leaves g96fc82bd8 1280Šī ir jaunmēness nedēļa, kurā notiks diezgan intensīvi kā iekšējie, tā ārējie procesi. Nekas no notiekošā īsti nebūs jaunums, drīzāk jauns cēliens jau labi zināmās tēmās un jautājumos. Savukārt, ja vēlaties kam iedot jaunu elpu, aktivizēt, lai sakārtotu un noslēgtu, nedēļa tam būs lieliski piemērota.

Priekšplānā var izvirzīties tādi jautājumi kā taisnīgums, vērtību sistēma, jebkādi juridiskie aspekti, attiecības un spēja ievērot rakstītos un nerakstītos likumus (piem., savstarpējā cieņa, takts), lai spētu harmoniski mijiedarboties ar citiem cilvēkiem.

Šis ir laiks, kad jūsos atjaunosies vai sāks darboties jaunā vērtību sistēma, pagaidām vēl gan līdz galam neapzinātā formātā, bet Mēness ciklam attīstoties kļūs aizvien vieglāk to apzināties. Tāpat arī aktivizēsies dilemma starp sadarbību, kompromisiem un veselīgu egoismu. Vislielākās perspektīvas un labākās attīstības iespējas būs tiem, kuri nebēgs, neslēpsies un nenoliegs savas tīri egoistiskās vēlmes un vajadzības. Jo tikai tās atpazīstot un atzīstot ir iespējams kaut ko arī sevī izmainīt.

Iespējamas manipulācijas ar varu un caur jebkādu varas pozīciju, citiem vārdiem, tie, kuri nebūs realizējuši savus sapņus un ambīcijas, var apkārtējiem kļūt ļoti toksiski. Pie tam, nekas no notiekošā nebūs pilnīgi svešs, bet kā loģisks turpinājums visām jūsu iepriekš izdarītajām izvēlēm.

28. septembris prasīs no jums lielu pašdisciplīnu un saglabāt iekšējo centru. Ieteicams koncentrēties uz saviem pienākumiem, lai arī kāda nebūtu jūsu tā brīža sajūta. Darbs, disciplīna un atbildība ies roku rokā, tādēļ varat ieplānot arī sevišķi smagu darbu veikšanu.

29. septembrī Venēra pāriet savā spēka pozīcijā – Svaros. Šeit sievišķīgās un radošās enerģijas aizbildne jutīsies ļoti labi, tādēļ kopējā tendence būs harmoniski un skaisti mijiedarboties ar apkārtējo pasauli. Aktivizēsies taktiskums, laba gaume, taisnīguma izjūta, māksla, draudzēšanās, attiecības un sabiedriskā dzīve.

2. oktobrī Merkūrs beidzot noslēgs savus retrogrados ceļus. Vēl pāris dienas vajadzēs, lai viss nostātos savās vietās, bet visādi citādi ar šo datumu noslēdzas iekšējā un arī ārējā inventarizācija, kuru jūs katrs savā veidā veicāt, lai sakārtotu attiecības ar apkārtējo pasauli.

Lai jaudīgs jaunais Mēness cikls!

Auns  

Gaidāma ļoti dinamiska un jaudīga nedēļa. Var būt grūtības savaldīt savu spēku un ietekmi uz apkārtējiem cilvēkiem, ļoti vēlēsities uzspiest savu taisnību, redzējumu un priekšstatus kopumā. Jums šobrīd jābūt īpašā tonusā, jo jūs būsiet vieni no galvenajiem provokatoriem, izaicinātajiem un vienlaicīgi arī resursa avotiem citiem. Ja izdosies enerģiju ievirzīt konkrētos mērķos, projektos vai darbos, jūs būsiet ļoti produktīvi un spēsiet paveikt patiesi daudz. Galvenais paturiet prātā, ka viens nav karotājs, ir vērts ieklausīties padomos, mācīties no citu pieredzes, vērsties pie jums maz pazīstamas jomas specialistiem pēc padoma. Sadarbojieties, daliet atbildību un esiet taktiski un uztverīgi pret apkārtējiem.

Vērsis

Šis ir laiks, kad jūs apzināti vai neapzināti meklēsiet un testēsiet jaunus prieka un iedvesmas avotus. Ļoti daudz kas jūsu dzīvē ir mainījies un ļoti daudz kam vēl ir jāmainās, lai jūs justos patiesi labi tajā, kas ir. Enerģijas mudinās atgriezt savā dzīvē tos hobijus, izklaides, draudzības un aizraušanās, kas palīdzēs jums uzlādēt savas baterijas. Jā, vēl joprojām tie būs eksperimenti, bet nu jau daudz apzinātāki. Sīkumos, ļoti smalkās niansēs slēpsies visa sāls, pat tad, ja jūs atgriežaties pie kaut kā labi pazīstama, atslēga būs smalki niansētās izmaiņās – smaržās, kafijas garšā, uzkrāsotās lūpās vai tml. No ceturtdienas jums būs lielāka iespēja izpaust savus dabiskos talantus. Savukārt nedēļas nogalē iespējama grūti savaldāma iedvesma vai entuziasms.

Dvīnis

Jums šis būs ļoti enerģisks laiks. Precizitāti, uzmanību pret detaļām, likumpaklausību un cieņpilnas savstarpējās attiecības ir galvenais, ko dzīve no jums prasa. Esiet uzmanīgi tajā ko un kam sakāt, mēģiniet ņemt vērā otra un arī paša iekšējo stāvokli, patiesību var pateikt ļoti dažādos veidos un medus strādās labāk kā etiķis. Priekšplānā jums var izvirzīties aktīvi risināmi kādi bērnu jautājumi. No 28. septembra sākas nopietna dzīves skola saistībā ar jūsu spēju uzņemties atbildību, izpildīt solītos pienākumus, būt taisnīgiem, disciplinētiem un labi organizētiem, kas mainīgā intensitātē turpināsies līdz par nākamā gada marta beigām. No ceturtdienas akcents uz hobijiem, izklaidēm, romantiku vai mīlestību.

Vēzis

Šonedēļ, līdz ar jaunu Mēness ciklu jums būs lūziena notikums, kāda svarīga pāreja, iespējams kā atkārtots mēģinājums kaut ko sakārtot, savest kārtībā. Primāri ar kādiem dokumentiem, saistībām, juridiskajiem vai dzīves vietas jautājumiem. Jūsu pasaule šobrīd ļoti spēcīgi paplašinās, simboliski runājot, jūs it kā pakāpjaties vienu vai pat vairākus pakāpienus augstāk un, lai nesareibtu galva no jauniem augstumiem, ir ļoti svarīgi, lai jums būtu harmoniska, patīkama un spēkus atjaunojoša vide mājās. Tādēļ nebrīnieties, ka pēkšņi rodas interese par savu dzīves apstākļu uzlabošanu. Sevišķi no ceturtdienas liels akcents uz skaistuma ienešanu savās mājās, kas var nebūt ekonomiski, bet galvenais, lai sniegtu jums labsajūtu un prieku.

Lauva

Jums priekšplānā izvirzīsies komunikācija un dzīvā mijiedarbība ar citiem cilvēkiem, sākot ar paziņām, draugiem un domubiedriem, beidzot ar jūsu pašiem tuvākajiem un dārgākajiem. Ja kādu laiku jau ejat cauri tiesvedības procesam, tas šajā mēnesī var noslēgties vai pāriet citā gultnē. Viss, kas saistīts ar hobijiem un izklaidēm prasīs papildus finansiālus ieguldījumus. Tā kā jūsu vērtību sistēma un prioritātes mainās, tad ļoti iespējams jūs uzmanīgi pārskatīsiet savus izdevumus un drosmīgi mēģināsiet atteikties no tiem, kas jums vairs nesniedz gaidīto baudu un prieku. Trešdien būs paveicami ļoti svarīgi pienākumi, esiet uzmanīgi ar likuma burtu un apzinīgi izpildiet visus pienākumus un saistības no savas puses.

Jaunava

Nedēļas sākums būs jūsu laiks, tēmas kas jau būs iepriekš kustinātas, tagad lauzīsies uz āru kā labi nobriedinātas sēklas no kurām izlaužas pirmie dzinumi. Visiem sīkumiem ir nozīmē un kurš cits, kā ne jūs zinās, kas ir tās smalkās nianses, kuras šajos plānos ir jāaptver. Iespējamas taktiskas, bet ļoti godīgas un tiešas sarunas par tēmu, kas ļaus efektīvi atšķelt lieko, padarot visu maksimāli reālistisku, aptveramu un konkrētu. Tiklīdz kā būsiet tikuši galā ar sevi un savu motivāciju, tā naudas jautājumi pieprasīs pilnu jūsu uzmanību un apzinātību. Iespējams arī jauns darba līgums vai citas profesionālās saistības, kuras līdz pat nākamā gada marta beigām piedos formu jūsu aktivitātēm un ambīcijām.

Svari  

Astroloģiski skatoties jums šis jaunais Mēness cikls sākas ar tādu kā ķirurģisku operāciju vai nu burtiski vai simboliski attiecībā uz jūsu patiesās motivācijas un viltus prioritāšu atšķelšanu. Sevišķi nedēļas sākumā būtu ļoti vērtīgi izrunāties ar kādu uzticamības personu, lai paši ar sevi tiktu lielākā skaidrībā. Savādāk visas neapzinātās velmes un motivācijas ļoti spēcīgi var sabotēt jūsu apzinātās vēlmes un centienus. Šobrīd viss kas ir saistīts ar prieku, labsajūtu un hobijiem, pēkšņi var ievirzīties ļoti darbīgā un atbildīgā gultnē, piemēram, jūs ar to sākat pelnīt naudu vai citu iemeslu dēļ uzņematies papildus saistības. No 29. septembra skaistums, šarms un harizma no jums dabiski strāvos un jūs pastiprināti pievērsīsities savam paštēlam.

Skorpions

Kopumā jaudīgs un labs laiks. Šobrīd ļoti svarīgi ir tikt skaidrībā ar saviem ilgtermiņa plāniem, nošķelt viltu, pašapmānu un nereālistiskos scenārijus. Iespējams nāksies pārrunāt jūtīgus jautājumus ar tiem, ar kuriem esat “vienā laivā”. Aizrakties līdz patiesībai jums izdosies pakāpeniski, jo galējā patiesība jums atklāsies drīzāk ap 7. oktobri. Jums būs vajadzīga liela pašdisciplīna un savāktība ceļā uz kādu svarīgu dzīves pāreju, kuru līdz galam īstenot var izdoties tikai marta beigās. Vēl jārēķinās, ka šobrīd tomēr rit pēdējais mēnesis pirms jūsu dzimšanas dienas, kas dabiski var aktivizēt visus dziļākos jūsu zemapziņas slāņus, arī pašsabotāžu, ja nebūsiet tikuši ar sevi skaidrībā. Saudzējiet veselību, atpūtieties.

Strēlnieks

Jūs būsiet pārņemti ar lieliem un iedvesmojošiem plāniem, pilni entuziasma un aizrautības. Būtu jāuzmanās mirklīgos impulsos izklaidēties nepazaudēt savu lielo bildi, galveno fokusu uz kurieni un kāpēc jūs vispār dodaties. Protams, otra galējība var būt saistīta ar nepieciešamību ļoti strikti, reālistiski un skrupulozi pārskatīt savus mērķus. Nebaidieties no tiešiem jautājumiem un to radīto konfrontācijas sajūtu, tas ir tas, kas vajadzīgs, lai jūs tiešām spētu ļoti reālistiski un adekvāti šā brīža realitātei virzīties uz priekšu. Iespējams jums būs jārisina kādi juridiski jautājumi, kas var ilgt līdz pat nākamā gada pavasarim. Liels prieka un iedvesmas avots no 29. septembra jums būs draugi un kopējās aktivitātes.

Mežāzis

Jums šī jaunmēness enerģija aktivizēs pašus redzamākos dzīves mērķus un pašrealizācijas aspektus, kā darbs, karjera, publicitāte u.tml. Tas viss šobrīd ir jau labi apzināta pārmaiņu procesā. Papildus tam, tieši šis laiks palīdzēs nodalīt neefektīvos un maldīgos priekšstatus, sapņus un scenārijus. Realitāte ir tāda kāda tā ir bez izpušķojumiem un tieši tādu jūs būsiet gatavi viņu apzināties un pieņemt. Iespējams zināmi finansiālie aspekti no jums prasīs papildus darbu, pienākumus, ar kuriem būsiet saistīti līdz pat nākamā gada martam. No 29. septembra jūs savā profesionālajā jomā būsiet sava veida virsotnē. Jūs ļoti labi apzināsities savu vērtību un ietekmes spēku uz apkārtējiem un tas var konfliktēt ar jūsu dziļākajām stratēģijām.

Ūdensvīrs

Šis ir dziļo atklājumu un nozīmīgu iekšējo, dažkārt arī ārējo pāreju laiks. Nosaukt lietas savos vārdos, būt godīgiem maksimāli pret sevi, veikt tādu kā iekšējo inventarizāciju, lai spētu atmest liekos smagumus un atbrīvotu enerģiju jaunai dzīves vīzijai. Jā, jūs varat justies drīzāk smagnēji nekā viegli un pacilāti, bet šīs nospiedošās sajūtas pamatā, visticamāk, būs nesakārtotas attiecības pašiem ar sevi un savu laiku jeb, citiem vārdiem, savu bāzes egoismu. Katram ir vajadzīgs laiks gan darbam, gan atpūtai, gan tuviem un svarīgiem cilvēkiem, gan vienkārši laiks sev bez paskaidrojuma vai attaisnošanās. No ceturtdienas jūs ļoti tieksities pēc jaunas pieredzes, lai izvēdinātu galvu un pārslēgtos. Neaizliedziet to sev.

Zivis

Nedēļas sākumā tiks uzdots akcents jūsu partnerattiecību tēmai, kas visticamāk attīstīsies līdz pat oktobra beigām. Tagad ir pienācis laiks taktiski, bet ļoti tieši un konkrēti pārrunāt kādus neērtos jautājumus. Situācijas būs nobriedušas un enerģijas būs tam ļoti piemērotas, sevišķi, lai atmestu novecojušos savstarpējās mijiedarbības mehānismus. No 28. oktobra jūs būsiet diezgan noslēgti un aizņemti ar kādiem svarīgiem pienākumiem, kuri būs aktuāli vismaz līdz nākamā gada martam. No ceturtdienas ļoti dziedinošs un transformējošs spēks būs mākslai, skaistumam un radošumam. Iespējams izskatīsiet kādu lielāku pirkumu, kurš līdzi nes papildus finansiālās saistības. Ieplānojiet laiku atpūtai.

 

*Šī ir vispārēja prognoze, kura atbildīs personām ar spēcīgiem konkrētās zīmes akcentiem dzimšanas kartē. Precīzu atbilstību zīmei var noteikt tikai kvalificēts astrologs.

©Sagatavots un publicēts speciāli žurnālam "Privātā Dzīve", 2022

Autore sertificēta astroloģe, astropsiholoģe Jana Reķe

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt