzvedības paternus, kuri līdz absurdam atkārtojas atkal un atkal, dodot vienu un to pašu rezultātu. Jūsu ziņā ir izdarīt izvēli, vai jūs vēlaties tā turpināt, vai varbūt tomēr izkāpt no šī labi zināmā, bet destruktīvā ieraduma grāvja.

Ja vēlaties ko svarīgu vēl šajā gadā paveikt bez pārāk lieliem apgrūtinājumiem, tad būtu ieteicams to darīt tagad, burtiski līdz 22. oktobrim, jo tālākās gada dienas jau būs sarežģītākas. Oktobra beigās sāksies aptumsuma koridors, savukārt novembris un decembris būs ar retrogradu Marsu, kas radīs problemātiku jūsu iniciatīvās un kopumā var veicināt tendenci nelietderīgi izlietot savu enerģiju.

Lai izdziedinās senie ievainojumi un veidojas veselīgāka mijiedarbība ar apkārtējo pasauli!

Auns  

Turpinās ļoti dinamisks laiks un tagad, kad retrogradais Merkūrs vairs neapgrūtina notikumu virzību, ir labas iespējas tiešām paveikt vai novest līdz galam to, kas līdz šim attīstījās ar neskaitāmiem turpinājumiem. Ieteicams apzināties savas vēlmes un ambīcijas, vienlaicīgi spēt tās adaptēt tā, lai apkārtējie visnotaļ labprātīgi atbalstītu vai vismaz tās pieņemtu. Tas cik labi jums tas izdosies būs redzams laikā ap pilnmēnesi, sākot jau no 7. oktobra. Nebaidieties lietas saukt savos vārdos, jo kļūdas un uzlabojamas nianses spēsiet pamanīt it visur. Uzrotiet piedurknes un dariet to, kas jādara un viss nostāsies savās vietās. Ieteicams tuvākajās nedēļās paveikt maksimāli daudz un neko neatlikt uz vēlāku.

Vērsis

Šis ir periods, kad daudzas lietas, kuras jūs gadiem bijāt raduši darīt kaut kādā vienā veidā, tagad jūs centīsities paveikt savādāk. Laiks, kas vedina izmainīt kādus gana dziļus un iesakņotus rīcības, uzvedības paternus un atbildības pakāpi, kādu jūs par to uzņematies. Šobrīd viena no aktīvākajām tēmām ir jūsu darbs, kur mainās vērtības, prioritātes un galvenie akcenti. Tieši pilnmēness ietekmē jūs meklēsiet veidus kā jūs varat būt noderīgi apkārtējai pasaulei vienlaicīgi nepazaudējot savas veselīgās ambīcijas un nepieciešamību pēc laika sev un sev svarīgajām lietām. Naudas lietās būtu svarīgi ievērot disciplinētu mērenību, jo līdzekļu, kurus iztērēt impulsīvi, nerēķinot līdzi, jums vienkārši var nebūt.

Dvīnis

Turpinās ļoti aktīvs laiks, tikai ar šo nedēļu ar daudz lielāku iespējamību ievirzīties produktīvā un dzīvotspējīgā gultnē. Gaisīgās enerģijas šobrīd kopumā ir daudz un tas jums nāks tikai par labu, jo ļoti daudzus jautājumus jūs varēsiet atrisināt gaisīgā veidā – aprunājoties, apdomājot, sarunājot pareizo meistaru vai arī apmācoties pašiem. Romantiskā dzīves puse vai izklaides joma kopumā būs ļoti aktuāla, izskatās ka šeit notiks galvenā vērtību sistēmas nomaiņa. Gaidāmais pilnmēness 9. oktobrī kā reiz provocēs jūsu veselīgās ambīcijas pēc apkārtējo uzmanības un atzinības saskaņot ar to, kas šobrīd jums ir svarīgi un sniedz patiesu prieku un piepildījumu, kā ļaušanās mirkļa impulsam sevi iepriecināt.

Vēzis

Pats nedēļas sākums jums būs disharmonisks, jūs izjutīsiet spēcīgu spriedzi apkārtējās pasaules nospiedumos un prasībās attiecībā pret jums. Komunikācijai tagad būs liela nozīme un caur to var atšķetināties samilzušas problēmas un iekšējie konflikti. Galvenais, nebaidieties runāt par neērtām tēmām un sauciet lietas īstajos vārdos, tas ir vienīgais veids kā tikt kaut kur tālāk. Dinamika jūsu centrālajā dzīves asī: mājas – karjera, šajā nedēļā ies uz maksimālu kulmināciju. Mājās, ģimenē būs ļoti svarīgi ienest harmoniju, atjaunināt savstarpējo saikni un savu patiku tur uzturēties, savukārt karjera, lielie dzīves mērķi vai vienkārši ambīcijas gribēs, lai viss notiek ātrāk un tikai saskaņā ar jūsu redzējumu.

Lauva

Komunikācijā šajā nedēļā slēpsies visa sāls. Spēja atrast pareizos cilvēkus, pareizos vārdus, lai jūs tiktu pareizi saprasts, palīdzēs tikt pie daudz plašākām iespējām. Konfrontācija, sevišķi laikā ap pilnmēnesi, sākot no 7. līdz 11. oktobrim, slēpsies tajā, ka jūsu entuziasms un vēlme iedegt zvaigznes pie debesīm apkārtējiem var likties pārāk ambiciozi, nesasniedzami vai nepaveicami, tādēļ kā senā parunā tiek teikts – ziloni ēd pa maziem gabaliņiem. Tā arī jūs, dozējat to, cik daudz un kam stāstāt par saviem tālejošajiem mērķiem un kopējo vīziju. Naudas lietās beidzot ieviesīsies skaidrība, iespējams nāksies atteikties no kādas ilūzijas, bet lietišķa izpratne par to ar ko varat rēķināties un kāda ir faktiskā situācija dos tik ļoti vajadzīgo atslābinājumu.  

Jaunava

Šonedēļ jūs beidzot varēsiet izelpot, jo līdz ar retrogradā Merkūra beigām, noslēdzas stipri bremzējošs periods, kas jūs ietekmēja ļoti tieši. Beidzot lietas nostāsies savās vietās un soli pa solītim viss sāks kustēties. Var teikt, ka enerģijas atraisās un arī jūs iekšēji sajutīsiet gatavību iet un darīt. Tas kas iepriekš bija sapinies, saraustīts, izmētāts vai sašķelts pretrunīgās informācijas drumslās, tagad sāks veidot kopēju bildi, kur katrs puzles gabaliņš nostāsies savā tam paredzētajā vietā. Gaidāmais pilnmēness un tā aktivizētā dinamika mudinās risināt naudas jautājumus: izvēle tērēt uz sevi vai uz kādu kopēju lietu (ģimenei, projektam, iniciatīvām); koncentrēties uz algotu darbu vai biznesa aktivitātēm; tērēt vai investēt; aizņemties vai krāt.

Svari  

Šis jums ir ļoti svarīgs laiks, jo nomainās gan tas kā jūs paši sevi redzat, gan to, kā jūs izpaužat sevi ārējā vidē. Likumsakarīgi, ka šajā laikā var mainīties arī jūsu imidžs jeb tēls, kādu jūs iznesat sevi pasaulē. 7. oktobris būs ļoti piemērots, lai pievērstos ļoti delikātiem vai dziļiem jautājumiem par jums pašiem, jūsu zemapziņas impulsiem, vai plašākā mērogā kā jūs varētu palīdzēt citiem. Tuvojoties pilnmēnesim aizvien spēcīgāk sajutīsiet vides vai citu cilvēku provokācijas, kas mudinās tomēr meklēt spēku nospraust veselīgas robežas, biežāk iestāties un pastāvēt par sevi, un apvainojumi par jūsu egoistiskumu šeit būs pilnīgi nevietā, jo kā likums, visticamāk, jūs jau gana ilgstoši būsiet ignorējuši savas dabiskās robežas.

Skorpions

Šajās nedēļās visa notikumu esence jūsu dzīvē notiek ļoti dziļi zem redzamās kārtas. Jūsu iekšējā pasaulē notiek gana vērienīga reorganizācija, vērtību sistēmas maiņa, uz kā pamata no jūsu dzimšanas dienas sāks būvēties jauns aktivitāšu cēliens visam sekojošajam gadam. Tādēļ šajā laikā var būt ļoti aktīva sapņu pasaule, nozīmīgas atklāsmes un atziņas. 7. oktobris būtu ļoti piemērots konstruktīvai sarunai par jūsu tālākajām iecerēm un plāniem, bet tikai ar tiem cilvēkiem, kuri var dot kādu praktisku pienesumu jūsu iecerēm, ne tukšām runām. Gaidāmais pilnmēness vedinās jūs sabalansēt savu darba slodzi un ikdienas ritmu, ieplānojot laiku veselīgai atpūtai. Ja to savlaicīgi neparedzēsiet, varat pat apslimt.

Strēlnieks

Aktīvs laiks, kurā liels akcents būs uz jūsu mērķiem un plāniem, primāri ar visu to, kas ir saistīts ar jūsu realizāciju un mijiedarbību ar apkārtējo pasauli. Ļoti svarīga būs visa veida partnerība un sadarbība – šeit iespējama diezgan liela dinamika, iespējama ilgi briedušas partnerības noformēšana arī juridiski. Savukārt, ja vēl esat ceļā uz to, ieteicams visu paveikt līdz 23. oktobrim, jo vēlāk formēta partnerība jau iezīmējas ar zināmiem izaicinājumiem. 7. oktobrī iespējama ļoti produktīva saruna saistībā ar darba un naudas jautājumiem. Gaidāmais pilnmēness aktivizēs vēlmi izcelt savu neatkārtojamo individualitāti un, ja neesat līdz galam realizējušies, tad tas būt stipri neveselīgā, apkārtējiem nepieņemamā veidā.

Mežāzis

Turpinās nozīmīgo dzīves pagriezienu laiks un šīs nedēļas dinamika, kura, tuvojoties pilnmēnesim, pamazām tikai pieaugs. Pats nedēļas sākums būs ļoti lietišķs un produktīvs, daudzi jautājumi sakārtosies un beidzot būs iespēja novilkt vajadzīgās finiša līnijas. 7. oktobris būs ideāli piemērots, lai tiktu skaidrībā ar tālāko stratēģiju un izkristalizētu konkrētus soļus ceļā uz tās realizāciju. Gaidāmais pilnmēness ar tā nesto dinamiku primāri mudinās risināt dilemmu starp mājām un karjeru, ģimeni un ambīcijām, iekšējo labsajūtu un apkārtējās pasaules prasīgumu u.tml. Šeit jo mazāk jūs līdz šim būsiet veltījuši laiku ģimenei, mājai un iekšējai labsajūtai, sava veida ego apmierināšanai, jo izaicinošāks liksies šis pilnmēness.

Ūdensvīrs

Pats nedēļas sākums varbūt vēl būs nedaudz nomācošs, bet jau ar otrdienas pēcpusdienu jūs sajutīsities daudz labāk, atvērtāki apkārtējai pasaulei. Tiesa, gan ar tendenci visu notiekošo uztvert ļoti personiski. Šī laika dominējošās gaisīgās enerģijas, kas vedina komunicēt, iepazīties, mācīties, izzināt, izpētīt un vispār savu dzīvi piepildīt ar daudziem interesantiem iespaidiem, jums kopumā ļoti ies pie sirds. Vēl joprojām ir labs laiks jūsu mīlas dzīvei, ja neesat attiecībās, diezgan viegli var izveidoties jaunas. 7. oktobrī varat nodoties terapeitiski dziļām un atklātām sarunām par to, kas jums sasāpējis un prasās pēc dziedinājuma, ko varat arī saņemt. Pilnmēness aktivizēs vēlmi socializēties, būs jāmācās ieklausīties otrā.

Zivis

Šis būs gana intensīvs laiks. Jums ļoti stipri mainīsies iekšējā vērtību pasaule, sajūta par to, ko ir vērts saglabāt, paturēt, un no kā var mierīgi atbrīvoties pat divreiz neatskatoties. Naudas lietas kā viens no redzamākajiem vērtību mēra ekvivalentiem, protams, var izvirzīties priekšplānā – kam ir vērts tērēt naudu un kas ir patiesībā nebūtisks. Tieši šis pilnmēness aktivizēs dilemmu starp tērēšanu sev vai priekš citiem. Šeit, ja nebūsiet apmierinājuši savas bāzes vajadzības, pilnmēness ietekmē var gribēties uz sevi tērēt pat nesamērīgi daudz, caur to kompensējot iekšējo neapmierinātību. 7. oktobrī var būt ļoti tieša un lietišķa, bet arī vajadzīga saruna ar savu partneri, lai ieviestu skaidrību kādos svarīgos aspektos.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt